wojna o myrtane 18323 61

O temacie

Autor XLukasGX

Zaczęty 13.09.2010 roku

Wyświetleń 18323

Odpowiedzi 61

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso

Zkirtaem
Moderator

wojna o myrtane
#40 2010-10-07, 17:10(Ostatnia zmiana: 2010-10-07, 17:11)
masz prawie 700 postów, kojarzę twój nick i nie znasz fenomenu wielkiego mistrza lukasa? o.O
nie napisałem tu nic czego vierzba by nie napisał.
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Panowie, jesteście wielcy :lol2:
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytat: Vierzba link=topic=11414.msg113916#msg113916#msg113916#msg113916 date=1286462624
:lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:          



Niby jesteś tu jakiś czas a gówno wiesz

GOTIK KURWA GOTIK!
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

wojna o myrtane
#43 2010-10-09, 20:31(Ostatnia zmiana: 2010-10-09, 20:34)
Cytat: Sergio link=topic=11414.msg113868#msg113868#msg113868#msg113868 date=1286391196
Dobra ludzie. Zlituję się nad wami i przełożę pierwszą część na poprawną polszczyznę   ;)



Pewnego razu przybył człowiek z blizną na twarzy, przy oku. Był on zły i żądny zemsty na na królu Robarze trzecim. Ów człowiek zwał się Mordrag.

Mordrag wchodzi do karczmy i zagaduje karczmarza Jarego.

Mordrag:Karczmarzu! Podejdź tu na chwile, mam pytanie. Szukam pewnego człowieka który doprowadzi mnie do króla Robara trzeciego.
Jarego:Witam pana. Jest pewien człowiek który doprowadzi pana do króla Robara. Zwie się Deragomir, jest magiem kręgu ognia i najwyższym z kapłanów Inossa.
Mordrag (spokojnie):Dobrze. Gdzie go znajdę??
Jarego (spokojnie odpowiada i popija piwko):W twierdzy Gotha, przebywa wraz z królem.

Mordrag po chwili pożegnał się, wyszedł z karczmy i ruszył do Gothy

Jarego (zdzwiony, w myślach):Ciekawe co to za przybysz. Nawet nie podał imienia.

Mordrag przybył do twierdzy pod wieczór. Zbliżył się do strażnika i rzekł:

Mordrag: Witaj strażniku. Mam sprawę do Deragomira, maga najwyższego.
Strażnik: Czy masz przepustkę do zamku?.
Mordrag (rozmyśla co zrobić, w końcu wyjmuje czerwony klejnot): Czy wiesz ile ten klejnot jest warty? Więcej niż twoja pensja.
Strażnik (rozmyśla przez chwilę po czym odpowiada): Dobrze. Masz tu przepustkę, ale ani słowa królowi.

Mordrag zadowolony idzie w stronę twierdzy, otwiera drzwi i widzi króla oraz maga. Kłania się nisko królowi.

Rohobar III (bezimienny): Witaj przybyszu, ktoś ty?
Mordrag (uśmiechając się delikatnie): Zwą mnie człowiekiem z blizną.
Rohobar III (nerwowo): Czego tu szukasz? Po co przybyłeś? Nie znam cie!
Mordrag (zaśmiawszy sie uprzednio):Przybyłem tu gdyż czeka cię wojna przeciw memu ludowi, czarnym asasynom. Chyba że oddasz nam Myrtane we władanie i złożysz pokłon naszemu władcy.
Rohobar III (nerwowo): Nigdy! Będę walczył o swóją ziemię, a ty trafisz do lochu, tam jest twoje miejsce.
Straż! Brać go!
Mordrag (zaśmiał sie): Twoi ludzie mnie nie powstrzymają.

Gdy strażnicy podbiegli Mordrag wyjął sztylet oraz miecz, wyskoczył ponad nich i podciął im gardła. Następnie krzyknął z oddali : Jeszcze się zobaczymy!
CDN.
Zbezcześciłeś piękną literaturę i przerobiłeś ją na jakiś nowoczesny chłam.
Wstydź się.
 

Sergio

Sergio

Użytkownicy
Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
posty449
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
Wybaczcie. Już mi jest wstyd   :D
 



Zachęcam do oglądania mojego kanału na youtube, może nie jestem teraz jakimś mistrzem ale rozkręcam się. Hit na ten moment: http://www.youtube.com/watch?v=vzOXV0Nb658 Dla wszystkich tych którzy nie mają nic przeciw porcji śmiechu w oparciu o gothic.

XLukasGX

XLukasGX

Użytkownicy
posty48
Propsy24
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
witam  jak bym chciał to już dawano bym zrobił tak jak zrobił Sergio a te dialogi to nie są z translator może są błędy bo mam dysleksję dodatku nie kopiuje z innych gier dialogów nie kradnę kopiuje z forum to sam siebie wychodzi to co pisze podobnie ze uważacie kogoś kopiuje ,ale jestem fanem gothic teraz pisze o gothic 4 który wychodzi ale pomysł inny bo to jest wojna o Martynę.
 

XLukasGX

XLukasGX

Użytkownicy
posty48
Propsy24
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy

XLukasGX

wojna o myrtane
#46 2010-10-12, 16:27(Ostatnia zmiana: 2010-10-23, 00:13)
Tego dnia Król Rohobar III Rozmyślał swoim zamku Gotha co się stało ze Xardas stanął przeciwko mu.gdy w tym czasie król rozmyślał przybył pewien człowiek on miał odmienić losy Myrtany.Przybył pewien rycerz.Król kazał go wpuścić .Król Rohobar III podszedł do młodego dzielnego rycerza się spytał:Jak cie zwiją młodzieńcze.Młody rycerz odpowiedział:Zwą król Rohobar III mnie Xanton pochodzę Ludu pustyni ukrywałem się gdyż byłem ścigany za morderstwo które mnie ktoś wrobił,dziś królu chce walczyć przeciwko temu złu co króla spotkało odrobić to dobrym  uczynkiem.Wiem ze Król tez był w tej samej sytuacji jak ja, ale tez Dobrym i dzielnym wojownikiem.Drogi królu chce sie wykazać pokazać ze tez mogę być dzielnym rycerzem jak ty królu Rohobar III,Moje serce jest gotowe wylać ta krew za króla.Król Rohobar III podszedł do młodego dzielnego rycerza odpowiedział mu z dumą:Drogi Xantonie widzę tobie ze jesteś dzielnym rycerzem jak ja kiedyś więc mam pewną misje ,więc wyślę cie na do Khorinis tam będziesz szpiegował wroga dowiesz się po co Xardas wywołał tą wojnę która nie chciałem  już od lat kiedy orkowie panowali Myrtaną.Xanton odpowiedział z dumnie:dziękuje drogi królu dal mnie ta misja zaszczytem.Xanton się ukłonił królowi.Tego dani przygotowali Xantona do wyprawy do Khorinis 3 rycerze ubrali Xantona w zbroje.tego wieczora Generał Lee przyszedł zobaczyć Młodego rycerza  w porcie.Xantonn ucieszył się gdy zobaczył Generał Lee.Gdy w tym czasie w porcie przygotowali statek.Generał Lee odpowiedział do Xantona:Moja rada jak generał a dobry przyjaciel uważaj na Xardasa gdyż on wie jak przekonać takiego rycerza by stanął na czele złą.Nasz Król i przyjaciel był też skazańcem jak ty, tylko ty się ukrywałeś a król pre lat był pod barierą.Ciesz się ze ty nie stanąłeś przeciwko nam wierze ze zostaniesz silnym wojownikiem jak nasz król.Xanton odpowiedział gdy już wchodził na statek:Nie zawiodę cie generale Lee dziękuje za radę.Gdy statek już odbił od portu Generał Lee stanął na środku portu złożył ramiona wiatr powiewał jego włosy rozmyślał co się stanie dzielnym Xantonem.C.D.N
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Cytat: XLukasGX link=topic=11414.msg114482#msg114482#msg114482#msg114482 date=1286891644
to jest wojna o Martynę.
:lol2:
 

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Caesum

wojna o myrtane
#48 2010-10-13, 17:19(Ostatnia zmiana: 2010-10-13, 17:22)
Ta Martyna to musi być niezła dupa
 

Sulejman

Sulejman

Użytkownicy
Piotrek
posty237
Propsy229
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Piotrek
Cytat: XLukasGX link=topic=11414.msg114482#msg114482#msg114482#msg114482 date=1286891644
witam  jak bym chciał to już dawano bym zrobił tak jak zrobił Sergio a te dialogi to nie są z translator może są błędy bo mam dysleksję dodatku nie kopiuje z innych gier dialogów nie kradnę kopiuje z forum to sam siebie wychodzi to co pisze podobnie ze uważacie kogoś kopiuje ,ale jestem fanem gothic teraz pisze o gothic 4 który wychodzi ale pomysł inny bo to jest wojna o Martynę.
Jest dobrze tak, jak jest :ok:
 

Sergio

Sergio

Użytkownicy
Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
posty449
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
Cytat: XLukasGX link=topic=11414.msg114482#msg114482#msg114482#msg114482 date=1286891644
to jest wojna o Martynę.
Hmmm... o tą co chodzi ze mną do szkoły?
Chyba muszę jej powiedzieć, że ludzie się o nią zabijają   :lol2:
 



Zachęcam do oglądania mojego kanału na youtube, może nie jestem teraz jakimś mistrzem ale rozkręcam się. Hit na ten moment: http://www.youtube.com/watch?v=vzOXV0Nb658 Dla wszystkich tych którzy nie mają nic przeciw porcji śmiechu w oparciu o gothic.

XLukasGX

XLukasGX

Użytkownicy
posty48
Propsy24
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy

XLukasGX

wojna o myrtane
#51 2010-10-23, 00:58(Ostatnia zmiana: 2010-10-29, 18:51)
Tego dnia gdy Xanton płynął statkiem  i spał w kajucie  śnił.

Pewien człowiek z blizna który próbuje się dostać do fortecy zwana Zamek Czaszki smoka w tym czasie sen urywa  obudzenie przez strażnik.


Strażnik:Witam cie Xantonie ale już  Do płynęliśmy do portu Korinis pora wstać.

Gdy się Xantonn ubierał u słyszał głos pewnej chwili:

nieznana głos:Xantonie uratuj mnie czekam na ciebie....

Xantonn(zdziwiony):ej słyszałeś jakiś głos??

Strażnik:( dziwnym spojrzeniem Odpowiedział mu):nic nie słyszałem.

Po cichu mrucząc odszedł mówiąc wariat

[b]Xantonn wychodzi na ląd ze statku podeszła do niego pewna kobieta[/b]

Witaj nieznajomy mam na imię Eliana i dodatku zarządcą  tego portu oraz strażniczka
  Xantonn (uśmiechem): Witaj Elaiano mam na imię Xantonn poszukuje dwóch osób Xardasa oraz Mordraga wiesz coś o nich???
Eliana  (po zastanowieniu się) : Znam  i wiem ,co od nich chcesz???
Xantonn :wiesz gdzie mogą się znajdować bo chce do nich dołączyć.
Eliana (w smiech) : ty masz  do nich dołoczyć , pierwszy raz ktoś mnie rozśmieszył
dobrze pomogę ci  ale pod jednym warunkiem ze nie trzymasz sie z królem myrtany inaczej zbiję cię.
Xantonn (odpowiedział powaznie) : nie trzymam  się z nim przybyłem walczyć przeciwko nie mu.

Xantonn i Eliana południa poszli do karczmy zaczęli rozmawiać  Xrdasie oraz Mordragu.

Xanton z ciekawostka pyta się Eliany:Kim jest Mordrag??
Eliana:Mordrag pochodzi z Arganni przybył do kohorins gdyż chce się zemścić na królu, Był kiedyś  Dowódza pladynów wraz z generałem lee do czasu gdy sie dowiedział ze jego rodzina został wyrżnięta przez paladynów oraz żona zabita.Zaczął zbierać ludzi ci co go lubili poszli z nim ci przeciwko pozwolił im odejść.

C.d.n
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Cytuj
Eliana:Mordrag pochodzi z Arganni przybył do kohorins gdyż chce się zemścić na królu, młodą dziewczynę która była on był kiedyś

Mordrag była kobietą? :D
 

maciejh

maciejh

Rzeka
posty779
Propsy258
ProfesjaScenarzysta
  • Rzeka
Hmm zdaje się że tak. Ale nie ma co się śmiać, przecież wyraźnie napisał iż jest dyslektykiem. Chwała mu za to że wie to i ma odwagę pisać. Bo  zdarzają się ludzie bardzo niemądrzy, którzy myślą że przez to że mają dysleksję czy dysortografię a nawet są ślepi to są gorsi od innych. To że inni inaczej na niego patrzą to ich problem.

PS:A przy okazji bardzo mi się podoba to opowiadanko i życzę powodzenia w układaniu lektury.:wink:  

 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
ojapierdole
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
Propsy za dobre słowo ludziom nie mającym szczęścia :)  Bóg kocha każdego z nas i na pewno obdarzył nas tymi wadami nie bez przyczyny. To jego Plan. Pozdrawiam :)
 

XLukasGX

XLukasGX

Użytkownicy
posty48
Propsy24
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Pewnego południa przybył jeździec wraz swoim odziałem , gdy czasie rozmawiał z Eliana.

Jeden rycerzy Mordraga podchodzi Xantona i Eliany jak rozmawiaj


Rycerz Mordraga (nerwowo):Eliana ten młodzieniec to kto??!
Eliana (spokojnie odpowiedziała):To jest Xanton nowy przybyły

Nagle podchodzi tajemnicza postać do nich z blizna na oku .

Mordrag (spokojnie opowiada):Witaj zwą mnie Mordrag dla wrogów człowiek z blizną.Widzę ze jesteś to nowy, jak cię zwą rycerzy??
Xantonn (odpowiedział nie pokojem)Zwą mnie Xantonn pochodzę z Myrtany.
Mordrag (lekkim zdziwieniem się spytał):Zwą cie Xanton ,hmm po co przybyłeś do korinis co cie skłoniła walczyć z nami czy przeciwko??


C.D.N
 

Baggio

Baggio

DreamVader
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • DreamVader
HAHAHAHAHA, ITD.

Ale to nie śmiech z jakże wielkiego dzieła Lukasa, ale raczej z naszego Sergio ;DDDDD
 

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Sergio sie chyba obraził na wszystkich jak dostał tu opierdziel :D
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Kain

Kain

Użytkownicy
RAP-Fanatyk
posty311
Propsy100
  • Użytkownicy
  • RAP-Fanatyk
Lukas jesteś moim mistrzem ;d  Pewien zły mag to było epickie pierdolnięcie a to.. to jest piękno sztuki samo w sobie
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry