[G2NK] Странник - В тылу врага/Wanderer/Podróżnik - Za Liniami Wroga v1.5 PL 183629 387

O temacie

Autor Żelazko

Zaczęty 24.04.2010 roku

Wyświetleń 183629

Odpowiedzi 387

Cayen

Cayen

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Opłaca się zabijać tego Muldera czy lepiej go ostawić przy zyciu??? Są z nim jakies późniejsze zadania z nim związane??
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Zasadniczo nie ma za bardzo różnicy. Może lepiej go zostawić; w kołchozie jest misja ze znalezieniem kosmity, w którym może pomóc ci albo Yoda, albo Mulder. A Yodę warto zabić, bo nie znajdziesz lepszej broni niż miecz świetlny, który możesz mu zabrać. Chyba, że Yoda da ci taki sam za zabicie Muldera, ale nie jestem pewien, czy tak będzie.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Cayen

Cayen

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Poda ktoś spis wszystkich soundtrackow w tej modyfikacji??? Są fajne :D
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Odkop trochę poleci.
Da się w podróżniku nauczyć warzenia mikstur siły albo zręczności?
Byłem już w schronie 13 ale nie doceniłem mocy ptasiej grypy. Muszę nadrobić godzinę rozgrywki przez to, odpalając wcześniejszego savea. Nie przeszukiwałem go, jedynie gadałem z Stirlitzem i paroma osobami w knajpie.
Mimo to i tak do końca gry nie zostało za dużo, a nie wiem czy warto trzymac te 40 pkt nauki.
Dodatkowo w eq zalegają smocze korzenie i goblinie jagody.
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie da się. A co do tej ptasiej grypy to da się wyleczyć z niej, jest trochę uciążliwa ale da się z nią grać.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam was drodzy Podróżnicy!
Z uprzejmością chciałbym zakomunikować, że utworzyłem patch 1.1 do modyfikacji Podróżnik - Za liniami wroga. Idea powstania patcha była taka, gdyż przeglądając skrypty i porównując z oryginalnymi zauważyłem parę niedopowiedzeń czy ukrytych nawiązań kulturowych nieujętych w spolszczeniu oryginalnym. Zdarzyły się również błędy językowe i ortograficzne. Mimo wszystko wielkie dzięki powinny się należeć oryginalnej ekipie spolszczeniowej za utworzenie owego spolszczenia i ogólne owacje dla nich, ja tylko naniosłem parę poprawek ale również mogłem nie wystrzec się błędów językowych.

EDIT: Dostałem cynk, że w Rosji ktoś stworzył ogólnego patcha do modyfikacji, także możliwe, że zrobię przekład spolszczenia na tę wersję, podobno poprawia sporo błędów technicznych.

EDIT2: Mam dobrą nowinę, dorwałem się do rosyjskiego patcha 1.5, także postanowiłem, że zrobię przekład poprawionego spolszczenia na tę wersję, trochę mi to zajmie, bo zmian jest naprawdę dużo, ale postaram się go przełożyć ze sporymi poprawkami.

ZMIANY:

- Zmieniona została otrzymywana runa na 3 kręgu z Piorunu Kulistego na Małą Burzę Ognistą
- Czakrozadow powinien teraz dawać poprawne runy 4-5-6 kręgu zamiast kul ognia czy ognistych strzał
- Zmieniłem również w asortymencie Czakrozadowa pierścień kapłana na drugi, by była możliwość skompletowania zestawu, oryginalnie były dwa te same pierścienie i nie można było otrzymać bonusu setowego
- Poprawiłem amerykańskie zakończenie, nie powinno się już tak bugować i crashować podczas rzezi
- Ogólne poprawki tłumaczenia, dodanie kilku nowych nawiązań kulturowych (wzorowane na oryginalnych rosyjskich skryptach)

INSTRUKCJA INSTALACJI PATCHA:

1. Pierwsze kroki są takie same jak przy normalnej instalacji moda (dwa instalatory), przy spolszczeniu trzeba pamiętać, by ze ścieżki dostępu usunąć frazę "/Podróżnik", aby ogólne spolszczenie zainstalowało się poprawnie.

2. Następnie podmieniamy wszystkie pliki dołączone w zipie, znajdujące się w folderze "Patch". W środku będą podfoldery z nazwami wskazującymi co podmienić, czyli pliki z folderu System wrzucamy do System, a plik z folderu modvdf do Data/modvdf. Po tym modyfikacja powinna już być spatchowana.

LINK DO POBRANIA:
https://drive.google.com/file/d/1hQBFJgzztPaFBqF-b8n-V1XpjGpbxoMZ/view?usp=sharing


(LINK NIEAKTYWNY, NOWSZA WERSJA 1.5 do pobrania w poście niżej)
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nieoficjalny Patch 1.5 do modyfikacji Podróżnik - Za Liniami Wroga

Tak jak mówiłem w powyższym poście z nieaktualnego już patcha 1.1 dobrałem się do skryptów nieoficjalnego patcha 1.5 do modyfikacji Podróżnik, która została wydana w Rosji całkiem niedawno przez użytkownika Dimus. Patch ten naprawia mnóstwo błędów modyfikacji, zaś przekładem jak i drobną poprawą polskiego tłumaczenia zająłem się osobiście ja.

PEŁNA LISTA ZMIAN:
Spoiler
SKRYPTY:
- Po wczytaniu zapisąnej gry, Pizdochujew, Dziadek, Chorąży Łopata, Natasza, Profesor, Więziony mutant i Dobry zombie-mutant zachowują swoje nowe imiona. Zmienia się również wygląd zewnętrzny Nataszy.
- Ko przestaje być sojusznikiem dopiero po powrocie od Timura, a nie po rozmowie ze Stachanowem.
- Podróżnik nie może już zdobyć dwóch kluczy do parteru.
- Nail prosi teraz o skręta tylko w godzinach pracy.
- Pafnuty nie bedzie atakował Podróżnika, gdy ten zbiera konopie dla Wowana Białego.
- Podróżnik mówi Marii "Witaj!".
- Z powodu braku dubbingu dla Marii, jej dialogi zostały zastapione dialogami SVM.
- Podróżnik może nauczyć się kradziezy kieszonkowej od Witalijego, Wałacha lub Petki tylko, jeśli nie potrafi kraść.
- Szeregowi Pupkin i Taburetkin są dodatkowo uzbrojeni w proste miecze.
- Podróżnik może powiedzieć Zarządcy "Daj mi skórę trolla" tylko jeśli jej nie ma.
- Nie ma już dodatkowej broni w ekwipunku goblinów (wzięte z nieoficjalnego patcha do G2NK).
- Szeregowi Petrow, Sidorow, Iwanow, Kozłow i Czmyrew oraz Kana, Habibullin, Dobre zombie i amerykańscy spadachroniarze mogą teraz odpowiadać Podróżnikowi.
- Zmieniono głosy na żeńskie u Agafii i Dulcinei, a także teksty kradzieży kieszonkowych u Svety, Tanii i Jagi.
- Pokazana jest teraz cena nauki otwierania zamków, kradzieży kieszonkowej i kręgów magii.
- Poprawiono błędy w funkcji obsługi stanów ZS i naliczania dodatkowych obrażeń.
- Chorąży Łopata od teraz zawsze pobiera opłatę 50 rubli za naukę strzelania.
- Podróżnik staje się czarodziejem po nauce pierwszego kregu u Frankensteina. Z tego powodu zostały zmienione algorytmy nauki u Wielkiego Węża i Iwana Chielsinga.
- Podróżnik może uleczyć się u Klizmoszczełkina tylko jeżeli jego zdrowie i mana nie są na maksymalnym poziomie lub gdy ma halucynacje.
- Przywrócono wyświetlenie obrażeń na stalowych prętach, Koktajlach Mołotowa, pile i kilku mieczach z rudy.
- Wszystkim broniom wyświetla się ich typ (jednoręczna lub dwuręczna).
- Przywrócono możliwość odczytu współrzędnych do powrotu Mowgliego.
- Dodano opisy do instrukcji korzystania z papieru toaletowego i uruchomienia Terminatora.
- Poprawiono wyświetlanie parametrów ochrony dla Mega-pasu strazaka i opony dla Froda z magazynu Zadowa.
- Dodano wyświetlane bonusy dla uzdrawiających skrętów Aresa.
- Ignat już nie mówi do Podróżnika "Gdzie się wybierasz, zombiaku!" gdy Podróżnik jest na drabinie.
- Nie ma już linii "none" w menu wyboru dialogów z róznymi NPC.
- Podróżnik może powiedzieć Stirlitzowi "Mam jeszcze jedno pytanie" tylko po uzyskaniu odpowiedzi na pierwsze pytanie.
- Podróżnik może teraz zapytać Vespera o nauke strzelania z ciężkiej broni tylko po tym, jak go pozna i dowie się o tym z dialogu u Miltena.
- Zmieniono zestaw run wydawanych przez Czakrozadowa podczas nauki u niego kręgow magii. Ponadto teraz sprzedaje tylko jedną runę "Przyzwanie szkieleta".
- Poprawiono błąd w bonusie many dawanym przez pierścień magii (wzięte z nieoficjalnego patcha do G2NK).
- Podczas zakładania zestawu uzdrowiciela lub kapłana, aktualne zdrowie/mana zmieniają się jednoczesnie z maksymalnymi.
- Dodano więcej krzyków bólu i śmierci. W tym krzyki kobiet i poszukiwaczy (wzięte z nieoficjalnego patcha do G2NK).
- Teraz przy słowach "Ja ze Schronienia nigdzie się nie ruszam!" Sveta będzie czekać przy wejściu do SkyNet.
- Przed atakiem na SkyNet Terminator i Sveta uzbroją się w paralizatory.
- Terminator ostatecznie umiera po spadnięciu do kratera z lawą.
- Podróżnik może zapytać Miltena o specjalny kilof do próbek gleby tylko przed tym, jak pogada z Vesperem.
- Po powrocie Okrutnego Baranow zaatakuje Goppera tylko jeśli zobaczy go w pobliżu.
- Patyczak reaguje na walkę Podróżnika i pomaga w niej.
- Podróżnik może zapytać się Gomy o plony buraków tylko po rozmowie z Sekovem.
- Przywołane golemy i demony są przyjazne dla innych przyzywańcow. (wzięte z nieoficjalnego patcha do G2NK).
- Przywrócono wyświetlanie ceny Car-śruby, Car-koła zębatego, telewizora i innych przedmiotów.
- W ekwipunku Ostrozwierza nie ma już dodatkowej skóry gada, a w ekwipunku Mutabora głowy modliszki.
- Klizmoszczełkin sprzedaje szczepionkę na ptasią grypę tylko po jej wytworzeniu.
- Jeżeli Podróżnik udzieli niewłasciwej odpowiedzi podczas dialogów z Łochowskim i Łoszkarinem, Stalkerem czy Czakrozadowem, powyższe postacie staną się śmiertelne i zaatakują go jak wroga.
- Podróżnik może żądać zwrotu pieniędzy od Goppera tylko przed jego pobiciem.
- Zaklęcie "Tchnienie śmierci" zadaje tylko połowę obrażeń smokom i Podróżnikowi.
- Informacje o zwiększeniu siły po zjedzeniu mięsnej zupy już nie są duplikowane (wzięte z nieoficjalnego patcha do G2NK).
- Zarządca może powiedzieć Podróżnikowi podczas skupywania skór: "Ale przeciez nic nie masz!"
- Wielki Wąż uzbrojony jest w karabin MSG90, a Stalker teraz wymaga dużych pudelek z ognistymi nabojami.
- Zmieniona została kategoria przedmiotu dla próbek gleby i specjalnego kilofu do nich od Miltena. Zmieniono również u niego algorytm zdobycia jego.

- Ponizsze przedmioty przekazane przez Podróżnika nie zbieraja się już w ich ekwipunku:
  Barboza - jedzenie;
  Kuźmicz - podwójne skrety, stare monety, głowy zombie, czarna ruda;
  Tolik - paczki z trawką;
  Michaił - puste butelki;
  Zarządca - blankiet paszportu i skóry;
  Terminator - Car-śruba i Car-koło zębate;
  Fiedek - procesor;
  Babcia Zarządcy - pokwitowanie bez podpisu;
  Ko i Sekov - skóra nosorożego warga;
  Szeregowy Murambiekow - ruda;
 
- NPC nie sprzedają już przedmiotów związanych z zadaniami:
  Awas - pozwolenie na handel;
  Chorąży Zadow - pokwitowanie o długu, telewizor i stara niemiecka mina;
  Yoda - notatka od Luke'a i skóra Muldera;
  Klizmoszczelkin - pokwitowanie o dlugu;
  Kulibin - część od kolejki linowej;
  Milten - koktajl czosnkowy i osinowy kołek;
  Jaga - glowa zombie;
  Wowan Biały - stary magnetofon;
 
- NPC przyłączają się do Podróżnika:
  Wielki Wąż - podczas poszukiwania Kulibina;
  Iwan Chielsing - podczas zabojstwa Baranowa i wyprawy do opuszczonej kopalni;
  Klava - podczas wyprawy do opuszczonej kopalni;
  Pisąrz i Profesor - podczas wizyty w Komnacie Życzeń;
  Łoszkarin - podczas drogi do Silent Hill;
  Koziołek - podczas ucieczki z Silent Hill;
  Sveta - po tym, jak Podróżnik powie Terminatorowi, że ma klucz do SkyNet;
  Agent Bush i spadachroniarze - podczas desantu na Gadiukinowo.
 
- Usunięto animacje zamiatania, a miotła dostała wymóg siły.
- Przywrócono tekst na przepustce do bunkra.
- Za zabijanie Halunów i Mutaborów nie otrzymujemy już doświadczenia.
- Podczas wojny z Amerykanami i desantu na Gadiukinowo, znika nieśmiertelnosc u Złuszczenko, Yody, Clintona, Pizdochujewa, Saddama, Filemona i Pawłowa.
- W epilogu Gopper uzbrojony jest w dildo, jeśli wcześniej je utracił. Bierze również udział w obronie Gadiukinowa i odpiera atak desantu.
- Stajac po stronie rosyjskiej Gopper i Tolik atakują Podróżnika, próbując go zabić, przy czym Gopper robi to tylko w swoim domu, a Tolik tylko, jeśli Podróżnik nie zapłacił Wowanowi Białemu 10000 rubli.
- Podróżnik, jeśli stał się pedałem mówi teraz "Hej!" mieszkańcom Gadiukinowa.
- Podróżnik może zapytać się Kuźmicza o psa tylko jeśli przedtem spróbuje porozmawiać z Barbozą.
- Podróżnik może zaproponować mieszkańcom Gadiukinowa głosowanie na Żyridowskiego tylko po pierwszej rozmowie z Zarzadcą.
- Przywrócono pytania Podróżnika do Baranowa "Co nowego?" i do Barbozy "Chcesz jeść?".
- Poprawiono cenę, za którą Tolik dorobi klucz do opuszczonej kopalni.
- Można zapytać Klavę o klucz do opuszczonej kopalni tylko do momentu, gdy Podróżnik go otrzyma.
- Informacje o łożysku dla Luke'a są teraz zapisywane w odpowiedniej sekcji w dzienniku Podróżnika.
- Można zapytać Luke'a o podręcznik radioamatora tylko po tym, jak Kulibin powie, ze sprzedał go gołemu kosmonaucie.
- Można zapytać Simonę i mieszkańców Gadiukinowa o C2H5OH tylko do momentu, gdy Podróżnik dowie się od Pietrowicza, ze to spirytus.
- Można zapytać Wielkiego Węża "A gdzie on teraz jest?" tylko jeśli Podróżnik nie rozmawiał przedtem z Timurem.
- Można zapytać Kulibina o dildo tylko po tym, jak Podróżnik dowiedział się o nim od Goppera.
- Nie można już powiedzieć Yodzie i Mulderowi, ze chce się zdjąć ich skórę po pomyślnym wykonaniu zadania.
- Teraz Stepan zawsze opowiada jeden ze swoich dowcipów.
- Teraz Chłystek opowie o zleceniodawcy napadu tylko wtedy, gdy otrzyma 500 rubli.
- Po otrzymaniu saksofonu od Podróżnika, Clinton uzbroi się w niego.
- Teraz Zarządca podczas dialogu próbuje przeczytać patent na gilotynę.
- Teraz przy nieodpowiedniej odpowiedzi Podróżnika na pytanie o ulubiony napój Zarządca kończy dialog.
- Teraz przy nieodpowiedniej odpowiedzi Podróżnika na pytanie po co mu jedwabna chusteczka Przewodniczący Ziu kończy dialog.
- Nie można już powiedzieć Frodowi "Dawaj gwoździe", jeśli Podróżnik już je zdobył.
- Zmieniono numery głosów u Szeregowego Murambiekowa, Porucznika Driszczewa, Łochowskiego, Stalkera, Froda i dwóch dobrych zombie.
- Można zapytać się Vespera o maskę przeciwgazową tylko do momentu, gdy Podróżnik dowie się o niej od Miltena.
- Podniesiono poziom tyranozaurów i zombie w zbrojach paladyna.
- Zmieniono kolor krwi u owadów, gadów i golemów, usunięto krew u demonów i szkieletów, dodano efekt trafienia w szkielet cieniostwora (wzięte z nieoficjalnego patcha do G2NK).
- Naprawiono wyświetlanie wymaganej siły i zręczności dla pazurów Krukowa.
- Usunięto wyświetlanie obrażeń i wymagania siły dla głów mutantów ninja.
- Usunięto animację koszenia w kosie kołchoźnika.
- Naprawiono wygląd szaty sędziego (wzięte z nieoficjalnego patcha do G2NK).
- Zniszczona zbroja teraz daje ochronę równa zbroi "Wodnego Kregu" (wzięte z nieoficjalnego patcha do G2NK).
- Można zapytać Yodę lub Muldera, jak ujawnić Vitasa tylko jeśli Podróżnik jeszcze o tym nie wie.
- Można zapytać Ignata lub Stalkera o miejsce bytowania goblinów tylko jeśli Podróżnik jeszcze o tym nie wie.
- Zmieniona kategoria przedmiotu dla "Damskiego zadowalacza" z topora na miecz (wzięte z nieoficjalnego patcha do G2NK).
- Zmieniono nazwy gildii u przywołanego wilka, gaźnika i przywołanego gaźnika, a także zaklęcie do przywoływania gaźnika.
- Nie trzeba już ryby do wymieszania moczu osła z purgenem.
- W ekwipunku Profesora nie tworzy się dodatkowa szczepionka na grypę.

- Dodano nowe lub zmienione dialogi Podróżnika i NPC (napisy + dźwięk):
  Mitiaj odpowiada "No tak!" na pytanie Podróżnika "Masz cos do jedzenia?";
  Podczas sprzedaży Mega kurtki strażaka Milten mówi Podróżnikowi "Oto kurtka, bierz!";
  Podróżnik pyta Vespera i Miltena "Ile kosztują spluwy?", Chorążego Zadowa "Co masz na sprzedaż?" i Matrionę "Co masz do jedzenia?";
  W odpowiedzi Dove'owi Podróżnik wspomina nie o łuku, a o spluwie.

- Czakrozadow sprzedaje amulet kapłana tylko po uzyskaniu 2 tomu Medytacji Lenina, a książkę "Bloki dwuręczne" po przekazaniu zdjęcia satelitarnego.
- Można zapłacić Wowanowi Bialemu 10000 rubli tylko gdy Tolik żyje.
- Po rozbrojeniu bomby Fiedek idzie pić samogon lub palić konopie.
- Nieśmiertelnosc mieszkańców Gadiukinowa i okolic znika po tym, gdy Podróżnik powie Simonie o rozbrojonej bombie.
- Można prosić Kulibina i Murambiekowa o zrobienie kolejnych 10 zatrutych naboi tylko do momentu, gdy kura-mutant żyje.
- Specjalni NPC odrodzą się ponownie tylko jeśli są nieśmiertelni.
- Matriona stała się nieśmiertelna.
- Przywrócono beczenie Okrutnego, gdy Podróżnik wprowadza go do obory.
- Teraz Skręt wraz z Pafnutym atakują Podróżnika.
- Można zapytać Pafnutego "To twoj pies tu biega?" tylko gdy Skręt żyje.
- Można zapytać Byczka "Czy moge porozmawiać z Wowanem?" tylko wtedy, gdy z Wowanem jeszcze nie rozmawialiśmy.
- Różne drobne poprawki błędów i optymalizacje kodu.

DUBBING:
- Poprawiono kolejność dialogów u Wielkiego Węża, gdy mówi o Gopperze.
- Przywrócono dialog Podróżnika podczas nauki strzelania u Chorążego Łopaty.
- Zmieniono dialogi Petki, pytanie Podróżnika do szeregowego Murambiekowa i odpowiedź Podróżnika do Złuszczenki.
- Skrócono dialog u Bezdomnego, ktory pilnie potrzebuje papieru toaletowego oraz Fritza, gdy proponuje Podróżnikowi opcje handlu.
- Przywrócono dialog Podróżnika podczas nauki kręgów magii u Czakrozadowa.
- Usunięto powtórzenia slow w dialogach Frankensteina podczas nauki magii, Zarządcy o broni Złuszczenki i Dziadka o czarownikach.
- Poprawiono przejęzyczenia w pytaniach Podróżnika o Byczka, u Stirlitza i przy sprzedaży surowego mięsa u Mitiaja.
- Przywrócono odpowiedzi Mitiaja przy sprzedaży surowego mięsa, Chlystkowi po ponownym pobiciu przez Podróżnika oraz Podróżnika w dialogu o ulubionym napoju Zarządcy.
- Przesunięto słowo w dialogu Vespera, gdy opisuje drogę do Tanii Zoofilowej.
- Usunięto nadmiarowe dźwięki pod koniec dialogu Simony o formule szczepionki na ptasią grypę.
- Dodano pominięte słowo w dialogu Podróżnika, gdy oddaje dla Frodo oponę z magazynu Zadowa.
- Poprawiono przejęzyczenie Podróżnika w dialogu z przewodniczącym Ziu o zezwoleniu na handel dla Awasa.
- Poprawiono przejęzyczenie w dialogu Saddama o karabinie Kałasznikowa.
- Poprawiono cichy dialog Kulibina o zatrutych nabojach (zamiast niego odtwarzany był poprzedni dialog Kulibina).
- Przywrócono dialog Miltena podczas nauki strzelania z broni lekkiej u niego i Koziołka o kluczu do szpitala.
- Poprawiono przejęzyczenie w dialogu Miltena o dostarczeniu mu skór wilków, wargów i ostrozwierzy.
- Poprawiono przejęzyczenie w dwóch dialogach Terminatora o procesorze w jego głowie.
- Poprawiono przejęzyczenie w dialogu Tolika o ataku Amerykanów.
- Poprawiono różne błędy w dialogach SVM (wzięte z nieoficjalnego patcha do G2NK).
- Dodano próbki dubbingu do dialogów Koli.

ZMIANY W POLSKIEJ WERSJI:
- Pizdochujewowi trzeba oddawać książki rosyjskich wulgaryzmów po kolei (nie przyjmie następnych jeśli nie oddaliśmy mu poprzednich), a co za tym idzie Żyridowski daje 4 tom słownika dopiero, gdy odnieśliśmy 3 poprzednie.
- Baranow na 3 krąg zamiast Piorunu Kulistego daje teraz Małą Burzę Ognistą (by zachować spójność ognistych czarów co krąg)
- Zbuffowane runy Dużej Kuli Ognia i Dużej Burzy Ognistej, nie powinny być już takie bezużyteczne (głównie manowo)
- Spawn wilków na moście działa do momentu wykonania zadania "Oczyść most z wilków".
- Szeregowi Sidorow i Petrow nie stoją na strzelnicy jak kołki po wykonaniu zadania Frankenstein.
- Usunięto następujące agresywne zachowania potworów:
Zombie -> szczury, krokodyle, wilki/wargi/polarne wilki, krwawe szerszenie
Zębacze -> ścierwojady, kretoszczury
Karaluchy/Modliszki -> szczury, bagienne golemy, megaglizdy, krwawe szerszenie, pierdziuchy, wilki/wargi/polarne wilki
- Zmieniono nazwę lokacji z opuszczony szyb na opuszczona kopalnia.
- Zmieniono imię Nadzorcy na Zarządca, Wiktora na Witalij, Byka na Byczka.
- Zmieniono opisy i nazwy niektórych przedmiotów, potworów oraz zadań.
- Ogólne pomniejsze poprawki ortograficzne i interpunkcyjne w dialogach.
- Smoki z opuszczonej kopalni i zniszczonego miasta dostały imiona.

SCREENY:
Spoiler













INSTRUKCJA INSTALACJI:
Wystarczy wrzucić zawartość folderu Patch do głównego folderu z Gothiciem, tak ustaliłem ścieżki dostępu by potrzebne pliki wlatywały gdzie powinny. Nie ma już konieczności korzystania z instalatora :)


UWAGI:
- Aby wszelkie zmiany były widoczne, konieczne jest zainstalowanie Uniona oraz rozpoczęcie nowej gry.
- Nie zaleca się instalować moda w folderach typu Program Files, poniewaz mogą występować ograniczenia w uruchomieniu moda (kontrola UAC).

LINK DO MODA NA SEFARIS:

BEZPOŚREDNI LINK DO POBRANIA:

Modyfikacja jest również dostępna na Steam Workshop!
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry