[G1] Gothic Online 62338 97

O temacie

Autor RoMek

Zaczęty 22.04.2015 roku

Wyświetleń 62338

Odpowiedzi 97

Dawipir

Dawipir

Użytkownicy
Dyktator
posty157
Propsy34
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
  • Dyktator
No właśnie trzeba by trochę osób ale niewiele wiem o tym że jest Gothic Online gdzie można normalnie przechodzić fabułę z innymi.

Hej, ja teraz instaluję Gothic I, co ty na to żebyśmy sobie razem pograli?
 

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
No właśnie trzeba by trochę osób ale niewiele wiem o tym że jest Gothic Online gdzie można normalnie przechodzić fabułę z innymi.

Hej, ja teraz instaluję Gothic I, co ty na to żebyśmy sobie razem pograli?
Dzisiaj na pewno zagram gdzieś tak około 15.45 - 16.00 zacznę grać i zapraszam wszystkich chętnych do zagrania ze mną.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Dawipir

Dawipir

Użytkownicy
Dyktator
posty157
Propsy34
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
  • Dyktator
No właśnie trzeba by trochę osób ale niewiele wiem o tym że jest Gothic Online gdzie można normalnie przechodzić fabułę z innymi.

Hej, ja teraz instaluję Gothic I, co ty na to żebyśmy sobie razem pograli?
Dzisiaj na pewno zagram gdzieś tak około 15.45 - 16.00 zacznę grać i zapraszam wszystkich chętnych do zagrania ze mną.

No to jesteśmy umówieni  :D
 

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego nie mogę się połączyć z serwerem?
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Dawipir

Dawipir

Użytkownicy
Dyktator
posty157
Propsy34
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
  • Dyktator
A jak to ściągnąć?!
Poda mi ktoś alternatywny link na chomikuj lub coś innego?


Post połączony: 2015-04-24, 15:48
Dobra, udało się :bows:

Post połączony: 2015-04-24, 15:52
Ściągnąłem, wyodrębniłem ale teraz mam kolejny problem...
Co dalej z tymi plikami zrobić?
Klikam w GoSerwer i pisze że nie można uruchomić aplikacji jej konfiguracja jest niewłaściwa, ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.
Jakieś porady?
 

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota

Xankir
Złote Wrota

[G1] Gothic Online
#25 2015-04-24, 15:58(Ostatnia zmiana: 2015-04-24, 16:26)
A jak to ściągnąć?!
Poda mi ktoś alternatywny link na chomikuj lub coś innego?


Post połączony: 2015-04-24, 15:48
Dobra, udało się :bows:

Post połączony: 2015-04-24, 15:52
Ściągnąłem, wyodrębniłem ale teraz mam kolejny problem...
Co dalej z tymi plikami zrobić?
Klikam w GoSerwer i pisze że nie można uruchomić aplikacji jej konfiguracja jest niewłaściwa, ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.
Jakieś porady?
Ja właśnie mam ten sam problem w tym momencie.

Post połączony: 2015-04-24, 16:26
Dobra znalazłem rozwiązanie należy uruchomić GO przez GO_Launcher w folderze System i wszystko pięknie działa.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Dawipir

Dawipir

Użytkownicy
Dyktator
posty157
Propsy34
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
  • Dyktator
Ja nie mogę znaleźć tego Launchera.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders

Dawipir

Dawipir

Użytkownicy
Dyktator
posty157
Propsy34
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
  • Dyktator
Leci props bo już chciałem rezygnować....
Dzięki, bo ja znalazłem tylko taki szajs: http://www.updownload.com/go-launcher-ex-pc/

Post połączony: 2015-04-24, 17:25
Ale gdy to włączam klikam parę razy na ikonkę i nic się nie pojawia....
Trzeba chwilę poczekać tak?
To znaczy pojawia się czy uruchomić to oprogramowanie ja klikam tak, no i potem już nic sie nie dzieje...
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Mimo to zjebana ta modyfikacja czy co to tam jest. Masz 0.4a wyskoczy komunikat o NOWSZEJ (WAT?) wersji 0.3a dostępnej do pobrania, która jest starszą, a jeśli ją pobierzesz (tą co dałem) wyskoczy, że jest nowsza wersja 0.4a. Z tego co widać jest jeden serw w dodatku jakiś chujowy i zamknięty. Musisz kliknąć prawym na ikonkę potem "Właściwości" i znajdź element docelowy. Wtedy uruchamiasz to GO_Launcher, bo z pulpitu nie odpala.

Dawipir

Dawipir

Użytkownicy
Dyktator
posty157
Propsy34
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
  • Dyktator
Klikam prawym na ikonkę, właściwości ale nigdzie nie ma znajdź element docelowy...
Gdzie ty to widzisz?!
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Wejdź po prostu do C: Program Files/Piranha Bytes/Gothic/System/GO_LAUNCHER.EXE

batu222

batu222

Użytkownicy
"I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
posty135
Propsy32
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • "I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
Mimo to zjebana ta modyfikacja czy co to tam jest. Masz 0.4a wyskoczy komunikat o NOWSZEJ (WAT?) wersji 0.3a dostępnej do pobrania, która jest starszą, a jeśli ją pobierzesz (tą co dałem) wyskoczy, że jest nowsza wersja 0.4a. Z tego co widać jest jeden serw w dodatku jakiś chujowy i zamknięty. Musisz kliknąć prawym na ikonkę potem "Właściwości" i znajdź element docelowy. Wtedy uruchamiasz to GO_Launcher, bo z pulpitu nie odpala.

Nazwij moda w fazie alpha "zje****" -   :facepalm:

To pokaż mi takiego moda, który w fazie alpha był perfekcyjny..
Przepraszam - to wtedy traci logikę na istnienie wersji alpha i beta, bo masz od razu pełną wersję..
 

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
A zna z was ktoś inny serwer?
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

RaHim aka RhM

RaHim aka RhM

Użytkownicy
posty27
Propsy6
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Widzę, że już lecą hejty :W. Nie chcesz - nie interesuj się tym projektem, omiń go szerokim łukiem. Nikt płakać nie będzie, a na pewno nie Ja. Już i tak jest za dużo debili w społeczności GMp. To, że wyskakuje komunikat o nowszej wersji, która jest starsza jest tylko i wyłącznie winą tego, że V0ID nie zaktualizował info. Dziękuję, dobranoc. A co do serverów z pewnością wkrótce się jakieś pokażą. Nikt nie chciał pisać gamemode'ów skoro szykowała się zmiana języka skryptowego...

I właśnie dlatego nie chciałem, aby promowano Gothic Online na tym forum bo ludzie tu przebywający niczym nie różnią się od społeczności GMp...
 

„Nie szukam bogów kiedy to Magik albo Lance Armstrong” - Kartky
„26 grudnia był 2000 rok i dlatego nienawidzę drugiego dnia świąt” - O.S.T.R.

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
Widzę, że już lecą hejty :W. Nie chcesz - nie interesuj się tym projektem, omiń go szerokim łukiem. Nikt płakać nie będzie, a na pewno nie Ja. Już i tak jest za dużo debili w społeczności GMp. To, że wyskakuje komunikat o nowszej wersji, która jest starsza jest tylko i wyłącznie winą tego, że V0ID nie zaktualizował info. Dziękuję, dobranoc. A co do serverów z pewności wkrótce się jakieś pokażą. Nikt nie chciał pisać gamemode'ów skoro szykowała się zmiana języka skryptowego...

I właśnie dlatego nie chciałem, aby promowano Gothic Online na tym forum bo ludzie tu przebywający niczym nie różnią się od społeczności GMp...
Ja nie hejtuje grzecznie piszę o GO ale trochę jestem zły, ponieważ chciałem w niego zagrać z kimś w Gothica normalnego i z główną fabułą a nie jakiegoś Gothica RP który zbytnio Gothiciem nie jest.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Widzę, że już lecą hejty :W. Nie chcesz - nie interesuj się tym projektem, omiń go szerokim łukiem. Nikt płakać nie będzie, a na pewno nie Ja. Już i tak jest za dużo debili w społeczności GMp. To, że wyskakuje komunikat o nowszej wersji, która jest starsza jest tylko i wyłącznie winą tego, że V0ID nie zaktualizował info. Dziękuję, dobranoc. A co do serverów z pewnością wkrótce się jakieś pokażą. Nikt nie chciał pisać gamemode'ów skoro szykowała się zmiana języka skryptowego...

I właśnie dlatego nie chciałem, aby promowano Gothic Online na tym forum bo ludzie tu przebywający niczym nie różnią się od społeczności GMp...

To ty nie wiesz jeszcze jakie tu lecą hejty, skoro uznałeś to za niego  :pokerface:

RaHim aka RhM

RaHim aka RhM

Użytkownicy
posty27
Propsy6
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Nie mówię o Tobie -_-. Jak chcesz grać to poczekaj cierpliwie, aż skrypterzy dokończą swoje gamemody... Nikt nawet nie próbował pisać żadnego gamemoda wiedząc, że szykuje się zmiana języka, a żeby stworzyć dobry gamemode potrzeba czasu...

To ty nie wiesz jeszcze jakie tu lecą hejty, skoro uznałeś to za niego  :pokerface:
Doskonale to wiem. To, że nie miałem tu wcześniej konta nie oznacza, że nie czytałem tego co tutaj piszecie. Ale projekt multiplayer to nie jest mod typu Czas Zapłaty czy The Returning, więc mógłbyś sobie odpuścić. Już Ci wyjaśniłem dlaczego jest tak, a nie inaczej. Dla mnie nie musisz się interesować GO, jeśli dla Ciebie problemem jest to, że po uruchomieniu launchera wyskakuje błędny komunikat o aktualnej wersji albo brak serverów bo kilka dni temu wprowadzono nowy język skryptowy... Nie będę nic pisał o tym, że w kolejnym updacie będzie lepiej bo to nie ma najmniejszego sensu. Zawsze znajdzie się jakiś gbur, który do czegoś się przypieprzy... Taka już jest chyba kochana społeczność Gothica...

BTW. Mi Gothic Online odpala z pulpitu = ).
 

„Nie szukam bogów kiedy to Magik albo Lance Armstrong” - Kartky
„26 grudnia był 2000 rok i dlatego nienawidzę drugiego dnia świąt” - O.S.T.R.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Nie mówię o Tobie -_-. Jak chcesz grać to poczekaj cierpliwie, aż skrypterzy dokończą swoje gamemody... Nikt nawet nie próbował pisać żadnego gamemoda wiedząc, że szykuje się zmiana języka, a żeby stworzyć dobry gamemode potrzeba czasu...

To ty nie wiesz jeszcze jakie tu lecą hejty, skoro uznałeś to za niego  :pokerface:
Doskonale to wiem. To, że nie miałem tu wcześniej konta nie oznacza, że nie czytałem tego co tutaj piszecie. Ale projekt multiplayer to nie jest mod typu Czas Zapłaty czy The Returning, więc mógłbyś sobie odpuścić. Już Ci wyjaśniłem dlaczego jest tak, a nie inaczej. Dla mnie nie musisz się interesować GO, jeśli dla Ciebie problemem jest to, że po uruchomieniu launchera wyskakuje błędny komunikat o aktualnej wersji albo brak serverów bo kilka dni temu wprowadzono nowy język skryptowy... Nie będę nic pisał o tym, że w kolejnym updacie będzie lepiej bo to nie ma najmniejszego sensu. Zawsze znajdzie się jakiś gbur, który do czegoś się przypieprzy... Taka już jest chyba kochana społeczność Gothica...

Hamuj sanki Rakimcośtam. OSOBIŚCIE to mi to zwisa co tam wyskakuję, samo to GO sprawdziłem z czystej ciekawości. Nie twierdzę, że czas na robienie tego byłby stracony, ale w obecnym stanie nie zalecam grać, to chyba normalne...

Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
A wiadomo kiedy wyjdą te poprawki i jakieś serwery?
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry