Bohater jako kobieta, ork, smok itp. 6659 6

O temacie

Autor Sergio

Zaczęty 21.09.2009 roku

Wyświetleń 6659

Odpowiedzi 6

Sergio

Sergio

Użytkownicy
Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
posty449
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
Nie rozumiem czemu wszyscy tak się napalają na moda Valeia - Historia Wojowniczki.
Tylko dlatego że gra się tam kobietą?  Każdy głupi może to zrobić, wystarczy jedna linijka w pliku ini.

A więc zaczynajmy, otwieramy plik ini. naszego moda i znajdujemy linijkę:

Player = PC_Hero

Teraz zmieniamy ją na:

Player = instancja wybranego npc


Tym sposobem możemy sprawić by bohater był każdą niepowtarzalną postacią z jakimiś instance, nawet kobietą, orkiem czy smokiem (smoka jeszcze nie testowałem  :P  ).

Pozdrawiam i czekam na komentarze do tutoriala    :lol2:  :lol2:  ^_^
 



Zachęcam do oglądania mojego kanału na youtube, może nie jestem teraz jakimś mistrzem ale rozkręcam się. Hit na ten moment: http://www.youtube.com/watch?v=vzOXV0Nb658 Dla wszystkich tych którzy nie mają nic przeciw porcji śmiechu w oparciu o gothic.

heniu

heniu

Użytkownicy
posty143
Propsy1
  • Użytkownicy
Valeia - Historia Wojowniczki. każdy się napala na tego moda bo są ciekawe questy nie typu przynieś podaj pozamiataj, ale i tak przydatne :D

No kurczę VELAYA, a nie Valeia,
Adanos
 
gmpa.com.pl

feodaron.pl

jono

jono

Użytkownicy
posty525
Propsy155
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Sergio, nie pomyślałes o tym, że np jak zagramy Lordem Hagenem to nie będziemy mogli gadać z NPC?
 

Sergio

Sergio

Użytkownicy
Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
posty449
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
Wtedy trzeba się wysilić na kilka nowych skryptów, głównie chodziło mi o to by pokazać jak łatwo stanąć po drugiej stronie czyli zostać jakąś bestią.
 



Zachęcam do oglądania mojego kanału na youtube, może nie jestem teraz jakimś mistrzem ale rozkręcam się. Hit na ten moment: http://www.youtube.com/watch?v=vzOXV0Nb658 Dla wszystkich tych którzy nie mają nic przeciw porcji śmiechu w oparciu o gothic.

muttley

muttley

Użytkownicy
posty567
Propsy381
  • Użytkownicy
Nie prościej przerobić PC_Hero - bez pieprzenia się w skryptach - zauważcie, że odnośniki do skryptów np. Sleep są robione pod PC_Hero.
 

maciejG

maciejG

Użytkownicy
posty450
Propsy1
  • Użytkownicy
No ale i tak ciężko by było spać smokiem. To rozwiązanie z podmianą w ini w ogóle jest bez sensu.
Stanąć po drugiej stronie - co za patos  :D  .
 
Spoiler

LordSmarkula

LordSmarkula

Użytkownicy
posty141
Propsy1
  • Użytkownicy
Już dawno można było zauważyć jak Sergio kocha patos :lol2:
 
Ludzie zamienili religię na telewizję. Teraz telewizja daje lepsze efekty w manipulowaniu ludźmi.



Znakiem bogatej młodzieży nie wiedzącej co zrobić z pieniędzmi nie powinien być banan, a nadgryzione jabłuszko.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry