[G2NK] Bitwa Królów 3/Battle of the Kings 3 Dubbing PL 32330 50

O temacie

Autor Nefario

Zaczęty 6.03.2015 roku

Wyświetleń 32330

Odpowiedzi 50

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty410
Propsy436
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a

Kraj developerski: Niemcy
Twórcy modyfikacji: Milgo
Twórcy spolszczenia: Recovery Team
Modyfikacja przetłumaczona z języka: angielskiego

Opis moda:
Bitwa Królów (Battle of the Kings) jest mieszanką gry fabularnej, strategii czasu rzeczywistego oraz gry menadżerskiej. Dwa obozy a dokładnie ich królowie walczą między sobą za pośrednictwem swoich żołnierzy,
a cel gry sprowadza się do pewnego znanego hasła: "Niech wygra silniejszy".
Wcielamy się w rolę członka obozu ale nie bierzemy bezpośredniego udziału w walce. Zajmujemy się dyspozycją nagromadzonych podczas walki funduszy. Możemy
inwestować w kopalnie, kuźnie lub gildię magów, możliwości jest dość sporo.

Twórcy Spolszczenia:
Nefario: Główny tłumacz i nadzorca prac
Taliasan: Pomoc w skryptach
Devvertis: Pomoc w skryptach
ProjektPierscien: Filmy w modzie
Garret: Dubbing
Kubacz: Dubbing
gothicman: Testy, trailer
Fabiosek: Testy

Screeny:
Spoiler








Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=HYDZMyGcA_Y


Gameplay autorstwa Wiśni:
https://www.youtube.com/watch?v=eFiGeu6X35w



DOWNLOAD:
https://dl.orangedox.com/55FGLDQm9VjVnpizv6/Bitwa%20Kr%C3%B3l%C3%B3w%203.zip
https://chomikuj.pl/gothicwarrior/Gothic+-+Modyfikacje/Gothic+II+NK/Battle+of+the+Kings+3+-+Bitwa+Kr*c3*b3l*c3*b3w+3+Dubbing+PL
 

batu222

batu222

Użytkownicy
"I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."
posty135
Propsy32
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • "I'm Trask Ulgo, ensign with the Republic Fleet."

batu222

Bitwa Królów 3 PL
#1 2015-03-06, 19:10(Ostatnia zmiana: 2015-03-06, 19:51)
Świetna robota. :) Już zabieram się do gry.

Edit: Instalator coś nie działa :/ Spróbuję z ZIP'em.
Edit2: Wszystko już działa przez ZIP'a, dobra robota z tłumaczeniem i dubbingiem  :ok:
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Jakie są dostepne strony walki? W jedynce byli chyba Żołnierze (straż, paladyni) i najemnicy (najemnicy, łowcy smoków). W dwójce o ile sie nie myle dodali także bractwo sniacego. Teraz szkielety. To wszystko?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Cztery frakcje, trzy mape.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Pytam sie jakie są dostepne, nie ile :P Cztery, to stawiam, że te które wymienilem?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty410
Propsy436
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Pytam sie jakie są dostepne, nie ile :P Cztery, to stawiam, że te które wymienilem?

Tak :)
 

turbocheat

turbocheat

Użytkownicy
posty243
Propsy31
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Fajnie że dodaliście dubbing, naprawdę o wiele bardziej umilił on grę. Moja ocena moda to 7/10.
 
✯✯✯"Specjalizuje się w zadawaniu ciosów w plecy."✯✯✯

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Nie miałem okazji pograć, ale i tak Nefario należą się wielkie propsy za ogarnięcie wszystkiego samemu z drobną pomocą teamu :ok:
 

Moriros

Moriros

Użytkownicy
posty14
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, ludzie! Świetna robota, mod mnie wciagnął na kilka dobrych godzin! Mam nadzieję, ze będziecie go dalej rozwijac, bo jest uber grywalny.  Może cie pododawac nowe frakcje, np frakcja zwierząt, że się ma na poczatku scierwojady, a na koncu cieniostwory :p A to tylko jeden z pomysłów, ten mod ma ogromny potencjał!
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Niestety to tylko spolszczenie zagranicznej modyfikacji :) Z tego co wiem, twórca nie pracuje już nad kolejnymi częściami. 
 

TheKarrypto

TheKarrypto

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie wiem czemu, ale mi nie działa. Pliki powsadzałem w odpowiednie foldery, tak więc nie wiem o co chodzi. Menu mam z modyfikacji, wczytywanie także, ale pojawiam się w wierzy Xardasa i mam normalny świat. Proszę o pomoc.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Włącz odpalanie jako administrator. Jak nie pomoze to ustaw zgodność dla XP.

Zrób to dla pliczku .exe Gothica jak i Gothic Startera.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Grałem chyba w jakąś część kiedyś xD
 

modyfikator123

modyfikator123

Użytkownicy
posty59
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Hej, ludzie! Świetna robota, mod mnie wciagnął na kilka dobrych godzin! Mam nadzieję, ze będziecie go dalej rozwijac, bo jest uber grywalny.  Może cie pododawac nowe frakcje, np frakcja zwierząt, że się ma na poczatku scierwojady, a na koncu cieniostwory :p A to tylko jeden z pomysłów, ten mod ma ogromny potencjał!                                                                   To jest cytat, sory ale na iphonie nie wiem jak sie cytuje:)  Niestety Morrios nie bylo by fair takie cos bo cieniostwor nie mial by szans z silnym templariuszem czy lowcą smokow bo zolnierze musza byc rownio sie rozwijac:) Wiem ze raczej nie bedzie kontynuacji ale jeszcze jest pomysl np. Dla bandytow i piratow. Ci pierwsi by mieli np. Lekki pancerz bandyty, ciezki pancerz bandyty, zbroja straznika kruka i zbroje kruka. Piraci by mieli na poczatek skorzany pancerz, potem stroj marynarza, zbroje pirata i pancerz kapitana(grega, wszystkie sa w nk) bandyci by mieli umiejetnosc okradania przeciwnika ze zlota a piraci np. Stzelanie armatami ze spodni
 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Cytuj
Trailer:
https://www.dropbox.com/s/fhrcvvbv35h4tzk/BotK3%20-%20trailer.wmv?dl=0

Ah ta muzyka! Wiele osób pewnie nie kojarzy, ale ja w Age przegrałem pół dzieciństwa.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Hej, ludzie! Świetna robota, mod mnie wciagnął na kilka dobrych godzin! Mam nadzieję, ze będziecie go dalej rozwijac, bo jest uber grywalny.  Może cie pododawac nowe frakcje, np frakcja zwierząt, że się ma na poczatku scierwojady, a na koncu cieniostwory :p A to tylko jeden z pomysłów, ten mod ma ogromny potencjał!                                                                   To jest cytat, sory ale na iphonie nie wiem jak sie cytuje:)  Niestety Morrios nie bylo by fair takie cos bo cieniostwor nie mial by szans z silnym templariuszem czy lowcą smokow bo zolnierze musza byc rownio sie rozwijac:) Wiem ze raczej nie bedzie kontynuacji ale jeszcze jest pomysl np. Dla bandytow i piratow. Ci pierwsi by mieli np. Lekki pancerz bandyty, ciezki pancerz bandyty, zbroja straznika kruka i zbroje kruka. Piraci by mieli na poczatek skorzany pancerz, potem stroj marynarza, zbroje pirata i pancerz kapitana(grega, wszystkie sa w nk) bandyci by mieli umiejetnosc okradania przeciwnika ze zlota a piraci np. Stzelanie armatami ze spodni

Tyle, że oni jej nie udoskonalali ani nie mają zamiaru, to jest jedynie polskie tłumaczenie i tyle.

modyfikator123

modyfikator123

Użytkownicy
posty59
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
No wiem właśnie i szkoda, tak sobie poprostu napisałem co myśle;p
 

maridok

maridok

Użytkownicy
posty30
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mod ciekawy, ale przyznam, że brakowało mi tego, by samemu chwycić za miecz i bronić króla. Fajnie, jakby nam zarządzającym nadano osobowość np. prawej ręki króla, która zajmuje się sprawami dot. wojny, więc i nasze wojowanie też byłoby poparte fabularnie. 
Szkoda też, że w obliczu ataku króla zarządca i ten drugi od bohatera stali jak ciołki. 

Fajnie jakby jeszcze na mapkach oprócz korytarzy było coś na zasadzie otwartego pola a i żołnierzy było na nim więcej. 
7/10 :)
 

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty410
Propsy436
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Szkoda też, że w obliczu ataku króla zarządca i ten drugi od bohatera stali jak ciołki.

Jakby walczyli, nie można by było z nimi porozmawiać.

I pamiętaj też, że ja tylko spolszczyłem moda. Twórcą jest Milgo.
 

maridok

maridok

Użytkownicy
posty30
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja nigdy nie oceniam pracy polonizatorów. Oceniając moda, oceniam jego twórcę/twórców i ich pracę. Spolszczenie zazwyczaj jest na wysokim poziomie. 
Nefario ale tych dwóch mogłoby bronić króla, bo zazwyczaj, gdy król jest atakowany to obserwujemy sytuację aniżeli bierzemy akurat udział w werbunku czy coś. 
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry