Anime 147541 762

O temacie

Autor Veto

Zaczęty 15.12.2009 roku

Wyświetleń 147541

Odpowiedzi 762

Veto

Veto

Użytkownicy
posty369
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ogólnie lubię anime, ale naruto to szmira, nie rozumiem tak dużego zainteresowania tym gniotem.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Ogólnie nie lubię anime, a naruto to szmira, nie rozumiem tak dużego zainteresowania tym gniotem.
 

DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica
naruto slabe. z sentymentu poogladam se czasem dragon ball, gto czy inne anime, ktore lecialo kiedys w programie telewizyjnym o grach, hyper.
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Anonymized

Anime
#3 2009-12-15, 20:34(Ostatnia zmiana: 2012-08-30, 01:54)
Anime nie lubię ogólnie, a szmira to naruto, tak dużego zainteresowania tym gniotem nie rozumiem.

edit 2012. skreśliłem. byłem młody i głupi.
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
Anime ogólnie kocham ale Naruto to szmira szmir, mam w dupie ten cały hype wokół niego i ni chuja go nie rozumiem lol.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Anime
#5 2009-12-15, 20:40(Ostatnia zmiana: 2009-12-15, 20:40)
Ogólnie miłośnicy anime powiedzcie czemu z Waszego punktu widzenia naruto to szmira. Jestem tego ciekaw.
 

DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica
nudnawa, bardzo wtorna i przewidywalna fabula, slaby humor oraz malo przekonujace realia. wiem do czego zmierzasz, ale nie, nie kazde anime jest takie samo.
 

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.

V3Q
Złote Wrota

Anime
#7 2009-12-15, 21:17(Ostatnia zmiana: 2009-12-15, 21:17)
No fakt, jest jeszcze hentai :)
 

Kaaz

Kaaz

Użytkownicy
posty101
  • Użytkownicy

Kaaz

Anime
#8 2009-12-15, 21:42(Ostatnia zmiana: 2009-12-15, 21:43)
Hentaie to lubie :)  Ale naruto ? Nie bardzo (I thinks so), oglądałem troche naruto shippuden i momentami było fajne... Ale nie rozumiem fanów Naruto, że tak to ujmę same "dzieci neo" jeśli moge to tak nazwać. Oglądam Dragon Balla i cco odcinek spoglądam na komentarze na stronce... Masakra, mniej więcej tak to wygląda:

-Nie oglądajcie tego gówna  dragon balla to gówno naruto to super anime polecam naruto...

I tak co 2 użytkownik (który ogląda "Naruto" piszę w komentarzach). Nie będę reklamował już na jakiej to stronie.
 
Life Is Brutal....


DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica
Cytuj
I tak co 2 użytkownik (który ogląda "Naruto" piszę w komentarzach). Nie będę reklamował już na jakiej to stronie.

kreskowka.pl
 

turkurun

turkurun

Użytkownicy
posty12
  • Użytkownicy
mi naruto się podoba, przyznaje że shippuuden jest na razie nudnawy (ale lepszy od pierwszej serii) głównie przez filery ale ci co czytają mangę wiedzą że teraz najlepsze się zaczyna no chyba że znowu dadzą jakieś idiotyczne filery
mi dużo bardziej od anime podoba się manga w której od czasu walki z itachim zaczynają się najlepsze walki w historii naruto
 

turkurun

turkurun

Użytkownicy
posty12
  • Użytkownicy
Co myślicie o tym anime i mandze? Mi się bardzo podoba to jedno z najlepszych anime
 

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy
Ciekawi mnie jaki towar bierzecie żeby być w stanie to oglądać.
 

Sataniel

Sataniel

Użytkownicy
posty7
Propsy1
  • Użytkownicy
Najlepszych nie zgodzę się. Mi anime znudziło się koło 136 odcinka. Manga jest lepsza bo ma klimat i humor. Ale gdzie to porównywać z choćby Bokurano, Death Note, czy Code Geass. No i do haremówek też się nie umywa :) .
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso

Zkirtaem
Moderator

Anime
#14 2009-12-16, 14:00(Ostatnia zmiana: 2009-12-16, 14:00)
Najpierw Naruto, potem Bleach - co tu będzie, wojna jakaś?  

Do Code Geass nie ma co porównywać, ale mimo to miło sobie tego Bleacha pooglądać.
 

FFX

FFX

Użytkownicy
posty11
  • Użytkownicy
Cytuj
nudnawa, bardzo wtorna i przewidywalna fabula, slaby humor oraz malo przekonujace realia. wiem do czego zmierzasz, ale nie, nie kazde anime jest takie samo.

Nudnawa - Tutaj już musiałbym odejść od tematu nieco, i dodać, że to częściowo wina przekładu z mangi, bowiem trudno rozciągnąć 20 stron na 20 min. odcinka.

Bardzo wtórna - Przyznaję rację, ale dopiero od części Shippuuden. Na początku, Naruto miał fajny klimat i niezły potencjał, niestety ostatnio marnowany.

Przewidywalna - Te odc. które będą, przewidywalne zapewne nie będą. No, przynajmniej zdarzeń w mandze, prawie nikt trafnie nie przewidział.

Słaby humor - 100% popieram.

Mało przekonujące realia - Jw.


Btw, Naruto, które było puszczane na Jetixie = szmira


Kaaz - Oceniasz anime, czy oglądające go dzieciaki? ;/


Imo, jedno z najlepszych anime jest Death Note. Ładnie rozłożona akcja, i dużo logiki. Jak na anime, mało faili (failów?).
 
Jeśli by mi się chciało robić, tutaj znajdowałby się podpis...

Kaaz

Kaaz

Użytkownicy
posty101
  • Użytkownicy
Kaaz - Oceniasz anime, czy oglądające go dzieciaki? ;/

Naucz się czytać... Napisałem o Anime
Cytuj
Ale naruto ? Nie bardzo (I thinks so), oglądałem troche naruto shippuden i momentami było fajne...
Proszę bardzo, krótko i zwięźle a o dzieciach które oglądają Naruto wspomniałem przy okazji żeby pokazać "kto" ogląda te Anime i dlaczego nam forumowiczom (przynajmniej w większości się nie podoba...).

PS: Jak już mówiłem Naruto nie dla mnie.
 
Life Is Brutal....


Krolik

Krolik

Użytkownicy
posty373
Propsy167
  • Użytkownicy
Ja lubie KissXSis
 

Levy

Levy

Użytkownicy
posty61
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Levy

Anime
#18 2009-12-16, 17:25(Ostatnia zmiana: 2009-12-16, 17:28)
Dla mnie nie ma, nie było i nie będzie lepszego anime od Drago Ball :D  Wciagajaca fabuła, świetny klimat, super walki i "efekty"... Przyznam ze momentami było można przewidziec co stanie sie w anime, ale mi akurat to nie przeszkadzało :D
 

dr inż. Fenix

dr inż. Fenix

The Modders
Dekadent
posty262
Propsy130
  • The Modders
  • Dekadent
(Hm... brać udział w dyskusji czy nie? A niech tam...)
Cóż ja się jednak wyłamię, gdyż mimo iż oglądam anime to jednak raczej o innej tematyce. Z serii które cenie sobie najwyżej są Neon Genesis Evangelion  i Higurashi no (coś tam dalej czego nie pamiętam dokładnie :D  Ale chodzi o płaczące cykady). Pierwsza pozycja to pierwsze anime z którym miałem styczność naprawdę. Urzekła mnie w nim dogłębna psychologia głównych bohaterów, a także fakt, że problemy z którymi się stykali nie były oderwane od zwykłej codzienności (powiedziałbym nawet, że tam było ich główne podłoże). Higurashi z kolei zachęciło mnie nieszablonowym sposobem przedstawiania historii, zarówno pod względem przedstawienia linii czasowej i ogromnych kontrastów pomiędzy scenami. Od przekolorowanej bajeczki z tandetnym poczuciem humoru do makabry gdzie małe dziewczynki wyrywają sobie paznokcie i wbijają nóż w głowę.

W ogóle dochodzę do wniosku, że jeśli chodzi o fabuły i wykonanie to japończycy nie posługują się tak często schematami jak produkcje europejskie.  Dlatego też uważam, że ich kino ma większy potencjał (o ile nie podda się zachodniej komercji)
 
"Wolna wola jest iluzją!"

"Biorąc pod uwagę, że wszechświat jest układem zamkniętym, w którym wszystkie ruchy cząstek elementarnych, będących bodźcami organizmów żywych są determinowane ruchami Browna trwającymi od wielkiego wybuchu."

Jednak czy wszechświat to tylko cząstki elementarne?





"I am the blade of TheModders!"


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry