Błędy i bugi 56339 183

O temacie

Autor TheKetrab

Zaczęty 12.06.2019 roku

Wyświetleń 56339

Odpowiedzi 183

Konanowicz

Konanowicz

Użytkownicy
posty35
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ten Mod To jeden wielki bug naprawdę.
Po rozmowie z tym Magiem z zadania z Bestiami w 3 rozdziale ''agresywne'' mobki ignoruja bohatera i mozne je bic bezkarnie.
Po wykpaniu grobow pojawiaja sie niesmiertelne szkielety
a jak idzie sie na przełęcz na samym koncu za trollem jest skała gdzie teleportuja sie postacie. A ten dziwny mag jest wrod nich i je zabija.
Najbardziej wkuriwa chyba ten bug gdzie postacie zamiast twarzy maja czarne kominiarki na łbie.
Poddaje sie na 3 rozdziale a mod stracil klimat po 1. A szkoda bo jest dubbing.
 

Ertix

Ertix

Użytkownicy
posty9
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Ertix

Błędy i bugi
#181 2020-12-12, 02:29(Ostatnia zmiana: 2020-12-14, 00:07)
Nie poddawaj się, gra może i ma bugi, ale na pewno jest warta rozegrania - sam się jeszcze nimi nie zniechęciłem.
Szkielet o którym piszesz to pewnie "Susan piękna" ta w okolicy placu wymian? Już tu się przewinął wątek że ona specjalnie jest nieśmiertelna, w skrócie oczyszczasz grób i w nogi. A te kominiarki faktycznie bywają irytujące, ale hej, nie każdy w grze musi mieć wyjściową twarz xD

Zastanawiam się nad różnicą między poziomem łatwym a pozostałymi, to nie tak że na poziomie easy jak sprzedajemy itemy powinniśmy dostawać więcej hajsu? Tymczasem za prawie wszystko od samego startu jest 1 sztuka złota : P
I w sumie nie bardzo jest easy xD

Największy problem miałem z tymi paczkami broni co trzeba było podrzucić do skrzyni w obozie bandytów, niby Gestath w rozmowie je dał, w ekwipunku ich nie miałem, to przyzwałem tego co ma wszystkie itemki (3 razy) by wziąć od niego paczkę broni jednoręcznych bo myślałem że o to chodzi - przy czym mi nie zaliczało, pierdyliard loadingów i nagle w ekwipunku pojawiły się te magiczne paczki z bronią - a na 100% ich nie miałem bo za każdym razem traciłem 5 minut na sprawdzenie całego ekwipunku, nie wiem co w końcu pomogło.

Mod na pewno wymaga paru łatek, ale to nie tak że jest nie grywalny. (oprócz konieczności uruchomienia 4 rozdziału : P )

Post po edycji:
Ale za to w czwartym rozdziale już się ostro pierdzieli... Erak powinien być w miejscu Gestatha w obozie myśliwych z tego co zrozumiałem, a u mnie leżał martwy w twierdzy - dopiero jego ożywienie pomogło pchnąć fabułę dalej ;..;

Kolejny EDIT:
Ktoś ogarnął jak zrobić tego questa na komplet łowcy u Jana? Stoję przed nim ze wszystkim co trzeba i nie ma opcji dialogowej na ten temat
 

Konanowicz

Konanowicz

Użytkownicy
posty35
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nom chciałbym sie nie poddawac ale kiedy przeciwnicy staja sie neutrali to troche bezsens bo nie ma funu z gry.
Jak by ktoś wiedział jak naprawić/ uniknąć to niech napisze bede wdzięczny.
Mam Save tuż sprzed rozmowy z magiem i wtedy wszystko jest gitara.

Gram na poziomie prawie najtrudniejszym i też mam za 1 sztuk złota sprzedaż. Bardziej chyba opyla sie isc w zrecznosc i kradziez niz uczyc sie lootowania mobkow
Co do paczek to mogles przeoczyc bo mialy nietypowa teksture i byly gdzie w srodku eq a nie na koncu jak zazwyczaj hehe
 

MasterViking1993

MasterViking1993

Użytkownicy
posty2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam Panowie jest problem otóż mam hełm a nie mogę go założyć kiedy to robię nie walczę mieczem tylko pięściami czy to jakiś bug a może da się to jakoś naprawić proszę o pomoc.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry