Postulaty 690629 5144

O temacie

Autor Lavius

Zaczęty 20.01.2008 roku

Wyświetleń 690629

Odpowiedzi 5144

Gizbor17

Gizbor17

Użytkownicy
grafacz
posty349
Propsy455
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • grafacz
Postulat spełniony.
dziękować

Gothicowe prace:
themodders.org/index.php?topic=25436.0
Kanał na yt:
https://www.youtube.com/user/Gizbor17
Discord: Gizbor17#5689
Gizbor17>Zed>Zegiz

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6339
Propsy2876
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Swoją drogą mam też postulat, trochę liberalny i szokujący jak dla mnie: Znieśmy zakaz rozmowy o modach w shoutboxie. Forum umiera i naprawdę nie widzę powodu dobijać go w ten sposób. Rozumiem, by kasować pytania w stylu "Ej, gdzie znajdę rudę do Niszczyciela Demonów", ale pozostawienie możliwości luźnej rozmowy odnośnie modów jako takich, produkcji itd byłoby całkiem fajne.
@Splash @mgr inż. Aztek @inż. Avallach @Adanos @Mark56

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

Splash

Splash

Moderator
posty4126
Propsy3339
ProfesjaNierób
  • Moderator
Zwiększenie aktywności forum spowoduje, że będzie mi trudniej przemycać kradzione propsy

Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5222
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Swoją drogą mam też postulat, trochę liberalny i szokujący jak dla mnie: Znieśmy zakaz rozmowy o modach w shoutboxie. Forum umiera i naprawdę nie widzę powodu dobijać go w ten sposób. Rozumiem, by kasować pytania w stylu "Ej, gdzie znajdę rudę do Niszczyciela Demonów", ale pozostawienie możliwości luźnej rozmowy odnośnie modów jako takich, produkcji itd byłoby całkiem fajne.
A czy tak nie było zawsze? Problem był tylko wtedy, gdy toczyła się dyskusja na jakiś temat, a ktoś się pytał "gdzie znajdę miecz" lub mam problem z modem. Shoutbox jest otwarty do rozmów na różne tematy, więc dyskutujcie o modach. ;)

Deathrou

Deathrou

Użytkownicy
posty107
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A czy tak nie było zawsze? Problem był tylko wtedy, gdy toczyła się dyskusja na jakiś temat, a ktoś się pytał "gdzie znajdę miecz" lub mam problem z modem. Shoutbox jest otwarty do rozmów na różne tematy, więc dyskutujcie o modach. ;)

Dobra dobra, jak się kiedyś spytałem o opinie co lepsze, ER czy LZGD do ogrania nie przerywając nikomu dyskusji to mnie warnem straszyliście xD

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry