Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2623692 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2623692

Odpowiedzi 7398

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wielkie słowa uznania. Polak potrafi.:ok:
 

ProjektPierscien

ProjektPierscien

Użytkownicy
posty59
Propsy116
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ta zacznę nagrywać, ale nie wiem czy dzisiaj, bo mam dalej problemy z sąsiadami -.-.
 
Zapraszam na swój kanał o nazwie ProjektPierscien !
-Krótkie recenzje modów wraz z prawidłową instalacją
-Zagrajmy w różne mody
-Kanał nastawiony głównie na gothica

Wirus136

Wirus136

Użytkownicy
posty6
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam rozumieć że trol/trol ziemny = 200pkt czy to bedzie bardziej boss ?
 

Abaddon

Abaddon

Moderator działu
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Moderator działu
Nie, troll jak i troll ziemny to normalnie wystepujące w modzie potworki. 
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Wątek czarnego maga usuniety szkoda, byłą by dodatkowa zabawa, propsy za moda, mam nadzieję, że bugów nie będzie :D
 

chicken

chicken

RaveN Studio
posty1230
Propsy559
ProfesjaNierób
  • RaveN Studio

ConanPL111

ConanPL111

Użytkownicy
posty18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja już mam problem :(. Po instalacji na świeżo zainstalowanego Gothica i Player Kita a następnie po instalacji System Packa w menu Gothic Starter nie ma opcji włączenia moda. Po włączeniu samego Gothica z menu Startera nie widać ,żadnej różnicy miedzy zmodowanym a czystym Gothickiem. Co zrobiłem nie tak?
 

gothic1210
  • Gość
Źle folder. Jest _system, zamiast System. Przenieść pliki z _system do System w katalogu Gothica. Jutro dam poprawioną instalkę. Za kłopot przepraszam. 
 

ConanPL111

ConanPL111

Użytkownicy
posty18
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nic się nie stało. :) Dzięki za pomoc  :lol2:
 

gothic1210
  • Gość
Na przeklej się najszybciej uploaduje. Wrzuciłem poprawiony instalator. Kto jeszcze nie pobrał niech zasuwa z tego linka: http://przeklej.org/file/9PgZqw/Instaluj.EdycjaRozszerzona14.final.poprawiony.exe
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Ja mam 2 pytania do ciebie @Outlander odnośnie moda.

Opisałbyś mniej więcej gildię bandytów? I grając guru, w co pakować najlepiej PN.

I gratuluje ukończenia moda.  :ok:
 

gothic1210
  • Gość
Nie wiem, co chcesz wiedzieć o Bandytach.
Guru? To G1 więc jak chcesz możesz być nawet wojownikiem z dwuręcznym mieczem. Ja bym inwestował w magię. Uczy jej tak jak w podstawce Baal Cadar.

//EDIT
Link z Dropboxa też poprawiony.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Fabularnie bandyci w ER są przyjaźnie nastawieni do nowego obozu, tak? I napadają na konwoje starego obozu z porozumieniu z nowym obozem? No i stary obóz nienawidzi bandytów, a sekta jest neutralnie nastawiona do nich?
 

gothic1210
  • Gość
Tak.

//EDIT: Wszystkie linki zostały już poprawione. Zachęcam do gry!  :D
 

Sawik

Sawik

Moderator działu
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Rebel
To w sumie zjebałeś to. Mówię o gildii bandytów. W takiej gildii powinno się odczuwać indywidualizm. 

No, ale gratki za zgarnięcie kolejnych 40 propsów za ten sam projekt : D 
Twoja modyfikacja jest chyba najbardziej opropsowaną w dziejach tM, oczywiście licząc posty łącznie. 
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

ZarzaPL

ZarzaPL

Użytkownicy
Nie.
posty445
Propsy83
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nie.
Czy bandyta nie może wziąć udział w buncie zbieraczy, czy to zadanie "neutralne" dla wszystkich obozów?
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Teraz czekać aż ktoś zrobi Submoda na kowalstwo :lol2:

EDIT:
@ZarzaPL w 1.2 zadanie z buntem dostawaliśmy od Torlofa, jeśli chcieliśmy szybciej dołączyć do szkodników
 

gothic1210
  • Gość
Czy bandyta nie może wziąć udział w buncie zbieraczy, czy to zadanie "neutralne" dla wszystkich obozów?
Zadanie można wykonać przyjmując się do Nowego Obozu (Próba Torlofa) lub wykonując zadanie od myśliwego Alexa (o zaginionym myśliwym). To drugie jest dla wszystkich, więc zadanie można wykonać.
To w sumie zjebałeś to. Mówię o gildii bandytów. W takiej gildii powinno się odczuwać indywidualizm.

No, ale gratki za zgarnięcie kolejnych 40 propsów za ten sam projekt : D
Twoja modyfikacja jest chyba najbardziej opropsowaną w dziejach tM, oczywiście licząc posty łącznie.
Obóz Bandytów tworzą wyrzutki z Nowego Obozu, stąd powiązania.

Widzę, że nie dołożyłeś cegiełki do mojego propsowego sukcesu xD
 

ZarzaPL

ZarzaPL

Użytkownicy
Nie.
posty445
Propsy83
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nie.
Dziękuje za odpowiedź, jednak w 1.2 za długo nie grałem ze względu na zero klimatu w obozie bandytów.

Dialogi w obozie powinny wyglądać tak:

-Cześć, możesz mnie czegoś nauczyć?
-WON STĄD, NIE JESTEM W HUMORZE!  <wyciąga broń i atakuje bohatera>

Wyglądały natomiast:
-Cześć, możesz mnie czegoś nauczyć?
-Cześć, jestem Bill, mogę cię uczyć bardzo wielu rzeczy.
-Dzięki.



Mam szczerą nadzieję, że poprawiono ten bezsens.

 

Abaddon

Abaddon

Moderator działu
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Moderator działu
No tutaj uległo to zmianie, bo by zacząć bunt należy wziąć zadanie od Alexa z zaginionym myśliwym. Powinno dać się zrobić, gdy należymy do gildii, ale pewny nie jestem. Zawsze przed dołączeniem w testach robiłem ten quest. Sprawdzę to.

EDIT: Outlander mnie uprzedził  :F
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry