Velaya - historia wojowniczki 88533 130

O temacie

Autor Sentarion

Zaczęty 21.01.2008 roku

Wyświetleń 88533

Odpowiedzi 130

Lucky

Lucky

Użytkownicy
posty52
  • Użytkownicy
:P  Fajny ten pancerz Spartanki,Mam pytanie czy bohaterka tego moda to ta Kobieta która występuję w intrze jedynki.
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Cytuj
Mam pytanie do ludzi, którzy grali w mod - jakie tereny są dostępne? Wszystkie czy tylko część starych? Są jakieś nowe?
Chyba tylko Khorinis. Droga do kolonii jest zablokowana, do Jarkendaru chyba też, ale nie jestem pewny. Doszedłem do II rozdziału i nie mam zbytnio czasu w to grać. Mod ma kilka fajnych zadań, kilka ciekawych pomysłów.
Cytuj
laugh.gif Fajny ten pancerz Spartanki,Mam pytanie czy bohaterka tego moda to ta Kobieta która występuję w intrze jedynki.
Na pewna to ta, która była u Gomeza.

CorAngar
  • Gość
Ja też chciałem zagrać a niemieckiego nie znam.Więc czekam,czekam...
 

Kewin
  • Gość
Ja mógłbym wam pomóc w polonizacjy tego moda bo z niemca jestem orłem w szkole ale ja nie moge sę nauczyć jak tworzyć broń do gothica a tymbardziej moda więc nie pomoge.Przepraszam ale naprawde jak bym umiał to bym pomógł.

A co do tematu

Mod jest fajny po niemiecku i niemoge się doczekać spolszczenia więc życze  powodzenia i szczęścia.
 

obcy
  • Gość
Szesc z Ukrainy!
Tez czekam polonizacji moda Velaya
Chcial by zrobic Velaya rowniez po ukrainsku ,bardzo prosze mi nauczyc,jak to zrobic.Razpokowal mod program GothicVDF,wiec tanm mozna zamienic fily zwukowe Velayi i Intro
Czy udalo to wam?Jak to po zmiane to zapokowac i czy mozno po trochu -czestiamy zeby widzec,co z tego wychodze?
 

Famas

Famas

Użytkownicy
posty3
  • Użytkownicy

Famas

Velaya - historia wojowniczki
#25 2008-08-21, 16:10(Ostatnia zmiana: 2008-08-21, 16:11)
Cytat: obcy link=topic=9257.msg28870#msg28870 date=Aug 21 2008, 12:20\'
Szesc z Ukrainy!
Tez czekam polonizacji moda Velaya
Chcial by zrobic Velaya rowniez po ukrainsku ,bardzo prosze mi nauczyc,jak to zrobic.Razpokowal mod program GothicVDF,wiec tanm mozna zamienic fily zwukowe Velayi i Intro
Czy udalo to wam?Jak to po zmiane to zapokowac i czy mozno po trochu -czestiamy zeby widzec,co z tego wychodze?
Strange not I understand you probably you have some bad translator. I would like very to help you  I do not understand you.
 

obcy
  • Gość
I wrote myself without any translator.
If u not understand me I will write in ukrainian.OK?
Anydody else understand that i writing in polish?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Dostaliśmy skrypty od twórców moda. Najlepiej skontaktuj się z Sektenspinnerem z www.worldofgothic.de. Tu jest jego profil: http://forum.worldofplayers.de/forum/member.php?u=11242
Prześle ci od razu poprawione skrypty.

Szkodnik
  • Gość

Szkodnik
Gość

Velaya - historia wojowniczki
#28 2008-08-31, 16:53(Ostatnia zmiana: 2008-08-31, 16:54)
Niedawno wyszła wersja 1.1 moda Velaya. Możliwe, że dojdzie coś do spolszczania :D  
Newsa macie na głównej stronie, a tu link do downloadu - http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?g...;release_id=312
 

Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu
Wiemy o tym patchu i mamy nowe skrypty. Na szczęście w dialogach jest bardzo mało różnic, więc nie musimy za wiele zmieniać. Patch usuwa dużo blędów, więc gdy skończymy spolszczenie będziemy mieli wersję dobrze działającą :D

speedchaotic
  • Gość
To jest kolejny mod który obiecano spolszczyc a efektów niema czy ktoś tu sobie robi żarty fani czekją a ty efektów prac niewidac.Chętnie bym się dowiedział o jakiś postepach w apolszczeniu.
 

Artex

Artex

Użytkownicy
posty99
  • Użytkownicy
Cytat: speedchaotic link=topic=9257.msg34544#msg34544 date=Oct 15 2008, 16:31\'
To jest kolejny mod który obiecano spolszczyc a efektów niema czy ktoś tu sobie robi żarty fani czekją a ty efektów prac niewidac.Chętnie bym się dowiedział o jakiś postepach w apolszczeniu.

Wydaje ci się że takie spolszczanie (jeszcze z niemieckiego) to prosta sprawa?

Trzeba zmienić dialogi, nazwy broni, zbroi, gildi, postaci...


Jakie efekty chciałbyś zobaczyć? Ćwierć dialogów po Polsku, a reszta po niemiecku?


Dalej chłopaki róbcie to spolszczenie  :D
 

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.
Myślisz, że oni mają coś z tego? Nie za bardzo. Więc jak i tak mają mało czasu, to nie miejmy do nich o nic pretensji. Robią to dobrowolnie.
 

Artex

Artex

Użytkownicy
posty99
  • Użytkownicy
Mają z tego poczucie własnego istnienia w globalnej wiosce!



 :D
 

Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu
Tłumaczenie modyfikacji daje bardzo dużo satysfkacji i radochy, jednak w przypadku tego moda nie jest to takie proste, gdyż dialogi i cała fabuła jest bardzo długa (w końcu to 40 godzin). Poza tym tłumaczymy go tylko w dwie osoby, wiec też dlatego idzie wolno. Co prawda byli chętni do pomocy, ale wymiękli już przy próbnych tekstach...  :P  W każdym razie warto cierpliwie czekać, na pewno spolszczenie Velayi skończymy, ale oczywiście nie jestem w stanie powiedzieć na kiedy...

Keretsel

Keretsel

Użytkownicy
posty312
Propsy10
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Mógłbyś mi podesłać jakiś krótki dialog na PW ( po niemiecku oczywiście) chcę sprawdzić czy nauka daje jakieś rezultaty :P  ? :P
 

Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu
Dobra, jutro coś podeślę :P

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob

Tomek

Velaya - historia wojowniczki
#37 2008-10-17, 14:20(Ostatnia zmiana: 2008-10-17, 14:21)
Cytat: Sentarion link=topic=9257.msg34707#msg34707 date=Oct 16 2008, 19:52\'
Tłumaczenie modyfikacji daje bardzo dużo satysfkacji i radochy
xD
Ja padłem przy prologu Negretha wcześnie, niemając jeszcze kawałka skryptu Rajmunda, większości Mańka i Filla. Może kiedyyyyś ich dokończę
 

speedchaotic
  • Gość
I co dalej nic niezrobione?
 

DarkAngel

DarkAngel

Użytkownicy
posty3
  • Użytkownicy
Cytat: Kwiatmen link=topic=9257.msg15128#msg15128 date=May 13 2008, 19:53\'
W takich chwilach żałuję, że w gimnazjum nie przykładałem się do niemieckiego :D

Powodzenia w tłumaczeniu! (40 godzin!!)

No to trzebabyło  się przykładac :P . ja teraz chodzę do gimnazjum i z języków obcych doszedł mi rosyjski. I raczej będę się przykładał, może będę poamgał przy spolszczeniach ruskich modów (z ruskiego na polski powinni przetłumaczyc Wanderer i Returning)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry