[G2 Classic & NK] Modyfikacja NoTR customizera lub kompatybilna [odpłatnie] 1380 0

O temacie

Autor Cysiu

Zaczęty 30.05.2022 roku

Wyświetleń 1380

Odpowiedzi 0

Cysiu

Cysiu

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
(ponieważ jest to mój pierwszy post na forum, serdecznie przepraszam osoby moderujące i uprzejmie proszę o przeniesienie wątku, jeśli nie jest to odpowiedni dział - po przejrzeniu forum ten wydał mi się najbardziej adekwatny)

Dobry dzień,

Poszukuję osoby chętnej do przygotowania małej modyfikacji NoTR Customizera (LINK) pozwalającej na zmianę obrażeń zadawanych przez tylko niektóre, wyznaczone bronie, zamiast wszystkich z nich.
Dodatkowo zainteresowany byłbym drobnym skryptem wyświetlającym zasięg broni białej, typ zadawanych obrażeń (sieczne/obuchowe) oraz modyfikacją atrybutów i typu atrybutów wymaganych przez kilka z broni.
Dokładną listę zmian przekazałbym po skontaktowaniu (oczywiście mieściłaby się ona w zakresie wskazanych powyżej zadań).

Ogłoszenie zamieszczam, ponieważ samodzielne próby eksperymentowania nie przyniosły efektów, a nie dysponuję czasem, by nauczyć się samodzielnie modyfikacji programu ani samego Gothica...

Za udzieloną pomoc przewiduję wynagrodzenie w formie "zdalnej flaszki" o wartości ~100 zł (przy założeniu poświęcenia powiedzmy max. 2 roboczogodzin), realizowanej np. poprzez przelew BLIK.

Osoby chętne do przyjęcia "zlecenia" proszę o wiadomość mailową pod adres christhewindy@gmail.com.

Pozdrowienia!
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry