[NB] Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne 35494 109

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 11.01.2021 roku

Wyświetleń 35494

Odpowiedzi 109

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
A jakby tak pliki odpowiadające za model pająków, polnych bestii i pełzaczy podmienić na jakiegoś kretoszczura. Może i by coś z tego było. Być może zmiana bezpośrednio plików nie będzie wywalała gry, bo te pajęcze bossy nie mają jakoś twardo oskryptowanych stadiów starć.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
 

lichwiarzlehmar95

lichwiarzlehmar95

Użytkownicy
posty17
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A jakby tak pliki odpowiadające za model pająków, polnych bestii i pełzaczy podmienić na jakiegoś kretoszczura. Może i by coś z tego było. Być może zmiana bezpośrednio plików nie będzie wywalała gry, bo te pajęcze bossy nie mają jakoś twardo oskryptowanych stadiów starć.

Da się tak zrobić na własną rękę?
 

Li_Renifer

Li_Renifer

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Trafiłem na 2 problemy:

- po którymś śnie zniknęły mi parametry nad paskami życia, many i wytrzymałości. Pomogłem wczytanie wcześniejszego zapisu.
- po wczytanie zapisu z dnia wczorajszego nie słyszę dialogów rosyjskich - rozmowa z Taylorem i Xardasem w sprawie questu od Taylora
 

CyBu318

CyBu318

Użytkownicy
posty26
  • Użytkownicy

- po którymś śnie zniknęły mi parametry nad paskami życia, many i wytrzymałości. Pomogłem wczytanie wcześniejszego zapisu.

Wciśnij klawisz "I" następnym razem
 

kacjan47

kacjan47

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, czy posiada ktoś link do patcha usuwającego potrzeby takie jak głód, pragnienie i zmęczenie na wysokim poziomie trudności? Jestem pewien, że kiedyś taki patch lub też fix miałem zainstalowany, ale nie mogę znaleźć linku
 

IgnisBox

IgnisBox

Użytkownicy
posty13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wiem że nie do końca to pomocne, ale da się na tym grać z przyjemnością szczególnie na wyższym poziomie trudności...Najtrudniejszy jest początek potem w korinis kupisz wędkę i już nie ma problemu...
 

kacjan47

kacjan47

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może i tak, ale jakoś dalej gryzie mi się to z koncepcją Gothica, chciałbym zachować trudność polegającą na cięższych potworach, ale bez tego pragnienia
 

IgnisBox

IgnisBox

Użytkownicy
posty13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
To tylko 2 razy dziennie się napić butelkę wody a żarcie i tak non stop na początku się je by się leczyć ^^
 

furlon

furlon

Użytkownicy
posty70
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czy ktos moze pomoc w zwiekszeniu trzcionki jest troche za mala podmienialem pliki roznych trzcionek ale to nic nie daje
 

IgnisBox

IgnisBox

Użytkownicy
posty13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Da się zmienić klawisz "otwarcie zamku siłą" z "y" na inny gdyż mam podpisane tam okno od SnC i z shift próbuje mi otworzyć go zręcznością
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W pliku .ino jest możliwość zmiana klawiatury z niemieckiej na normalną wtedy problem znika.
 

IgnisBox

IgnisBox

Użytkownicy
posty13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dobra a by otwierać zamki siła to trzeba się uczyć ich otwierania? Bo ja ogółem gram pod siłę ale jakoś nie wpadłem na to wcześniej że może tak czy siak trzeba mieć skilla w otwieraniu nawet na siłę.... XD
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie trzeba. Jak masz wystarczająco siły to wyłamujesz i tyle.
 

vexer

vexer

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ktoś wie o co chodziz tymi literkami? zawsze jest tak jak odpalam przez stema, z pulpitu działa normalnie, ale chce żeby naliczało mi czas gry https://imgur.com/a/WMrbVSR
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Prawy na gothica na steamie > właściwości w pole opcje uruchamiania wpisujesz ścieżkę do gothc startera i dodajesz %command%. Przykład:
Cytuj
"..\Gothic II\System\GothicStarter_mod.exe" %command%
 

Aziral

Aziral

Użytkownicy
posty92
Propsy22
  • Użytkownicy
Po zainstalowaniu New Balance z tego nowego instalatora i po uruchomieniu gra się włącza i po chwili wyłącza, a po ponownej próbie wyskakuje komunikat, że nie mam jakichś uprawnień i nie da się odpalić też żadnej innej aplikacji więc zostaje reset kompa. Po resecie przed wczytaniem pulpitu jest czarny ekran z napisem, że trwa usuwanie virusa i po chwili pokazuje się pulpit. Dodam, że wcześniej nie wykrywało mi żadnego virusa. Ktoś coś wie na ten temat?
 

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy

IgnisBox

IgnisBox

Użytkownicy
posty13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hejka
Jak to jest z tym Druidem?
W pliku exela gdzieś z internetów jest hasło.:
"mniesze obrażenia magiczne i fizyczne  o 30%"
Ale czy ogółem? Czy tylko podczas przemiany?
 

Subuki

Subuki

Użytkownicy
posty163
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć ludzie.
Czy mogę zagrać w Returninga 2.0 z humans remaster.vdf? Jest kompatybilny z Returningiem?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry