M&B-edytor spaceropodobny 3109 3

O temacie

Autor Gother

Zaczęty 17.09.2008 roku

Wyświetleń 3109

Odpowiedzi 3

Gother

Gother

Użytkownicy
Nieskromny Mistrz Gothica
posty446
Propsy255
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Nieskromny Mistrz Gothica

Gother

M&B-edytor spaceropodobny
2008-09-17, 11:43(Ostatnia zmiana: 2008-09-17, 14:28)
Wszedłem do jakiejś wioski za pomocą opcji edit mode w grze Mount and Blade i postanowiłem ją trochę poprzerabiać. To była katorga. Ruszać kamerą nie mogłem tylko z oczu swojej postaci musiałem wszystko oglądać. Czy nie ma tu możliwości oglądania świata przy edycji z opcjami poruszania się na kształt F3 w Spacerze? Jeśli jest to jak ją włączyć?

//Edit by Bula: Zły dział  :D  , przenoszę.
 

Tul

Tul

Użytkownicy
posty7
  • Użytkownicy
Cytat: Gother link=topic=3777.msg32157#msg32157 date=Sep 17 2008, 11:43\'
Wszedłem do jakiejś wioski za pomocą opcji edit mode w grze Mount and Blade i postanowiłem ją trochę poprzerabiać. To była katorga. Ruszać kamerą nie mogłem tylko z oczu swojej postaci musiałem wszystko oglądać. Czy nie ma tu możliwości oglądania świata przy edycji z opcjami poruszania się na kształt F3 w Spacerze? Jeśli jest to jak ją włączyć?

//Edit by Bula: Zły dział  :D  , przenoszę.

Nie wiem jak to wygląda w spacerze, ale w edit mode w M&B masz najnormalniejszy w świecie free cam, jak we wszystkich innych edytorach. Klikasz lewym przyciskiem myszy i kręcisz kamerą, wsad przemieszczasz ją. Radzę przeczytać helpa, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, jest tam sporo ciekawych rzeczy zazwyczaj pomijanych w tutorialach.
 

Manitas

Manitas

Użytkownicy
posty1
  • Użytkownicy
Cytat: Gother link=topic=3777.msg32157#msg32157 date=Sep 17 2008, 12:43\'
Czy nie ma tu możliwości oglądania świata przy edycji z opcjami poruszania się na kształt F3 w Spacerze? Jeśli jest to jak ją włączyć?
Nie każdy o tym wie - Edit Mode działa prawidłowo tylko w trybie okienkowym. Użyj LAlt + Enter.
 

Gother

Gother

Użytkownicy
Nieskromny Mistrz Gothica
posty446
Propsy255
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Nieskromny Mistrz Gothica
Temat do zamknięcia, dzięki Tulowi wszystko już wiem  :)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry