Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 3490479 14149

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 3490479

Odpowiedzi 14149

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
O matko, stary grasz na patchu 1.3.1....

A to jest wątek o Gothicu 2.0, to wszystko jasne, sorry ale grasz na zabugowanej wersji i to BARDZOOOO przestarzałej.
 

Mati69

Mati69

Użytkownicy
posty12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
O matko, stary grasz na patchu 1.3.1....

A to jest wątek o Gothicu 2.0, to wszystko jasne, sorry ale grasz na zabugowanej wersji i to BARDZOOOO przestarzałej.
Heh :) Pomyłka kolego chyba z Twojej strony.
To jest wątek Returning 1.1 ReBalance 2.1 Archiwum.
2.0 jest strona wcześniej.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
O matko, stary grasz na patchu 1.3.1....

A to jest wątek o Gothicu 2.0, to wszystko jasne, sorry ale grasz na zabugowanej wersji i to BARDZOOOO przestarzałej.
Heh :) Pomyłka kolego chyba z Twojej strony.
To jest wątek Returning 1.1 ReBalance 2.1 Archiwum.
2.0 jest strona wcześniej.

A tak racja, ja się walnąłem :D

Tak czy inaczej już praktycznie do końca gry na każdym rozdziale będziesz miał wszystko na 1-5 hitów, bo uriziel na 1.3.1 ma zbugowane obrażenia magiczne bo zadają one chyba 10x tyle co powinny...
Sry za kłopot.
 

Seggenz

Seggenz

Użytkownicy
posty5
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
2 rozdział, jarkendar, niedługo walka z Krukiem.
82/65 siły, 906hp, 230 wytrzymalosci,
92% jednoręki
120 PN do wydania
w ręku EL bastardo, i zbroja z płytek pełzaczy.
Opłaca mi się jeszcze inwestowac w 2h czy zostać już przy 1h bo za późno? Czy w ogóle jest sens przy moim poziomie rozwiniecia jeszcze zmieniać rodzaj broni i w co inwestować? Na jaką broń i zbroje teraz zmienić, bo dostaje troche od chociażby cieniostworów, już nie mówiąc o szkieletach.
 

Mati69

Mati69

Użytkownicy
posty12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś gdzie w Khorinis  w 5 akcie mogę znaleźć Fiska ? Wszystkich uciekinierów znalazłem ale Fiska nie mogę namierzyć :/

Post połączony: 2018-10-28, 23:22

Opłaca mi się jeszcze inwestowac w 2h czy zostać już przy 1h bo za późno? Czy w ogóle jest sens przy moim poziomie rozwiniecia jeszcze zmieniać rodzaj broni i w co inwestować? Na jaką broń i zbroje teraz zmienić, bo dostaje troche od chociażby cieniostworów, już nie mówiąc o szkieletach.

 Wir na Kruka a potem go 1 hitem kończysz. Dobijasz natychmiast do 1000 hp i zakładasz jego zbroję. Potem 3k hp i zbroja cienia. Co do broni to nie wiem bo gram 2h , 1 h nawet punktu nie dałem więc nie doradzę.

Ps . ok mam Fiska
 

czaro05

czaro05

Użytkownicy
posty30
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Które przedmioty warto zachować (i dlaczego) spośród trofeów ze zwierząt? Mam na myśli takie przedmioty, które można wykorzystać  do ukończenia jakiegoś zadania albo w alchemii (jak język ognistego jaszczura). Podejrzewam, że były już takie tematy, ale mam problem z dokopaniem się do nich.
 

Mati69

Mati69

Użytkownicy
posty12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Które przedmioty warto zachować (i dlaczego) spośród trofeów ze zwierząt? Mam na myśli takie przedmioty, które można wykorzystać  do ukończenia jakiegoś zadania albo w alchemii (jak język ognistego jaszczura). Podejrzewam, że były już takie tematy, ale mam problem z dokopaniem się do nich.

Z tego co wiem to rogi cieniostwora dla Bustera chyba od 3 rozdziału.
 

kuba25000

kuba25000

Użytkownicy
posty38
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Returning 2.0
Mam pytanie. Chce zrobic misje ostrze dla gonzalessa. Ostrze to dostane po zabiciu hohs paka od parcivala. Ale gdy zabije hosh paka to czy popsuje sobie wątek orków? Czy hosh pak czy jak on ma. To ten Szaman co jest na wzgorzu widac go przez okna w sali tronowej garonda
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie ten wątek. I nie masz zabić Hosh-Paka (choć możesz), tylko orków ustawionych na skałach obok pozycji Hosh-Paka.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Mati69

Mati69

Użytkownicy
posty12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.
 Własnie 1 raz ukończyłem (  choć nie do końca )  Returning 1.1 rembalance 2.1 na 1.3.1 . Chciałbym finalnie pochwalić się co osiągnąłem  w grze co by niektórzy mogli się dowiedzieć jak wysokie mogą być statystyki Bezimiennego.
Na finale mojej gry wisi mi 1 zadanie " wiadomość dla króla"  którego nie mogę zakończyć z powodu odmowy Grega w walce o Farmę Onara co skutkuje brakiem kapitana przy ostatnim zadaniu.

A teraz garść statystyk:
Patch 1.3.1 poziom NORMALNY , Najemnik / Łowca smoków, Spanie do oporu / pułapki wyłączone
Czas spędzony w grze to 200 h 30 min.
Poziom postaci 83
Niewykorzystane punkty nauki         23                  Broń dwuręczna              100
Siła z założoną biżuterią                  704                 Kusze                            100
Zręczność                                      210                 
Punkty trafień                                5400               
Wytrzymałość                                80                    Broń/Pociski                   430
Inteligencja                                   165                  Smoczy ogień/Magia       340

Wyuczone wszystko co jest dostępne w grze dla Najemnika.
Do końca VI rozdziału zabity każdy możliwy zwierz/ potwór/ork/bandyta  czy chrząszcz  z całej mapy świata Gothic Returning.
Zabite na końcu gry potwory w liczbie 8000.
 I teraz małe wyjaśnienie. W VII rozdziale Wybiłem tylko orki w całej wyspy Khorinis by ukończyć wszystkie zadania.
CAŁY pozostały świat został przy życiu. Gdyż to i tak koniec gry i nic nam to nie da ale gdybyśmy się pokusili o kompletny armagedon sił zła / fauny i flory. To statystki wyglądały by jeszcze lepiej.
Pokusiłem się o policzenie + /- wszystkich orków z Górniczej doliny  i jeśli zrobiłem to dobrze w 95%  to jest ich około 1500 + .W VII rozdziale  respi się CAŁY świat na nowo ze zdwojoną siłą.  Każda jaskinia na nowo wypełnia się goblinami i pełzaczami, każda kopalnia, Świątynia śniącego, Etlu, Dolina Cienia,  Po prostu wszystko.
Gdyby wybić to całe zło używając runy "mora ulartu"  Mieli byśmy dodatkowe 1500 punkty życia i 150 tyś expa.
Gdyby z serc orków z VII rozdziały zrobić eliksiry siły to byłoby około 50 siły dodatkowo  czyli 750 siły zostałoby przekroczone. Myślę że jest możliwe na poziomie NORMAL dojście do poziomu 90 maxymalnie robiąc to wszystko.
Na końcu gry został mi 1 niewykorzystany "szczaw królewski " :)

To by było na tyle. Jeśli ktoś ma pytanie to chętnie odpowiem.A teraz zrobię sobie dłuuuuugi urlop od gothica :)
Powodzenia.
 

osanno

osanno

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie nauczę się obcinać głowy polnych pełzaczy ?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie musisz się tego uczyć, głowy zbierasz od razu.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

butcher

butcher

Użytkownicy
posty8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
witam akt 4 lvl 70  zabiłem smoki pozbierałem skarby w jednym była tarcza smoczego łowcy ale nigdzie nie trafiłem na hełm smoczego łowcy (+25 siła) on pojawia sie losowo czy jak?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
 

NekromantaBezimiennny

NekromantaBezimiennny

Użytkownicy
posty1
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Wie ktoś czemu u grimesa nie ma dialogu na temat pójścia na przełęcz z jego przyjacielem? 4 akt
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie ten dział.
Odpowiadajac jednak: zapewne w ramach misji od Lutero nie rozmawiałeś z Grimesem o eliksirze dla Zurisa. Uprzedzając: nie, nic już z tym nie zrobisz.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Wafelek135

Wafelek135

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
siema
 Co zrobić aby Thorben nas nauczył otwierania zamków ? spłaciłem dług Gritty ale i tak mi nie ufa pomocy
 

Sługa Adanosa Vatras

Sługa Adanosa Vatras

Użytkownicy
Mistrz Magii Wody
posty427
Propsy31
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Mistrz Magii Wody
Returning 2.1 jakim cudem mam zabić demona sługę senyka kiedy on ma 30k hp 5k obrony na wszystko xD ???
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Po kiego grzyba walczysz ze sługą S'enyaka? Wyrzuć Szpon, zanim będziesz się modlił do Beliara xD
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Keldran

Keldran

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szukam notatni Wulfgara do misji podobno jest na drugim pietrze koszar tylko ze koszary maja tylko 1 piętro, obeszlem je dookola kilka razy i nie znalazlem schodow nigdzie
 


0 użytkowników i 5 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry