Pomoc w zadaniach i w rozgrywce 756156 2477

O temacie

Autor Krystian2222

Zaczęty 11.03.2012 roku

Wyświetleń 756156

Odpowiedzi 2477


WiteXDan

WiteXDan

Użytkownicy
posty27
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Da się w CZ smażyć mięso? Potrzebuje go do misji dla Rączki, a samo smażenie na patelni nic nie daje.
 

Rockplat

Rockplat

Użytkownicy
posty108
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Da się coś poradzić, żebyśmy atakowali zwierzęta oraz NPC?
Początek gry tam kilka zabitych a potem nie mogę w ogóle atakować NPC oraz zwierzęta. Irytuje to, ponieważ trzeba całą grę wyłączyć i włączyć no i jest dupa blada
 

Grahtnakk

Grahtnakk

Użytkownicy
JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
posty139
Propsy16
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • JA BYĆ BROŃ SZAMAN !!!!
Da się coś poradzić, żebyśmy atakowali zwierzęta oraz NPC?
Początek gry tam kilka zabitych a potem nie mogę w ogóle atakować NPC oraz zwierzęta. Irytuje to, ponieważ trzeba całą grę wyłączyć i włączyć no i jest dupa blada

Niestety to jest złośliwość tego systemu walki, czasami błąd naprawia się po wczytaniu gry. O ile dobrze wiem błąd ten najczęstszy jest podczas podstawowego posługiwania się bronią jednoręczną. Przy następnych etapach techniki walki bronią jednoręczną błąd jest znikomy, a może nawet całkowicie zniknąć.

Uczacza Wam Wszystkim!
 
KRUSHAK KA RUSHTASOK!!!!

Moraan Mastersow

Moraan Mastersow

Użytkownicy
zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
posty64
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • zrob tu hajs bez ryzyka hardcore life rap unikat
Ten błąd występuje tylko przy posługiwaniu się bronią z zwarciu, strzelanie z łuków/kusz i magii działa normalnie, nawet po zbugowaniu ^^.
 

Miciok

Miciok

Użytkownicy
posty8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
ej słuchajcie mam zadanie skarb jestem przy ostatniej skrzyni u gomeza mam jego klucz ale nie moge jej otworzyć co mam robić ????
 
 

Nygus

Nygus

Użytkownicy
posty132
Propsy14
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Orle gniazdo" (4ty rozdział) - zadanie polegające na znalezieniu zabójcy. Jestem po walce z Pinto i na tym koniec, zadanie staje w miejscu. W dzienniku ostatnia notatka mówi o tym, że powinienem porozmawiać z kilkoma osobami i wziąć ich na świadków. Nie mam żadnej opcji dialogowej u żadnego NPC. Jakieś pomysły co może być przyczyną? Ewentualnie co mogłem przeoczyć, albo jak to naprawić?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Zagadaj z Pinto, wtedy będziesz mógł zbierać świadków.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Nygus

Nygus

Użytkownicy
posty132
Propsy14
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Orle gniazdo" (4ty rozdział) - zadanie polegające na znalezieniu zabójcy. Jestem po walce z Pinto i na tym koniec, zadanie staje w miejscu. W dzienniku ostatnia notatka mówi o tym, że powinienem porozmawiać z kilkoma osobami i wziąć ich na świadków. Nie mam żadnej opcji dialogowej u żadnego NPC. Jakieś pomysły co może być przyczyną? Ewentualnie co mogłem przeoczyć, albo jak to naprawić?

Odespałem kilka dni i pojawiła się opcja dialogowa u Nii.

Jak zamontować runę w mieczu runicznym?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Ustaw w opcjach gry klawisz odpowiedzialny za włożenie runy. Potem wybierz runę w ekwipunku i użyj przypisanego klawisza.

merkury

merkury

Użytkownicy
posty7
Propsy8
Profesjabrak
  • Zbanowany
mam mały problem z zadaniem szpieg gomeza. rozmawiałem z aidanem, markiem, fiskiem, tonym, quentinem, foxem, vamem, snafem, ablem, świstakiem i rączką i nie mam dalej żadnych dialogów w obozie.
 i dodatkowe pytania: gdzie szukać młota aidana? czy to normalne że na 2r mi zniknęli dwaj piraci?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie wymieniłeś Draxa. xD Jak pogadasz ze wszystkimi, to dostaniesz wpis, żeby wracać do Cavalorna.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

merkury

merkury

Użytkownicy
posty7
Propsy8
Profesjabrak
  • Zbanowany
dzięki! a ktoś coś na temat tego młota?
 

Sebor1995

Sebor1995

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak otworzyc pierwsza brame, w klasztorze zmiennoksztaltnych ... raz udalo mi sie przejsc, ale to musialem uzyc buga, chyba, nie wiem dokonca, czyto byl bug. Drugie pytanie ... jak zabic ogniste ognikki ?

Post połączony: 2019-07-13, 22:14
Moj wczesniejszy post, niewazny. Jestem teraz, w wolnej kopalni i za kazdym razem, jak chcem uzyc broni, to mi wyskakuje "error", ktos wie, jak mzona temu zaradzic ?
 

Sebor1995

Sebor1995

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam kolejny problem, magowie wody wyslali mnie po 3 ornament i gdy go podnosze i wychodze, z jaskini pojawia sie hrabia, ale nie mam zadnej opcji dialogowej, tak ma byc, czy cos zle robie ? A moze olac to i grac dalej ?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Mogło się coś przywiesić, powinna się włączyć rozmowa lub cutscenka. Jeśli się nic nie dzieje nawet po wczytaniu to gry, to możesz spróbować olać.

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Sebor1995 Tak się zwykle dzieje, gdy nie porozmawiasz z Nefariusem przed pójściem po ornament. Jeśli tak zrobiłeś - wczytaj wcześniejszy save.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Miciok

Miciok

Użytkownicy
posty8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
siemka słuchajcie jak wykonać dalej zadanie "poszukiwacz" . Mam w dzienniku zapisane w Merderion ukrył w starej wieży Xasrdasa jakiś plugwy manuskrypt ale go tam niema i w skrzyniach też i nwm co zrobić , czy tam napewno musze skierować sowje kroki??
ps.: dzięki za pomoc
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Odpuść szukanie manuskryptu, Kruk go dawno zabrał. Pod koniec zadania z ornamentami będziesz musiał odzyskać ornamenty Hrabiego z tej wieży. Gdy to zrobisz, porozmawiaj z Merdarionem, zanim pójdziesz do Saturasa.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Sebor1995

Sebor1995

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobra, teraz mam inny problem ... otoz, walcze teraz o NO, a raczej probuje, bo cos mi nie dziala, wchodze do No, gadam, z Lee, nastepnie, z Laresem, Potem znow, z Lee i on mnie wysyla do Corda, zeby misje, z konwojami zrobic ... robie ta misje "konwoje", wracam do No i tu pojawia sie problem ... wybijam caly oboz, z straznikow, ale z nikim nie mam dialogu, co robie nie tak ?

Post połączony: 2019-07-17, 22:59
Dobra, wczesniejszy post niewazny, cos wykombinowalem. Teraz mam inne pytanie ... kufer hrabiego, gdzie znajde ?

Post połączony: 2019-07-18, 15:01
I kolejne pytania. ^^ Teleportuje sie, z  Krukei mdo orlego gniazda, zabijamy demona i co dalej ? Z Krukiem i Hrabia, brak dialogu, oni tez wogole nie zagaduja, co zrobic ? Drugie pytanie ... wtyczka kopaczy i cieni, gdzie ich znajde, przelecialem sie po calym obozie i z nikim nie mam dialogu.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry