Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2624015 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2624015

Odpowiedzi 7398

Grigori98

Grigori98

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.
Czy istnieje dubbing do tego moda?
 

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

Vaquanish

Vaquanish

Użytkownicy
posty86
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy w wersji 1.4.9 jest możliwość stworzenia misktur potęgi? Czy zostało to już usunięte? Szukałem w tym temacie ale nie znalazłem jasnej odpowiedzi.
 

Damianpere

Damianpere

Użytkownicy
posty18
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Bandyci i opuszczona kopalnia". Mam m.in. znaleźć Chrisa i tutaj pojawia się problem - gdzie on jest?? Podejrzewam, że zginął podczas ataku strażników na obóz Quentina. W takim razie potrzebny mi jest kod na niego. Ktoś pomoże? Dzięki :)

edit: już znalazłem :) Jak coś to: Insert ban_1607_chris
 

K@T

K@T

Użytkownicy
posty152
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Reasumując.. Co jest lepsze? Co ma mniej błędów? ER czy banda Quentina? Czy to to samo?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Banda Quentina to najnowsza wersja ER xD
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Rhonin

Rhonin

Użytkownicy
posty11
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie. Do którego momentu opłaca się inwestować pn w atrybuty u nauczycieli? Zazwyczaj grałem kombinacją maga i łucznika, więc nie miałem z tym problemu, ale teraz postanowiłem zagrać bandytą 1h miecz i łuk, ale jak zobaczyłem wzrost cen pn siły to trochę się przestraszyłem że tego nie zbalansuję z zręcznością. Powtórzę więc pytanie: Do którego momentu opłaca mi się inwestować w siłę przy kompozycji a)1h woj z łukiem; b)2h woj z zwojami zaklęć? Bardzo bym prosił o jak najszybszą odpowiedź bo zdałem sesje i chcę spędzić ferie z gothic-em, a nie ukrywam trochę bólu głowy mi ta kwestia sprawiła.
 

szybek_pl

szybek_pl

Użytkownicy
posty30
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.
Czy istnieje dubbing do tego moda?
Nie ma.
Co mi wiadomo, powstaje dubbing o tego moda
 

Padaka

Padaka

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć wszystkim!
Pierwszy raz zabrałem się do gry gothic! Postanowiłem zagrać od razu z edycją rozszerzoną i nie żałuję. Wpadłem jednak w pułapkę, której nie mogę przeskoczyć. W początkowym etapie gry pomyliłem się z buildem, zainwestowałem 10 PN w naukę broni jednoręcznej. Niestety był to błąd, chciałbym zamiast tego zainwestować te 10 PN w broń dwuręczną. Czy zna ktoś z was komendę konsolową którą to mógłbym cofnąć sobie umiejętność władania bronią jednoręczna na poziomie adepta (1)? Chodzi mi o to, by usunąć ten skill jednoręczny i dodać ręcznie 10 PN - w ten sposób nie będę się czuł jakbym cheatował, a przynajmniej nie aż tak lamersko. Jak dodać PN już wiem - edb ---> lp = x+10
*gdzie x to tyle ile mam aktualnie niewydanych PN

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.
 

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Myślę że kodami da się to zmienić.
 

Brimstone

Brimstone

Użytkownicy
posty117
Propsy43
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Czy w najnowszej wersji (Bandzie Quentina) Amulet Lukora nie regeneruje juz many? Mam go zalozonego i nic sie nie dzieje, mana nie wzrasta.
Jak by ktos wiedzial, to prosze o szybka odpowiedz, bo nie wiem jak postac dalej budowac, a juz parenascie godzin gram.
Jak on many juz nie regeneruje, to da sie to zrobic jakos inaczej?
 

Bergmar

Bergmar

Użytkownicy
Chędożony Mistrz-Myśliwy
posty5
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Chędożony Mistrz-Myśliwy
Czy w najnowszej wersji (Bandzie Quentina) Amulet Lukora nie regeneruje juz many? Mam go zalozonego i nic sie nie dzieje, mana nie wzrasta.
Jak by ktos wiedzial, to prosze o szybka odpowiedz, bo nie wiem jak postac dalej budowac, a juz parenascie godzin gram.
Jak on many juz nie regeneruje, to da sie to zrobic jakos inaczej?

Tak, poprzez naukę kręgów magii, regeneruje na 2 lub 3 kręgu.
 
A jaśnie Pan upolował kiedyś takiego bydlaka?

Rabiox

Rabiox

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam,
Mam problem z mapą szybkiej podróży. Nagle, w drugim rozdziale po jakichś zadaniach od myśliwych na tę cięższą zbroję mapa przestała wyświetlać opcję (Podróżuj). Jest tylko (Zakończ).

Nie jestem pewien czy to przez te zadania, ale tylko je robiłem ostatnio i nie korzystałem potem z mapy. Jest jakieś znane rozwiązanie, oprócz cofania się do save'u w którym mapa działa?

Edit: Tak, znalazłem miejsce, w którym mapa przestaje działać. Drugi rozdział, gdy pogadamy z Alexem w obozie myśliwych o tamtej cięższej zbroi, a potem zagada do nas Claw i aktywuje się nam zadanie - "Chory myśliwy" - mapa wyświetla tylko opcję (Koniec).
 

Slavion

Slavion

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej!
Gdzieś widziałem, że ktoś miał ten sam problem - aczkolwiek nie znalazłem rozwiązania. Rozpocząłem misję dla Nowego Obozu "Ścieżka Kreta" - mam zdobyć poparcie 4 najemników. Misja "Topór Torlofa" - Huan polecił znalezienie sztabki stalej wykonanej starą metodą. Lecę więc do Thongvora a ten niestety leży martwy koło drabiny. Mimo ograbienia truposza, sztabki brak... Questa zakończyć nie mogę, ma ktoś może jakiś pomysł jak to ugryźć? Nawet jeżeli ktoś zna kod na dodanie tej sztaby do inwentarza to będę wdzięczny, niestety jestem zablokowany na ten moment.
Dzięki z góry!
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Sztaba leży koło wozu nieopodal - na drodze od Cavalorna do jeziora przy Nowym Obozie, krypty z umarlakami i terenów orków. Thongvor jedynie by powiedział, gdzie jej szukać.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Delix

Delix

Użytkownicy
posty33
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie moge znaleść utarte nasiona ogniociernia i sadzonkę magicznego ziela
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Utarte nasiona ogniociernia uzyskasz, przerabiając zwykły ogniocierń w wiadrze do ugniatania ziela w Bractwie. Sadzonka magicznego ziela to był przedmiot do misji i o ile pamiętam, Caine w dialogu mówił, żeby udać się do nowicjuszy na bagnie. Skoro to pytanie padło, to najwidoczniej za mało - idź do Virana.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Delix

Delix

Użytkownicy
posty33
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zna ktoś kod na przywołanie mapki szybkiej podróży gdyż gram na sejvie z Edycji rozszerzonej to nie mam tej mapki a jak włanczam nową gre to nie pokazuje mi jej id czy coś

Post połączony: 2019-02-17, 08:26
Już znalazłem trzeba użyć kodu edit focus a ja używałem edit abitles
 

TeRRo

TeRRo

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zna ktoś sposoby na darmową siłę?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Głównie to samo, co w zwykłym G1: bonusy z niektórych dialogów (Horacy) oraz amulety, pierścienie i mikstury. Dodatkowo masz premię do siły za każdy zjedzony ogniocierń. Możesz ją podwoić, przyrządzając zeń miksturę, przepis można chyba kupić od Riordiana. I oczywiście potrzebujesz rozwiniętej do końca alchemii.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry