G3 paczka modów - animacje zbyt szybkie ? 1950 0

O temacie

Autor mt17

Zaczęty 5.11.2022 roku

Wyświetleń 1950

Odpowiedzi 0

mt17

mt17

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam dziwny chyba problem.
Zacząłem sobie nową grę z paczką modow wg instrukcji i wszystko cacy, zająłem miejscówkę po czym lecę pogadać z kim trzeba i kim sie da, pokraśc itd, w pewnym momencie widzę jak animacje są ok 1,5-2x szybsze. Biegam jak sprinter, poszedłem w stronę latarni zabić rabusiów i moje ataki jak i przeciwinika są również szybsze.
Czemu ? Czy ja coś zepsułem ?
Google nie pomaga w żaden sposób.

Pozdrawiam

=============
Dobra ogarnąłem. Gra jest tak stara że gdy mam 100FPS na 1440p w większości zaludnionego rejonu to tego tak nie wyczuwam. Ale gdy tak jak pisałem na cyplu jestem patrząc w kierunku.... yyyy w zasadzie niczego bo tylko kawałek ziemi/woda/niebo to te fpsy dobijają do 200 itd, i gra szaleje. No chyba że na to też jest jakiś fix ?
Bo w zasadzie jest to dziwne. Bo w opcjach można ustawić limit FPS i pomimo to klatki i tak lecą ponad tą wartość.

Tak samo dodam info że o ile czcionka jest lipna pod tych modach i instalacja "poprawionej xD" miała to zmienić, ale wg mnie jest lepsza o może 10%. Po prostu zbyt cienkie są te napisy że muszę skupiać się aby zobaczyć jak ktoś ma na imię lub inne informacje pomniejsze wyczytywać (nie, czcionka nie jest za mała, jest po prostu śmieciowa). Pobrałem na szczęście lepszą :)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry