Dark Saga/Mroczna Saga RU 313589 970

O temacie

Autor MaGoth

Zaczęty 26.10.2009 roku

Wyświetleń 313589

Odpowiedzi 970

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy

Pawciow

Dark Saga/Mroczna Saga RU
#960 2012-11-26, 22:13(Ostatnia zmiana: 2012-11-26, 22:13)
A dokładnie ? W obozie jest tylko palisada a na plaży kamienie i jaskinia z nieumarłymi piratami.Palisade już przeszukałem i plaże też...
to kiepsko szukałeś, jak wychodzisz z obozu, to masz ten niski murek #msg1061586mostu#msg1061586(na plażę) przeskocz na prawa stronę i szukaj po zewnętrznej stronie tego murku przycisku

TheKubaTM

TheKubaTM

Użytkownicy
posty44
  • Użytkownicy

TheKubaTM

Dark Saga/Mroczna Saga RU
#961 2012-11-26, 22:32(Ostatnia zmiana: 2012-11-26, 22:34)
A dokładnie ? W obozie jest tylko palisada a na plaży kamienie i jaskinia z nieumarłymi piratami.Palisade już przeszukałem i plaże też...
to kiepsko szukałeś, jak wychodzisz z obozu, to masz ten niski murek #msg1061588mostu#msg1061588(na plażę) przeskocz na prawa stronę i szukaj po zewnętrznej stronie tego murku przycisku
Dobra zwracam honor.Szukałem nie na tej plaży.Teraz mam takie pytanie odkopałem to ostatnie a ta skrzynka obok której był pierwszy przycisk została przezemnie otwarta wytrychem.Więc ? :D  Acha byłbym zapomniał prosiłbym też o nazwe klucza bo mam ich troche...
 

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Nazwy klucza nikt nie pamięta (z resztą to tradycja w goticzku - zbiera się 100 kluczy i nie ma się pojęcia który do czego służy).

Ale musiałeś pomylić kufry, bo tamtego na bank nie da się wytrychem otworzyć.
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

TheKubaTM

TheKubaTM

Użytkownicy
posty44
  • Użytkownicy
Nazwy klucza nikt nie pamięta (z resztą to tradycja w goticzku - zbiera się 100 kluczy i nie ma się pojęcia który do czego służy).

Ale musiałeś pomylić kufry, bo tamtego na bank nie da się wytrychem otworzyć.
No to gdzie jest ten kufer bo jeżeli to ten domek przy skale obok domu Avara o ile się nie myle to otworzyłem tą skrzynke.
 

chesterking

chesterking

Użytkownicy
posty60
Propsy31
  • Użytkownicy
Zna ktoś jakiś sposób na wywabienie ochroniarza Ash- Kora? Próbowałem na kilka sposobów, ale z negatywnym skutkiem.
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy

xendix

Dark Saga/Mroczna Saga RU
#965 2012-11-27, 11:30(Ostatnia zmiana: 2012-11-27, 11:42)
mam pytanie czy potrzebny jest modloader i g2mdk dawne nie grałem w mody do gothica a gdy instaluje dark sagę na czystego gothic 2 nk to dark sagi nawet nie da się włączyć bo włącza się standardowy gothic,czcionka jest inna ale gdy włączamy gothica wywala acess vilination czy jakoś tak.

Mam  windows 7 i gdy uruchamiam to w trybie zgodności z xp to gra się włącza menu jest jak w dark sadze ekran ładowania także lecz gdy odpalam nowa gra to znowu wylot do pulpitu
 

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader

tyson90
DreamVader

Dark Saga/Mroczna Saga RU
#966 2012-11-27, 11:43(Ostatnia zmiana: 2012-11-27, 11:45)
No to gdzie jest ten kufer bo jeżeli to ten domek przy skale obok domu Avara o ile się nie myle to otworzyłem tą skrzynke.
Najprościej będzie jeśli powiem, że to jest kufer stojący w domku, w którym był pierwszy przycisk.


Zna ktoś jakiś sposób na wywabienie ochroniarza Ash- Kora? Próbowałem na kilka sposobów, ale z negatywnym skutkiem.
Spróbuj go strzelić z łuku/kuszy powinien rzucić się na Ciebie. Wtedy masz 2 opcje: pobić go (tylko lepiej chyba, żeby inni orkowie tego nie widzieli), albo bawić się z nim w ganianego - wyciągnąć go jak najdalej od jaskini, szybciutko tam wrócić (gubiąc pościg), zrobić swoje i migiem się ulotnić, zanim ork wróci.


mam pytanie czy potrzebny jest modloader i g2mdk
Modloader na pewno nie, a jeśli chodzi o G2MDK, to nie powinien być potrzebny. Jeśli jednak bez niego nie działa, to spróbuj odinstalować Gothic, zainstalować od nowa i zainstalować G2MDK.

Aha, skoro masz "siódemkę", to może niech ktoś z tym samym systemem operacyjnym się wypowie, bo "siódemkowcy" mają często problem z Gothic/Sagą.
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy

xendix

Dark Saga/Mroczna Saga RU
#967 2012-11-27, 12:15(Ostatnia zmiana: 2012-11-27, 12:37)
g2mdk pomogło.problem rozwiązany
 

Eleven

Eleven

Użytkownicy
posty66
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Eee...Jest może solucja do Dark Sagi?
 

Khorne

Khorne

Użytkownicy
posty40
Propsy53
  • Użytkownicy
Niestety nikt nie dał mi żadnej konkretnej rady jak rozwiązać ten problem z błędem.. tak więc ponawiam moje pytanie tym razem zrobiłem screena może to coś pomoże..
W trakcie włączania DS wyskakuje ni coś takiego:


Mogę sobie też zapisać jakiś raport o błędzie i wygląda to tak:
może zainstaluj z high font res, albo zainstaluj starsze stery grafiki, sam gothic II NK(a mnoże instalujesz g2 bez dodatku NK?)normalnie Ci działał zaraz po zainstalowaniu?

Instalowałem już z tym i bez tego HFR niestety w żadnym wypadku nie działa. Nie wydaje mi się by starsze sterowniki pomogły, gdyż sam G2NK śmiga mi bez żadnych problemów. Tylko i wyłącznie gdy chcę włączyć DS wyskakuje mi ten cholerny błąd. :(
 

Księga Czarodzieja Instalka



Spoiler


"Poglądy są jak dupa. Każdy ma jakieś, ale po co od razu pokazywać?"



"Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światło pociągu. A maszynista widzi trzech debili na torach."



"Nie wytrzymałem napięcia - i w końcu wyjąłem palce z kontaktu..." :)



"Bo kto to będzie skryptował jak nie ja? Więc jak ma to być dla mnie niespodzianka?

Zawiążesz mi oczy przy skryptowaniu? "




Baggio

Baggio

Moderator działu
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • Moderator działu
http://themodders.org/index.php?/topic/18709-dark-saga-pl/ proszę pisać w tym temacie, jest bardziej intuincyjny dla nnowych graczy, ten wątek jest przestarzały.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry