Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2623830 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2623830

Odpowiedzi 7398

Delix

Delix

Użytkownicy
posty33
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czemu nic nie działa w tym Banda Quentina, Guy przedemną ucieka jak go przywołóje bo robięmisję z uruchomieniem opuszczonej kopalni, mam porozmawiać z Diegem o tym że Gorn nie może przyjść na spotkanie i nie mam żadnej opcji dialogowej WTF ?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Jak zapiszesz i wczytasz grę (ewentualnie w międzyczasie ją restartując) to Guy przestanie uciekać. Z kolei to o pogadaniu z Diegiem to błąd w dzienniku - zawiadom jeszcze tylko Lestera, ciąg dalszy zadania będzie w rozmowie z Gornem po zdobyciu Ulu-Mulu.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Buber

Buber

Użytkownicy
posty25
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, czy ktokolwiek ma jeszcze kontakt z gothic1210?
 

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
ja mam go na fb. coś przekazać?
 

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
ja mam go na fb. coś przekazać?

Czy będzie jeszcze jakiś patch?
 

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Raczej nie. Były plany przepisania ER na czysto do wersji 2.0 i podzielenia na osobne komponenty, ale nic się w tym kierunku nie dzieje. Jeśli coś wyjdzie to co najwyżej patch naprawiający zapisy w Bandzie Quentina, ale to pod warunkiem, że uda się ustalić co powoduje błąd.
 

Buber

Buber

Użytkownicy
posty25
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ja mam go na fb. coś przekazać?

Byłoby super. Chodzi o to,że w swojej wspaniałomyślności udostępnił mi kiedyś skrypty do ER.  :D
Zmieniałem całego kompa i o niektórych plikach zapomniałem, a linki wygasły. Byłbym wdzięczny za ponowne udostępnienie, z góry dzieki :)
 

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Wysłałem ci na PW.
 

Buber

Buber

Użytkownicy
posty25
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Pykko

Pykko

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Misja "Ukradzione artefakty", spotkałem na placu nowicjusza, który dał tylko info, że złodziej nie uciekł z obozu. Gdzie szukać/pytać dalej? Świtało mi coś, że złodziej może siedzieć w chacie Shrata, ale nikogo tam nie ma. Może padł od węży? Kod na przywołanie?

Post połączony: 2019-07-04, 19:43
Znalazłem swoją zgubę, faktycznie chodziło o opisaną przeze mnie postać - "Uciekinier". Kod na jej przywołanie: nov_1380_artfiactsthief, dla potomnych.
 

FireFly1944

FireFly1944

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Po 2 latach przerwy wróciłem do ER, tym razem na najnowszym patchu. Niestety, mam kilka zagwozdek:
1) Nie jestem w stanie wykonać zadania "Przekręty". W obozowisku nikt, w tym NPC bez imienia, nie mają odpowiedniej kwestii dialogowej. Jakieś pomysły?
2) Nie jestem pewien, czy to bug, ale bonus od bossa wszedł mi dopiero przy szamanie orków na Cmentarzysku. O ile pamiętam w wersji 1.4.8 takowy bonus był już przy Nyrasie i Królowej Pełzaczy.
3) Podobnie jak powyżej, nie jestem pewien czy to bug czy nie - podczas szukania kamieni ogniskujących nie dostaję PD za trolla z Kanionu Trolli. Save/load nie pomagało.

Byłbym wdzięczny za rozwianie wątpliwości :)
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Co do 2 i 3 to tak ma być. Co do 1 - nie mam pojęcia, już parę osób o tym pisało.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

FireFly1944

FireFly1944

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki za odpowiedź. I kolejna zagwozdka: jestem w trakcie zbierania ludzi do kopalni złota. Przekonałem już jednego z Kretów w tawernie oraz Magnusa z obozu myśliwych i - zgodnie z tym co sugerował Kosa oraz internety - drugim kopaczem powinien być Shrat. Niestety, nie mam żadnej opcji dialogowej dotyczącej zadania. Kolejny bug?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
W dawnych wersjach był to Shrat, teraz musisz uderzyć do Ghorima.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

18seba03

18seba03

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam mam pewien problem. Niedawno postanowiłem sobie przejść poraz kolejny Gothic 1 Edycję Rozszerzoną i mam problem z otwarciem konsoli co kiedyś działało bez zarzutu. W tym rzecz że muszę przywołać Diega ponieważ wpadł mi pod mapę a b Marvin b nie działa. Pomysły co robić?
Sprawa już nie ważna rozwiązałem problem.
 

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Jesteś na sto procent pewien że dobrze wpisujesz ani nie masz nic doinstalowane? Mod nie ingeruje w konsolę.
 

Cezarr

Cezarr

Użytkownicy
posty38
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak wygląda sprawa skórowania gadów? Potrzeba jakiegoś narzędzia? Z każdego wilka otrzymuję skórę, natomiast z zabitych pięciu jaszczuczów nie otrzymałem ani jednej, a mam wszystkie umiejętności łowieckie wyuczone.
 

Daray

Daray

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Panie, Panowie, przepraszam za elementarny brak wiedzy, ale pierwszy raz zamierzam zagrać w ER i w związku z tym mam pytanie, czy linki z pierwszego posta są najnowszymi, czy też pojawiły się jakieś patche po drodze. Albo chociaż powiedzcie, co pobrać, żeby godnie pograć w ER. :)

EDIT:

Z tego co się doczytałem, to autor zakopał ER i robi mod o nazwie Banda Quentina, który jest nowszą wersja ER. Tak to wygląda?

 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Zrób tak: wejdź w link na pierwszej stronie -> po prawej, nieco niżej, pod "Related Mods" kliknij w "Banda Quentina" -> wybierz link opatrzony najpóźniejszą datą (i jako jedyny podpisany "Banda Quentina", nie "Edycja Rozszerzona") -> pobierz -> enjoy.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Daray

Daray

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry