Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - batu222

Strony: [1]
1
Gry / Star Wars: Battlefront (DICE)
« dnia: 2015-06-18, 13:55 »
Ostatnio na targach E3 NARESZCIE zaprezentowano gameplay'e z nowego Star Wars Battlefront !

https://www.youtube.com/watch?v=jXU5k4U8x20

Cieszyć może fakt, że po praktycznie dekadzie oczekiwania otrzymamy kolejny tytuł Star Wars'ów w odsłonie pola bitwy. Niemniej, gra przynajmniej w podstawowej wersji nie będzie zawierała aż tylu rzeczy ile stary poczciwy Star Wars Battlefront 2. Zabraknie bitew w kosmosie, mapy będą znacznie mniejsze niż np. w BF4, mniej detali, a cała gra będzie opierać się TYLKO na trybie Multiplayer, lecz jedynie do 40 graczy na serwerze. Potężne machiny AT-AT będą poruszać się BEZ GRACZA i po wyznaczonych trasach. Gracz jedynie będzie mógł z AT-AT sobie postrzelać, wezwać Air-Strike..
Za plus natomiast można uznać fakt iż będziemy mogli grać w pierwszej lub trzeciej osobie (czyli powrót do klasyki) i powróci możliwość gry bohaterami (np. Darth Vader, Luke Skywalker).

https://www.youtube.com/watch?v=lg_ht2GfQJU

Nie zabraknie także trybu COOP, choć osobiście uważam, że zwykłe tryby MP mogły zostać o wiele bardziej rozbudowane niż dodawanie COOP'a..


Co tu dużo mówić. Ja jako fan Gwiezdnych Wojen praktycznie od urodzenia, cieszę się z każdego nowego tytułu tej sagi. Nowy SW: Battlefront niestety nie jest wcale tak rewolucyjny, jakby oczekiwali tego fani SW: BF2. Popatrzmy natomiast na to z innej strony. Battlefield Bad Company 2 dostarczał masę frajdy, czy to na PC, czy konsolach. Mapy także były mniejsze niż w poprzednich częściach i mniejsza była możliwa ilość graczy na serwerach. Mimo to BC 2 przebija obecne tytuły Battlefield'a. Być może tak będzie i w przypadku SW: Battlefront?

Piszcie co sądzicie o gierce.  :)


2
Złote Wrota / Promocja Złotych Wrót
« dnia: 2014-05-11, 18:40 »
Witam.

Chciałbym się z tej strony pochwalić, że poinformowałem pewne osoby z Rosji i oto co powstało:

http://worldofplayers.ru/threads/37126/#post-759404

Przy okazji, z moich informacji wynika, że już formuję się grupa, która chce przetłumaczyć ten mod na rosyjski.


Strony: [1]
Do góry