Co poza "moddingiem"? 19920 141

O temacie

Autor

Zaczęty 30.08.2010 roku

Wyświetleń 19920

Odpowiedzi 141

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Co poza "moddingiem"?
2010-08-31, 00:49(Ostatnia zmiana: 2010-08-31, 00:50)
Nazwa tematu umowna, bo każdy wie jak tu z tym moddingiem ale do rzeczy :D . Jakie są Wasze zainteresowania wykraczające poza oficjalny nurt tego forum? Do założenia tematu zainspirował mnie post Kolegi z Wojska:

Cytuj
Jako osoba dość często jeżdżąca konno stwierdzam, że trochę dziwnie się one poruszają (zwłaszcza brązowy konik w tle). Jednak i tak mi się podobają. (ocena na podst. 13 sec. filmu)
 

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?

emace

Co poza "moddingiem"?
#1 2010-08-31, 08:36(Ostatnia zmiana: 2010-08-31, 09:51)
no ja mogę się wypowiedzieć na zasadzie: co ogólnie potrafię robić, a czym nie koniecznie aktualnie się zajmuję. Są nawet rzeczy, które od parunastu lat nie robię, powiem może, do czego na pewno na emeryturzę wrócę, jak nie wcześniej.

Malarstwo sztalugowe, rysunek, proza, łowienie ryb :)

jak byłem młody, jeździłem agresywnie na rolkach (nie dawno wybudowali u nas skatePark i myślę żeby sobie rolki sprawić) i malowałem graffiti.

byłem wolontariuszem, a przejawiało się to tym, że udostępniałem na aukcje charytatywne swoje obrazy, a samym podopiecznym danego stowarzyszenia udzielałem lekcji plastyki.

aktualnie poza moddingiem ? Praca, paca (webdesign i flash + ActionScript 2.0) ... książki, gry planszowe i komputerowe. zwolniłem, mam przecież kobietę, dom i pracę.

i z zboczeń to słuchanie muzyki ośmiobitowej, i pogrywanie w pierdy z lat 90 :)
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso

Zkirtaem
Moderator

Co poza "moddingiem"?
#2 2010-08-31, 08:42(Ostatnia zmiana: 2010-08-31, 09:08)
Potrafię to i ja dużo, od rzeźbienia w drewnie po chlanie pod sklepem, ale z zainteresowań to lubię, umiem, chcę i jeżdżę quadem, ogółem lubię jeździć wszystkim co ma silnik. Kiedyś jeszcze lubiłem napierdalać rowerem po różnych wykopach, lasach, wszędzie gdzie teren jest więcej niż nierówny, skakać nim z wysokości ale wszystkie rowery się rozjebały i teraz nie wiem, czy lubię. No i oczywiście gry, mam nawet kolekcję wszystkich najpopularniejszych aktualnych kontrolerów do nich :D
Aha, i uwielbiam robienie różnych dziwnych rzeczy (instalacja linuxa, nawet win98) na palmtopach, to chyba podejdzie aż pod hobby.
 

DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica

DzikiBen

Co poza "moddingiem"?
#3 2010-08-31, 09:33(Ostatnia zmiana: 2010-08-31, 09:35)
Nagrywam jakieś niezobowiązujące pierdoły pod szyldem Uber Pro. Fajna zabawa. Podobnie jak Mea kocham też grac w klasyki z pegasusa czy psx'a.
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

Co poza "moddingiem"?
#4 2010-08-31, 12:34(Ostatnia zmiana: 2010-08-31, 12:38)
Cytat: Thoro link=topic=11322.msg109949#msg109949#msg109949#msg109949 date=1283208582
Jakie są Wasze zainteresowania wykraczające poza oficjalny nurt tego forum?

Śmigam sobie często kolarką po kilkadziesiąt km. Poza tym zajmuje się (a przynajmniej kiedyś się bardziej zajmowałem, bo teraz trochę zlałem sprawę) akwarystyką.
Z rzeczy #msg109949#msg109949#msg109949#msg109949 date=1283208582]
Jakie są Wasze zainteresowania wykraczające poza oficjalny nurt tego forum?
[/quote]

Śmigam sobie często kolarką po kilkadziesiąt km. Poza tym zajmuje się (a przynajmniej kiedyś się bardziej zajmowałem, bo teraz trochę zlałem sprawę) akwarystyką.
Z rzeczy komputerowych#msg109949#msg109949#msg109949#msg109949 date=1283208582]
Jakie są Wasze zainteresowania wykraczające poza oficjalny nurt tego forum?
[/quote]

Śmigam sobie często kolarką po kilkadziesiąt km. Poza tym zajmuje się (a przynajmniej kiedyś się bardziej zajmowałem, bo teraz trochę zlałem sprawę) akwarystyką.
Z rzeczy  to grafika komputerowa, tworzenie nieskomplikowanych stron internetowych (HTML, CSS, PHP, MYSQL).
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Cytat: Buła link=topic=11322.msg109987#msg109987#msg109987#msg109987 date=1283250840
Śmigam sobie często kolarką po kilkadziesiąt km. Poza tym zajmuje się (a przynajmniej kiedyś się bardziej zajmowałem, bo teraz trochę zlałem sprawę) akwarystyką.
Z rzeczy #msg109987#msg109987#msg109987#msg109987 date=1283250840]
Śmigam sobie często kolarką po kilkadziesiąt km. Poza tym zajmuje się (a przynajmniej kiedyś się bardziej zajmowałem, bo teraz trochę zlałem sprawę) akwarystyką.
Z rzeczy komputerowych#msg109987#msg109987#msg109987#msg109987 date=1283250840]
Śmigam sobie często kolarką po kilkadziesiąt km. Poza tym zajmuje się (a przynajmniej kiedyś się bardziej zajmowałem, bo teraz trochę zlałem sprawę) akwarystyką.
Z rzeczy  to grafika komputerowa, tworzenie nieskomplikowanych stron internetowych (HTML, CSS, PHP, MYSQL).

I kosisz działke :lol:

Zajmuje się głównie grafiką, ale lubie też pójść do studia i nagrać jakiegoś spontana :)  Zajmuje się tym już rok i mam zamiar ciągnąć to dalej :D
Teraz pracuje nad epką
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Co poza "moddingiem"?
#6 2010-08-31, 13:02(Ostatnia zmiana: 2010-08-31, 13:04)
Moim chyba najnowszym hobby od kilku miesięcy jest tępienie polskiego skurwysyństwa, chamstwa i cwaniactwa. Uwielbiam to. Potrafię jeździć za skurwysynami po polach i patrzeć czy nie wyrzucają syfu, upominam ludzi bezwstydnie wysrywających swe kundle na trawniki, chodniki, piaskownice, patrze czujnym okiem na tępe mordy polaków buraków wykrzywione wielopokoleniowym kazirodztwem, upominam gimbusy puszczające jakieś pieprzone gówno na cały autobus i nie stronie od konfrontacji z pospolitym osiedlowym cwaniactwem, gdy bydło wjebie się np w kolejne w tesko. Moim marzeniem jest złapać polskiego skurwysyna na uczynku podczas kradzieży wiązanek z cmentarza, czy przy nielegalnej wysypce śmieci. Raz nawet byłem bardzo blisko.

Oprócz tego zajmuje się szeroko pojętą symulacją militarną (nie mylić z asg) choć nie na tyle na ile bym chciał a i wszystko wskazuje, że będę musiał z tego zrezygnować przynajmniej do przyszłego sezonu. W wolnych chwilach chodzę po zadupiach lub jeżdżę rowerem poddając się estetyzacji polskiego syfu a w okresie letnim w praktyce realizuje profil nauczania jakim mnie poddała polska edukacja.
 

DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica

DzikiBen

Co poza "moddingiem"?
#7 2010-08-31, 13:10(Ostatnia zmiana: 2010-08-31, 13:31)
Cytuj
Moim chyba najnowszym hobby od kilku miesięcy jest tępienie polskiego skurwysyństwa, chamstwa i cwaniactwa. Uwielbiam to. Potrafię jeździć za skurwysynami po polach i patrzeć czy nie wyrzucają syfu, upominam ludzi bezwstydnie wysrywających swe kundle na trawniki, chodniki, piaskownice, patrze czujnym okiem na tępe mordy polaków buraków wykrzywione wielopokoleniowym kazirodztwem, upominam gimbusy puszczające jakieś pieprzone gówno na cały autobus i nie stronie od konfrontacji z pospolitym osiedlowym cwaniactwem, gdy bydło wjebie się np w kolejne w tesko.
Ostatnio stara baba zaczęła pultać się na obsługę w Biedroncę - że za wolno, że się opierdalają. Były dwie, średniej długości kolejki. Powiedziałem jej, że ekspedientki pracują tam cały dzień, a ona się dopierdala, bo nie chce jej się poczekać 10 min. Zaczęła pierdolić coś o tym, że za jej czasów pracowało się cały czas - cały dzień i całą noc, i że ma prawo podważać czyjąś produktywność, bo już nazapierdalała się w życiu nadto. Przy okazji w między czasie gadała coś na temat chamstwa i prostactwa, bo koleś kupował wodę hurtowo dla jakiejś zbiorowy, będąc w kolejce przed nią - cokolwiek O_o. Oczywiście angażowanie się w rozmowę ze starą ignorantką zawsze wieńczy się słowami: "nie wymądrzaj się gówniarzu". Nienawidzę starych ludzi.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Co poza "moddingiem"?
#8 2010-08-31, 13:47(Ostatnia zmiana: 2010-08-31, 13:56)
Propsy za tą akcje. W ogóle nie rozumiem jak można być chamskim i pozbawionym szacunku w stosunku do osób pracujących. Jeszcze rozumiem jak ktoś jest pierdolonym polskim partaczem i ewidentnie leci w chuja ale komu jest winna jakaś kasjerka czy inny typ przykuty do polskiej rzeczywistości niczym jezus do krzyża? Przecież ci ludzie sami pracują, wiedzą jest jest ciężko i umyślnie obrażają, gardzą innymi. Trzeba być jakimś zjebem, całkowitym frustratem dla którego właśnie jedyną okazją ku poczucia się lepszym jest nękanie bogu winnych ludzi, którzy z definicji zrobić z tym nie mogą nic. Sam bym po prostu nie wytrzymał i komuś takiemu zapierdolił bez względu na konsekwencje, pracę czy sprawy sądowe. Przynajmniej bym żył w przeświadczeniu, że choć raz spotkałem rasowego polskiego kundla który owoc swej głupoty zapamięta do końca zasranego życia.

Z drugiej strony jak to w kloace zdarzają się również chamy po tej drugiej stronie "barykady". Zawsze propsuje dissy na grubą lochę z monopolowego co się nie myje, ale to już kolei ukraina - wyższa szkoła jazdy wyłącznie dla prawdziwych estetów i smakoszy syfu. Kiedyś na jakiejś zasranej kurzym gównem wsi przy której zamość to metropolia poszliśmy do czegoś dumnie nazywanego "sklepem" mimo, że już odległości 100 metrów wyglądało gorzej niż przeciętna zamojska lepianka. Nie ma co, grunt to dobra ironia. Jeszcze przed wejściem w progi tego przybytku naszym oczom ukazują się stare, opierdolone kafelki pamiętające towarzysza lenina mające chyba pełnić rolę "nowoczesnej" elewacji, zaś po samym wejściu przenosimy się do innego wymiaru! Wita nas grzyb naścienny i coś co ma pozorować ladę a obok na dość wielkiej przestrzeni równie pokaźna, do cna ujebana mózgojebem delegacja mieszkańców tejże uroczej wsi. Znacie to? Co innego lwa zobaczyć w klatce a na safari! Panuje tu minimalizm niczym w nowoczesnych, prestiżowych butikach z ubraniami. Czując się przywitani przez te śmierdzące, półprzytomne grono przechodzimy dalej. W powietrzu czuć subtelną woń szczyn wymieszaną z zapachem zsiadłego nabiału i rolniczych pestycydów. Do naszych uszu a zaraz po tym oczu docierają dźwięki ruskiego diskopolo nieopatrznie zmiksowanego z multimediami lokalnej telewizji, która zaś atakuje z odbiornika designem przypominającego wehikuł czasu z oldshoolowych filmów sci-fi. Jak się po chwili okazało ten skoczny repertuar miał zagłuszyć bezwstydne dźwięki ruchania dochodzące zza ściany a ściślej z zaplecza budynku. Po zdecydowanym zaznaczeniu naszej obecności zostaliśmy obsłużeni przez na wpół ogarniętą kasjerkę pod bacznym okiem, jak domniemam kierownika, który całą transakcję obejmował patronatem patrząc przemiennie a to na nas a tu na swój jeszcze nie zapięty pasek od spodni. Oprócz najwyższej jakości produktów spożywczych przyjacielsko zaoferowano nam również ropę, klassiki czy nawet... gospodarkę! To ostatnie już z inicjatywy "nie do końca" trzeźwego przedstawiciela wspomnianego wcześniej kolektywu, który bacząc na mój wygląd omylnie wziął mnie za żyda. Z trudem opierając się tym jakże atrakcyjnym ofertom ruszyliśmy dalej...
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
nie umiem nic
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Cytat: Zkirtaem link=topic=11322.msg109953#msg109953#msg109953#msg109953 date=1283236960
Potrafię to i ja dużo, od rzeźbienia w drewnie po chlanie pod sklepem, ale z zainteresowań to lubię, umiem, chcę i jeżdżę quadem, ogółem lubię jeździć wszystkim co ma silnik. Kiedyś jeszcze lubiłem napierdalać rowerem po różnych wykopach, lasach, wszędzie gdzie teren jest więcej niż nierówny, skakać nim z wysokości ale wszystkie rowery się rozjebały i teraz nie wiem, czy lubię. No i oczywiście gry, mam nawet kolekcję wszystkich najpopularniejszych aktualnych kontrolerów do nich :D
Aha, i uwielbiam robienie różnych dziwnych rzeczy (instalacja linuxa, nawet win98) na palmtopach, to chyba podejdzie aż pod hobby.
Jak Wam sie tam powodzi? Czy Wam sie nie przelewa?

Cytat: Buła link=topic=11322.msg109987#msg109987#msg109953#msg109953 date=1283250840
Śmigam sobie często kolarką po kilkadziesiąt km.
:ok:

Cytat: Wowoz link=topic=11322.msg109992#msg109992#msg109953#msg109953 date=1283251976
I kosisz działke :lol:
Skosiles Bule, Wowoz.

Cytat: Sam Ogrodnik link=topic=11322.msg110021#msg110021#msg109953#msg109953 date=1283263829
nie umiem nic
Propsy :ok:

To ja w sumie to co wyzej. I kible sprzatam jeszcze.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

kamiloops

kamiloops

Użytkownicy
posty162
Propsy11
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Interesuje się sztukami walki(głównie ninjutsu)

Jeśli chodzi o reszte, lubie się uczyć, kocham chodzić do szkoły, nosze głównie tak zwany "kujonski sweterek" i duże okularki bez szkieł, ponieważ wybili mi je koledzy.



Hah, żartowałem ;d  liczy się tylko zdanie numer 1
 
Nie mam polskich znakow

Maybe

Maybe

Użytkownicy
Ноопепт
posty305
Propsy449
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Ноопепт
Cytuj
Jeśli chodzi o reszte, lubie się uczyć, kocham chodzić do szkoły, nosze głównie tak zwany "kujonski sweterek" i duże okularki bez szkieł, ponieważ wybili mi je koledzy.



Hah, żartowałem  liczy się tylko zdanie numer 1
Całkiem dowcipne.
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
Żartobliwość tych słów pozbawiła mnie animuszu.
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
aikido zacząłem uprawiać. i skręciłem nogę
 

sauron
  • Gość

sauron
Gość

Co poza "moddingiem"?
#15 2010-10-26, 22:06(Ostatnia zmiana: 2010-10-26, 22:12)
Cytat: kamiloops link=topic=11322.msg116059#msg116059#msg116059#msg116059 date=1288121535
Interesuje się sztukami walki(głównie ninjutsu)...

Cytat: kamiloops link=topic=11322.msg116066#msg116066#msg116059#msg116059 date=1288122432
Najczęściej nawalam klawiaturą o ściane, lub wale o nią z pięści...

to jest jeden ze styli?


[mod=Aslan]Gratuluję spostrzegawczości :lol2: [/mod]
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Cytat: emace link=topic=11322.msg109952#msg109952#msg109952#msg109952 date=1283236603
no ja mogę się wypowiedzieć na zasadzie: co ogólnie potrafię robić, a czym nie koniecznie aktualnie się zajmuję. Są nawet rzeczy, które od parunastu lat nie robię, powiem może, do czego na pewno na emeryturzę wrócę, jak nie wcześniej.

Malarstwo sztalugowe, rysunek, proza, łowienie ryb :)

jak byłem młody, jeździłem agresywnie na rolkach (nie dawno wybudowali u nas skatePark i myślę żeby sobie rolki sprawić) i malowałem graffiti.

byłem wolontariuszem, a przejawiało się to tym, że udostępniałem na aukcje charytatywne swoje obrazy, a samym podopiecznym danego stowarzyszenia udzielałem lekcji plastyki.

aktualnie poza moddingiem ? Praca, paca (webdesign i flash + ActionScript 2.0) ... książki, gry planszowe i komputerowe. zwolniłem, mam przecież kobietę, dom i pracę.

i z zboczeń to słuchanie muzyki ośmiobitowej, i pogrywanie w pierdy z lat 90 :)
O kurwa, sygna Thora sie moze schowac :lol2:
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?

emace

Co poza "moddingiem"?
#17 2010-10-27, 13:54(Ostatnia zmiana: 2010-10-27, 14:07)
Thoro uczynił niezły rednekowy klimat, fajnie mi się to czytało. Przypomniała mi się polska komedyja, choć i tak się chowa przy prozie Thora, mianowicie: "pieniądze to nie wszystko"

ja tam zapomniałem dopisać, że wystawiałem swoje obrazy po domach kultury przy okazji różnych imprez, po księgarniach jako towar na sprzedaż. Uczęszczałem też na lekcje rysunku który zorganizowała swojego czasu Akademia Sztuk Pieknych w Poznainiu. Sorki za pominięcie tych drobiazgów.

nie wiem czy dawałem link do swoich digartów: http://emace.digart.pl/digarty/
są tam między innymi rysunki.

prozą zapierdole na wasze życzenie

EDIT:

Cytuj
Thoro uczynił niezły rednekowy klimat, fajnie mi się to czytało.
eee, walnęło mi się, gdzieś pisał o tym monopolowym, o to mi chodziło. Nie w tym temacie zdaje się.
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
Thoro uczynił niezły rednekowy klimat, fajnie mi się to czytało. Przypomniała mi się polska komedyja, choć i tak się chowa przy prozie Thora, mianowicie: "pieniądze to nie wszystko"

Po raz kolejny nie wiem co i o czym ty do mnie piszesz. Wcale bym się nie zdziwił gdybyś był Prowokacją.
 

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?

emace

Co poza "moddingiem"?
#19 2010-10-27, 14:25(Ostatnia zmiana: 2010-10-27, 14:32)
Cytat: Thoro link=topic=11322.msg116109#msg116109#msg116109#msg116109 date=1288181635
Po raz kolejny nie wiem co i o czym ty do mnie piszesz. Wcale bym się nie zdziwił gdybyś był Prowokacją.

żadne prowo stary. znajde potem.

ja jestem znany z prowokacji ? piszę co mi na duszy.... sorryy, sercu... sry, sry, sry - po stokroć SRY... po głowie chodzi :)  ufff

edit: chciałem na szybko znaleźć, ale po słowie "rucha" nie znajduje :/
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry