Gothic 2 NK Returning - Profesjonalne spolszczenie [Linki, Instrukcja, Galeria] 1269117 3149

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 1269117

Odpowiedzi 3149

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Skomplikowane to jest.

Ale musisz mieć aktywny inny quest, CHYBA to był artefakty starożytności, i pogadać o tym z xardasem, w końcu powie ci o tym że trzeba pogadać z paladynami, i w 3 albo 4r powinien pojawić się paladyn w miejscu gdzie  goniliśmy tego typa co okradł jore, z nim trzeba będzie odpowiednio poprowadzić dialog i wtedy będzie opcja okradnięcia hagena z klucza.
 

Dwight

Dwight

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka,
 Jest jakiś sposób by do returna dodać wolne celowanie? Powiem szczerze, że jest to ciekawa opcja w 2.0, dlatego chciałem się tym pobawić. Znalazłem już tego patcha:http://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=320
Działa on świetnie w każdej modyfikacji którą testowałem.. z wyjątkiem returna 1.0, ponieważ fpsy spadają do 10-15 (wydaje mi się, że jest to konflikt z wytrzymałością, ponieważ spadek fpsów nie występuje podczas celowania czarami). Jest jakiś sposób na naprawienie tego? Jeśli nie to pobawiłbym się z wytrzymałością w skryptach, tylko nie mogę jej znaleźć  :/
 

Mati69

Mati69

Użytkownicy
posty12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
i w 3 albo 4r powinien pojawić się paladyn w miejscu gdzie  goniliśmy tego typa co okradł jore,

Wszystko to już w 2 rozdziale.
 

Marsik

Marsik

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Panowie poratujcie bo sam juz sie poddalem. Mam problem ,nie mam szybkiego zapisu ani odczytu. Klawisze od szybkich mikstur tez nie dzialaja. Plik gothic.ini edytowany i ustawiony tak jak powinno byc czyli opcje savegame i mixty
=1. Returna odpalam z uprawnieniami admina a quicksave jak nie ma tak nie ma. Ktos moze cos doradzic?
Dodam ze robilem reinstal kilka razy z rozymi opcjami instalacji, zmiana sterowania tez nie pomaga. Uzywam klawiatury takiej malej od laptopa bez klawiszy numerycznychz mozr to byc przyczyna??
 

Dwight

Dwight

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Panowie poratujcie bo sam juz sie poddalem. Mam problem ,nie mam szybkiego zapisu ani odczytu. Klawisze od szybkich mikstur tez nie dzialaja. Plik gothic.ini edytowany i ustawiony tak jak powinno byc czyli opcje savegame i mixty
=1. Returna odpalam z uprawnieniami admina a quicksave jak nie ma tak nie ma. Ktos moze cos doradzic?

Coś kojarzę, że skróty klawiszowe działają tylko w wypadku sterowania z gothic 2, ale mogę się mylić.
 

exdure

exdure

Użytkownicy
posty1
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Wgraj ten z 2.0, może zadziała.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Kiedyś próbowałem i chyba skończyło się crashem.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Heimdallr

Heimdallr

Użytkownicy
posty17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, mam pytanie odnośnie instalacji moda. Zainstalowałem i działa, ale mam starą grafikę Gothic, nie przeszkadza mi to, ale chciałem dać szansę nowej. Który mod za to odpowiada, aby grafika była jak na screenach?

Póki co, tylko DX11 się nie zainstalował bo po odpaleniu gry, rzuca błędem że wersja się nie zgadza(wrzuciłem patch do gry wg instrukcji, mam wersje na steamie, cała gra normalnie działa wraz z modem)
 

Necrontyr

Necrontyr

Użytkownicy
posty44
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Ok ja już się pogubiłem, tutaj wrzuciliście linki do całego moda czy tylko dodatek do niego?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry