Poszukiwany skypter do ER Plus 2683 4

O temacie

Autor Vincent93

Zaczęty 27.08.2019 roku

Wyświetleń 2683

Odpowiedzi 4

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Vincent93

Poszukiwany skypter do ER Plus
2019-08-27, 21:10(Ostatnia zmiana: 2019-08-27, 21:25)
Siema

Pracując z Outlanderem nad ER przygotowałem ponad setkę zadań , których z braku czasu nie dodaliśmy do moda. Były to chociażby bardziej rozbudowane fabularnie Nowy Obóz i Sekta , Turniej Gladiatorów w Starym Obozie , poszerzenie wątku Łowców Orków , dodanie więcej treści w Starej Kopalni i w obozie pod nią czy parę zadań związanych bezpośrednio z Xardasem. Z racji iż mnóstwo materiału pisanego typowo pod ER poszło w odstawkę postanowiłem zawalczyć o realizację ich w sub-modzie w postaci ER Plus gdzie byłoby więcej zadań i parę dodatkowych rzeczy. Zająłbym się dialogami i nadzorem prac natomiast nie znam się na sprawach technicznych. Dlatego by projekt ruszył potrzebny jest skrypter. Jeśli ktoś byłby chętny do współpracy przy udoskonalaniu Edycji Rozszerzonej to proszę pisać wiadomości prywatne albo odpowiedzieć w tym temacie. Serdecznie Pozdrawiam Wszystkich :D.
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Niestety nikogo nie udało mi się znaleźć. Jeśli ktoś będzie chciał masę gotowych scenariuszy do swojego moda do G1 (a można zaadaptować do G2) niech napisze na pw to mu prześlę  z racji na to iż ER Plus niestety chyba jednak nie powstanie (choć ciągle się łudzę) , no bo strona techniczna to nie moja bajka. Ogółem mam gotowych 158 scenariuszy zadań , tak jak mówiłem chętnym podeśle i niech to wykorzystają bo po co ma iść na marne.

 

Arturion

Arturion

Użytkownicy
posty21
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Trzeba kogoś wyszkolić w takim razie. Kiedyś się trochę bawiłem skryptami i podstawy znam.  Jakby mnie ktoś podszkolił w tym to spokojnie mógłbym pomagać.
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na tym forum powinieneś znaleźć kilku ludzi , którzy by ci pomogli jeśli nie nauczyli to przynajmniej naprowadzili ( np. outlander , bogu9821 i kilka innych osób). Byłbym im za to stokrotnie wdzięczny. Oprócz tego dogadałem się jeszcze z kimś kto może mi pomóc jeśli chodzi o skrypty jak skończy swój projekt ale to długa perspektywa.
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Udało się znaleźć skryptera i pracę ruszyły , zobaczymy ile z przygotowanego materiału uda się dodać. Cieszy , że wreszcie coś się dzieje.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry