Magia 4075 9

O temacie

Autor Aang

Zaczęty 18.03.2011 roku

Wyświetleń 4075

Odpowiedzi 9

Aang

Aang

Użytkownicy
posty3
  • Użytkownicy
Witam,
mam do Was pytanie, czy jest możliwość aby stworzyć nowe czary w grze?
 

Kaban PL

Kaban PL

Użytkownicy
posty64
Propsy12
  • Użytkownicy
jestem pewny, że tak chociaż jesteś ograniczony przez grę, dużo nie zrobisz ale np możesz zrobić nowe teleporty, przywołania może. Sam kiedyś zrobiłem coś na wygląd przywołania człowieka ale to było rok temu i już nie pamiętam jak to się robiło. Ale chyba trzeba było:
1. zrobić skrypt w spisie run
2. znaleźć skrypt runy na której będziemy bazować i jakoś ją zedytować.

Napewno guru forum powiedzą ci więcej na ten temat.
 
Zapraszam na mój kanał youtube



http://www.youtube.com/user/TheKaban25

Revolution

Revolution

Użytkownicy
posty127
Propsy20
Profesjabrak
  • Użytkownicy
oczywiście że można zrobić własne czary jednak jest to dość skomplikowane jak na skrypty gothica

ps. możesz zrobić naprawdę dużo...
 

jono

jono

Użytkownicy
posty525
Propsy155
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
oczywiście że można zrobić własne czary jednak jest to dość skomplikowane jak na skrypty gothica

ps. możesz zrobić naprawdę dużo...

Serio, dużo żeś mu podpowiedział...
 

SkorpionX

SkorpionX

Użytkownicy
posty108
Propsy2
  • Użytkownicy
@up
A ty jeszcze więcej...  :facepalm:  

Dobra, to tak. Dawno coś takiego robiłem, ale...
Po pierwsze. Znajdź spis run, tam gdzie jest koszt ich nauki w PN itd.
Po Drugie. Dodaj tam swój wpis na bazie istniejącego.
Po trzecie. Skopiuj i przerób do swoich potrzeb skrypt jakiejś runy.

Więcej ci nie powiem, ale z tego co pamiętam (chodź nie jestem pewien), jeżeli chcesz zrobić czar przywołania, to musisz zrobić nowego potwora, tylko z takim samym wyglądem. - Ale za to nie ręczę.
 
http://themodders.org/index.php?/topic/11296-the-modders-pack/



Soldat zu Soldat:

-Ich fand eine Handgranate!

-Last vom Himmel fallen ....

Aang

Aang

Użytkownicy
posty3
  • Użytkownicy

Aang

Magia
#5 2011-03-19, 16:29(Ostatnia zmiana: 2011-03-19, 16:30)
Cytuj
Więcej ci nie powiem, ale z tego co pamiętam (chodź nie jestem pewien), jeżeli chcesz zrobić czar przywołania, to musisz zrobić nowego potwora, tylko z takim samym wyglądem.
A mogę zrobić inny wygląd, model, animacje?
To odnosi się tylko przywołania potwora/postaci, czy też mogę stworzyć meteoryt, który by uderzał w jakiś obszar?
Przy okazji, od razu zapytam się w jakich plikach można zrobić FX, czy też efekty specjalne (w innych grach, które miałem okazje fx odnosiło się do efektów specjalnych).
Do tego, nasuwa mi się kolejne pytanie, czy czary typu, lodowa lanca, bryła lodu, kula ognia, mają swoje modele?
 

Kaban PL

Kaban PL

Użytkownicy
posty64
Propsy12
  • Użytkownicy
A mogę zrobić inny wygląd, model, animacje?
To odnosi się tylko przywołania potwora/postaci, czy też mogę stworzyć meteoryt, który by uderzał w jakiś obszar?
Przy okazji, od razu zapytam się w jakich plikach można zrobić FX, czy też efekty specjalne (w innych grach, które miałem okazje fx odnosiło się do efektów specjalnych).
Do tego, nasuwa mi się kolejne pytanie, czy czary typu, lodowa lanca, bryła lodu, kula ognia, mają swoje modele?

hmmm... czyli zależy ci na takich czarach jakich w g2 nie spotkamy? żaden podrzędny user ci nic o tym chyba nie powie. Czekaj na wypowiedź guru forum.
 
Zapraszam na mój kanał youtube



http://www.youtube.com/user/TheKaban25

Kruczek

Kruczek

Użytkownicy
posty169
Propsy31
  • Użytkownicy
A mogę zrobić inny wygląd, model, animacje?
To odnosi się tylko przywołania potwora/postaci, czy też mogę stworzyć meteoryt, który by uderzał w jakiś obszar?
Przy okazji, od razu zapytam się w jakich plikach można zrobić FX, czy też efekty specjalne (w innych grach, które miałem okazje fx odnosiło się do efektów specjalnych).
Do tego, nasuwa mi się kolejne pytanie, czy czary typu, lodowa lanca, bryła lodu, kula ognia, mają swoje modele?
Wejdź na WOG#msg141457a i tam poszukaj tutków
 

Aang

Aang

Użytkownicy
posty3
  • Użytkownicy
bardzo chętnie, tylko nie znam niemieckiego ^^ , a na translatorze google wole nie polegać w takiej kwestii
 

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy
bardzo chętnie, tylko nie znam niemieckiego ^^ , a na translatorze google wole nie polegać w takiej kwestii
Polegaj ,tak właśnie zaczęła się modderka w Polsce .
Wszystkie tuty były w Deustch , a pierwsi polscy modderzy właśnie tak robili.
No chyba ,że znali już język niemiecki
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry