Pytania i problemy techniczne z modyfikacją Czas Zapłaty 72949 97

O temacie

Autor Eros

Zaczęty 25.04.2012 roku

Wyświetleń 72949

Odpowiedzi 97

arto

arto

Tester Złotych Wrót
posty292
Propsy20
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót
No mam Windowsa 10, no to lipa :/
 

Mlorism

Mlorism

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak odpalić kody w CZ? Jak z karty postaci wbijam Marvin i wychodzę do gry, to pojawia mi się ileś kompasów, ale konsoli nie mogę odpalić (tyldą).

Wybrałem złą nagrodę za dostarczenie paczek z bronią, wybrałem łuk i zapisałem. Jakie są kody na inne recepty czyli miecz i kuszę  (wciąż się waham między tymi 2)?
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
1. Od kiedy konsolę otwiera się tyldą?
2. Przy tak niezbalansowanej rozgrywce recepty i tak ci się nie przydadzą.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Mariusz94616

Mariusz94616

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy wyjdzie jakaś aktualizacja do tego moda?
 

kocikproceder

kocikproceder

Użytkownicy
posty9
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
To jest najgorsza modyfikacja w jaką miałem okazje grac . Mam wersję 1.5 i nie jestem w stanie zadawać dmg za pomocą  miecza. Działają tylko łuki. Co z tym można zrobić ...

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
To jest najgorsza modyfikacja w jaką miałem okazje grac . Mam wersję 1.5 i nie jestem w stanie zadawać dmg za pomocą  miecza. Działają tylko łuki. Co z tym można zrobić ...

Usunąć modyfikację.

kocikproceder

kocikproceder

Użytkownicy
posty9
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
To jest najgorsza modyfikacja w jaką miałem okazje grac . Mam wersję 1.5 i nie jestem w stanie zadawać dmg za pomocą  miecza. Działają tylko łuki. Co z tym można zrobić ...

Usunąć modyfikację.

To nie jest dobra porada xD Chciałem pograć w tego moda bo oferuje ciekawą rozgrywkę , jednak miałem wersje 1.4 i nie było można zadawać dmg mieczem. Teraz pobrałem 1.5 po długim czasie i nic . Dalej to samo. Na początku zabiłem przy obozie ścierwojada i 2 krety . Od tego momentu działa tylko łuk . I to na każdym z 7 zapisów . Jest jakaś możliwość by to naprawić ?

koooonek

koooonek

Użytkownicy
posty28
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To ciekawe, że nikt inny nie zgłaszał takiego problemu. Spróbuj odinstalować całkowicie grę, zainstalować ponownie i wgrać tą modyfikację.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
To ciekawe, że nikt inny nie zgłaszał takiego problemu.
Żartujesz czy pierwszy raz zajrzałeś do tematu? To najczęściej zgłaszany problem i nie udało się go nijak naprawić.
@kocikproceder Niestety usunięcie modyfikacji to najlepsza metoda postępowania w twojej sytuacji. Znaczy, jeśli nie grasz na Windowsie 10, to będzie to występować tylko czasami i zapisanie i wczytanie z ewentualnym restartem gry, komputera lub bezpiecznika może stanowić tymczasowe remedium. Ale na Windowsie 10 kaput i nic mieczem nie zabijesz.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

kocikproceder

kocikproceder

Użytkownicy
posty9
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
@Jao I teraz wszystko jasne . No niestety nie pogram , a wielka szkoda naprawdę . Nic pora zabrać się za innego moda. Pomyślę o Gothicu na CryEngine . Ciekawe czy będzie to grywalne. Ale jeszcze raz dzięki za odpowiedź @Jao , no i powodzenia wszystkim w gnieździe pełzaczy bezimienni.

Lau94

Lau94

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Witam mam pewien problem, otóż gdy skończyłem wszystko w głębi wpływam do rury i wczytuje mi świat, to wywala mi grę. GMDK zainstalowany i systempack również. Co mam zrobić?
 

Bergmar

Bergmar

Użytkownicy
Chędożony Mistrz-Myśliwy
posty5
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Chędożony Mistrz-Myśliwy
Witam mam pewien problem, otóż gdy skończyłem wszystko w głębi wpływam do rury i wczytuje mi świat, to wywala mi grę. GMDK zainstalowany i systempack również. Co mam zrobić?

Powtórz operację wychodzenia z lokacji kilka razy pod rząd, jeśli nie pomoże - eksportuj save'y z gry, zrób reinstalkę i importuj do świeżej. Jeśli nie pomoże, to jest opcja, że korzystałeś z kodów lub po prostu błąd gry.
 
A jaśnie Pan upolował kiedyś takiego bydlaka?

gibonex16

gibonex16

Użytkownicy
posty129
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam chciałbym się was zapytać i jednocześnie poprosić o pomoc w sprawie Czasu Zapłaty
Otóż problem występuje w rozgrywce, ponieważ nie widzę w ogóle dialogów z napisami, jak nacisnę przycisk ESC to nie mam nic a grę tak jakby freezuje do kolejnego wciśnięcia ESC. Tak samo się dzieje z otwarciem dziennika itp.
Nie wiem do końca co mam zrobić, więc postanowiłem zgłosić się do specjalistów czyli do Was.

Z góry dziękuję za rozpatrzenie i pomoc w w/w błędzie. :D

Jak rozpoczynam nową grę, przed rozmową z Hankiem na samym początku mogę użyć ESC, i użyłem wybrałem pokaż dialogi, lecz jak typeczek podbiegł do mnie w celu rozmowy, wszystko się psuje i nie mam dialogów, oraz nie mogę użyć ESC
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Czekaj na czas zapłaty do gothica 2nk.
Ten jest niegrywalny. Chyba ze masz kompa z starszym systemem(jakis xp), nie pamietam czy na win 7 tez sie nie da w to grac(i oczywiście nie zainstalujesz system packa.Tak, zeby moc grac w CZ nie wolno instalowac system pack)
 

Bojo

Bojo

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mod na windows 10 jest całkowicie grywalny z system packiem. Wystarczy ustawić zgodność z windows 7 w pliku GothicMod :)

P.S. Jednak chujnia, po kolejnym uruchomieniu gry znów nie da się zadać obrażeń mieczem :(
 

Sirmyxir

Sirmyxir

Użytkownicy
posty16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przy odpaleniu gry zanim wczyta się menu wyskakuje błąd.

U:PAR:Unknow identifier : C_NPC.AIVAR ( line 33)
 

czesti97

czesti97

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam problem z modem. Chciałem spróbować zawalczyć z Jaszczurem ale nazwałbym to że "Nie trafiam go". Jedynie uderzenie z biegu trafią go. Pomyślałem że może to przez za słabą postać więc na kodach dodałem siły i nauczyłem się walki mieczem i jest to samo. Moje ciosy jakby przelatywały przez hitbox przeciwnika. Tylko kiedy zaatakuje podczas biegu to DMG wchodzi. Próbowałem zapisać i wczytać czy zresetować gre i ciągle to samo.
Edit. Okazuje się że jeden cios zadaje obrażenia po włączeniu gry i każdy kolejny już nie. Stara modyfikacja to zapewne problemy z nowymi systepackami ale nie chce mi się sprawdzać i odkładam modyfikacje na bok. Przydała by się jakaś łatka naprawiająca to.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Aż dziwne że się mod przy tym nie scrashował  :trollface:
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry