[WB][M]Festung Breslau 15129 18

O temacie

Autor MatBerserker

Zaczęty 27.07.2009 roku

Wyświetleń 15129

Odpowiedzi 18

MatBerserker

MatBerserker

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy

MatBerserker

[WB][M]Festung Breslau
2009-07-27, 18:37(Ostatnia zmiana: 2009-07-27, 19:16)
Witam jestem głównym twórcą Festung Breslau moda przeznaczonego dla Mount & Blade. mod przenoosi gracza do Wrocławia obleganego przez Armię Czerwoną.
Pewno wielu będzie uważało mnie za co najmniej wariata że przenoszę gracza ze średniowiecza do 2WŚ ale ja się tym nie przejmuje ponieważ moda robię głównie dla przyjemności.
W modzie zawarte zostało wiele modelów budynków, broni oraz mundurów.
Na dzień dzisiejszy w alfie zaimplementowałem:
-Stacjonarne CKMY
-Walki toczą się na ulicach najbliższej dzielnicy.
-Każda walka niszczy okoliczne zabudowania.
-Zróżnicofane frakcje.
Mamy zamiar dodać:
-Bitwy lotnicze (WiP)
-Bitwy pancerne(w planach)
-Poprawa AI(w planach)
-Charakterystyczne sceny miejskie (WiP)
-Realistycznie odwzorowana mapa Breslau.

Temat na forum o Mount and Blade

Stary zwiastun
Stara prezentacja MG34 Aktualnie został zastąpiony na nowszy i ładniejszy MG42, w planie jest zmiana efektów cząsteczkowych.



Parę screenów:
















EDIT: Zmieniłem screeny na pełnowymiarowe.
 

eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
Modzik całkiem, całkiem. Ale mogłeś zrobić za wrogów nazistów. Porozwalałbym ich :lol2:
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Witam!

Widzę, że kolejny mod M&B jest prezentowany na naszym forum. Nie powiem, koncepcja dość ciekawa i przede wszystkim odważna decyzja. Screeny wyglądają ok. Życzę powodzenia w dalszej pracy nad modem.

MatBerserker

MatBerserker

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
Cytuj
Modzik całkiem, całkiem. Ale mogłeś zrobić za wrogów nazistów. Porozwalałbym ich
Akcja dzieje się w obleganym Wrocławiu i nie wnikam czy gracz będzie chciał grac po Stronie Niemców czy Sowietów. Dodatkowo powiem że każda ze stron będzie miała kluczowe postacie (wypełnianie zadań od niech nie będzie obowiązkowe ale nagrody będą kusić)
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Będą jakieś postacie historyczne? I czy będzie można pojeździć czołgiem? :D

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Witam na forum! Spotkałem się z Twoim projektem jakiś czas temu i tym bardziej jestem zadowolony, że pojawiłeś się u nas ale do rzeczy.

Cytuj
mod przenoosi gracza do Wrocławia obleganego przez Armię Czerwoną.

Czy opieracie się o ścisłe kanony historii czerpane z relacji, opisów etc?
Czy w modzie będą jakieś fabularne wydarzenia odmienne od mount & bladeowego "róbta co chceta"?

Cytuj
-Walki toczą się na ulicach najbliższej dzielnicy.

Jak z AI przeciwników? Jest szansa, że będą prezentowali choć namiastkę taktyki czy będą równie głupi jak w podstawce?

http://img44.imageshack.us/img44/6286/mb28n.jpg - dlaczego pepesza nie wygląda jak... pepesza?

tak w ogóle to sugeruje poprawić tekstury, bo przykładowo zakrwawiona koszula prezentuje się tragicznie. Może warto pomyśleć nad lepszym grafikiem?  :D
 

Kolba

Kolba

Użytkownicy
posty23
  • Użytkownicy
Witam kolegę. Mod zapowiada się bardzo dobrze, popraw tylko teksturę koszuli tego weterana wojennego.

Pozdrawiam,
Kolba
 


Fartuess i Thoro - WON!

Zoom

Zoom

Użytkownicy
naczelny inwalida intelektualny
posty460
Propsy116
  • Użytkownicy
  • naczelny inwalida intelektualny

Zoom

[WB][M]Festung Breslau
#7 2009-07-27, 21:40(Ostatnia zmiana: 2009-07-27, 21:41)
Screeny ciekawie się prezentują, fabuła dość nietypowa ale trzymam kciuki że mod uda się ci/wam skończyć.
Witam na forum :D
 

MatBerserker

MatBerserker

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
Co do tekstury koszuli ona została narysowana błyskawicznie tylko po to żeby gra się wczytała. Głównie chodziło mi o testowanie czy uda się dodać do gry osobę bez jednej ręki.
A z AI jest dziwna historia. Ostatnio testowałem jeden skrypt walcząc z looterem(scena była pełna budynków) Gdy nie mogłem jednego znaleźć odpaliłem mapę podręczną i zauważyłem że znajduje się w budynku (takim do którego da się wchodzić). Okazało się że zbir zaszedł mnie od tyłu i dostałem po głowie :D
Z tego co widziałem gdy dobrze ustawi się AI mesh postacie zachowują się nie najgorzej.
PS. To jest zwykła pepesza z "bananowym" magazynkiem. Może wyglądać na dziwnie rozciągniętą ale to wina perspektywy.
 

DuoGum

DuoGum

Użytkownicy
posty224
Propsy8
  • Użytkownicy
O witam kolegę ;) . Mod podoba mi się od dawna, pomysł z drugą wojną światową jest innowacyjny. Tylko ciężko będzie ci utrzymać klimat tamtych lat, ale wierzę w ciebie :D .
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
celowanie odbywa sie tak jak w mib zza plecow czy palnujecie dodac celowanie przez szczerbinke?
w grze wystapia karabiny snajperskie?
 

MatBerserker

MatBerserker

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
Witam dawno nie zaglądałem ale za to przyniosłem nowy filmik z moda.
http://www.youtube.com/watch?v=VZ0L1MGWnWk

A teraz troche odpowiedzi.
Cytuj
celowanie odbywa sie tak jak w mib zza plecow czy palnujecie dodac celowanie przez szczerbinke?
w grze wystapia karabiny snajperskie?
Mam zamiar dodać system celowania przez szczerbinkę ale nie wiem jak będzie top wyglądało. A karabiny snajperskie już są (przygotuje dla nich alfeateksture nakładającą się na ekran podczas przybliżania.
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Wydaje mi się, że gdyby się tak długo latało zwykłym starym myśliwcem na boku, to by się dawno spadło na Ziemię. Musisz popracować nad fizyką, zrób coś że np. im większy kąt skrzydeł względem powierzchni, tym szybciej się spada.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Rohan

Rohan

Użytkownicy
posty38
Propsy1
  • Użytkownicy
To tak. Fajnie to wygląda z tym że dla mnie samolot coś sztywno leci. i jakbyś tak długo leciał nim dołem do góry to by już dawno spadł. A i na tym filmiku ktoś próbował przejść przez ścianę ?
 

Oszych

Oszych

Użytkownicy
posty6
  • Użytkownicy
Woooow !
Taki mod do M&B. Aż podskoczyłem jak przeczytałem . . .
Czy wiesz kolego, że to chyba pierwszy tego typu polski projekt do M&B ?
Oczekuje z niecierpliwością i trzymam kciuki .

Wyrazy szacunku za przeniesienie tak odmiennych realiów do gry zbudowanej na średniowieczną :)
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Czy wiesz kolego, że to chyba pierwszy tego typu polski projekt do M&B ?
Sądzę, że wie. Ciężko moddować i być niezaznajomionym ze sceną modderską.
 

Zizka

Zizka

Użytkownicy
posty28
  • Użytkownicy
gratuluję pomysłu! Ale chciałbym się spytać czy broń szybkostrzelna będzie zdatna do użytku? Bo z tego co widziałem jak strzelałeś na filmiku to czekałeś z dwie sekundy po każdym strzale aż celownik się zmniejszy
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Ważne info w temacie tego moda.
Zaczęły się BETATESTY moda na M&B Warband.
Wszystkich chętnych odsyłam tutaj- Nabór do Armii Poznań
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

SovieT

SovieT

Użytkownicy
posty22
Propsy4
  • Użytkownicy
Cytuj
Akcja dzieje się w obleganym Wrocławiu i nie wnikam czy gracz będzie chciał grac po Stronie Niemców czy Sowietów.

Ja oczywiście po stroni sowietów (je*ać szwabów) a co do moda ciekawie to wygląda jak kupie sobie nowy komputer to może kiedyś pogram jak wyjdzie.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry