Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 3490195 14149

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 3490195

Odpowiedzi 14149

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Jak robic stalowe prety? Potrzebne mi sa do zadan w 7 rozdziale i do przekucia zbroi. Obszedlem wszystkich handlarzy ale nic nie maja. W dzienniku mam informacje ze umiem je robic bo sie uczylem u Weza ale nie moge znalezc miejsca w ktorym mozna  przetopic rude na stal.

Nie da sie robic stalowych pretów na tej wersji.
 

Grrom

Grrom

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak robic stalowe prety? Potrzebne mi sa do zadan w 7 rozdziale i do przekucia zbroi. Obszedlem wszystkich handlarzy ale nic nie maja. W dzienniku mam informacje ze umiem je robic bo sie uczylem u Weza ale nie moge znalezc miejsca w ktorym mozna  przetopic rude na stal.

Nie da sie robic stalowych pretów na tej wersji.

No to fajnie po prawie 100h grania okazuje sie ze prawdopodobnie nie skoncze gry bo nie moge wykonac mieczy dla najemnikow i pancerzy dla mysliwych. Gniewu Stworcy rowniez nie zrobie bez stali...
Ma ktos jakies pomysly gdzie w 7 rozdziale znajde stal?
Ewentualnie czy uzycie kodu nie zepsuje mi koncowki gry?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Czy na pewno grasz na 1.3.2 czy na 2.0?
 

Grrom

Grrom

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja gram na Reb 2.1 patch 1.2
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Się dziwisz że ci nie działa skoro grasz na starej wersji, to nawet 1.3.2 nie jest.
 

JNG

JNG

Użytkownicy
posty48
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jako że chciałbym spróbować jeszcze maga ognia, to mam pytanie, czy możliwe jest oszczędzenie Fellangora i wybicie Etlu, czy jest to zablokowane? Wiem, że Innos może się wkurzyć, to najwyżej powywabiam gnojków z obozu i podpieprzę im rzeczy, chcę po prostu wiedzieć, czy jako MO mogę tak zrobić
 

VergilSparda

VergilSparda

Użytkownicy
posty239
Propsy50
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wbiegasz na sprincie w nocy i na spokojnie kradniesz bez wybijania, ja tak zrobiłem. Ktoś pisał że działa też przemiana w chrząszcza.
 

JNG

JNG

Użytkownicy
posty48
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dziękuję pięknie.
 

Shleder

Shleder

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
fajnie sie gralo na normalnym poziomie w returning 2.1 przeszedlem ponad 15h niestety gry przejsc nie moge bo lee skazuje mnie na banicje za pobicie wiesniakow (pewnie chodzilo u bronka) albo o to ze kamienny straznik zabil kilku wiesniakow :D u grawo nie ma zadnych opcji dialogowych zeby sie wykupic. GAME OVER .
 

kielbik22

kielbik22

Użytkownicy
posty15
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Straciłem przepaska nowicjusza od Laresa czy da się w jakiś inny sposób ją zdobyć w returning 2.0? mam już ponad 30h więc nie chciałbym tego tracić...

Jak użyć pochodni bez klawiatury numerycznej? Nie posiadam takiej klawiatury, a w opcjach nigdzie nie można tego zmienić...
 

darel666

darel666

Użytkownicy
posty44
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W którym miejscu w kopalni znajduje a e skrzynia z płomieniem eligora do zadania dla gildii kupców ? Przeszukałem ja 2 razy i dalej nic.
 

Xerondiablo

Xerondiablo

Użytkownicy
posty10
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć mam problem z gildią zabójców i lariusem a mianowicie po przyjściu o północy (informacja od gerbranta) nie miałem sytuacji by był zamach na wambo patrolował okolice tak jak zwykle i po oddaniu lariusowi paczki ziela chciałem mu oddać te listy polecające galahanda i nie wychodzi w południe ani wieczorem co mam zrobić?
 

Adijos

Adijos

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Gram strażnikiem świątynnym jestem w 3 rozdziale i chciałbym kupić średnia lub ciężka zbroje strażnika ale gór na toth mówi ze mam za malo doświadczenia. Orientuje się ktoś co jest potrzebne by ją zdobyć? Moja postać ma 255 siły 120 zręki 46 kusze bron 2h 100% returning 2.0 wersja 66.2
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie ten dział. Ciężka zbroja to 5 rozdział, dla średniej potrzeba odpowiednio wysokiego levela.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Elgcahlxukuth

Elgcahlxukuth

Użytkownicy
posty47
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
hejka, mam pytanie - bo chyba utknąłem w 7 rozdziale:
Spoiler
Po zdobyciu artefaktów (za radą Netbeka) oraz kamienia ogniskującego, stworzyłem super-runę która pozwoli mi zniszczyć opiekunów. Jednak po ich zabiciu nie pojawia się mi nic nowego w logu. Nadal mam info w stylu "teraz mając runę mogę ich zbić". Nie pojawiła się żadna opcja dialogowa u Pyrokara. Próbowałem też porozmawiać z opiekunami zanim ich zbiję, ale nie ma tam żadnych ciekawych opcji dialogowych (traktuja mnie jak nowicjusza, co jest w sumie dziwne bo przecież wcześniej Daragoth chciał mnie zabić...).
Co mam począć w tym punkcie fabuły?
(...Czy może coś się schrzaniło?)
pozdrowionka!
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Elgcahlxukuth Po zabiciu Opiekunów w głównej sali wróć do zamkniętych drzwi - otworzą się i będziesz mógł pogadać ze Stonnosem.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Mati69

Mati69

Użytkownicy
posty12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Pytanie mam takie :
Czy w 2 akcie jak wybiję całe Orkowe Miasto + orkową osadę z Doliny Cieni wraz z wszystkimi ich przywódcami  to zepsuję fabułę ? Czy Orkowy Herszt z miasta  ( ten co ubiłem dla niego czarnego smoka z doliny Cieni ) i jego brat z Doliny Cieni będzie do czegoś potrzebny w kolejnych aktach ?

ps . gra się elegancko :) w 2 akcie WSZYSTKO mam na 1 hita z urizielem . Najemnik 54 lvl, 2H 100%, 300 siły, 2k HP. Poziom normalny. Na tą chwilę 100 PN w rezerwie i 100k golda w plecaku :)
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
jakim cudem masz wszystko na jednego hita urizielem gdy ja mam prawie 600siły oraz 2h uriziela i żaden ork nie pada na jednego hita?
 

LostCookies

LostCookies

Użytkownicy
posty23
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak robić strzały zwykłe? Mam pocięte kawałki drewna piłą, groty z kowadła, siadam do stołu i nie da się zrobić :/
 

Mati69

Mati69

Użytkownicy
posty12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jakim cudem masz wszystko na jednego hita urizielem gdy ja mam prawie 600siły oraz 2h uriziela i żaden ork nie pada na jednego hita?

Returninga przechodzę 1 raz więc nie znam wszystkich mechanizmów , ale sądząc po twojej sile to w akcie 2 nie jesteś. Może jest jakieś skalowanie HP/Obrony/Akt. Czyli np w V akcie ork ma kilka razy więcej życia/obrony niż w 2 akcie ? Nie wiem.
Klątwą Azgalora 280 obrażeń czarnego orka wojownika mam na 2,2 strzała. mam 2h na 100 % i poziom normalny.
Urizielem wszystko mam na hita. Wyjątkiem są bossowie. .Senyak był na 3 hity.
Na normie Uriziel ma 250 zwykłych i 125 magicznych obrażeń.
Gram na patchu 1.3.1

Ktoś zna odpowiedź na moje pytanie 3 posty wyżej ?
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry