Dodawanie nowego przedmiotu do gry? 6415 7

O temacie

Autor

Zaczęty 11.08.2008 roku

Wyświetleń 6415

Odpowiedzi 7

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Dodawanie nowego przedmiotu do gry?
2008-08-12, 01:35(Ostatnia zmiana: 2010-07-07, 21:11)
Nowy model + nowe tekstury. Jakieś pomysły jak tego dokonać?
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Crysis za pomocą SANDBOXA :roll:
 

DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica
Far Cry, Sandbox jedynka
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
theModders > Modding Gothica > Pomoc przy tworzeniu modów > Modowanie gier > The Witcher

co przez to rozumiecie?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja

Adanos
Administrator

Dodawanie nowego przedmiotu do gry?
#4 2008-08-12, 11:21(Ostatnia zmiana: 2008-08-12, 11:22)
Modowanie Gothica przez Wiedźmina? Pisałem w temacie pytania/sugestie na temat forum, aby załatwić tą sprawę, a nie tworzyć burdel. Jak na razie bez echa...

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
nie nie, oto. Pisze wyraźnie o wiedźminie i nie interesuje mnie farcry ani crysis więc nie wiem skąd te rady.
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja

Adanos
Administrator

Dodawanie nowego przedmiotu do gry?
#6 2008-08-12, 16:17(Ostatnia zmiana: 2008-08-12, 16:57)
Nie jestem pewien, ale w folderze Data powinny być rózne foldery. Do folderu Templates myślę, że należałoby dodać model, a do Textures teksturę. Później te rzeczy w D'jinnim dodać.

Edit: Pomyliłem się. Model do folderu Meshes.
Tu jest tutek o strukturze folderów: http://pl.djinni.wikia.com/wiki/Struktura_...aty_plik%C3%B3w

juvefan

juvefan

Użytkownicy
posty1
  • Użytkownicy
Cytat: Adanos link=topic=3168.msg27514#msg27514 date=Aug 12 2008, 16:17\'
Nie jestem pewien, ale w folderze Data powinny być rózne foldery. Do folderu Templates myślę, że należałoby dodać model, a do Textures teksturę. Później te rzeczy w D#msgote author=Adanos link=topic=3168.msg27514#msg27514 date=Aug 12 2008, 16:17\']Nie jestem pewien, ale w folderze Data powinny być rózne foldery. Do folderu Templates myślę, że należałoby dodać model, a do Textures teksturę. Później te rzeczy w Djinnim dodać.

Edit: Pomyliłem się. Model do folderu Meshes.
Tu jest tutek o strukturze folderów: http://pl.djinni.wikia.com/wiki/Struktura_...aty_plik%C3%B3w
Witam,
to tak naprawdę nie ma znaczenia w jaki folder wepchniesz model bo i tak pliki z modelem i tekstura musisz wrzucić do modułu a to można zrobić z każdego folderu znajdującego się w folderze DATA gry.
Polecam przeczytanie tego tutka:
http://pl.djinni.wikia.com/wiki/3DSMax_a_Djinni
Tym nie mniej zrobienie nowego modelu i wrzucenie go moda jest trudne. Nie ma do tego celu oficjalnych narzędzi a jedynie narzędzia z NWN.
Przy tworzeniu postaci najekonomiczniej jest zmienić jedynie teksturę. Najłatwiej będzie podmienić teksturę już istniejącej postaci pod taka samą nazwą jaką miała w oryginale. Oryginalne tekstury można uzyskać po wypakowaniu ,,bifów" tutorial na ten temat:
http://pl.djinni.wikia.com/wiki/Wypakowywa...ik%C3%B3w_z_gry
Pozdrawiam
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry