Patch 1.0.1.7 - błędy, bugi i niedociągnięcia 49794 108

O temacie

Autor tyson90

Zaczęty 18.04.2013 roku

Wyświetleń 49794

Odpowiedzi 108

koksikmajor

koksikmajor

Użytkownicy
posty692
Propsy89
  • Użytkownicy
Znalazłem dziwnego buga, gdy rozmawiam z nekromantem gardem(czy jakoś tak, nie pamiętam już jego imienia), to podczas rozmowy o piedestale trzech smoków pojawia się dialog o jakiejś statuetce i coś związane ze zdobyciem czarnej rudy. Tego nie powinno być, tutaj błąd jest jakiś.
 

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Takie rzeczy typu warg jest za duży itp to przesada. W końcu warg jest powinien być większy od wilka bo jest znacznie silniejszy. Zgłaszając takie bugi udowadniacie wasz brak umiejętności do grania. Bez obrazy.
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Cytuj
    Znalazłem dziwnego buga, gdy rozmawiam z nekromantem gardem(czy jakoś tak, nie pamiętam już jego imienia), to podczas rozmowy o piedestale trzech smoków pojawia się dialog o jakiejś statuetce i coś związane ze zdobyciem czarnej rudy. Tego nie powinno być, tutaj błąd jest jakiś.

ktoś miał tak jeszcze? może zamienione dialogi w spolszczeniu, które pobierałeś? najnowszą wersję? bo spl 1.0.1.7 są 2 wersje, jedna zwykła, a druga -fix-poprawiona

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Cytuj
Takie rzeczy typu warg jest za duży itp to przesada. W końcu warg jest powinien być większy od wilka bo jest znacznie silniejszy. Zgłaszając takie bugi udowadniacie wasz brak umiejętności do grania. Bez obrazy.
To nie żaden bug, opcja dialogowa z czarną rudą powinna tu być.
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Tyson zacytowałeś zły post XD.

Jest poważny bug z tarczą. Czasem jak masz ją założoną to wyciągasz broń jak byś trzymał zwykły miecz, a tarcza służy jedynie jako ozdoba. Ponownie założenie tarczy, która się zbugowała nic nie da.
 

Kantazar

Kantazar

Użytkownicy
posty12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja przy aktualizacji na ten patch mam problem, gra jest całkowicie po rusku wtedy, a bez patchy po polsku.
 

Khazsharr

Khazsharr

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zatem wybrałem się droga na skróty do twierdzy pełnej nieumarłych w pobliżu orkowej wioski. Zdołałem zabić dwóch zombie po czym zrobiłem save. Po wczytaniu gry wystarczy odczekać kilka sekund i wyskakują mi przeróżne błędy, które powodują zamknięcie gry.  Ma ktoś jakiekolwiek pojęcie co mogło spowodować ów błąd? Z góry dziękuję za fatyge. : )
PS: Osobiście podejrzewam, że wywołane jest to dzięki walce ze szkieletem trzymającym tarczę. (drugi raz przeinstalowuje moda)
 

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Takie błędy są częste podczas walki z przeciwnikiem jak wykonuje atak lub jak mówisz przez tarcze.
 

Baggio

Baggio

Moderator działu
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • Moderator działu
Witam
Błędy zostaną na dniach zgłoszone(o ile już nie są) przez Tyson90. Temat zamykam.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry