[G1] Submod do Mrocznych Tajemnic 98996 224

O temacie

Autor Graveir

Zaczęty 5.02.2014 roku

Wyświetleń 98996

Odpowiedzi 224

Baal Bezimienny

Baal Bezimienny

Użytkownicy
Dobijam leżącego
posty29
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Dobijam leżącego
Dzięki :D

Post połączony: 2014-10-11, 11:01
Dzięki
 
Już nie żyjesz, tylko jeszcze o tym nie wiesz!

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Posiada ktoś może aktywny link do pobrania ?

EDIT:
Już znalazłem działający link;)
 

Donatel

Donatel

Użytkownicy
posty60
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wszystko działa elegancko, tylko poziom trudności mógłby być wyższy ;d
 

K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty410
Propsy436
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
 

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Warto kupić klucz od fiska ?
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

szperekkuchar

szperekkuchar

Użytkownicy
posty65
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Ja w sprawie klucza od Fiska gdzie można znaleśc tą skrzynię
 

radex115544

radex115544

The Modders
posty420
Propsy154
ProfesjaTester
  • The Modders
Ja w sprawie klucza od Fiska gdzie można znaleść tą skrzynię
Spoiler
Z tego co pamiętam to skrzynia znajduje się w NO a dokładniej w chacie krzykacza
 

szperekkuchar

szperekkuchar

Użytkownicy
posty65
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
O kurwa jakie itemy znalazłem w skrzyni krzykacza warto zainwestować w ten klucz
Dzięki Radex
 

Nyanturtle

Nyanturtle

Użytkownicy
posty78
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A czy ktoś może mi napisać jak rozpacząc questa rozejm?(jak go dostać)
 

Brzytysław

Brzytysław

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ma ktoś może działający link do pobierania?
 

donno123

donno123

Użytkownicy
posty54
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Czy jest jakaś moźliwość, aby zwiększyć poziom trudności w tym submodzie? Nie ukrywam że w MT różnica między poziomem normalnym a trudnym jest porażająca i właśnie do poziomu trudnego się już przyzwyczaiłem, na normalnym po zdobyciu Ostatniego Ciosu poziom równa się wg mnie praktycznie z podstawką.Wystarczy zedytować dany plik czy może podminić jakieś pliki? Pytam, ponieważ osoby na tym forum naprawę znają się na moddingu. Poza tym mod bardzo fajny lecz za łatwy i nikt nie uczy do 100% łuku, a to by się przydało.
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jestem w 1 rozdziale, robie miesje dla Bustera gdzie trzeba kupić mu pogromce wilków i pozostałe przedmioty u Keretha ale on ich nie ma na sprzedaż. Ma tylko miecz sędziego i dwa pierścienie o jakiejś innej nazwie
 

Donatel

Donatel

Użytkownicy
posty60
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wygląda na jakiegoś buga, ja też nie dałem rady zrobić to zadanie.

A poziom jest na żenująco niskim poziomie, jak zbierzemy rudę na klucz dla Fiska, to potem sielanka.
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No wlasnie, ja zrobilem ten błąd w 1 rozdziale, kupiłem klucz od fiska i wymiotłem całą mape. Mam 26 poziom, 229 siły i nie wiem czy dalsza gra ma sens.
 

Celar

Celar

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może ktoś podrzucić działający link do downloadu?
 

donno123

donno123

Użytkownicy
posty54
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Może ktoś podrzucić działający link do downloadu?
Link do submoda znajdował się na poprzedniej stronie.(Tak ciężko poszukać :facepalm:)
Oto link:https://drive.google.com/file/d/0B2TO_WD5y9xlVktnSGMycG9aVHM/edit?pref=2&pli=1

Tak poza tym, wiem że mnożnik doświadczenia został zmieniony, ale czy doświadczenie potrzebne do następnego poziomu też zostało zmnienione? BenShi grający na tym submodzie zdobył około 791k expa i miał 55 lvl ja już męczę się z MT jakiś miesiąc(gram na czystym 2.02), zdobyłem 1059k expa i mam 33 lvl. Naprawdę różnica jest tak diametralna czy ja mam jakiś błąd.Proszę o odpowiedz.                            EDIT: Już wiem dlaczego, jest dobrze, nie mam błędu.
 

Celar

Celar

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może ktoś podrzucić działający link do downloadu?
Link do submoda znajdował się na poprzedniej stronie.(Tak ciężko poszukać :facepalm:)
Oto link:https://drive.google.com/file/d/0B2TO_WD5y9xlVktnSGMycG9aVHM/edit?pref=2&pli=1

Tak poza tym, wiem że mnożnik doświadczenia został zmieniony, ale czy doświadczenie potrzebne do następnego poziomu też zostało zmnienione? BenShi grający na tym submodzie zdobył około 791k expa i miał 55 lvl ja już męczę się z MT jakiś miesiąc(gram na czystym 2.02), zdobyłem 1059k expa i mam 33 lvl. Naprawdę różnica jest tak diametralna czy ja mam jakiś błąd.Proszę o odpowiedz.
Po tej nazwie pliku nie spodziewałem się, że to może być to.
 

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Ma ktoś kod na ten miecz Pogromca Wilków ? Bo w sumie gdzieś go kupiłem i chyba sprzedałem i zniknął.

@Graveir
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Iskiel

Iskiel

Użytkownicy
Miłość, mądrość, odwaga.
posty102
Propsy23
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Miłość, mądrość, odwaga.
Kolego Graveir, małe pytanie - gdzie w skryptach modyfikacji można znaleźć dane na temat bonusów? Chodzi mi o skrypty czystych MT. Chciałem naprawić to sobie samemu, przy okazji czegoś się nauczyć o modowaniu, skryptach i td. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.
 
W imieniu całego forum the Modders pragnę wznieść toast za Bractwo Spolszczenia, za ich dobrą robotę i duży wkład w naszą małą społeczność fanów Gothica. Bez nich wiele modów nie zostałoby nam nigdy zaprezentowanych w naszym ojczystym języku. Dziękujemy.


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry