[NB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 57202 221

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 11.01.2021 roku

Wyświetleń 57202

Odpowiedzi 221

Keldorn

Keldorn

Użytkownicy
posty439
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
To jeszcze z wężem pogadaj, dopiero on kieruje Cię do snipsa.  Jeśli coś się popsuło to dopiero grimes w gd uczy.

Ani Wąż ani Snipes nie ma ze mną, dodatkowych opcji dialogowych :/ nie wiem co się odwaliło, ale coś się zepsuło. Na szczęście dla mnie nie byłem daleko, bo raptem w połowie 1 rozdziału, jeszcze przed zabiciem Dextera także zacząłem wczoraj nową grę i już na nowej grze było wszystko OK. Także nie wiem, złośliwość rzeczy martwych czy co.

Może bredzę, ale wydaje mi się, że przeczytanie książki Magiczna Ruda przed nauczeniem się kopania rudy psuje sprawę. 
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Hej.
Pieczęcie ognia poprawiają dmg od czarów ( na magu ognia ) a pieczęć magii też tak działa?
Bo jakoś nie zauważyłem przyrostu dmg od magii, chyba że to inaczej jakoś jest liczone?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pieczęcie magii zwiększają dmg zaklęć, które zadają obrażenia od magii a nie od ognia.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Jest gdzies opis tych wszystkich pobocznych klas typu mroczny rycerz, druid, szaman i jakis innych? Przeszedlem Kroniki Archolos i chetnie bym wrocil do Returna najnowszego.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio


IgnisBox

IgnisBox

Użytkownicy
posty13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Zjebałem misję (chyba, nie jestem pewien) "Wiadomość UrKarrasa" prawdopodobnie zapomniałem w euforii zwiedzania miasta orków.

Teraz dwa akty dalej szukam najlepszej kuszy czyli misja z jej zrobieniem u jakiegoś tam orka łowcy, i tak sobie przypominam że nie miałem też misji z podpaleniem składu paladynów i wybiciem paladynów pod klasztorem zmiennokształtnych... A wiem że kieł muratina dostarczyłem... Więc te powinny być następne...

Czy da się jakoś te misję wymusić? Jakoś zmniejszyć reputację u orków? Bo coś mi świta że za szybko wpadłem do wodza i te misję się zapewne po blokowały.

Ktoś coś?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
A olać te misje :p
Do niczego nie potrzebne
 

IgnisBox

IgnisBox

Użytkownicy
posty13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No najlepsza kusza w grze... No i chyba w skrzyni nak Ur Karrssem coś ciekawego leżało... No ale nic jak wbije 100%w kuszy to kodem się poratuje...
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Tylko że nawet z nie najlepszą kuszą w grze można robić spokojnie 1200-1500dmg albo więcej, co wystarcza raczej już na wszystko, więc oczywiście można "trajhardować" ale czy warto? to już sam musisz sobie odpowiedzieć
 

IgnisBox

IgnisBox

Użytkownicy
posty13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Narazie kruka wrzuciłem niechcący do ławy i mam kusze od niego i jest git ^^ Dzięki za szybki odzew
 

papintos

papintos

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie znajde czarnego trolla poza khorninis i jarkendarem? Brakuje jedna skóra do pancerza
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
masz 4 albo i więcej, dookoła zamku w GD.
 

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zostałem sobie paladynem, w spisie widzę że dostaje się jakiś miecz za wyczyszczenie obozu dextera jako pal. Takiego nie dostałem, mam do kupna tylko ten od harada. Wszedłem sobie na szybko 4r I także brak możliwości kupna od kogokolwiek innego mieczyka.. A widzę że można 3 dostać jakoś które mają fajne dmg nieumarle. Coś ktoś?
 

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
7 rozdział, wszystkie armie są zebrane na farmie onara oprócz magów ognia (siedzą dalej w klasztorze). Powinienem dostać w tym momencie zadanie od Lee "potężni patroni orków" wg poradnika, jednakże brak z nim jakichkolwiek opcji dialogowych, natomiast po ostatniej rozmowie z pyrokarem zaktualizował on mi zadanie "opiekunowie", że trzeba osłabić Innosa, beliara i adanosa, a ja muszę spróbować znalezc "jakieś małe bóstwo" które pomogłoby mi w walce. Netbek nic nie wie, nikt nic nie wie. Stoje i nie wiem co dalej?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
A próbowałeś może pogadać z Hagenem?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

exparker

exparker

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hejka, mam pewien problem, otóż w zadaniu zaginieni bez wieści jestem na etapie w kopalni orków, zrobilem zadania w dolnej części kopalni najpierw, zabiłem demona, strażnika sfery. Potem dopiero zrobiłem zadania związane z zaufaniem u niewolników i rozmawiałem z wenzelem, ale nie mam kolejnych opcji dialogowych żeby popchnąć ten quest do przodu, miejsce teleportu jeśli dobrze rozumiem jest niedaleko strażnika sfery, z którego miałem dostać kamień ogniskujący - nie jestem tez pewny czy go dostałem z tego strażnika i moje pytanie brzmi czy zrobiłem coś źle, czy coś pomieszałem z kolejnością i czy da się coś z tym dalej zrobić?
 

crydead

crydead

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Moi mili pozwolę sobie zapytać również w tym wątku o proponowaną przez Was kolejność odwiedzana lokacji - może nawet z uwzględnieniem rozdziałów. Dzięki!

xoxo
 

Connor

Connor

Użytkownicy
posty188
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć,

Mam problem z zadaniem zachodnie wybrzeże, przeczytałem te 3 tabliczki od Kormaka poszedłem do tego tunelu z kamiennymi strażnikami na bagnach ale nie było tam żadnego bossa z którego ma niby lecieć tabliczka. Ktoś coś podpowie ? :)
 
Welcome to a world where dreams become nightmares!
Undead Army

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Na pewno poszedłeś dobrze?
 

WetherS

WetherS

Użytkownicy
posty13
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem z pierscieniem kruka dla draksa mam 3r kruk pokonany ide do draxa i nie ma opcji dialogowej i w nowym patchu kruk wogule nie ma pierscionka moze ktos napisac gdzie sie znajduje bo mam 5 rozdział i z podstawowych mijsi mi tylko ta została
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry