Dzień Screena 2011 35535 127

O temacie

Autor Adanos

Zaczęty 25.06.2011 roku

Wyświetleń 35535

Odpowiedzi 127

Gruppenfuehrer Kereth

Gruppenfuehrer Kereth

Użytkownicy
New World Order, bitchez!
posty669
Propsy484
  • Zbanowany
  • New World Order, bitchez!
ta, sam bym się wziął za half-life#msg1001918a...



...ale nie chce mi się uczyć c++.

Prawie jak emace.  :lol2:
 
Комиссар RBT

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.
Może za tego typu rzeczy dać inne nagrody? W innym miejscu albo chociaż zmienić ikonkę, w końcu różnica jest między tym, a bitwami.
 

serail

serail

Użytkownicy
Wyczesana opowieść, wodzu
posty158
Propsy89
  • Użytkownicy
  • Wyczesana opowieść, wodzu

serail

Dzień Screena 2011
#122 2011-08-12, 22:18(Ostatnia zmiana: 2011-08-12, 22:22)
News na gaminator.tv  
Cytuj
Dzień Screena na theModders  Internet bywa ciekawym miejscem. Nie, wcale nie mam na myśli moich newsów, chodzi mi raczej o to, że raz na jakiś czas można dzięki niemu spotkać naprawdę wspaniałych ludzi. Takich, którzy mają pasję i realizują ją, nie bacząc na przeciwności losu. Często efektem takich działań okazuje się jakiś interesujący projekt. A do takich niewątpliwie zaliczyć należy Dzień Screena, który jest już pewnego rodzaju tradycją w społeczności modderów, a który został zapoczątkowany przez legendarną już społeczność forum theModders. Inicjatywa polega na tym, że grupy modderskie pracujące nad fanowskimi produkcjami do swoich ulubionych gier raz do roku przedstawiają materiały graficzne zeń pochodzące. Właśnie zakończyła się czwarta edycja Dnia Screena, w której udział wzięło 9  ekip, które specjalnie na potrzeby akcji wybrały najlepiej prezentujące się screeny pochodzące z ich produkcji i oddały je pod ocenę fanom. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami graficznymi zamieszczonymi z okazji DS, bo jest na co popatrzeć. Warto dodać, że inicjatywa naszych chłopaków zdążyła zdobyć popularność nawet poza granicami naszego kraju, o czym świadczyć może chociażby uczestnictwo czeskich i niemieckich projektów w zeszłorocznej edycji zabawy.  [źródło: theModders.org]
 :lol2:
 
Moje portfolio

                   

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
a który został zapoczątkowany przez legendarną już społeczność forum theModders.

Jestem ciekaw ile w tym czczego/artystycznego gadania a ile prawdy ze strony osób, które oglądają to wszystko obok. Forum czyta ogromna liczba osób. Szkoda, że tak mało z nich pisze. W każdym razie ciekawe jak jest to przez nich odbierane.
 

serail

serail

Użytkownicy
Wyczesana opowieść, wodzu
posty158
Propsy89
  • Użytkownicy
  • Wyczesana opowieść, wodzu
To, że forum ma potencjał, to nie jest żadna tajemnica, po prostu podejście części społecznośći tM odstrasza nowych użytkowników albo stałych czytelników, którzy obawiają się reakcji stałych bywalców. Wiem, Ameryki nie odkryłem, zmienić się tego już raczej też nie da, ale warto wątek poruszyć.
 
Moje portfolio

                   

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy
każdym razie ciekawe jak jest to przez nich odbierane.

Lamuski siedzą cicho, bo boją się że ich ktoś z tM zjedzie ich na pytę.  :lol:

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob

Tomek

Dzień Screena 2011
#126 2011-08-12, 22:55(Ostatnia zmiana: 2011-08-13, 09:26)
zjeżdżam cię i gniję z ciebie
 

Dreamerion

Dreamerion

RaveN Studio
too old too cold
posty508
Propsy809
ProfesjaKompozytor
  • RaveN Studio
  • too old too cold
Cytuj
a który został zapoczątkowany przez legendarną już społeczność forum theModders.
Nie wiem, czy taką legendarną, ale skoro tak piszą... Pregapiłem dzień screena, bo byłem... gdzie indziej, ale i tak mam wrażenie, że niczego nie straciłem.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry