Gothic Edycja Rozszerzona - dyskusja ogólna 1344215 6917

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 1344215

Odpowiedzi 6917

lukass23555

lukass23555

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Praca w obozie myśliwych" gdy wykonałem już wszystkie zlecone zadania mialem możliwość kupna zbroi myśliwych za 300 bryłek rudy u Alexa. Nie miałem tyle więc musiałem uzbierać. Gdy już wróciłem to nie ma tej kwestii dialogowej u Alexa. Czy da się coś z tym zrobić?

outlander

outlander

Użytkownicy
Osobnik
posty156
Propsy92
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Osobnik
Nie da się tego naprawić. Typowy bug tego spierdolonego moda. Musisz wczytać, albo wpisać kod insert HUN_ARMOR_L do czego szerze zachęcam.

Uriel

Uriel

Użytkownicy
Człowiek w wiadrzanej masce
posty17
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Człowiek w wiadrzanej masce
Czy ten bug dotyczy wszystkich znikających kwestii dialogowych? Bo u mnie mod postanowił odmówić współpracy i zniknął opcje dialogowe związane z zadaniem "Nieroby". Po za opcją gadki z Alexem.
Po za tym outlander nie poddawaj się, mod jest świetny i trzyma klimat Gothica. Lubi żyć własnym życiem. :D

Łysy Niedźwiedź

Łysy Niedźwiedź

Użytkownicy
posty16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy jest możliwość nauki 1h po zostaniu magiem ognia? Jeśli tak to u kogo?

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6218
Propsy2451
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca

http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Łysy Niedźwiedź

Łysy Niedźwiedź

Użytkownicy
posty16
Profesjabrak
  • Użytkownicy

outlander

outlander

Użytkownicy
Osobnik
posty156
Propsy92
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Osobnik
Czy ten bug dotyczy wszystkich znikających kwestii dialogowych? Bo u mnie mod postanowił odmówić współpracy i zniknął opcje dialogowe związane z zadaniem "Nieroby". Po za opcją gadki z Alexem.
Po za tym outlander nie poddawaj się, mod jest świetny i trzyma klimat Gothica. Lubi żyć własnym życiem. :D
Większości, które powinny być powtarzalne (nie mam rudy, więc przyjdę później - tego typu rzeczy). okazuje się, że można zmienić parametr permament dialogu z true na false, ale nie można odwrotnie. Jednak PB w jednym ze swoich dialogów ten błąd popełniła, a ja wzorując się na moich guru go powieliłem w swoich wypocinach.

Uriel

Uriel

Użytkownicy
posty17
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Większości, które powinny być powtarzalne (nie mam rudy, więc przyjdę później - tego typu rzeczy). okazuje się, że można zmienić parametr permament dialogu z true na false, ale nie można odwrotnie. Jednak PB w jednym ze swoich dialogów ten błąd popełniła, a ja wzorując się na moich guru go powieliłem w swoich wypocinach.
Są jakieś szanse na naprawę tego w ewentualnym patchu? Czy to "wada wrodzona" moda i tak zostanie już na wieki wieków...albo do momentu, aż (kierowany mrocznymi podszeptami i sadomasochistycznymi ciągotami kryjącymi się w każdym fanie Gothica) postanowisz wydać wersję 2.0 moda?  :D

outlander

outlander

Użytkownicy
Osobnik
posty156
Propsy92
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Osobnik
Poprawię. Jakiś service pack się pojawi w 2020 roku. Będzie też fajny bonus dla was jak nie braknie czasu.

kiszonygrzyb69

kiszonygrzyb69

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Kopalnia złota". Rozmawiałem już z Magnusem i Shufterem i nie wiem kto jest trzecią osobą potrzebną do kopalni.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3655
Propsy734
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju

O DISCORDIA

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty202
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
@kiszonygrzyb69
I czemu mają służyć te wulgaryzmy ? Zdania nie da się złożyć bez kurw* na końcu ? Ani to śmieszne, ani mądre. Mam już parę wiosen na karku, ale nie uważam, żeby przeklinanie było wyznacznikiem '' bycia super kimś ". No ale.. Z wiekiem to przechodzi.

Shrat. Przesiaduje w OB, a konkretniej to w chatce obok błotnych węży.

@Jao
Wkradł ci się błąd. Ghorim nie jest potrzebny w tym zadaniu.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3655
Propsy734
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Od 1.4.8 nie Shrata, tylko Ghorima potrzebujemy. Niby dlaczego tyle osób pisze, że nie mają opcji dialogowych u Shrata?

O DISCORDIA

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty202
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Aaa - to przepraszam. Zupełnie zapomniałem o tym, że grałem w starszą wersję moda.

outlander

outlander

Użytkownicy
Osobnik
posty156
Propsy92
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Osobnik
To zadanie to jedna z najdebilniejszych rzeczy jakie wymyśliłem. Na ten moment potrzebny jest Ghorim.

Uriel

Uriel

Użytkownicy
posty17
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@outlander Nie jest debilne tylko mocno...nieskładne. Wszystko da się naprawić dialogami.

Wiem, że we wcześniejszych wersjach moda był taki "ficzer", że za zabicie "bossów" (np. Nyrasa, Gol-Umika) były premie do statystyk. W najnowszej wersji (1.4.91) dostałem bonus tylko za tego Orka Szamana na Orkowym Cmentarzysku (Varshcośtam Poteżny). I tu pojawia się moje pytanie. Tak ma być czy to jakiś błąd wersji czy u mnie coś nie pykło/chomiki napędzające mechanikę nie zatrybiły?

Łysy Niedźwiedź

Łysy Niedźwiedź

Użytkownicy
posty16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mi wpadło jeszcze za kilku innych np. Szakala, Kaloma

outlander

outlander

Użytkownicy
Osobnik
posty156
Propsy92
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Osobnik
Teoretycznie powinno działać.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry