Filmy/Seriale 389971 1647

O temacie

Autor dr inż. Fenix

Zaczęty 25.03.2008 roku

Wyświetleń 389971

Odpowiedzi 1647

bROXmor

bROXmor

Użytkownicy
Bo jest gazowana.
posty179
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Bo jest gazowana.
To są twoim zdaniem "stare polskie komedie"? Oglądałeś cokolwiek Stanisława Barei?
(Miś, Brunet Wieczorową Porą, Co mi zrobisz jak mnie złapiesz itd.)
 
כל עוד בלבב פנימה

נפש יהודי הומיה,

ולפאתי מזרח קדימה,

עין לציון צופיה,



עוד לא אבדה תקוותנו,

התקווה בת שנות אלפים,

להיות עם חופשי בארצנו,

ארץ ציון וירושלים.




Kibol

Kibol

Użytkownicy
posty32
Propsy4
  • Użytkownicy

Kibol

Filmy
#21 2008-04-05, 20:24(Ostatnia zmiana: 2008-04-05, 20:26)
Jeżeli ktoś lubi ambitniejsze kino to zdecydowanie polecam "Requiem For A Dream", kosior film.
 

sebinho

sebinho

Użytkownicy
posty339
Propsy44
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mi się podobał Leon Zawodowiec, Truman Show i Ostatni Samuraj. Dla mnie filmy bardzo dobre :P
 

bROXmor

bROXmor

Użytkownicy
Bo jest gazowana.
posty179
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Bo jest gazowana.
Dzień dobry! A na wypadek, gdybyśmy się już dzisiaj nie zobaczyli, także dobry wieczór i dobranoc!
 
כל עוד בלבב פנימה

נפש יהודי הומיה,

ולפאתי מזרח קדימה,

עין לציון צופיה,



עוד לא אבדה תקוותנו,

התקווה בת שנות אלפים,

להיות עם חופשי בארצנו,

ארץ ציון וירושלים.




Gerry Rafferty

Gerry Rafferty

O.D.A.L.
posty478
Propsy839
Profesjabrak
  • O.D.A.L.
Eee.. Bromor to była jakaś aluzja, czy zwyczajny spam?

A co do tematu, zdecydowanie nie lubie seriali. Prison breaka oglądnołem raz kawałek podczas obiadu i szczerze mówiąc nie spodobał mi się. Lost to też kicz. Jak już oglądam coś odcinkowego to są to simpsonowie, south park, włatcy móch itp.
Cytuj
Najlepsze to: Władca pierscieni xD, piraci z karaibów(...)
Naprawdę uważasz że władca pirścieni był dobry? Dla mnie to był kicz. Może to dlatego że przeczytałem wcześniej książke, ale faktem jest że wyszłem po dziesięciu minutach bo uznałem że naprawdę poza bohaterami, miejscem i czasem akcji nie ma z księgą Tolkiena nic wspólnego. To było pierwsze wrażenie, później to jeszcze oglądłem i tylko "dwie wieże" utrzymały mnie przed ekranem telewizora.
No dobra mniejsza z tym, naprawdę wymiatają filmy Tarantina, "Wściekłe psy" i "Pulp Fiction". "Czas Apokalipsy: Powrót" Forda Coppoli no i jeszcze "The good, the bad and the ugly", zajebisty klasyk.
 

Dr House

Dr House

Użytkownicy
Everybody Lies
posty139
Propsy1
  • Użytkownicy
  • Everybody Lies
Cytuj
Lost to też kicz.

Na jakiej podstawie tak uważasz?

Cytuj
Naprawdę uważasz że władca pirścieni był dobry? Dla mnie to był kicz. Może to dlatego że przeczytałem wcześniej książke, ale faktem jest że wyszłem po dziesięciu minutach bo uznałem że naprawdę poza bohaterami, miejscem i czasem akcji nie ma z księgą Tolkiena nic wspólnego. To było pierwsze wrażenie, później to jeszcze oglądłem i tylko "dwie wieże" utrzymały mnie przed ekranem telewizora..."

A ja i przeczytałem ksiązke i oglądałem wszystkie części filmu LOTR i musze powiedziec że bardzo mi się spodobały. Ja nie wiem jaki reżyser 100% z ksiązki dał by do filmu, przecież po to to pozmieniano aby akcja była bardziej wciągająca i bardziej widza zainteresowała. Pozatym wcześniej chyba w żadnym filmie nie ukazano tak epickich bitew i ty to nazywasz kiczem?  :rolleyes:
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

Filmy
#26 2008-04-06, 17:31(Ostatnia zmiana: 2008-04-06, 17:32)
Najlepszy serial:
Jericho

Cytuj
Fabuła
Świat stanął w obliczu wojny nuklearnej. W Stanach Zjednoczonych wybuchło kilkanaście głowic atomowych. W chaosie jaki zapanował, mieszkańcy małego miasteczka Jericho w Kansas starają się nie tylko przetrwać, ale i utrzymać dotychczasowy styl życ

Tego nic nie przebije :)
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso

Zkirtaem
Moderator

Filmy
#27 2008-04-06, 18:00(Ostatnia zmiana: 2008-04-06, 18:02)
Taki troszkę kontrowersyjny temat: Co sądzicie o filmach Tarrantino?

Dla mnie Kill Bill (1 i 2) się podobały. Ciekawie zrobione, bo chociaż bohaterkę nawet przy dużym zapasie dobrej woli trudno nazwać bohaterem pozytywnym, to jednak w jakiś pokrętny sposób można darzyć ją sympatią. A oprócz tego fabuła pomimo tego, że jest niesamowicie wręcz oklepana (motyw zemsty...), jednak wciąga.

A poza tym lubię Matrixy, Requiem for a Dream, niektóre anime (ale fanem tej sztuki nie jestem). I Losta lubiłem. Do czasu.
 

Wojtas

Wojtas

Użytkownicy
posty6
  • Użytkownicy
Cytat: Buła link=topic=1292.msg11539#msg11539 date=Apr 6 2008, 15:31\'
Najlepszy serial:
Jericho
Tego nic nie przebije :lol:

Dokładnie  ;)  Właśnie dziś obejrzałem ostatni odcinek tego serialu i jestem pod wielkim zaskoczeniem. Serial świetny a co najważniejsze nie ciągnie się tasiemcowo tak jak np. Skazany na śmierć. Tylko szkoda że już koniec :(  . No ale zostaje mi jeszcze Lost, który również jest świetny ale trochę za bardzo go już ciągną... A z filmów to moje ulubione to: LOTR (całą trylogia), Kill bill  1 i 2, Super zioło, wszystkie części American Pie ( z nasileniem na 1 i 2), Ring, no i mógł bym tak długo wymieniać...  :)
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Cytuj
Co sądzicie o filmach Tarrantino?

Obejrzałem Death Proof i dla mnie to kiczowaty film. Oglądaliście może Zatoichi?
 

IncLorek

IncLorek

Użytkownicy
posty2
Propsy1
  • Użytkownicy
Z filmów (ostatnio obejrzanych) na pewno będzie to ''I'm Legend''. Zgadzam się w 100 % z Dzikim.
Film ma świetną otoczkę ''Końca Świata'', a to ciężkie uczucie smutku kolesia i jego jedynego przyjaciela, psa, jest wprost POWALAJĄCE.

Drugi to będzie Halloween. Podziwiam dzieciaka który grał początkowo głównego bohatera.
Najbardziej ze względu na to że film jest pełen schizowatych i psychicznych scen, które mały naprawdę zagrał profesjonalnie.
Masz uczucie wielkiej tragedii jednego dziecka, a tak naprawdę jest tak w wielu amerykańskich domach.

Z seriali na pierwszym miejscu na pewno będzie ''Family Guy''. Kto nie zna, niech szykuje się na koszmary po nocach. Ponieważ serial jest naprawdę świetny, i stoi na równi (a może nawet i wyżej)
z Simpsonami.

A i polecam również z filmów Grandma's Boy :P . Film jest genialny w swojej prostocie.
Naprawdę obejrzyjcie !

A seriali typu Lost czy Prison Break, nie trawię ponieważ nigdy do mnie nie przemówiły,
i nie przemówią. A z Tarantina to obowiązkowo ''Pulp Fiction'' i ''Wściekłe Psy''. Jak i również ''Jackie Brown''.

A jeśli komuś spodobał się Grandma's Boy, polecam również Clerks i Clerks 2. xD
 

Patok

Patok

Użytkownicy
posty80
  • Użytkownicy
Ja ostatnio oglądałem : Włoska Robota : Super film, kiedyś oglądałem starszą wersję czyli LeJob, film godny pochwały! Efektowne ucieczki, ciekawa fabuła, no i nietuzinkowe sposoby kradzieży

FeisaR

FeisaR

Użytkownicy
posty116
Propsy16
  • Użytkownicy
A co sądzicie o filmiku Piątek :P ?
Na YT można obejrzeć.
 


"Now I stand, the lion before the lambs

and they do not fear...

They cannot fear
"


Arthas Menethil, The Lich King

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Oglądał ktoś "V for Vendetta"?
 

DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica

DzikiBen

Filmy
#34 2008-04-08, 17:53(Ostatnia zmiana: 2008-04-08, 17:53)
Cytat: dekster17 link=topic=1292.msg11757#msg11757 date=Apr 8 2008, 09:43\'
Oglądał ktoś "V for Vendetta"?

Kto jak kto ale Kazzmir na pewno :P
 

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy

Klark Cent

Filmy
#35 2008-04-09, 20:24(Ostatnia zmiana: 2008-04-09, 20:26)
Nie no jak filmy to napewno "Pulp Fiction" po prostu porywający film. "Forrest Gump" "Szósty zmysł" "Ostatni samuraj" "7" "Podziemny krąg" "Teoria chaosu" 'Głosy" "Statek widmo" "Helikopter w ogniu" "9 kompania" "Byliśmy żołnierzami" "Sekcja 8" dużo by wymieniać to te które mi się przypomniały.

No i większość filmów Luca Bessona.
 

Baster

Baster

Użytkownicy
Root Oszust
posty184
Propsy11
  • Użytkownicy
  • Root Oszust
Aj to LOTR, Spiderman, DareDevil, 3 serie prison break, itd..
 

gothicman112

gothicman112

Użytkownicy
posty5
  • Użytkownicy
ostatni porządny film co ostatnio oglądałem to You Got Served
Stary ale porządny....
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A to moja skromna lista ;)

Filmy:
-Jestem Legendą
-Meet the Startans (POLECAM, naprawdę świtna komedia, parodia 300)
-Jumper
-Szeregowiec Ryan (nie wiem czy tak się pisze)
-Teoria Chaosu (komu przyszło by do głowy że to ten policjant jest przestępcą - POLECAM)
-Eragon
-Seria X-Man
-Spider-man (tylko 1)
-Rrrrr - jedna z lepszych komedii jaką w życiu oglądałem
-trylogia Piraci z Karaibów - mój najlepszy film (a właściwie trylogia)- jestem zapalonym fanem Jacka Sparrowa... ekhm Kapitana Jacka Sparrowa ;)
-Transformers
-trylogia Władca Pierścieni
-Piąty Element
-Forest Gump
-JOB, czyli ostatnia szara komórka
-Black Hawk Down
-Leon Zawodowiec
-trylogia Matrix (szczególnie 2)
-filmy Stephana Kinga

Seriale:
-Lost
-Prison Break

Inne:
-oczywiście Boso przez świat
-3 po 3 numery z kwatery


Możliwe że o czymś zapomniałem... ale co tam.
 

traffix
  • Gość
Whose line is it anyway?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry