Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - batu222

Strony: [1] 2 3 ... 9
1
Instalujesz osobno QP 4.2 PL i osobno CM 3.0. Content Mod 3.0 ani żadna inna wersja tego moda nie zawiera w sobie Quest Pack'a. Jak już coś, to CM 3.0 zawiera moda Consequences po polsku  :ok:

Dzięki za pomoc. Tak, też doczytałem ten drugi temat z CM 3.0, pomogło :)

2
Jeśli można dopytać, ten QP w CM 3.0 też instaluje się od razu w wersji polskiej? Czy trzeba osobno zainstalować QP 4.2 PL?

3
Ooo, to świetna wiadomość, że ktoś jedną z moich ulubionych gier zamierza spolszczyć do końca :D

Niestety, wymagania wskazują, że nie mógłbym pomóc osobiście. Nie mniej chciałbym poinformować, że na forum kotor2.pl od czasu do czasu wchodzi trochę ludzi, może tutaj byłoby większe zainteresowanie. Jest także pewien Polak, twórca jednego z najlepszych modów do KotOR'a 2 - zbyl2, który udziela się na tym forum deadlystream.com (to jest swoją drogą takie themodders, ale poświęcone KotOR'om). Być może on zechciałby pomóc. Mogę w tym wypadku spróbować się z nim skontaktować w tej sprawie.

Chciałbym także dodać, że jeśli zamierzacie spolszczyć Knights of the Old Republic (K1), to dobrze byłoby też dołożyć do tego moda KotOR1 Restoration (K1R). Dodaje to sporo fajnych i (według mnie) potrzebnych rzeczy do takiej "pełnej" gry. Uzupełnia to grę, także w postaci nowych dialogów. Problem mógłby być tylko w tym, że mod sam w sobie nie został jeszcze spolszczony.. Ale przetłumaczone wcześniej i zdubbingowane kwestie dialogowe to byłby duży postęp i być może wtedy ktoś pokusiłby się o spolszczenie kompletne moda. Zakładam, że to już jest taka rzecz trochę nadprogramowa, ale warto wspomnieć :)


4
Offtopic / OTO POLSKA
« dnia: 2015-12-25, 19:48 »
Co mialoby zagrozić? Ja raczej widze przyjazn z Chinami. Chcą zrobic do nas nowy jedwabny szlak, zacznie sie od zwyklej ,,przyjazni" miedzy interesami a moze skonczyc sie poteznym sojuszem, o ile nasi rządzacy to dobrze rozegraja :PPost połączony: 2015-12-24, 12:32


Swoją drogą, ciekawe porownanie Dudy do Anakina:

,,Duda niczym Anakin. Wpierw pod skrzydłami tego ,,dobrego", w kancelarii Prezydenta Lecha Kaczynskiego, ktory uchodził za lepszego z dwóch braci. Potem przemianowany na ucznia Jarosława Kaczyńskiego, uchodzącego za tego ,,złego", gorszego z dwóch braci." :lol2::lol2::lol2:

Aha, czyli "oficjalny" komunizm w Chinach, Komunistyczna Partia Chin itd. itp., to nie byłby problem dla partii PiS? I mowa tu jeszcze o jakimś "potężnym" sojuszu?? Czyli słynne "Cała Polska z was się śmieje..", już nie obowiązuje? To był tylko taki PR-owy trick? Tak samo garderoba "red is bad" też powinna pójść do kosza? A co z procesem dekomunizacji? Przecież PiS tak bardzo o to zabiega.. xD
Chińczycy prędzej, czy później się o tym dowiedzą. Poza tym, to interesy Chin, Polska akurat została przez nich przewidziana po drodze, ale nie wszyscy mają tak fajnie. Po prostu, to są dwa różne, acz skrajne, światy. Ale miejmy oczywiście nadzieję, że w interesie Polski wszystko będzie dobrze.

5
Offtopic / Wybory parlamentarne 2015
« dnia: 2015-11-13, 01:01 »
Jakoś za intensywnie ich nie śledziłem, ale jeśli dobrze rozumiem ich pomysł na podatek progresywny to jest on sensowny a większość osób go krytykujących nawet nie rozumie o co w tym pomyśle ma chodzić.
Tak pomysł komunistów jest bardzo dobry, 75 % podatku dla najbogatszych.

@Adanos - o ile trafiłem na prawdziwe informacje to oficjalni komuniści z KPP mają maksymalny podatek 50%  :F

@Fartuess - słuszna uwaga. Dodajmy, że ta konkretna partia, o której mówimy w niecałe pół roku zyskała taki wynik, jak mniej więcej JKM przez całą swoją karierę polityczną i wszystkie wybory. Przy dobrych wiatrach, jeśli media będą częściej pokazywać członków partii Razem i mówić o ich programie, to możemy być pewni, że w następnych wyborach przekroczą próg procentowy, możliwe, że nawet z bardzo dobrym wynikiem (jak na debiut).

Co prawda, sam mam pewne zastrzeżenia, głównie w kwestii niektórych spraw światopoglądowych, ale generalnie - jest pewna nowa idea, nowi ludzie i zawsze jest jakaś nadzieja. 

6
Pytania i problemy / Gothic 2 w dwie osoby
« dnia: 2015-11-12, 00:37 »
Zależy. Ja osobiście co prawda od dawna tu nie wbijałem, ale ostatnio jak byłem to zobaczyłem, że dość sporo rzeczy ruszyło - Gothic Online . Także, jeśli kiedykolwiek dałoby się zagrać w "COOP'a" to szukałbym w tym miejscu.

7
Offtopic / Wybory parlamentarne 2015
« dnia: 2015-10-11, 18:52 »
Cytuj
Cytat: Werewolf w Dzisiaj o 18:41Mnie Kukiz przestal sie podoba w momencie kiedy na swoje listy zaczal zapraszać ludzi z PO, SB a także zaczął popierać pomysł przyjęcia ,,uchodzcow". Żałuje, że na niego głosowałem w I turze choć na szczescie nic to nie dało i mamy dzieki temu fajnego, dobrego prezydenciura z którego możemy być dumni
Czyli nie jest prezydentem na pilot ?
Samodzielnie podejmuję decyzje bez uzgodnienia z Kaczorem i Macierewiczem ?
Czyli nie jesteś debilem na pilot, a Twój mózg nie wyłącza sie jak włącznik światła? :facepalm:

Czy to, że jest prezydentem ma oznaczać, że ma zrezygnować z dotąd popieranych ideologii? Nie. Czy podejmuje samodzielnie decyzje? Tak. Czy jest o wiele lepszy (po tysiąckroć) od poprzedniego KiM DZON BULA? TAK TAK TAK, 3 razy tak, dziekujemy, przechodzi Pan dalej!

@Werewolf
Tak z czystej ciekawości - popierasz PiS, jako partię światopoglądowo konserwatywną z prawicy, czy jako gospodarczą lewicę w wersji populistycznej (w skrajnych wypadkach niektórzy mówią o socjalistach). W internecie natknąłem się na nazwę "socjalny konserwatyzm". Bo trochę dziwne, żebyś głosował kiedyś na Kukiza skoro jesteś lewicowcem. W przeciwnym razie, chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć co wyjdzie z połączenia "nacjonalizm" i "socjalizm"...

8
Czas Zapłaty / Błędy w ostatecznej wersji moda
« dnia: 2015-10-08, 17:42 »
Musisz ściagnąć patcha dostosowującego rozdzielczość ekranu na Win 8. Poszukaj w necie i nie pytaj o linka...

@dada354d
A dokładniej, wystarczy zainstalować System Packa. Odpowiednia rozdzielczość i jakieś pomniejsze rzeczy. No i mam wrażenie, że optymalizuje to trochę grę (więcej FPS'ów).

9
Offtopic / Wybory parlamentarne 2015
« dnia: 2015-10-04, 22:00 »
Kolejny temat zaczynasz korwinistycznym pierdoleniem. Serio? Chyba, że mówisz o Nowoczesnej.pl od Swetru  :F
PiS, PO, Partia Razem, PSL, Zjednoczona Lewica to partie lewicowe.
Przecież program Korwina jest znany od ponad 20 lat. xD

@Adanos

Lewica =\= populizm. Gospodarczo, faktycznie więcej tu lewicy (w wersji populistycznej), ale światopoglądowo na pewno PiS to nie lewica..
Poza tym, jakby się tak dobrze przyjrzeć innym parlamentom państw członkowskich UE, to tak na prawdę lewica rządziła, rządzi i prawdopodobnie będzie rządzić. Rozwala mnie to narzekanie na prawdziwą lewicę, kiedy jednocześnie niektórzy chcą dorównać poziomowi życia z Europy zachodniej. Uwaga, oni mają pieniądze, uwaga, lewica tam ma bardzo dobre wyniki. Wniosek? Trzeba się kierować interesem własnego państwa, a nie innych. Spójrzmy na Słowację. Socjaldemokratyczna partia zdobyła 44,4% w ostatnich, tamtejszych wyborach. Obowiązuje tam waluta euro, a zarobki nie są najgorsze. Nie są wymagane wizy do podróży do USA. Jednocześnie, Słowacja broni SWOICH interesów i nie prowadzi polityki zagranicznej na zasadzie "jednych popieramy w 100%, drugich krytykujemy, bo taki jest interes pierwszych".   

10
Nie chciałbym udawać "głupio mądrego", ale ten mod zasługuje po prostu na międzynarodową sławę.
Jest po prostu tym dla G1, czym dla G3 jest też ER. Nasze polskie community jest spore, ale niemieckie także jest pokaźne + mamy sporą społeczność rosyjską. Oczywiście wiadomo, że raczej nie powstaną inne wersje językowe na podstawie wersji polskiej, dlatego chciałem spytać - jest planowane tłumaczenie na język angielski? Także dołączam się do pytania @podkopek z dubbingiem.

Jeśli są jakieś plany w sprawie wersji angielskiej to chętnie mogę pomóc - znam się dość dobrze na tym języku, a z pewnością wydanie takiej wersji ruszyłoby do pracy inne community gothicowe. Proszę przeczytaj to @Outlander

11
To ja może w ogóle nie nawiązując do poprzednich dyskusji się wypowiem.

Cóż, reklama serwera nie jest zła i widać, że nie jest to takie byle co przygotowywane. Co innego może być z poziomem RP graczy na serwerze, ale zobaczymy. Ogólnie administracja + cały team tego serwera powinni dobrze wszystko przemyśleć i nie zrobić z tego byle czego.

Prawda jest taka, że cała modyfikacja GMP upadła (został tylko launcher i "odświeżona" wersja R-9-2).  Nie ma zatem specjalnej konkurencji, jeśli mówimy o samym GMP, toteż mam nadzieję, że pomysł wypali. Jednocześnie jesteśmy bardzo blisko wydania G2O (Gothic 2 Online), a więc lepszego odpowiednika GMP + będzie on update'owany w przyszłości. Warto to mieć na uwadze.

Nie jestem do końca przekonany w kwestii klas prywatnych. Ja wiem, że to oznacza zarobek na (prawdopodobnie) utrzymanie serwera, ale mimo wszystko często zdarza się tak, że gracze mający takowe klasy nadużywają swoich umiejętności.

Także, nie oczekiwałbym cudów ws. ilości graczy na serwerze. Toteż patrząc na to iż są 4 frakcje + mogą powstać ugrupowania nieoficjalne.. 
Jakby patrząc na to tak - jeśli zazwyczaj liczba graczy na serwerze wynosi 40 to po 10 na każdą frakcję i wtedy każde miejsce jest zapełnione w jakiś sposób. Tutaj ciężko mi powiedzieć ile może - czysto teoretycznie - pograć graczy. Jak wyżej wspomniałem, GMP upadło. No chyba, że zyskacie trochę osób z TheModders. To już nie te czasy, gdzie na serwerze gra po 100+ graczy i wszystko jest OK. Osobiście stawiałbym na 3 duże frakcje, a dalej to już jak to będzie chciał stworzy się grupy/gangi itp. 12
Nie wiem, ja nie polecam gry w Gothica na Win 8. Nie wiem czy masz, bo nie odpowiedziałeś, ale zakładam, że masz. Spróbuj może zgodność czy coś takiego, ewentualnie może ktoś inny wie jak poprawić działanie modów na win 8.

Uściślając gram na Windows 8.1, grałem w wiele modów i nie miałem problemów żadnych.
Posiadam jedynie System Pack'a, bo tylko w ten sposób mogę grać w maks. rozdzielczości.

13
Gry / Star Wars: Battlefront (DICE)
« dnia: 2015-06-18, 13:55 »
Ostatnio na targach E3 NARESZCIE zaprezentowano gameplay'e z nowego Star Wars Battlefront !

https://www.youtube.com/watch?v=jXU5k4U8x20

Cieszyć może fakt, że po praktycznie dekadzie oczekiwania otrzymamy kolejny tytuł Star Wars'ów w odsłonie pola bitwy. Niemniej, gra przynajmniej w podstawowej wersji nie będzie zawierała aż tylu rzeczy ile stary poczciwy Star Wars Battlefront 2. Zabraknie bitew w kosmosie, mapy będą znacznie mniejsze niż np. w BF4, mniej detali, a cała gra będzie opierać się TYLKO na trybie Multiplayer, lecz jedynie do 40 graczy na serwerze. Potężne machiny AT-AT będą poruszać się BEZ GRACZA i po wyznaczonych trasach. Gracz jedynie będzie mógł z AT-AT sobie postrzelać, wezwać Air-Strike..
Za plus natomiast można uznać fakt iż będziemy mogli grać w pierwszej lub trzeciej osobie (czyli powrót do klasyki) i powróci możliwość gry bohaterami (np. Darth Vader, Luke Skywalker).

https://www.youtube.com/watch?v=lg_ht2GfQJU

Nie zabraknie także trybu COOP, choć osobiście uważam, że zwykłe tryby MP mogły zostać o wiele bardziej rozbudowane niż dodawanie COOP'a..


Co tu dużo mówić. Ja jako fan Gwiezdnych Wojen praktycznie od urodzenia, cieszę się z każdego nowego tytułu tej sagi. Nowy SW: Battlefront niestety nie jest wcale tak rewolucyjny, jakby oczekiwali tego fani SW: BF2. Popatrzmy natomiast na to z innej strony. Battlefield Bad Company 2 dostarczał masę frajdy, czy to na PC, czy konsolach. Mapy także były mniejsze niż w poprzednich częściach i mniejsza była możliwa ilość graczy na serwerach. Mimo to BC 2 przebija obecne tytuły Battlefield'a. Być może tak będzie i w przypadku SW: Battlefront?

Piszcie co sądzicie o gierce.  :)


14
Dark Saga PL / Problemy techniczne
« dnia: 2015-06-18, 00:56 »
Ogromny problem posiadam. Uruchamiam Dark Sage na windows 8 z NOTR Windows 8 Fixem z WOGa ale nie działa on na Dark Sadze z jakiegoś powodu przez co mi.n. mam białą obwódke która zasłania mi hp przeciwników i uniemożliwia gre. Wie ktoś jak to naprawić ?

Polecam pobrać System Pack (jest na theModders) i sprawa załatwiona, a nawet lepsze ogólne działanie całej gry  :ok:

Działa na Windows 8.1, bo sam takowy posiadam.

15
Archiwum / gothic 3 content mod 2.6.2 with consequences PL
« dnia: 2015-06-17, 21:39 »
O ile jest (nikt nie potwierdził) to trzeba zrobić tak, aby wszystkie frakcje się obraziły :D

Faktycznie, też mnie to zastanawia jakie to zakończenie jest...

Nie jest to przypadkiem jakiś fake? Plotka wypuszczona w internet?

16
Teczki grafików / markK
« dnia: 2015-06-11, 17:13 »
Animacja na szybko.

https://www.youtube.com/watch?v=9bWWIZ50tOU


Oooo!!!

To się nazywa mistrzostwo !  :ok:


Jakiś ciekawy większy mod z tymi animkami ujrzymy?

17
Offtopic / Saruman nie żyje
« dnia: 2015-06-11, 16:35 »
http://film.interia.pl/wiadomosci/film/news/christopher-lee-nie-zyje,2130827,38

Szkoda gościa, lubiłem go, ale niestety na każdego przychodzi pora. Jackson i tak miał farta, że Hobbita zrobił wcześniej, jakby teraz mieli robić Hobbita, to kto zagrałby Sarumana?

Ehh, Hrabiego Dooku też byłoby trudno zastąpić  :/

18
Offtopic / OTO POLSKA
« dnia: 2015-06-10, 18:52 »


TACI LUCJE TACY AWANTURNICY!!!

Pół rządu rozpierdolone. Mam nadzieje, że jeszcze takie arcykurwy jak żyd michnik i żyd sikorski skończą w końcu w więzieniu albo w lesie. Chuj im do dupy i ich obsrany niebieski pentagram.Tia. I niech dalej nasz rząd prowadzi postawę proamerykańską to już w ogóle skończymy, jako kolonie ich i "niebieskich", paradoks historii nie?

19
Multiplayer / [G1] Gothic Online
« dnia: 2015-05-29, 15:52 »
Cytuj
Nikt z ekipy Gothic Online nie życzy sobie, aby w jakikolwiek sposób promowano tutaj ten projekt, z oczywistych powodów, a osoby, które promują GO tutaj nawet nie zapytały, czy mogą to robić.
Nikt nie promuje tutaj tego projektu. Założyłem ten temat, ponieważ uważam, że modyfikacja pomimo wczesnego stadium rozwoju jest warta uwagi. Wspomniałem o niej również na profilu Gothic Up na Facebooku. Gdy robiłem to z innymi modyfikacjami, to ich autorzy nam dziękowali, więc nie rozumiem twojego oburzenia Rahimie. No offence, lepiej wracaj do pracy nad modyfikacją :D

RaHim jest w tym GO-Team "Main Tester". Swoją drogą, jeśli twórcy zwracają się z taką prośbą do założyciela wątku to IMO powinno się ich wysłuchać.
To tak, jakby teraz ktoś wstawił temat na theModders o projekcie Gothic 3 Multiplayer (tak, powstaje taki), ale twórcy sobie tego nie życzą - na chwilę obecną. Społeczność tM jest dość specyficzna. Jeśli nie jesteś jednym z pierwszych jej członków, a tworzysz coś od siebie, to zaraz zostaniesz nazwany noobem/oszustem/kłamcą i byle co jeszcze, jeśli nie wrzucisz perfekcyjnego tematu z modyfikacją, która jest 100 % ukończona. Tylko "elyta" ma ten przywilej przez pół roku, rok nic nie pokazywania, a jak reszta chce tak zrobić to dział potrafi bardzo szybko zniknąć.

20
Offtopic / Wybory prezydenckie 2015
« dnia: 2015-05-28, 22:59 »
Odchodząc ze stołka, komoruski podwyzszyl sobie swiadczenia emerytalne, wycofał projekt o zmianie wieku emerytalnego i z naszych pieniedzy przyznał razem z kopacz nagrody dla 5 zastępców po 40 tys zł, a vice-marszałkowie pani kopacz przyznali 45 tys zł.


:lol2: dalej Duda i PiS jest gorszy, tak? :D

Duda gorszy od Komorowskiego - powiedziałbym, że tutaj wiele się nie  zmieni. PiS natomiast to już inna "bajka". Dokładnie, ta cała partia to jedna wielka "bajeczka", która z roku na rok robi się coraz bardziej nienormalna. Chociaż koncepcja państwa wyznaniowego padła od nich lata temu, ale mimo wszystko ten pochówek na Wawelu, spory o pomniki w Warszawie, gadanie o jakichś zamachach.. To jest gorsze od PO.
Na prawdę trzeba liczyć na jakąś "rewolucję" w polskim Sejmie na jesieni. To pokaże, czy idą zmiany, czy przez kolejne lata nic się nie zmieni (no chyba, że na gorsze).

Strony: [1] 2 3 ... 9
Do góry