Walka na pięści 4601 3

O temacie

Autor

Zaczęty 26.08.2008 roku

Wyświetleń 4601

Odpowiedzi 3

Znag
  • Gość

Znag
Gość

Walka na pięści
2008-08-27, 00:06(Ostatnia zmiana: 2010-07-07, 21:10)
Czy jest na tym forum osoba znająca się na moddingu Wiedźmina i mogłaby mi napisać jak zrobić walki na pięści w karczmach?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Po pierwsze musisz mieć stworzoną postać. Zakładam, że masz już ją zrobioną. Następnie przechodzimy do naszej postaci, następnie do podgrupy Statistics i do Profiles, a następnie wybieramy opcję Attitude_Fistfighter. Dzięki temu postać może brać udział w walkach na pięści. Przechodzimy do Combat Styles i w oknie Style definiujemy styl poprzez kliknięcie PPM i naciśnięciu Add. W Name wpisujemy FistfighterCommoner. Przy WeaponType wybieramy FistFight i klikamy ok. W oknie Attacks definiujemy siłę ataku. Klikamy PPM i wybieramy Add. Zaznaczamy np. opcję FistFight  level 2. Następnie robi się jakiś dialog i w ustawieniach dialogu w opcji Response wpisuje się Gain/Fistfight.

Jeśli coś jest nie zrozumiałe, to radzę przeczytać tutorial do D'jinni. Tam jest lepiej wyjaśnione, niż tu  :D

Znag
  • Gość
Zrobiłem dialog i postać.Wyzywam ją na pojedynek i walczy , ale jak dokładnie się robi , żeby po dialogu postać i Geralt:
1.Szli na środek i dopiero zaczęli walczyć.
2.Jak stworzyć teren , po którym jak się wyjdzie to walka jest przerwana.
3.Jak stworzyć , żeby pięściarze (2 npc) walczyły ze sobą , a jak dojdzie do walki pięściarza z Geraltem to przestają?
 

Lavius

Lavius

Użytkownicy
posty96
  • Użytkownicy
Hmmm... Nie kojarzę już gdyż szybko porzuciłem pomysł moddowania wiedźmina ale jeśli coś o mordobiciu na necie będzie to tutaj:

http://pl.djinni.wikia.com/wiki/Rozrywka_w_konwersacjach
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry