Gothic II NK: Returning (RU) 69929 119

O temacie

Autor LMVIII

Zaczęty 3.03.2008 roku

Wyświetleń 69929

Odpowiedzi 119

LMVIII

LMVIII

Użytkownicy
posty49
Propsy5
  • Użytkownicy

LMVIII

Gothic II NK: Returning (RU)
2008-03-03, 12:54(Ostatnia zmiana: 2008-03-03, 12:57)
Rosjanie znowu dali czadu... Gothic II: Powraca, zapowiedź brzmiała tak niewiarygodnie, że chyba nikt nie wierzył, że mod ujrzy światło dzienne. A jednak!!!

Cytuj
Gothic II: Powraca, to rosyjska produkcja (grupy: Trazege, GAV (T&G)) zmieniająca niemal całkowicie oblicze Khorinis, Górniczej Doliny, Jharkendaru i wyspy Irdorath oraz dodaje około 20 lokacji!

    - Fort Paladynów
    - Dolina Cieni
    - Miasto Umarłych
    - Miasto Orków
    - i wiele innych. (wszystkiego nie mogę przecież wymienić :P  )

Dodano też nowe gildie nowe społeczności nowe umiejętności, jest tego naprawdę dużo (aż trudno uwierzyć :P  ) "Returning" zawiera w sobie fragmenty modów Unnamed, Smith, Wspólnota Świtu (Gemeinschaft des Grauens) oraz Jaktyl, uświadczymy też trzy większe wątki fabularne. Całość waży 600MB więc jest co ściągać.
Myślę iż mimo dużej wagi i języka rosyjskiego warto zapoznać się z tym dziełem :D

Premiera miała miejsce: 28. 02. 2008r

 

- źrórło: worldofgothic.ru
- strona modu: gothicreturn.gurkov.com
- Pobierz: worldofgothic.ru/dl/files.php?cat=45
Źródło: www.gothicmods.info
 
www.gothicmods.info



Gothic Mody - Twoje źródło informacji na temat modyfikacji dla gry Gothic! Wywiady, recenzje, opisy i wiele wiele innych.

dr inż. Fenix

dr inż. Fenix

The Modders
Dekadent
posty262
Propsy130
  • The Modders
  • Dekadent
No, no 20 lokacji. Wynika z tego, że chyba wzięli wszystkie zeny z G1 i G2:NK plus to co znaleźli na wogu i jeszcze dorobili, prawda? I jak tu teraz człowiek ma się chwalić Mrocznymi Tajemnicami? :P  

A Michale jak ten mod wygląda od strony skryptów? Mówisz, że zawiera 3 większe wątki, a umiałbyś stwierdzić pod względem długości grania? I czy planujesz zrobić spolszczenie do niego?
 
"Wolna wola jest iluzją!"

"Biorąc pod uwagę, że wszechświat jest układem zamkniętym, w którym wszystkie ruchy cząstek elementarnych, będących bodźcami organizmów żywych są determinowane ruchami Browna trwającymi od wielkiego wybuchu."

Jednak czy wszechświat to tylko cząstki elementarne?





"I am the blade of TheModders!"

DJH
  • Gość
Można by zrobić ogólne spolszczenie w którym wszyscy z forum by  pomogli, szybciej by było i wogóle
 

sebinho

sebinho

Użytkownicy
posty339
Propsy44
Profesjabrak
  • Użytkownicy

sebinho

Gothic II NK: Returning (RU)
#3 2008-03-03, 16:48(Ostatnia zmiana: 2008-07-02, 20:02)
Ja np. rosyjskiego nie znam, ale mod chyba niezły :P  Postaram się z nim zapoznać.
 

Fajeth

Fajeth

Użytkownicy
posty24
Propsy2
  • Użytkownicy
Ale by było wspaniale jakby ktoś to spolszczył... Ehh, marzenia ; ). Ja niestety pa ruskji nie gawarit,  kurne!
 

DJH
  • Gość
może z pomoca słowników i translatorów.......
 

Baster

Baster

Użytkownicy
Root Oszust
posty184
Propsy11
  • Użytkownicy
  • Root Oszust
Cooo ???  600 MB ???
To chyba jest dłuższe niż sam Gothic !!!
 

LMVIII

LMVIII

Użytkownicy
posty49
Propsy5
  • Użytkownicy

LMVIII

Gothic II NK: Returning (RU)
#7 2008-03-03, 18:33(Ostatnia zmiana: 2008-03-03, 20:40)
Każda modyfikacja ma swoją kolej, a ja bym się raczej skłaniał nad community pathem dla Kolonii Żywych Trupów :)  Ten rosyjski mod traktuję póki co jako ciekawostkę... Mod jest bardzo rozległy i dużo dodaje, ciekawe czy będzie się sypać... A o takiej instalce jak ta tutaj to myślałem tzn. rozpakowuje pliki dźwiękowe dekompresuje i pakuje do paczki .mod... ciekawa koncepcja...  

600MB = 2/3*video&audio + 1/3 reszta...
 
www.gothicmods.info



Gothic Mody - Twoje źródło informacji na temat modyfikacji dla gry Gothic! Wywiady, recenzje, opisy i wiele wiele innych.

Hodir

Hodir

Użytkownicy
posty59
Propsy3
  • Użytkownicy
Cytat: Oszust link=topic=902.msg7431#msg7431 date=Mar 3 2008, 18:31\'
Cooo ???  600 MB ???
To chyba jest dłuższe niż sam Gothic !!!

To ile będzie się ściągać !?!  :blink:
 

szatje

szatje

Użytkownicy
posty3
  • Użytkownicy
ja bym se chętnie zagrał ale niestety nie rozumiem języka rosyjskiego :)
 

szatje

szatje

Użytkownicy
posty3
  • Użytkownicy
ja bym se chętnie zagrał ale niestety nie rozumiem języka rosyjskiego :)
 

Hodir

Hodir

Użytkownicy
posty59
Propsy3
  • Użytkownicy
LOL moja mama i tata się uczyli rosyjskiego a ja tylko troszeczkę umiem bo było kółko językowe  w podstawówce
 

TOOL

TOOL

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy

TOOL

Gothic II NK: Returning (RU)
#12 2008-03-04, 14:22(Ostatnia zmiana: 2008-03-04, 14:24)
Cytat: Erixon link=topic=902.msg7444#msg7444 date=Mar 3 2008, 19:50\'
To ile będzie się ściągać !?!  :blink:
Zależy jak u kogo, u mnie 20min ;)

Ostatnio w ogóle nie mam czasu, ale jak ściągne moda to spróbuje przynajniej wszystko zwiedzić jak się da ;]  Jak coś mogę pomóc w spolszczeniu :)
 

Okrutny

Okrutny

Użytkownicy
posty120
  • Użytkownicy
Czy ktoś może doc jakieś inne zródło ściągnięcia bo umnie nie chce ;-( a ten mod widac że jest very fejny
 

LMVIII

LMVIII

Użytkownicy
posty49
Propsy5
  • Użytkownicy
Heh widać serwerek wog.ru nie jest za silny.... pamiętam to samo było na GSie jak opublikowali polonizację diccurica... plik 6 razy mniejszy i tak limit serwerka szybko wyssał... a jak dodali MT to co było? Strach pomyśleć jakie kozackie sprzęty mają na wogu niemieckim?! Taki traffic i bez zająknięcia...
 
www.gothicmods.info



Gothic Mody - Twoje źródło informacji na temat modyfikacji dla gry Gothic! Wywiady, recenzje, opisy i wiele wiele innych.

Okrutny

Okrutny

Użytkownicy
posty120
  • Użytkownicy
Udało mi sie! prawda co prawda po rusku ale zaczepiste filmiki. Zdaje się że z innej gry...
 

Fajeth

Fajeth

Użytkownicy
posty24
Propsy2
  • Użytkownicy
Nie idzie tego ściągnąć. Fajnie by było jakby ktoś to wrzucił na innego hosta...
 

roman

roman

Użytkownicy
posty1
  • Użytkownicy
Genialny mod ruscy się postarali, dodaje pełno rzeczy , obozów i 7 rozdział.

Runy: Szpon beliara(7 poziomów), Szał Śniącego, Wezwanie stada, Gniew stwórców i wiele innych.
Przedmioty: oselka do ostrzenia mieczy, oko gniewu, monogram paladynów itp.
Obozy: obóz bractwa, obóz łowców itp.
Umiejetnosci: demonologia, jezyk demonów, nawyk handlu, wyrób strzał i bełtów, wytrzymałość itp.

Można się uczyć obrony, przemieniać się w zombi.
Poprostu genialny mod.
 

Okrutny

Okrutny

Użytkownicy
posty120
  • Użytkownicy
No to ja jeszcze dodam swój komentarz. Mod jest bardzo duży dodaje wiele przedmiotów ( głównie zbroje) z g1 oraz inne. Można zauwazyć małe różnice w krajobrazie takie jak  studnia. Podział społeczny orków jest bardziej rozwinięty( zwykły ork, Kusznik, dwa rodzaje szamanów, wielu różnich elitów oraz oprócz warga zwykły orkowy piesek) . Xardas ma w końcu ucznia ( ten poszukiwacz na początku) oraz ochronę szkieletowa ;-D. Mod ma natomiast dwie wady - często bez powodu tnie się, i jest po Rosyjsku to trzeba spolszczyć > Koniecznie! -> http://themodders.org/index.php?showtopic=...20&start=20
 

ZodiaQ

ZodiaQ

Użytkownicy
posty1
  • Użytkownicy
Tak tak, spolszczyć tylko jest mały problem....czy ktoś zna na tyle dobrze rosyjski żeby się tym zająć?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry