Opiekunowie 41263 49

O temacie

Autor Kyubie

Zaczęty 26.02.2013 roku

Wyświetleń 41263

Odpowiedzi 49

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty358
Propsy32
 • Użytkownicy

Kyubie

Opiekunowie
2013-02-26, 16:40(Ostatnia zmiana: 2013-03-10, 11:51)
Witam założyłem temat po to aby dokładnie określić połżenie i opisać questy Opiekunów występujących w modzie, jak wiemy jest to dosyć obszerne i każdy szczegół dotyczący ich misji jest mile widziany, nie wiem wszystkich dlatego chciałbym aby każdy z was napisał od siebie coś pomocnego, tak więc zaczne.


1 z Opiekónów pojawia się na starcie w wierzy Xardasa, po dosyć długiej rozmowie oczywiście akceptujemy zadanie od niego. Mówi nam że Opiekunowie będą nas obserwować i pojawią się w odpowiednim czasie (nie pamiętam rozmowy do końca). Po rozmowie pierwszego z opiekunów znajdziemy po drodze do Runy (Quest Test ognia w klasztorze), przechodzimy przez most obok czarnego trolla i idziemy w kierunku Posągu innosa, tam pojawi się Pierwszy. Jego zadanie będzie polegało na zabiciu pradawnego demona (kurcze, zapomniałem imie :pokerface:  ) Znajduje się on w dolinie gdzie znajdziemy lestera (pod wieżą Xardasa) będzie on w jaskini tuż za ogniskiem. Przed ów jaskinią znajdziemy Wojownika (żeby z nim porozmawiać należy załorzyć pierścień który dostaliśmy od Opiekuna) Będzie on mówił ile to go szukał i w końcu udało mu się zapędzić go w róg, po rozmowie zaproponuje nam pomoc, oczywiście z nim idziemy oraz zabijamy demona i bierzemy jego serce, po czym odnosimy je do pierwszego z Opiekunów. To by było na tyle Liczę na waszą pomoc :)

Autor "Pawci0W"

2 z Opiekunów znajduje się przed wejściem do Wieży Xardasa. Zleca zadanie uwolnienia dusz z Serca Lucjana, gdyż Beliar wnerwił się, że one są uwięzione. W każdym razie aby uwolnić te dusze potrzebna jest książka "Uwolnienie Duszy" ( czy jakoś tak ). Znajduje się w Klasztorze Magów Ognia, w sali której pilnuje Talomon na stole alchemicznym. ( Najlepiej ustawić się bokiem do niego i wcisnąć klawisz A lub D. Gdy Bezi będzie tak biegł, to nie zaczepi go Talomon i można spokojnie przejść ). Do uwarzenia tego eliksiru jest potrzebny min. skręt bagiennego ziela, który można znaleźć pod mostem niedaleko Tawerny Orlana, obok ławki na któej siedzi ten kupiec. Czarną perłę można zdobyć w chacie Grega ( ja osobiście jej tam nie szukałem, ktoś kiedyś napisał, że tam będzie. Warto przeszukać głowy zwierząt, czy opróżnić srebrne/złote skrzynki albo przeszukać brzeg ). Można także kupić ją od Lutero. Inne składniki będą raczej łatwe do zdobycia, nie pamiętam już czy miałem wogóle jakieś problemy ze znalezieniem ich. Następnie po uwarzeniu mikstury należy pójść do jakiejś kapliczki Beliara ( np. ta na wieży u Xardasa ). Przed poświęceniem tych dusz Beliarowi trzeba nałożyć pierścień darowany przez Dagotha, bo inaczej Bezi zamienia się w żywą pochodnię. Potem trzeba wrócić do Opiekuna i koniec.

3 z Opiekunów znajduje się na farmie Akila ( na wzniesieniup przed mostem ). Zleca on przeczytanie książek napisanych w języku Langa, które znajdują się w Wieży Xardasa ( na tym poziomie, na którym jest Xardas i te, które są w najwyższej wieży. ) Xardas niestety nie może nauczyć języku Langa, lecz wie kto może go nas nauczyć - Kreol. Kreol jest w Wieży Mgieł za palisadą orków w Górniczej Dolinie. Normalne przejście jest zawalone, więc pozostaje wejście od strony morza. W wieży jest od groma ożywieńców, więc polecam miksturę szybkości ( ta normalna, 4 min. sprintu ) i wbiegnięcie tam. Po odnalezieniu Kreola należy z nim pogadać, po czym go pobić ( ma książkę traktującą o Demonologii, więc można ją zdobyć za darmo i dostając przy tym 8k Dośw. , niżeli płacić 15k zł i 20 NP na nauczenie się tego języka ). Jest on bardzo słabym przeciwnikiem, gdyż czary nekromantów nie działają ( większość ) i wystarczy jego pokonać ( +8000 pkt. dośw. ) i zabrać książkę traktującą o Demonologii i ją przeczytać. Teraz wystarczy wrócić, przeczytać księgi i pójść do 3 Opiekuna. Aha, jeżeli Wam się nie pojawi, to wbijcie 2 rozdział, bo chyba 2-3 Opiekunowie są przeznaczeni na 1 rozdział. Np. 7 Opiekun pojawia się w 4 rozdziale itp. Odpowiedzi na pytania opiekuna 1. Elementy 2. Bogowie 3. Równowaga 4. Wszystko to razem 5. Wiedza 6. Chaos 7. Beliar 8. To jest moja decyzja

4 Opiekun pojawia się na takim dużym wzniesieniu, obok Niclasa. Jest tam parę zębaczy i ruiny. Zleci On "oczyszczenie przez ogień". Kamień teleportacyjny, o którym On mówi jest w ruinach tam gdzie są Magowie Wody, a dokładniej na ruinach takiej jakby Greckiej Świątyni, nie wiem tak mi to się kojarzy. Po środku tej ruiny będzie kamień teleportacyjny na którym będzie płomień. Po wejściu w niego teleportuje do jaskini wulkanicznej. Trzeba odnaleźć 5 duchów ognia. 1 - wilk, 2 - ognisty jaszczur, - 3 cieniostwór, 4 - szkielet, 5 - Prawdziwy Duch Ognia. Po pokonaniu Prawdziwego Ducha Ognia uaktywni się teleport prowadzący z powrotem do Khorinis.

5 Opiekun znajduje się na Przełęczy. Zleci On znalezienie artefaktu o bardzo dużej mocy magicznej. Artefakt ten ( kamień Beliara, który dawał Świątyniom Beliara swoją moc ) jest w Cmentarzysku Orków. Tam, gdzie w G1 miał swoją wizję Y`Berion będzie teleport ( trochę dalej, pod ścianą ). Po drugiej ścianie będzie taki pokój, w którym będzie Grathakk, orkowy pierścień i talizman orków. Trzeba je zabrać i mając te przedmioty wcisnąć 4 przyciski. Pojawi się ork szaman, którego trzeba zabić. Powinien mieć jakiś teleport, który by przeteleportował do miejsca, w którym Ball Lukor ( w G1 ) oszalał. Na grobowcu będzie ten kamień/posążek.

6 Opiekun pojawi się na moście prowadzącym do Klasztory Magów Ognia. Zleci zabicie Sergia, paladyna który po śmierci stałby się Lordem Cieni. Okaże się, że nie ma go w Klasztorze, a poszedł do miejsca w którym była pusta runa z zadania na dołączenie do Magów Ognia. ( jaskinia ta jest niedaleko miejsca, w którym pojawia się po raz 2 Dagoth ) Po pokonaniu go pojawi się już jako Lord Cieni i lepiej mieć wtedy zaklęcie "zmiszczenie ożywieńca" bo jest to naprawdę trudny przeciwnik.

7 Opiekun będzie nam, gdzie w III rozdziale był Włóczęga, pod wiszącym mostem. ( przez ten most trzeba było przejśc, jak się szło do Ruin Magów Wody. ) Niedaleko będzie jaskinia z pewnym łukiem, chyba 5 cieniostworami i paroma jaszczuroczłekami. Zleci położenie 5 kamieni przodków na ołtarz rytualny w 5 świątyniach zbudowanych przez Budowniczych. Jako, że w tych świątyniach jest dużo dobrych orków najlepiej jest wywabić ich przed świątynie, ( Ulu-Mulu nie działa ), wbić na szybkim do świątyni, postawić kamień na tym ołtarzu rytualnym i uciekać.

Autor "TheMrFalwack"

8 opiekun jest koło farmy Bengara. Jak ma się takie malutkie (nie wiem jak to nazwać) wysepki to na końcu jednej z nich stoi. Przed wodospadem.
Zadanie od niego to znaleźć pierścień. Jest on za strumieniem spływającej z wodospadu wody. Jakby to opisać... Trzeba zeskoczyć i wejść ZA tą wodę co leci z góry.

9 opiekun jest na skrzyżowaniu dróg Farmy Onara i Sekoba.
Zadanie od niego jest męczące. Trzeba uwolnić opiekuna wody. W tym celu udajemy się do GD (Górnicza Dolina) i idziemy do Ur-Shaka który wysyła nas do miasta orków w skałach. By tam wejść idziemy do starego miasta orków (tam gdzie wejście do świątyni śniącego) i wchodzimy na skały. Idziemy dalej, zabijamy 3 trolle i widzimy wrzoda. Gadamy z nim i skręcamy w prawo a dalej już miasto. Gadamy z dowódcą orków który mówi żeby iść na Cmentarz Orków. Idziemy tam i gadamy z szamanem Ur-Dragi'em (czy jakoś tak. Jest tam gdzie była jedna część zwoju teleportującego z Gothic 1) On nam mówi że musimy znaleźć 5 części czarnych kamieni. Znajdują się one:
1. W jaskini za wodospadem koło starej kopalni
2. W jaskini z rudą Vipera (węża)
3. Koło zalanej wieży Xardasa
4. W jaskini do ognistego smoka (wejście po skałkach - wspinaczka)
5. Na bagnie błotnego smoka
Potem idziemy znów do miasta w górach i idziemy na górę. Zakładamy pierścień od Dagotha i 8 opiekuna i na takim stole (jest tam taki czarny kryształ a przed nim siedzi szaman) klikamy 5 razy wkładając te kamienie. Następnie otwieramy tą zamkniętą przestrzeń, wchodzimy tam i podchodzimy do kamienia na samym środku (sam się otworzy jak będziecie blisko). Otwiera się on, klikamy na ten strumień wody, zabieramy perłę wody (NIE SPRZEDAJEMY JEJ!!! PRZYDA SIĘ W 7 ROZDZIALE!) I wracamy do Opiekuna
Stonnos jest tam gdzie Słoneczny Krąg.
Stonnos (czyli ostatni i zarazem główny opiekun) jest tam gdzie Słoneczny Krąg.

Każe on zdobyć części żywiołów. Części są ukryte różnie.
1. W kopalni nad przejściem do Górniczej Doliny (Koło runy teleportacyjnej na przełęcz. Trzeba się powspinać)
2. W Starej Kopalni
3. W Zatopionej Wieży Xardasa
4. W Starym Obozie Bractwa Śniącego. (Wejście za palisadą)
Tak! To są te same artefakty które były potrzebne do wątku ze szponem u smoka w Jarkendarze!
Jeśli zdobyliście je już i zrobiliście Krzyż Elementów wystarczy tylko powiedzieć o tym Stonnosowi.
Wtedy możemy przystąpić w szeregi opiekunów. Rozmawiamy na ten temat ze Stonnosem i mamy do wyboru 4 drogi.
Drogę Ognia
Drogę Wody
Drogę Kamienia
Drogę ciemności
W każdym z tych przypadków będą nas uczyć najwięksi opiekunowie dalej gildii. Jeśli gra ktoś magiem ognia to polecam drogę ognia, jak magiem wody to drogę wody, jak nekromantą to drogę ciemności a jak wojownikiem to drogę kamienia.

Zadanie zależne od drogi:
Po otrzymaniu runy udajemy się do siedziby opiekunów. W zależności od tego jaką drogę wybraliśmy rozmawiamy z Keliosem (Droga Ognia), Dagothem (Droga ciemności), Stonnosem (Droga Kamienia) i Gadorem (chyba. Droga wody) Od teraz to będzie nas "przewodnik" i to on będzie nam opisywał co robić dalej.

** Uwaga, żeby wykonywać dalsze zadania z wątku opiekunów trzeba mieć 5 rozdział!! ** Dostajecie potem runę teleportacyjną do siedziby opiekunów.
Haradrimem można zostać dopiero w 5 rozdziale.
 

Pawci0W

Pawci0W

Użytkownicy
posty159
Propsy37
 • Użytkownicy

Pawci0W

Opiekunowie
#1 2013-02-26, 17:03(Ostatnia zmiana: 2013-02-26, 18:09)
2 z Opiekunów znajduje się przed wejściem do Wieży Xardasa. Zleca zadanie uwolnienia dusz z Serca Lucjana, gdyż Beliar wnerwił się, że one są uwięzione. W każdym razie aby uwolnić te dusze potrzebna jest książka "Uwolnienie Duszy" ( czy jakoś tak ). Znajduje się w Klasztorze Magów Ognia, w sali której pilnuje Talomon na stole alchemicznym. ( Najlepiej ustawić się bokiem do niego i wcisnąć klawisz A lub D. Gdy Bezi będzie tak biegł, to nie zaczepi go Talomon i można spokojnie przejść ). Do uwarzenia tego eliksiru jest potrzebny min. skręt bagiennego ziela, który można znaleźć pod mostem niedaleko Tawerny Orlana, obok ławki na któej siedzi ten kupiec. Czarną perłę można zdobyć w chacie Grega ( ja osobiście jej tam nie szukałem, ktoś kiedyś napisał, że tam będzie. Warto przeszukać głowy zwierząt, czy opróżnić srebrne/złote skrzynki albo przeszukać brzeg ). Można także kupić ją od Lutero. Inne składniki będą raczej łatwe do zdobycia, nie pamiętam już czy miałem wogóle jakieś problemy ze znalezieniem ich. Następnie po uwarzeniu mikstury należy pójść do jakiejś kapliczki Beliara ( np. ta na wieży u Xardasa ). Przed poświęceniem tych dusz Beliarowi trzeba nałożyć pierścień darowany przez Dagotha, bo inaczej Bezi zamienia się w żywą pochodnię. Potem trzeba wrócić do Opiekuna i koniec.

3 z Opiekunów znajduje się na farmą Akila ( na tym samym wzniesieniu, na którym znajduje się ekipa zbierająca bagienne ziele ). Zleca on przeczytanie książek napisanych w języku Langa, które znajdują się w Wieży Xardasa ( na tym poziomie, na którym jest Xardas i te, które są w najwyższej wieży. ) Xardas niestety nie może nauczyć języku Langa, lecz wie kto może go nas nauczyć - Kreol. Kreol jest w Wieży Mgieł za palisadą orków w Górniczej Dolinie. Normalne przejście jest zawalone, więc pozostaje wejście od strony morza. W wieży jest od groma ożywieńców, więc polecam miksturę szybkości ( ta normalna, 4 min. sprintu ) i wbiegnięcie tam. Po odnalezieniu Kreola należy z nim pogadać, po czym go pobić ( ma książkę traktującą o Demonologii, więc można ją zdobyć za darmo i dostając przy tym 8k Dośw. , niżeli płacić 15k zł i 20 NP na nauczenie się tego języka ). Jest on bardzo słabym przeciwnikiem, gdyż czary nekromantów nie działają ( większość ) i wystarczy jego pokonać ( +8000 pkt. dośw. ) i zabrać książkę traktującą o Demonologii i ją przeczytać. Teraz wystarczy wrócić, przeczytać księgi i pójść do 3 Opiekuna. Aha, jeżeli Wam się nie pojawi, to wbijcie 2 rozdział, bo chyba 2-3 Opiekunowie są przeznaczeni na 1 rozdział. Np. 7 Opiekun pojawia się w 4 rozdziale itp. Odpowiedzi na pytania opiekuna 1. Elementy 2. Bogowie 3. Saldo 4. Wszystko to razem 5. Wiedza 6. Chaos 7. Beliar 8. To jest moja decyzja

4 Opiekun pojawia się na takim dużym wzniesieniu, obok Niclasa. Jest tam parę zębaczy i ruiny. Zleci On "oczyszczenie przez ogień". Kamień teleportacyjny, o którym On mówi jest w ruinach tam gdzie są Magowie Wody, a dokładniej na ruinach takiej jakby Greckiej Świątyni, nie wiem tak mi to się kojarzy. Po środku tej ruiny będzie kamień teleportacyjny na którym będzie płomień. Po wejściu w niego teleportuje do jaskini wulkanicznej. Trzeba odnaleźć 5 duchów ognia. 1 - wilk, 2 - ognisty jaszczur, - 3 cieniostwór, 4 - szkielet, 5 - Prawdziwy Duch Ognia. Po pokonaniu Prawdziwego Ducha Ognia uaktywni się teleport prowadzący z powrotem do Khorinis.

5 Opiekun znajduje się na Przełęczy. Zleci On znalezienie artefaktu o bardzo dużej mocy magicznej. Artefakt ten ( kamień Beliara, który dawał Świątyniom Beliara swoją moc ) jest w Cmentarzysku Orków. Tam, gdzie w G1 miał swoją wizję Y`Berion będzie teleport ( trochę dalej, pod ścianą ). Po drugiej ścianie będzie taki pokój, w którym będzie Grathakk, orkowy pierścień i talizman orków. Trzeba je zabrać i mając te przedmioty wcisnąć 4 przyciski. Pojawi się ork szaman, którego trzeba zabić. Powinien mieć jakiś teleport, który by przeteleportował do miejsca, w którym Ball Lukor ( w G1 ) oszalał. Na grobowcu będzie ten kamień/posążek.

6 Opiekun pojawi się na moście prowadzącym do Klasztory Magów Ognia. Zleci zabicie Sergia, paladyna który po śmierci stałby się Lordem Cieni. Okaże się, że nie ma go w Klasztorze, a poszedł do miejsca w którym była pusta runa z zadania na dołączenie do Magów Ognia. ( jaskinia ta jest niedaleko miejsca, w którym pojawia się po raz 2 Dagoth ) Po pokonaniu go pojawi się już jako Lord Cieni i lepiej mieć wtedy zaklęcie "zmiszczenie ożywieńca" bo jest to naprawdę trudny przeciwnik.

7 Opiekun będzie nam, gdzie w III rozdziale był Włóczęga, pod wiszącym mostem. ( przez ten most trzeba było przejśc, jak się szło do Ruin Magów Wody. ) Niedaleko będzie jaskinia z pewnym łukiem, chyba 5 cieniostworami i paroma jaszczuroczłekami. Zleci położenie 5 kamieni przodków na ołtarz rytualny w 5 świątyniach zbudowanych przez Budowniczych. Jako, że w tych świątyniach jest dużo dobrych orków najlepiej jest wywabić ich przed świątynie, ( Ulu-Mulu nie działa ), wbić na szybkim do świątyni, postawić kamień na tym ołtarzu rytualnym i uciekać.

8 Opiekuna jeszcze nie znalazłem :P
 

bfkod

bfkod

Użytkownicy
posty209
Propsy54
 • Użytkownicy
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6179
Propsy2446
ProfesjaGracz
 • Użytkownicy
 • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Było to kurwa poruszane setki razy, zarówno w starym temacie, jak i w tych co teraz są, ale jak zwykle znajdzie sie ktos kto chce zrobić smietnik i napisze nowy temat, bo nie chce sie w wyszukiwarce forumowej wpisac "mapka do opiekunów" czy cos w ten desen, i przejrzec kilka stron. Bo kurwa po co.


Luk, moje zdanie jest takie, ze takie tematy powinny lądować w koszu, a jak autor ma problem ze znalezieniem opiekunów to sie pisze w "Problemy z zadaniami" czy jak to tam, bo jakby nie patrzec to są zadania.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Lisu13

Lisu13

Użytkownicy
posty131
Propsy14
ProfesjaGracz
 • Użytkownicy
Autor tematu waśnie założył go po to aby info o miejscu pokazywania się opoekunów i sposób wykonania zadań był w jednym miejscu, aby żaden n00b nie pytał się co 10 postów, gdzie są opiekunowie.
 
Sweet! I've just received my free Riot Points!

>> FreeRiotPoints.me <<

TheMrFalwack

TheMrFalwack

Użytkownicy
posty245
Propsy16
Profesjabrak
 • Użytkownicy

TheMrFalwack

Opiekunowie
#5 2013-02-26, 21:22(Ostatnia zmiana: 2013-02-27, 17:41)
8 opiekun jest koło farmy Bengara. Jak ma się takie malutkie (nie wiem jak to nazwać) wysepki to na końcu jednej z nich stoi. Przed wodospadem.
Zadanie od niego to znaleźć pierścień. Jest on za strumieniem spływającej z wodospadu wody. Jakby to opisać... Trzeba zeskoczyć i wejść ZA tą wodę co leci z góry.

9 opiekun jest na skrzyżowaniu dróg Farmy Onara i Sekoba.
Zadanie od niego jest męczące. Trzeba uwolnić opiekuna wody. W tym celu udajemy się do GD (Górnicza Dolina) i idziemy do Ur-Shaka który wysyła nas do miasta orków w skałach. By tam wejść idziemy do starego miasta orków (tam gdzie wejście do świątyni śniącego) i wchodzimy na skały. Idziemy dalej, zabijamy 3 trolle i widzimy wrzoda. Gadamy z nim i skręcamy w prawo a dalej już miasto. Gadamy z dowódcą orków który mówi żeby iść na Cmentarz Orków. Idziemy tam i gadamy z szamanem Ur-Dragi'em (czy jakoś tak. Jest tam gdzie była jedna część zwoju teleportującego z Gothic 1) On nam mówi że musimy znaleźć 5 części czarnych kamieni. Znajdują się one:
1. W jaskini za wodospadem koło starej kopalni
2. W jaskini z rudą Vipera (węża)
3. Koło zalanej wieży Xardasa
4. W jaskini do ognistego smoka (wejście po skałkach - wspinaczka)
5. Na bagnie błotnego smoka
Potem idziemy znów do miasta w górach i idziemy na górę. Zakładamy pierścień od Dagotha i 8 opiekuna i na takim stole (jest tam taki czarny kryształ a przed nim siedzi szaman) klikamy 5 razy wkładając te kamienie. Następnie otwieramy tą zamkniętą przestrzeń, wchodzimy tam i podchodzimy do kamienia na samym środku (sam się otworzy jak będziecie blisko). Otwiera się on, klikamy na ten strumień wody, zabieramy perłę wody (NIE SPRZEDAJEMY JEJ!!! PRZYDA SIĘ W 7 ROZDZIALE!) I wracamy do Opiekuna

Stonnos (czyli ostatni i zarazem główny opiekun) jest tam gdzie Słoneczny Krąg.
Każe on zdobyć części żywiołów. Części są ukryte różnie.
1. W kopalni nad przejściem do Górniczej Doliny (Koło runy teleportacyjnej na przełęcz. Trzeba się powspinać)
2. W Starej Kopalni
3. W Zatopionej Wieży Xardasa
4. W Starym Obozie Bractwa Śniącego. (Wejście za palisadą)
Tak! To są te same artefakty które były potrzebne do wątku ze szponem u smoka w Jarkendarze!
Jeśli zdobyliście je już i zrobiliście Krzyż Elementów wystarczy tylko powiedzieć o tym Stonnosowi. Dostajecie potem runę teleportacyjną do siedziby opiekunów.
Haradrimem można zostać dopiero w 5 rozdziale.
(Zadanie na zostanie nim też opiszę ale potem)Kyubie:
Zbierz te informacje wszystkie do jednego posta, żeby nie trzeba było szukać. Zrobię zadanie Stonnosa to opiszę, chyba że ktoś mnie uprzedzi : )
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty358
Propsy32
 • Użytkownicy

Kyubie

Opiekunowie
#6 2013-02-26, 22:52(Ostatnia zmiana: 2013-06-02, 14:34)
Naprawdę dziękuję, wasza pomoc jest nie oceniona :)  a co do Postu Werewolf'a zauważyłeś gdzie były info o opiekunach ? w temacie który ma 181 stron, tak więc szukaj sobie info tam, nikt nie każe ci tu siedzieć i oglądać, temat stworzyłem bo uznałem go za ważny, zbiór gdzie jest cała esencja moda (czyt. opiekunowie) ich miejsce i opis zadań, żeby już nikt nie musiał się o to samo pytać. Osobom które pomagają oczywiście props i wielkie dzięki, a tobie użyszkodniku serdeczne wypierdalaj  :wink:Uważaj na słowa... Edytuję to. Jakbym miał moda globalnego miałbyś warna
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6179
Propsy2446
ProfesjaGracz
 • Użytkownicy
 • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca

Werewolf

Opiekunowie
#7 2013-02-27, 08:18(Ostatnia zmiana: 2013-02-27, 08:18)
Naprawdę dziękuję, wasza pomoc jest nie oceniona :)  a co do Postu Werewolf#msg1073071a zauważyłeś śmieciu gdzie były info o opiekunach ? w temacie który ma 181 stron, tak więc szukaj sobie info tam, nikt nie karze ci tu siedzieć i oglądać, temat stworzyłem bo uznałem go za ważny , zbiór gdzie jest cała esencja moda (czyt. opiekunowie) ich miejsce i opis zadań, żeby już nikt nie musiał się o to samo pytać. Osobom które pomagają oczywiście props i wielkie dzięki, a tobie użyszkodniku serdeczne wypierdalaj  :wink:


"Śmieciu" oraz te inne dziecinne teksty mów sobie do koleżków z piaskownicy. No chyba, że tak cie w domu na obiad wołają.

Według mnie takie informacje powinny być raczej w FAQ?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Salvatore

Salvatore

Użytkownicy
posty61
Propsy49
 • Użytkownicy

Salvatore

Opiekunowie
#8 2013-02-27, 08:43(Ostatnia zmiana: 2013-02-27, 08:49)
Naprawdę dziękuję, wasza pomoc jest nie oceniona :)  a co do Postu Werewolf#msg1073071a zauważyłeś śmieciu gdzie były info o opiekunach ? w temacie który ma 181 stron, tak więc szukaj sobie info tam, nikt nie karze ci tu siedzieć i oglądać, temat stworzyłem bo uznałem go za ważny , zbiór gdzie jest cała esencja moda (czyt. opiekunowie) ich miejsce i opis zadań, żeby już nikt nie musiał się o to samo pytać. Osobom które pomagają oczywiście props i wielkie dzięki, a tobie użyszkodniku serdeczne wypierdalaj  :wink:
Przed znakiem interpunkcyjnym nie robi się przerwy, popełniłeś 2 błędy ortograficzne i zwracaj się kurwa trochę grzeczniej do osób starszych, niezdyscyplinowany kmiocie.
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty358
Propsy32
 • Użytkownicy

Kyubie

Opiekunowie
#9 2013-02-27, 14:05(Ostatnia zmiana: 2013-02-27, 14:06)
Kmiocie to ty możesz sobie mówić "do kolegów" nie założyłem tematu po to aby kłócić się z jakimś imbecylem który szuka zaczepki z byle powodu, haters gona hate, nie ubolewam nad tym, a to jak się do kogo zwracam to jest wyłącznie wizerunek jakim się kieruje po poście który zamieścił autor. Tak czy inaczej nie będę odpisywał już na żaden problem nie związany z tematem.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6179
Propsy2446
ProfesjaGracz
 • Użytkownicy
 • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
I kto jest temu winny? Ten kto zamknął temat w którym wszyscy się wypowiadali. Teraz zakłada się odzielne tematy i wszyscy się wyzywają.

 :ok:  

Whatever.

No raczej nie, zrobil bardzo dobrze, ze zamknal tamten temat. Wszyscy tam pisali wszystko, podczas gdy są tematy na temat problemów z zadaniami, fabułą, technicznymi, i to tam powinni gracze pisac.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Salvatore

Salvatore

Użytkownicy
posty61
Propsy49
 • Użytkownicy
Kmiocie to ty możesz sobie mówić "do kolegów" nie założyłem tematu po to aby kłócić się z jakimś imbecylem który szuka zaczepki z byle powodu, haters gona hate, nie ubolewam nad tym, a to jak się do kogo zwracam to jest wyłącznie wizerunek jakim się kieruje po poście który zamieścił autor. Tak czy inaczej nie będę odpisywał już na żaden problem nie związany z tematem.
To nie ja nazywam kogoś śmieciem i każę mu wypierdalać - takim zachowaniem udowodniłeś właśnie jaki jesteś dorosły. Gratuluję skompromitowania się. :ok:
 

Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1012
Propsy98
ProfesjaGracz
 • Użytkownicy
 • Nekromanta
Kyubie, skaczesz do starszych użytkowników co siedzą na tym forum dobre kilka lat? Najpierw porównaj ilość twoich postów do postów werewolfa, potem się wypowiedz. Idz na sam dół forum. Tam cię zniszczą.
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty358
Propsy32
 • Użytkownicy
Werewolf posłuchaj sam siebie, jakie ty głupoty gadasz... Po co ktoś miał by pisać co i gdzie jest milion razy i kolejne 10 osób musiało by mu tłumaczyć od nowa co i jak albo kazali mu szukać 50 stron wcześniej bo "przecież było". Skoro mozna załozyć tematy takie jak : Opiekunowie - ich miejsca oraz krok po kroku jak zrobić misje, Obóz Sekty oraz jego misje, Gildie i misje itp. nie miałem zamiaru nikogo tutaj obrażać tyle że gatka w stylu "dobrze że zamkneli temat bo tam byl śmietnik" tak mnie podirytowała że napisałem co napisałem... Myslisz że jak temat fabuła/zadania będzie zaspamowany do 100 stron to nie będzie tych samych pytań ?
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6179
Propsy2446
ProfesjaGracz
 • Użytkownicy
 • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca

Werewolf

Opiekunowie
#14 2013-02-27, 16:22(Ostatnia zmiana: 2013-02-27, 16:28)
Beda te same pytania, ale w odpowiednich tematach do tego przeznaczonych.

Moim zdaniem skoro tak, to Luk powinien stworzyc nowy poddział do returninga "Solucja" gdzie wlasnie takie cos jak o opiekunach, bractwie by sie pisalo.

Nekro69 tu nie chodzi o to, kto ile ma postów, ile tu jest, ale o to co kto ma w glowie. Poza tym to i tak wskaznik wskazuje zle, bo mam 900 iles postów i jestem tu od 2008, a wskaznik pokazuje 2012. Pewnie wina połączenia konta ktore odbylo sie niedawno.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

TheMrFalwack

TheMrFalwack

Użytkownicy
posty245
Propsy16
Profesjabrak
 • Użytkownicy

TheMrFalwack

Opiekunowie
#15 2013-02-27, 17:30(Ostatnia zmiana: 2013-02-27, 17:47)
Ludzie to jest temat o opiekunach a nie o wyzywaniu się od śmieci,kurw czy cholera wie co jeszcze... Werewolf prosze cie... przychodzisz wszędzie i wszędzie widzisz i robisz problemy... To jest dobry temat i jak ci się on nie podoba to tu nie wchodź i tyle, szukaj sobie odpowiedzi na temat zadań opiekunów w temacie na 181 stron albo czekaj aż ci odpowiedzą w tym z problemem z fabułą.


Kyubie:
Opisałem zadanie od Stonnosa.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6179
Propsy2446
ProfesjaGracz
 • Użytkownicy
 • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Dlatego tez jest wyszukiwarka na forum, ktora precyzyjnie trafia w wyniki i to nie tylko zwiazane z returningiem. To jest 5 sekund szukania, zakladajac, ze przez 3 sekundy napiszesz i przez 2 sekundy zaladuja sie wyniki. Poza tym takie rzeczy jak mowilem powinny raczej byc w FAQ.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

TheMrFalwack

TheMrFalwack

Użytkownicy
posty245
Propsy16
Profesjabrak
 • Użytkownicy

TheMrFalwack

Opiekunowie
#17 2013-02-27, 22:39(Ostatnia zmiana: 2013-02-27, 22:42)
Kyubie. Dopisz tam po zakończeniu zadania od Stonnosa przed tym że się dostaje rune takie coś:
Wtedy możemy przystąpić w szeregi opiekunów. Rozmawiamy na ten temat ze Stonnosem i mamy do wyboru 4 drogi.
Drogę Ognia
Drogę Wody
Drogę Kamienia
Drogę ciemności
W każdym z tych przypadków będą nas uczyć najwięksi opiekunowie dalej gildii. Jeśli gra ktoś magiem ognia to polecam drogę ognia, jak magiem wody to drogę wody, jak nekromantą to drogę ciemności a jak wojownikiem to drogę kamienia.
(Tutaj dostajemy runę i teraz wklej to po nawiasie)

Zadanie zależne od drogi:
Po otrzymaniu runy udajemy się do siedziby opiekunów. W zależności od tego jaką drogę wybraliśmy rozmawiamy z Keliosem (Droga Ognia), Dagothem (Droga ciemności), Stonnosem (Droga Kamienia) i Gadorem (chyba. Droga wody) Od teraz to będzie nas "przewodnik" i to on będzie nam opisywał co robić dalej.

** Uwaga, żeby wykonywać dalsze zadania z wątku opiekunów trzeba mieć 5 rozdział!! **
Zadanie na Haradrima dam jak zrobię. Ale ja robie tylko dla drogi kamienia więc przepraszam ale tylko tą opiszę :(
 

TheMrFalwack

TheMrFalwack

Użytkownicy
posty245
Propsy16
Profesjabrak
 • Użytkownicy
Dam nową odpowiedź w razie czego:

Po tym jak Stonnos przyjął was na swojego ucznia idziemy do niego. Ten w zależności jeśli jesteście magiem to dostajecie zadanie od niego, jak wojownikiem to wysyła was do głównego wojownika Haradrimów. (jest w siedzibie) Okaże się że to ten sam z którym zabiliśmy demona Luciana w zadaniu 1 opiekuna. On powie nam że żeby zostać Haradrimem trzeba zrobić jedno łatwe zadanie. Udajemy się do teleportu który jest w siebie, walczymy z Haradrimem który tam jest (Najpierw porozmawiać) pokonujemy go i wracamy do mentora. Da na miecz (do wyboru jednoręczny albo dwuręczny), nauczy wykuć zbroję (do wyboru, jaką chcecie. Polecam światła bo lepsza) i może uczyć wszystkiego: Siły, Zręczności, Broni jedno i dwuręcznej, kuszy i łuku. Nie pobiera opłat pieniężnych tylko Punkty Nauki. Many uczą tylko opiekunowie (np. Stonnos,Dagoth,Kelios)

I tak oto zakończyliśmy wątek opiekunów aż do rozdziału 7. (Dojdę do 7 rozdziału to opiszę dalej wątek opiekunów. Wszystko piszę z mojej perspektywy).
 

bfkod

bfkod

Użytkownicy
posty209
Propsy54
 • Użytkownicy
Mam pytanie. Co lepiej wybrać jak gram łucznikiem? Drogę kamienia czy mroku? Czego mogę nauczyć się wybierając drogę kamienia? Jestem w 4 rozdziale i Stonnosa nie ma w siedzibie opiekunów więc nie mogę się dowiedzieć. Wybierając drogę mroku nic ciekawego nie było do nauki, ale za to dostawałem zręczność.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry