Zmiana oferty na CBA.pl - likwidacja kont FREE starszych niż rok. 3985 3

O temacie

Autor A.K.

Zaczęty 7.02.2020 roku

Wyświetleń 3985

Odpowiedzi 3

A.K.

A.K.

Użytkownicy
posty159
Propsy161
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W sumie informacja nie jest może na tyle ciekawa, żeby zakładać nowy temat, ale nie znalazłem sensownego zbiorczego o hostingach, a może to kogoś zainteresuje.

Otóż popularne swego czasu CBA.pl zmienia plan FREE, ograniczając darmową ofertę hostingową do jednego roku. Później trzeba przejść na jeden z płatnych planów, inaczej konto FREE (tylko konto hostingowe, nie profil użytkownika) zostanie zawieszone.

Istniejące konta FREE starsze niż rok są ważne jeszcze tylko do 2 marca, więc jeśli ktoś jest przywiązany do swojej stronki, czy innego "pierwszego 4óm w phpBB by Przemo" i nie chce opłacać planów CBA.pl, powinien szybko szukać innego hostingu.

Źródło: LINK
 

emilplywanie

emilplywanie

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czym bliżej tego terminu tym większa zniżkę oferowali.
 
<a href="https://www.emilsiedlarz.pl/">Emil Siedlarz</a>

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Ostatnio ze znajomym stawialiśmy stronkę na tym hostingu. Jako hosting do zabawy jest spoko, nawet opcję free można łatwo pozbawić reklam, dzieki czemu masz hosting bez informacji z każdej strony, że "JEST TO WERSJA FREE" :D
Co do likwidacji kont - pamiętam, że 4 lata temu zakładałem konto na "rok", ale zdjęli stronę dopiero miesiąc temu xD
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

ramerp91

ramerp91

Użytkownicy
posty1
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Trochę lipa, pamiętam jak miałem tam wszystkie strony serwerów minecarft :D
 
Sativamb to Sklep internetowy konopny, który oferuje konopie z niewielkiej rodzinnej uprawy z południa Polski.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry