Dyskusja ogólna 320626 815

O temacie

Autor Sentarion

Zaczęty 3.10.2014 roku

Wyświetleń 320626

Odpowiedzi 815

Fors

Fors

Użytkownicy
Chrząszcz
posty190
Propsy14
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Chrząszcz
@Splash
@Sentarion  mówił że czekają na nową wesje AST   :F
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Mam wrażenie, że przez tą dramę o DK, nagle fani zaczęli się martwić o inne mody i prowokować dalsze dramy. :lol2:
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
W sumie to trudno się dziwić :P
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeszcze nikt nie zaczął dyskusji na temat modyfikacji jako takiej, jej zamysłu, contentu, nawet o tym co już pokazaliśmy :).....
 

Fors

Fors

Użytkownicy
Chrząszcz
posty190
Propsy14
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Chrząszcz
A można tak spytać. Czy ogr będzie posiadał NOWE animacje czy nadal będzie podpięty pod kości orka?
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Jeszcze nikt nie zaczął dyskusji na temat modyfikacji jako takiej, jej zamysłu, contentu, nawet o tym co już pokazaliśmy :).....



???



@Fors no tu musisz poczekać na odpowiedź ze strony kogoś innego, ja nie jestem w 100% pewien, ale raczej nie.
 

Vanarius

Vanarius

Riquer Team
Początkujący Modder
posty332
Propsy62
ProfesjaGrafik 3D
  • Riquer Team
  • Początkujący Modder
Oho, widzę że ludzie zauważyli inne mody które mają potencjał po sprawie z DK :) Przypominają mi się teraz czasy czekania na pierwszą cześć ZW :') Pamiętam jak wyszedł oficjalny zwiastun moda który był naprawdę mega! :D
 

Drathar

Drathar

Użytkownicy
Lore Vult
posty37
Propsy82
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • Lore Vult
Skoro twierdzicie, że mało jest pytań o samego moda to może ja was trochę pomęczę ;p

Najpierw zacznę lorowo. Jeśli możecie, to zdradźcie rąbka tajemnicy i przybliżcie położenie samego Królestwa Elei, to część Wschodniego Archipelagu? Wysp Południowych? Czy jakieś całkiem inne miejsce? Macie jakiś zarys stosunków tego kraju z Myrtaną? Ogólnie napiszcie coś o waszej wizji świata, gdzie, co jak? Oczywiście o ile nie chcecie tego trzymać w tajemnicy :p

No i drugie pytanko, jak z samym modelem wyspy/wysp? Na teaserze i screenach wygląda dość płasko i gładko. Bardziej wygląda jak Morrowind niż Gothic. Brakuje jakichś ostrych skał, załomów, klifów, no mało gothicowo u was jest. Będziecie dalej tworzyć na tym modelu, czy go trochę zmienicie?
 


Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Najpierw zacznę lorowo. Jeśli możecie, to zdradźcie rąbka tajemnicy i przybliżcie położenie samego Królestwa Elei, to część Wschodniego Archipelagu? Wysp Południowych? Czy jakieś całkiem inne miejsce? Macie jakiś zarys stosunków tego kraju z Myrtaną? Ogólnie napiszcie coś o waszej wizji świata, gdzie, co jak? Oczywiście o ile nie chcecie tego trzymać w tajemnicy :p



Elea to zupełnie nowa wyspa, nie leży w żadnym z tych archipelagów, położona jest daleko od znanych nam terytoriów. Przez większość swojej historii królestwa prawie nic o sobie nie wiedziały a Elea wolała kwitnąć i rozwijać się z dala od innych nacji (na Myrthanie też nie mieli szczególnie czasu na aż tak dalekie eskapady). Mimo to doczekacie się pewnych powiązań, historii o Myrthanie czy spotkacie postacie z różnych innych miejsc świata Gothica, ale to będą raczej sporadyczne przypadki.Zresztą nikt tam obecnie nie ma głowy do zajmowania się jakimś zamorskim kontynentem :)


Spowodowane to jest głównie chęcią kreacji własnego świata który znacząco się różni od krajów jakie zaprezentowała nam Piranhia. Pracujemy nad stworzeniem ciekawego i różnorodnego miejsca z własną historią, z czasem bez wątpienia pojawią się kolejne informacje, ale lwią część naszego lore przyjdzie Wam poznać zapewne dopiero w grze.
Wklejam też opis wyspy który pojawił sie na naszym Facebooku już parę lat temu,ale może nie wszyscy widzieli ;)

Spoiler
"Elea to wielki, lecz raczej słabo zaludniony kraj, z wieloma ciekawymi zakątkami, które sprawiają, że nie sposób się tu nudzić. Ogromne i rozległe lasy Królestwa Elei słyną jako miejsce niezwykle dzikie i niebezpieczne. Tylko okolica przy chacie leśniczego i starego latarnika może być uznana za w miarę bezpieczna. Znacznie gorzej jest w tak zwanym martwym lesie, gdzie na śmiertelników czyha mnóstwo groźnych stworzeń w tym duchy i inne poczwary. Opuszczając lasy zbliżamy się do stolicy Elei, w której mieszka wielki król, a jego zamek słynie na całą okolicę. Tu jednak pominiemy imię tego wielkiego króla. Jeśli kogoś spotka łaska wejścia na zamek opowiada to swym potomnym i wspomina tę chwilę jako najcudowniejszą w swym życiu. Z wieży zamkowych widać wznoszące się na wysokiej górze mury klasztorne siedziby Magów Wody. Magowie słyną z wielkiej mocy i mądrości. Ich założyciel - pradawny mag Geranos podobno dostąpił zaszczytu rozmowy z samym Adanosem. Schodząc po stromym zboczu klasztornej góry mijamy wielki posąg Adanosa, który góruje nad całą Eleą, by dojść do osady pasterzy, a następnie jednej z kilku wiosek jakie możemy znaleźć na Elei. Opodal jest też twierdza zbuntowanego generała, który gwałcąc odwieczna prawa Królestwa Elei wypowiedział posłuszeństwo królowi. Elea to wyspa, a w jej pobliżu znajduje się jej dużo mniejsza siostra bliźniaczka - wyspa Samoa. Wiele jeszcze by można mówić o tej krainie i kolejnych obszarach, ale w tym miejscu zakończymy nasz opis."
 

karcio22

karcio22

Użytkownicy
posty15
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pragnę tylko zaznaczyć, że nie zacząłem szukać innych modów po dramie z DK, ponieważ ZW1 przeszedłem już dobre kilka lat temu i co jakiś czas sprawdzam czy dzieje się coś nowego, tylko jak pamiętam że bodajże w 2015 roku było zapewniane że raczej się wyrobią do końca roku a tu już 2018 i dalej nie wiadomo nic wielkiego. Z DK to już jest całkiem dramat bo od 2009 roku chyba robią, więc liczyłem że ZW chociaż nie zawiedzie. Nie odbierajcie tego negatywnie. Bardzo czekam na premierę i nie chcę was poganiać, boję się tylko żeby nie skończyło się to tak że będzie rok 2025 i dalej będzie że masa pracy i wgl.
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Myślę, że w 2025 mało kogo już będą interesować mody do Gothica.
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Myślę, że w 2025 mało kogo już będą interesować mody do Gothica.

W 2010 też tak mówiono, Kuba. Lepiej tak nie wróż, bo jeszcze nikomu się nie udało. xD
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Myślę, że w 2025 mało kogo już będą interesować mody do Gothica.

No to jaki jest cel tworzenia tego moda w takim razie?
Przecież wam to jeszcze z pare lat przy takim podejściu zejdzie  :lol2:
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
O Czasie Zapłaty też mówiono, że nigdy nie wyjdzie, ale w końcu wyszedł.
Więc z prostego wzoru matematycznego można obliczyć premierę naszej modyfikacji:
Obsuwa Czasu Zapłaty = 2013 - 2008 = 5 lat
Więc optymistycznie biorąc Królestwo Elei powinno się ukazać w:
2015 + 5 = 2020 roku.
Spoiler
Nie brać tego na poważnie xD
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Myślę, że w 2025 mało kogo już będą interesować mody do Gothica.

W 2010 też tak mówiono, Kuba. Lepiej tak nie wróż, bo jeszcze nikomu się nie udało. xD

Redagujac poprzednią wypowiedz....zdziwie  się jak w 2025 ktos bedzie jeszcze czekal na premiere jakieś modyfikacji :P
 

karcio22

karcio22

Użytkownicy
posty15
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Myślisz że jak w 2018 nadal się ludzie interesują grą sprzed prawie 20 lat to za 8 lat nagle przestaną? XD
 

TpCH

TpCH

Użytkownicy
posty6
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
>za 8 lat
>nagle
XD
 

karcio22

karcio22

Użytkownicy
posty15
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Serio jesteś taki tępy? Nie widzisz że napisałem że ta gra ma prawie 18 lat? Jeśli dla ciebie te 8 lat wobec 18 są tak drastyczną liczbą, że wszyscy już zapomną o czymś takim jak Gothic to gratuluje
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Chcesz ksiązke do nauki czytania?
 

Fors

Fors

Użytkownicy
Chrząszcz
posty190
Propsy14
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Chrząszcz

Fors

Dyskusja ogólna
#699 2018-03-31, 07:42(Ostatnia zmiana: 2018-04-01, 11:52)
Można jakoś pomóc przy projekcie?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry