Dark Saga PL 734367 2101

O temacie

Autor Baggio

Zaczęty 26.11.2012 roku

Wyświetleń 734367

Odpowiedzi 2101

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej
Kto uczy mistrzowskiego władania tarczą? Franek nauczył mnie 1 poziomu lecz drugiego nie chce mnie nauczyć. Jestem w 2 rozdziale wykonuje misje w różnych obozach
 

czaro05

czaro05

Użytkownicy
posty30
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z areną orków (opisywany już tutaj, nie mniej nie znalazłem rozwiązania). Po pojedynku z Ash - Korem występuje u mnie błąd gry tj. Ash - Kor podnosi się i zamiast wypowiedzieć (jak mniemam) kwestię kończącą pojedynek, mówi "tu nie ma miejsca dla śmierdzącego Morra". Rozmowa z Ar - Tarem przed walką nie pomaga (34 pytanie FAQ). Podejrzewam, że ma to związek z zablokowaniem się zadania "Ash - Kor", które wykonuje się u mnie tylko wtedy, gdy zabiję (dobiję leżącego) Ash - Kora jednak wtedy krata się nie otwiera. Jakby to miało jakiś związek - zneutralizowałem eliksir orka przed walką. Uprzejmie proszę o pomoc (może w formie podania kodu powodującego zaliczenie zadania "Ash - Kor"?) w rozwiązaniu tego problemu. Pozdrawiam
 

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej
@czaro05 Zrzuć na niego zwój niepamięci powinno pomóc
 

czaro05

czaro05

Użytkownicy
posty30
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@J4nek101
Pomogło, wielkie dzięki!
 

czaro05

czaro05

Użytkownicy
posty30
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy w grze istnieje możliwość bardziej korzystnego sprzedania zdobytych kosztowności / trofeów / czegokolwiek ? Coś jak sprzedaż srebra Halvorowi w Gothic 2. Zastanawiam się, które przedmioty warto przechować, a które mogę sprzedać bez straty.
 

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej
Witam
Gdy czytałem solucja zobaczyłem że jest zadanie z orkiem Kar-Karamem chodzi o tego z ulumulu i magiczna zbroja. Wiecie gdzie on jest? Jestem przed rozpoczęciem RIII
 

czaro05

czaro05

Użytkownicy
posty30
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To ork, z którym walczy się w bodajże w 2 rundzie walk na orkowej arenie, mistrz kuszy. Powinien być nad areną, obok miejsca gdzie Tilda uciera zioła.
 

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej
@czaro05  Serdeczne dzięki w którym jesteś rozdziale? I z tymi kosztownościami to wszędzie sprzedaje sie po takiej cenie tylko u gościa w karczmie Ferokczyków można sprzedawać skóry po większej cenie i niektóre trofea skupuje Marcel z obozu Ferojczyków jest w obozie na ławce albo czasami koło domku kowala albo piratów. Jak masz jakiś problem to tu pisz. Ja rozpoczęłem świeżo 3 rozdział moje staty
60%walki 1h
Zbroja ciężka zbroja myśliwych
Broń miecz myśliwski
Pas Artefakt obozu orków za 6k
Amulet midara
Pierścień Vincenta
Pierścień neoromanty
Tarcza stara tarza palladyna
Siła 181
Zręczność 30
Mana 100
Kusza orkowa którą walczył kar-karam
Wszystkie umiejętności myśliwskie (trofea)
Nauka eliksiry siły (miałem około 15mikstur)
Krąg 2 zaraz 3
 

czaro05

czaro05

Użytkownicy
posty30
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@J4nek101
Dzięki za informacje odnośnie przedmiotów. Poszedłem z orkiem do piratów i jestem w trakcie robienia ich zadań, rozdział 2. Statystyki mam na razie o wiele niższe. Mam zbroję, którą otrzymuje się właśnie w nagrodę od Kara - Kama za zadanie "Ulu - mulu", srebrny miecz, pas mrocznego wojownika (ten w jaskini obok piratów, gdzie trzeba było złamać miecz) (też zamierzam zdobyć ten, który Ty masz, ale cienko z kasą), amulet wykopany obok jaskini z cieniostworem w obozie orków, pierścień Nieznajomej + taki co daje +5 do obrony przed bronią; jakaś słaba kusza. Nauczyłem się ważenia eliksirów siły, ale mam na razie mało smoczych korzeni i szczawiów królewskich. 
 

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej
@czaro05 Polecam mauczyć się władania tarczą gdy  Klikasz jednocześnie klawisze a w d to machasz mieczem jak Geralt  z Rivi. Mój miecz wymaga 105siły zadaje 105 obrażeń można go dostać w 3 rozdziale albo gdy skończysz misje nieznajoma
 

LOKANCJON

LOKANCJON

Użytkownicy
posty9
Propsy29
Profesjabrak
  • Zbanowany
Panowie, ma ktoś wstawkę do spolszczenia, bo to leci 36 kb/s. Się czuje jak w 99 -_-'
 

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej
@LOKANCJON  na głównej stronie spolszczenia jest dwonload wpisz w Google Gothic dark saga i powinna być strona Gothic dark saga CBA czy coś takiego i tam masz download
 

MPeron

MPeron

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem. co zrobic kiedy nie chca sie wypakowac pliki: part od 2-8?
 

userned

userned

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panowie, przekraczam rzekę z obozu okróg i duje w róg lecz wojownicy z klanu nie wychodzą. Jak rozwiązać ten bug?
 

Dewalmy

Dewalmy

Użytkownicy
posty81
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 :hmmm: Ma ktoś wstawke z modem w wersji 1.0.1.7 bo na cba usunięte najlepiej torrent?
 

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
W chwili obecnej strona http://thedarksaga.cba.pl/ uległa awarii.
Tymczasowo linki do pobrania są tutaj
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

Dewalmy

Dewalmy

Użytkownicy
posty81
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Link do downloadu nie działają :(
 

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
ma ktoś patcha 1.0.5 Ru/PL,może być nawet z chomikuj.pl/
 

Czarnoksiężnik z Angmaru

Czarnoksiężnik z Angmaru

Użytkownicy
Nowy Aryabhata
posty48
Propsy47
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nowy Aryabhata
 

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
czy patch 1.0.5 jest ostateczny czy MagicTeam planuje coś jeszcze?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry