Pytania dotyczące zadań i rozgrywki 383135 857

O temacie

Autor Raper

Zaczęty 19.03.2008 roku

Wyświetleń 383135

Odpowiedzi 857

donno123

donno123

Użytkownicy
posty54
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
https://imgur.com/a/Qp0zgpr

Tak mnie coś wzięło, żeby przejść tego MT na 100%, zobaczyć jaką postać da radę wycisnąć, i na razie 50h rozgrywki, rozdział 1 przed gildią, wątek z pradawnymi no, w połowie, bo na wyspie Uriziela nie byłem, kluczem tutaj był w sumie Kryształ Czasu(ten co jest koło Flad'naga) gdzie po prostu przenosimy czas do godziny 16 i idzemy farmić exp na arenie w Starym Obozie, gdzie można robić to codziennie, chyba w nieskończoność, gdzie ja już dzień w grze mam ponad 1000. także sporo tam nagrindowałem, łyknołem tylko 1 miksture +6 do zręki i 2 +2 gdzie daje to 10, set biżuterii to Serce Innosa ochrona+20 siły, i pierki Błogosławiony Obrońca+Pierścień Eline też pod obrone, Smocza Zbroja, i oczywiście Ostatni Cios naostrzony 264dmg bo na trudnym no to jest mus, mikstur na siłę zrobiłem 7 u alchemika teraz czyli byłoby kolejne 28, kryształ potęgi 10, 6 mroczych szczawów 12 siły, jeszcze Sheer'ghar ma 2 Kryształy Zwycięzców jak jeden mu daliśmy, jeszcze jest Czara życia, ryż, jabłka, Almanachy Siły, Witalności, Ducha inne kryształy ect, no ogólnie tych bonusuów jest w chuj, jeszcze tego nie łyknołem, nie śpieszy mi się, wyrżnięte 90% normalnego świata, tak 2/3 podziemnego, ale jeszcze z telekinezą przeszukam to wszystko, by jakiś bonusów nie pominąć, spokojnie Ostatni Bastion po bonusach bym podniósł, w sumie to jestem ciekaw jak to będzie się prezentować na koniec gry bo takich statów jak szacuję to się nie spodziewałem na koniec gry a nie na r1 xD, jednak może teraz sobie od MT zrobie przerwę, a jak wrócę to zobaczymy




 

donno123

donno123

Użytkownicy
posty54
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
https://imgur.com/a/Low1UZq
Dobra, w końcu ostatnio ruszyłem się, żeby zrobić część drugą, 94h 20 min rozgrywki w samej grze, w czasie rzeczywistym, przez tyle błędów gdzie musiałem się cofać do tyłu, czy po prostu padałem spokojnie wyszłoby mam wrażenie z 500h przy kompie, wątek z pradawnymi zakończony(już ich nawet Pięścią Boga załatwiłem, żeby bonusy zdobyć)(mam nadzieje że nie są do niczego potrzebni xDD), no ogólnie jeśli chodzi o farmienie expa na arenie to chyba powoli zbliżam się do końca tego grindu bo mimo 447 siły z założonym secie i Ostatnim Ciosem, bardzo mało zadaje już obrażeń, także za niedługo już dobijemy to takiego "teoretycznego max lvl'a" w MT'ku. Hełm tylko na potrzeby SS'a zmieniłem na Ognistą Koronę, reszta EQ taka sama, w sumie tak +90% bonusuów w r1 już łyknołem, jakby ktoś chciał listę to proszę mówić, jednak jeśli chodzi o rośliny to nie mam pojęcia, gdzie ja je wszystkie znalazłem,???, wiem, że część z nich była w naprawdę spierdolonych miejscach jak chociażby Dragrot który jest tam gdzie w G2 jest Diego a w MT Balaireth, tylko musimy tam wejść na górę i skierować się w stronę Starego Obozu, było parę taki respów tych roślin co mnie zdziwiło, ale jakoś tego nie zanotowałem, sorry z góry, potwory które zostały to chyba tylko smok w zatopionej wieży, ork w lochach miasta orków, i orkowie za bramą już w ŚŚ.(jeśli chodzi o możliwości lokacji w r1)
 

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty594
Propsy360
Profesjabrak
  • Użytkownicy
donno123
Dało się wejść do pradawnych w r1 ? Z tego co pamiętam to trzeba zrobić królową pełzaczy zanim ten mag daje nam rune do nich?
 

donno123

donno123

Użytkownicy
posty54
Propsy8
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
donno123
Dało się wejść do pradawnych w r1 ? Z tego co pamiętam to trzeba zrobić królową pełzaczy zanim ten mag daje nam rune do nich?
tak, da się wejść, Gadhar ten mag z obozu przed kopanią daje ci runę do pradawnych jak odszukasz pęknięty kryształ czy jakoś tak, jest on, przed wieżą Xardas'a tam gdzie w Gothic'u 2 jest jedna z kopalnii, żadnej królowej pełzaczy nie musisz zabijać, tam będzie taki tunel, trzeba zejść na dół zabić pajęczaki i możesz się teleportować, do obozu
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
Przydałoby się tego moda odświeżyć. Pomysł mieli nawet fajny, tylko ta egzekucja xd
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Mlorism

Mlorism

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cześć
Obóz przemytników, porobiłem wystarczająco zadań dla ekipy by dostać wpis do dziennika, że mogę pogadać z Thangorem. Podchodzę do niego i ... jedynie mogę zakończyć rozmowę. Podobno powinien dać mi zadanie z przemytem rudy, ale nic takiego się nie dzieje. Czy trzeba być w którymś rozdziale, albo wykonać coś ekstra by dał nam zadanie przywódca przemytników? Jak nie, to czy jest kod aktywacyjny zadania? Można zmodyfikować plik z savem? Kończą mi się pomysły, a po kilkunastu godzinach gry, nie chcę zaczynać od nowa.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Spróbuj pogadać ze wszystkimi przemytnikami, włącznie z Kyro koło starego obozu.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

kowal1528

kowal1528

Użytkownicy
King of Death
posty83
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • King of Death
Witam. Jestem obecnie w 2 akcie tego moda, i stoje przed  pewnym dylematem...
Jestem najemnikiem, udało mi się ubić królową pełzaczy i tym samym mam możliwość dołączenia do gildii strażników przed kopalnią... problem z tym, że ta gildia nie jest dodatkowa a główna i po wejściu w ich szeregi zmienia mi się status z najemnika na strażnika.
Chciałbym wejść do gildii żeby zrobić zadania, ale czy potem da się jakoś wrócić do bycia najemnikiem? Dokładniej interesuje mnie bycie magiem, bo chciałem być finalnie w wodnym kręgu. Co z tym fantem zrobić?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
A skąd ty przepraszam bardzo wziąłeś Wodny Krąg? Chyba, że chodzi ci o magów wody - w takim wypadku odpowiedź jest tylko jedna: jeśli nie grasz z submodem Graveira, musisz sobie odpuścić albo questy strażnika kopalni, albo bycie magiem wody. Tym niemniej nie masz po co robić tego drugiego, bo 5 kręgu magii uczą też Pradawni.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

kowal1528

kowal1528

Użytkownicy
King of Death
posty83
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • King of Death
A skąd ty przepraszam bardzo wziąłeś Wodny Krąg? Chyba, że chodzi ci o magów wody - w takim wypadku odpowiedź jest tylko jedna: jeśli nie grasz z submodem Graveira, musisz sobie odpuścić albo questy strażnika kopalni, albo bycie magiem wody. Tym niemniej nie masz po co robić tego drugiego, bo 5 kręgu magii uczą też Pradawni.
Tak, chodziło o maga wody :) dawno temu grałem w oryginała i pamiętam, że by nim być trzeba było być w nowym obozie lub w starym, ale tu dopiero coś tam z gomezem w poźniejszej grze pozwalało na zmianę gildii ze starego na nowy i zostanie magiem wody.
a ten submod Graveira to coto jest i czy mogę to jeszcze dograć w trakcie gry? (jak mniemam łatka, dodatek do tego moda?)

Post połączony: 2021-03-13, 12:02
Tera to się zastanawiam co tu zrobić, czy kontynuować przygodę najemnikiem czy wstapic do Kopalnianych, pewnie wtedy będę obcym dla najemników ? :/ a może wrogiem po czasie
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Submod Graveira jest tu: http://themodders.org/index.php?topic=21368.0 (aktualny link jest chyba na 9 czy 10 stronie tematu), ale trzeba by zacząć grę od nowa. Z nim mógłbyś ze strażników kopalni przejść do najemników w 4 rozdziale, choć ostatecznie nic to nie zmienia.
Zostawać wśród najemników ci się w ogóle nie opłaca. Przecież w Nowym Obozie masz wątek główny, więc jasne, że nie będą wobec ciebie wrodzy przez bycie strażnikiem kopalni. Strażnicy kopalni to nowe misje i lepsze zbroje - MT nie zbalansowało gildii, przez to niedołączanie do strażników kopalni to zwykłe ucięcie sobie contentu.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

kowal1528

kowal1528

Użytkownicy
King of Death
posty83
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • King of Death
Submod Graveira jest tu: http://themodders.org/index.php?topic=21368.0 (aktualny link jest chyba na 9 czy 10 stronie tematu), ale trzeba by zacząć grę od nowa. Z nim mógłbyś ze strażników kopalni przejść do najemników w 4 rozdziale, choć ostatecznie nic to nie zmienia.
Ato chyba sobie go odpuszczę, bo po pierwsze nie chce mi się bawić od nowa już teraz po drugie poczeytałem trochę o tym submodzie i autor chybawdg mnie za bardzo zboostował itemy i ułatwił rozgrywkę, MT w poziomie trudnym mi odpowiada :P
(Trochę drażni mnie że nie mogę jeszcze pokonać zębacza i tym samym mam problem z jedną misją fanatyków, ale znajdę na nich sposóbprędzej czy później :P)
Zostawać wśród najemników ci się w ogóle nie opłaca. Przecież w Nowym Obozie masz wątek główny, więc jasne, że nie będą wobec ciebie wrodzy przez bycie strażnikiem kopalni. Strażnicy kopalni to nowe misje i lepsze zbroje - MT nie zbalansowało gildii, przez to niedołączanie do strażników kopalni to zwykłe ucięcie sobie contentu.
ale z kolei zrobiłem awaryjny save przed zostaniem Strażnikiem, i pograłem pare misji od strażników, potem zauważyłem, że zaczęli dawać zadania z bimbrem np (chyba zabicie bimbrownika w nowym obozie) i to właśnie zaczęło mi sugerować że zacznę mieć wrogów w nowym :D
I np będąc najemnikiem mogłem gadać z lee, uczył mnie itp, a od chwili bycia strażkiem lee nie ma mi nic do powiedzenia..
Zastanawiam się teraz grać dalej czy wczytać bezpieczny save i grać najemnikiem (albo zmienić marvinem gildie na strażników, pograć misje jakie mi dadzą a potem wrócić na najemnika :D)

Bardziej chodziło mi o to by zostać najemnikiem do czasu aż będę mógł być magiem, ale teraz w sumie bardziej zastanawia mnie czy gdy zostane strażnikiem będę mógł dalej robić zadania dla najemników? (jak będą jakieś tam questy, już nie pamiętam co tam było z nimi dokładnie). Bo w sumie jak generalnie "nic sie nie zmieni" to szkoda będzie psuć sobie content tylko po to by uparcie grać najemnikiem :) hmm

Post połączony: 2021-03-13, 13:09
czekam na radę bo kto jak kto Jao, ale już wiele razy uratowałeś mnie z odpowiedziami np przy R2.0 :D

Post połączony: 2021-03-13, 13:12
aa i pamiętam że bycie najemnikiem wiązało się z pancerzem z pełzaczy, była bardzo dobra i chyba nie będąc najemnikiem nie zrobi mi jej wilk

Post połączony: 2021-03-13, 13:16
aa, ale w sumie jak chce zostać magiem- finalnie, to chyba nic się nie zmieni? jak zacznę grać strażnikiem? Bo chyba jedyne co mi trzeba to możliwość nauki kręgów, a więc są tu alternatywy, runy można kupić u magów wody i innych więc nic mi to nie zmieni w jakiej gildii będę
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
1. Lee uczy walki bronią tylko jak jesteś najemnikiem, ale chyba i tak jego limit to bodaj 69, więc lepszy będzie Korth u przemytników czy Sheer'Ghar u Pradawnych.
2. Bimbrownik z Nowego Obozu to ten Jacko od misji Kaloma, wszyscy w obozie mają go gdzieś.
3. No, szaty maga wody nie dostaniesz, ale i tak jest słaba; kręgów nauczysz się spokojnie u Pradawnych, a u Xardasa jest możliwość nauczenia się 6 kręgu także jako strażnik kopalni. Runy oczywiście będą do kupienia.
4. Wilk zawsze daje zbroję z pancerzy pełzaczy niezależnie od gildii. Poza tym w MT jest jeszcze druga sztuka, do znalezienia w pewnej ciemnej norze pełnej szkieletów.
5. Jak dla mnie poziom trudny w MT to czysty, skondensowany bullshit, z którego nie da się czerpać przyjemności, ale kwestia gustu, jak sądzę :F
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

kowal1528

kowal1528

Użytkownicy
King of Death
posty83
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • King of Death
Dzięki, czyli zostaje strażnikiem, plan się zmienił, a ciekawe bo instalowałem z konkretnym planem :P
a już realnie zacząłem myśleć o marvinie i zmianie gildii, czasowo. Jednak zaniecham tego, zmienie plan
5. Jak dla mnie poziom trudny w MT to czysty, skondensowany bullshit, z którego nie da się czerpać przyjemności, ale kwestia gustu, jak sądzę :F
No bo ciężko jest :D Znaczy ja lubie wyzwania, taki już jestem, kombinowanie, robienie czegoś co wydaje się pozornie niemożliwe :P Niestety podobnie z kobietami, czym trudniej poderwać tym lepiej spakuje wygrana :P

Póki co jest trudno, nie powiem, ale chyba tylko 2 razy stanąłem w miejscu i nie mogłem ruszyć bo wszystko było za trudne i jedno blokowało drugie itp :P
Ale finalnie daje rady, jakoś udało się ruszyć i jestem cwany chyba se poradzę :D

Wielkie dzięki za info!
 

kowal1528

kowal1528

Użytkownicy
King of Death
posty83
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • King of Death
Pradawni
Witam, poszukuje npc Eli'na i za cholere nie mogę jej nigdzie znaleźć, gdzie ona się podziewa? :P
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Ale jesteś w Podziemnym Świecie? Wejście jest obok Ken'Udza. Tam naprawdę nie powinieneś mieć wielkich problemów się odnaleźć.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

kowal1528

kowal1528

Użytkownicy
King of Death
posty83
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • King of Death
Ale jesteś w Podziemnym Świecie? Wejście jest obok Ken'Udza. Tam naprawdę nie powinieneś mieć wielkich problemów się odnaleźć.
Tak, jestem, w końcu ją znalazłem ale nie wiem czemu zawsze przebiegałem jakoś koło niej :D tylko że tak długo jej szukałem że z samego przypadku znalazłem wszystkie kryształy i nawet zdążyłem wykminić jak zabić golema przez ten czas gonienia :D
 

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 :fuckyeah:
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry