Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Cayen

Strony: [1]
1
Domyślam się że chodzi Ci o ten kufer koło schodów i nieopodal Areny xd ma go Rocko potrzeba 40 zręki by go podpierzyć

2
Mam kolejny problem - tym razem utknąłem bo odnalazłem skarb Jonesa a chciałem go oddac to zaś zniknęła mi połowa NPC-ów a w miejscu spotkaniu tego Varraga z Jiranem, Jiran siedzi sam gdzie wcześniej miał kwestie dialogowe i można było normalnie z nim gadać - teraz jak chcę to zrobić jęczy coś o Amulecie, nie wiem co teraz bo nie wiem czy jakoś sobie gry nie popsułem xd


Post połączony: 2021-12-17, 19:43
Musiałem się deczko cofnąć i powtórzyć po prostu coś się zepsuło ale mniejsza teraz nie mogę uzyskać zgody od Krzykacza na to czy bym nie mógł dołączyć do ich obozu wiem że każdemu z piratów pomogłem w zadaniach, poczęstowałem piwem ale zaś nie wiem bo była kwestia dialogowa z kapitanem czy jemu też trzeba było kolejkę postawić? Bo to mnie tylko trzyma.. Sam również mówi że czeka na to aż zacznę się bić a zostałem mistrzem Areny..

Post połączony: 2021-12-17, 21:12
Matko.. zablokował mi się jakoś niefortunnie dialog z Kapitanem i nie mam opcji by mu picie jakiekolwiek załatwić. Dałoby się to jakoś naprawić bo już też przegrałem i tylko on mnie trzyma bym mógł dołączyć do obozu...

3
A zadanie z naszyjnikiem Finna? Którą opcję będzie najlepiej wybrać bo jak podbijemy do Alberto i oddamy naszyjnik Finnowi przy okazji mówiąc mu że tenże naszyjnik chciał sobie przywłaszczyć Albertos to czy pózniej da się jeszcze jego zgodę dostać na dołączenie do obozu?

4
Gdzie mogę znalezc Mike'a z zadania 'Zabawa w chowanego' - 2 razy udało mi się go odszukać, więc gdzie jest ta jego mistrzowska kryjówka?

Post połączony: 2021-12-15, 12:01
I czy da się wyłączyć opcję by nie leczyło automatycznie po każdej walce bo takie coś lekko mnie irytuje...

5
Ukończone modyfikacje / [G2NK] Lobos
« dnia: 2021-10-07, 23:51 »
Jak mogę zdobyć misję - Posłaniec jeszcze przed konfrontacją w świątynii z Lupino?

6
A to jak wkońcu wygląda sprawa z Odyseją przez Spine'a? Czy można na niej przegrać od dechy do dechy bez żadnych problemów?

7
W sensie reinstall wygladał tak że robili reset i kontynuowali grę przez Spine'a czy już przez Gothiczka?

8
Panowie mam małe pytanko czy granie w Odyseję przez Spine'a to dobry pomysł? Bo spotkałem się z opiniami że np. do 4 rozdziału pózniej gra się wali i ogólnie przejście tego moda na Spinie jest niemożliwe i pytanie czy jest tu ktoś kto grał lub gra przez Spine i czy doszedł ktoś dalej czy nawet przeszedł już ktoś tego giganta?

9
Ten obraz Lorda Siriama jest podejrzany w pokoju Marboda. Jak się dostać do sekretnego pomieszczenie z tego obrazu?

10
Ukończone modyfikacje / [G2NK] Imperium Popiołów
« dnia: 2020-06-29, 18:08 »
Jak otworzyć kratę w miejscu gdzie był w G2NK Quarhodron?
[/quote

Kopalnia złota bandytów tam zacznij poszukiwania

11
Ukończone modyfikacje / [G2NK] Grupy Oszustów 2 v1.1
« dnia: 2019-10-14, 21:02 »
Będzie 3 część??

12
Poda ktoś spis wszystkich soundtrackow w tej modyfikacji??? Są fajne :D

13
Opłaca się zabijać tego Muldera czy lepiej go ostawić przy zyciu??? Są z nim jakies późniejsze zadania z nim związane??

14
Ja zaś morduje się z wejściem do gry gdy włączam gre w tle słychać intro i muzyczke menu głownego ale cały czas jest biały ekran o co tu się rozchodzi czy może cos zle zrobiłem? Proszę o pomoc D:

15
Ukończone modyfikacje / Podróżnik - Za Liniami Wroga
« dnia: 2018-07-18, 23:11 »
Nadal nie idzie ;x musiałbyś to uwidzieć bo już nie daje rady ;_;

16
Ukończone modyfikacje / Podróżnik - Za Liniami Wroga
« dnia: 2018-07-18, 22:09 »
Ja mam kłopoty z zainstalowaniem tej modyfikacji pomoże mi ktoś bo gdy właczam mam czarny ekran coś zle robie gdyby ktoś mógł mnie naprowadzić z góry dzięki ;/

Strony: [1]
Do góry