Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Winters07

Strony: [1] 2 3 4
1
A jak będzie wyglądać sprawa kurierów Magów Ognia ? Ja zauważyłem są pozostałości to starszej wersji np.Niby Jim ma uczyć tych trzech pierwszych kręgów ( tak mówi Torrez ) , ale ich nie uczy itp.itd.
 

2
Witam Gram sobie w moda do Meidevala 2 Total War Kingdoms pt "Battleaxe". Fajny mod i w ogóle . Jedyna rzecz , która mnie trochę irytuję to totalny brak dyplomacji . Wszyscy prowadzą ze sobą wojnę , nie można wiązać sojuszy , rekrutować dyplomatów itd. . Wie ktoś może , czy jest możliwość przywrócenia , czy dodania dyplomacji i rozpoczęcie gry ze stosunkami neutralnymi do wszystkich frakcji ?

3
Edycja rozszerzona / Gothic Edycja rozszerzona
« dnia: 2014-06-03, 20:28 »
I oby tak dalej. Do końca !  :ok:

4
Ukończone modyfikacje / [G1] Golden Mod PL
« dnia: 2014-06-03, 20:16 »
Ja pier... , i one są tylko związane z zadaniami od Quentina ? Jeszcze nie poszedłem do obozu bandytów to nie wiedziałem. Dzięki. :ok:

5
Ukończone modyfikacje / [G1] Golden Mod PL
« dnia: 2014-06-03, 19:43 »
Świeże newsy ! Po załatwieniu Bullita  :lol: wziąłem od niego klucz i otworzyłem jego skrzynię znajdują się tam 1000 bryłek rudy , posążek chyba Beliara , Listy : Magiczne środowisko w dolinie ,Rozkazy i Listy towarów dla magów i kilka innych gratów . Najbardziej zainteresowały mnie te listy . O dolinie jest zapieczętowane daje 100 ekspa za przeczytanie . Jest od Talamona do Corristo . W liście towarów jest mowa o sprzęcie zakupionym dla magów . Jest nawet mowa o runie strachu oddana Riodrianowi . W Rozkazach natomiast jest jak Kruk przejmuje te rzeczy i albo sprzedaje albo chowa w magazynach . Wie ktoś o co chodzi i czy da się coś z tym zrobić ? A jeszcze ...
Przed przywołaniem Śniącego dostajemy miksturę wzmacniającą kontakt z nim dającą 10 max many oraz mikstura siły daje 4 max many  :lol:

6
Edycja rozszerzona / Gothic Edycja rozszerzona
« dnia: 2014-05-27, 18:56 »
Się rozpisałeś człowieku !  :D Ale masz rację . Golden jest zbugowany . Kiedyś była dyskusja na temat 5-tego kręgu w Sekcie , ale jest to sprawa Outlandera. On tę sprawę załatwi najlepiej.

7
Edycja rozszerzona / Gothic Edycja rozszerzona
« dnia: 2014-05-20, 17:56 »
Mnie ucieszyła nowa Gildia Bandytów. Beziego nazywałem Huan Diego  :lol: . Będą nowe gildie i czy będzie więcej questów z Banditos ? Ja osobiście wyczułem taki klimat w ich obozie , że brakowało mi tylko jakiegoś muzyka ja w karczmie Siekacza w MT .

8
Kiedyś wspominałem o podziale najemników na dwie mniejsze frakcje . Kumpel podrzucił pomysł , żeby zrobić coś takiego z innymi gildiami . Mogłoby by to mieć sens zwłaszcza w starych gildiach , które wtedy oferowałyby więcej niż zwykle . Najemnicy są omówieni , do Straży miejskiej nie mam na razie pomysłów , ale co do Magów Ognia to można ich podzielić na jak ja to nazwałem "doktryny' . "Stara" doktryna magów - szaty z G1 "Nowa" doktryna - szaty z G2 . Pomysłu na genezę podziału jakoś dobrego nie mam , a questy zawsze jakieś fajne pomysły się znajdzie . Co wy o tym myślicie ? Mogłoby to zadziałać ?

9
Archiwum (Global Mod) / Problemy techniczne
« dnia: 2014-05-19, 21:27 »
Fuc...  Zbieram na nowego kompa  :D

10
Archiwum (Global Mod) / Problemy techniczne
« dnia: 2014-05-19, 18:53 »
ustawienie widoczności na 80% powinno poprawić problem
no i 2,5 RAM to raczej norma
2,5 GB RAM ?! W du...szę . Może dlatego tak mi zamulają nowe kwestie dialogowe . Ja mam ledwo 512 MB RAM-u . Damm it ! Nie pogram normalnie bez nowego kompa .  :wstyd:

11
Archiwum (Global Mod) / Problemy techniczne
« dnia: 2014-05-13, 16:32 »
Sprawa wygląda tak . Mod mi chodzi ładnie . Bugów żadnych nie mam . Można cieszyć się grą . Jest tylko jeden szkopuł: Gdy wybieram nową kwestię dialogową np. z Xardasem gra potrafi się zlagować nawet na dobre pół minuty lub i dłużej . Zmniejszałem rozdzielczość , szczegółowość tekstur , modeli i nic . MODF mam zainstalowane , ale nic to nie daje . :huh: Jakieś pomysły ? Z góry dzięki za wszelką pomoc .

12
Ukończone modyfikacje / [G1] Golden Mod PL
« dnia: 2014-04-25, 17:02 »
I tak wychodzi na to samo :D . Nieważne . Powtarzam jak ktoś znajdzie jakieś błędy , bugi i inne komplikacje niech podaje , bo to może się przydać.

13
Archiwum (Global Mod) / Wrażenia z rozgrywki
« dnia: 2014-04-25, 14:26 »
Memorius Ty raczysz żartować chyba z tymi pancerzami... Te myśliwych są grubo poniżej tych oryginalnych z pierwszego gothica z 2001 roku. Poza tym widzę, że masz już dość tego tematu więc ja też już go kończę. Nie chcecie ich zmieniać trudno.  Tylko dziwię się, że uznajesz ten pomysł za bezsensowny i zamiast niego chcialbys samych propozycji o lore i questach. Nie przeginasz czasem aby w drugą stronę? To chyba normalne, że jeśli coś jest dennie wykonane to chciałbym widzieć tego poprawę. No sorry, ale wygląd tego co nosimy też wplywa na klimat gry. A przy obecnych kolorowych ubrankach to mi się nasuwa bardziej historia o grupie wędrownych błaznów, do której z pewnością nie chciałbym należeć niż o poważanych myśliwych:P Tyle ode mnie na ten temat, więcej już nie zawracam wam dupy w sumie przecież pierdołami...
A mi tam się podobają ich pancerze ( Wolno hejtować  :D ) . Są oryginalne i fajnie wyglądają . ( MOJE ZDANIE ) . Jeśli chodzi o tą czerwień to mogę przytoczyć z MT zbroję Feallana ( która była dla mnie za jaskrawa ) . A ta czerwień jest stonowana i mi osobiście pasuje .

14
Erupcja wulkanu - świetny pomysł . A może słupy ognia - Mag wypowiada zaklęcie i pojawiają się tytułowe słupy ( które pojawiają się z przodu postaci tworząc półkole ) , które ranią i podpalają wrogów w promieniu powiedzmy 5 metrów ( licząc od pozycji maga ) .

15
Może jakieś jednorazowe runy czy zwoje , które wzmacniałyby już posiadane zaklęcia , albo runa prędkości . Takie coś zawsze się przyda .

16
Tak na poważnie ja pomysłów na zaklęcia nie mam . Może ten Meteoryt , albo w Risenie jeszce coś było ze skillem , z którego strzelało się jak z CKM  :D . Ma ktoś jakieś pomysły ?

17
Może nie od razu takie bajery . Ale coś nowego ..... świeżego ... . Wiem ! Lewitacja z Risena  :lol2: :lol2:

18
Ukończone modyfikacje / [G1] Golden Mod PL
« dnia: 2014-04-24, 17:25 »
Ale jednak błędów nadal trzeba szukać . Tylko to trochę dziwne. Czytałem na temat Narodu Minetala i nie znalazłem informacji o tym , że jest połączony z Golden Modem , ale mogłem to przeoczyć.

19
Wracając do tych pancerzy łowców smoków , wyobraziłem sobie , (tylko mnie nie bijcie  :D ) , że skoro najemnicy są podzieleni na ludzi Lee i Sylvio , można utworzyć takie wewnętrzne gildie . Ludzie Lee dostawali by pancerze te z G1 , a Sylvia te nowe z G2 skoro nie byli najemnikami magów wody i musieli sobie wykuć jakieś zbroje , które wzorowali na tych zbrojach kompanii z NO . Można by zrobić questy o tej tematyce : podziale najemników . Inne questy dla innej wewnętrznej gildii. A zbroje ŁS zostawić te same . 

20
Gothic jest jak dobra książka . Żeby pojąc fabułę trzeba czytać dialogi . Global jest wspaniałym rozwinięciem sagi o Bezimiennym bohaterze i za to teraz czczę DS , że mimo takich "Tizgarów" stworzyła coś , o czym trudno będzie mi zapomnieć .
Szacun dla DS !  :ok: :ok: :ok:

Strony: [1] 2 3 4
Do góry