[AB] Pytania i problemy techniczne 173042 779

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 1.03.2019 roku

Wyświetleń 173042

Odpowiedzi 779

Norsu

Norsu

Użytkownicy
posty15
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sory ale jestem w tym zielony. Mógłbyś streścić jak to zrobić?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Okej spokojnie, Używasz dx11? nie? to zainstaluj i zobacz czy będzie ok, a jak już masz to przeinstaluj jeśli dx11 nie pomaga to niestety nie wiem, bo problem może powodować wszystko i nic, ale najpewniej coś z dx11.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
[Nieaktualne]
[New Balance] Przekazałem Skipowi broń (piracki kordelas) ale zadanie dalej wisi w dzienniku jako nieskończone.
 

kowal1528

kowal1528

Użytkownicy
King of Death
posty83
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • King of Death
Mam problem. Wybrałem za ciezkie ustawienia,  wszystko na maks, 50% expa i 3pn- musialem poddać sie bo juz wszystko bylo ode mnie 30 razy mocniejsze. Nic nie mogłem zrobić i zdecydowlem sie na z start od nowa. Tym razem zamiast 3pn na poziom wahałem sie pomiędzy 10 a 7,ale padlo na 7, żeby pozniej nie było za latwo. Problem polega na tym że dalej mam3 pn na poziom mimo zmienionych ustawień. Czy jakos da sie to naprawić? W ustawieniach czy Marvinem?
Na B takze jest napisane 3 pn na poziom (no,  juz 2 bo lv 11)
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Grasz na snc twój wybór liczby pnów na początku nie ma znaczenia. 
 

wojtek988

wojtek988

Użytkownicy
posty172
Propsy21
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Transfer mocy na miecz z czarnej rudy w 7 rozdziale, przy próbie odczytania już zwoju - access violation. Jest jakaś rada na to?:(

Hadvar

Hadvar

Użytkownicy
posty58
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czołem, mam pewien problem. Chwile po tym jak włączę ekwipunek, wyświetla się na moment a potem znika. Zmiana rozmiaru ekwipunku niestety nie pomaga. Miał ktoś może kiedyś ten sam problem?

Edit: Nieważne, problem rozwiązał się sam... po kilku restartach gry.
 

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hej, właśnie zmieniłem kompa i instalowałem returna AB od nowa i parę rzeczy mi się zmieniło. Głównie dwie:

1) Gra jest podzielona na poziom podstawowy + koszmar/ koszmar+ oraz brakuje tych dodatkowych zadań w grze (np z zębaczem przed wieżą Xardasa lub strażnikiem na farmie Lobarta). Jak i skąd mogę pobrać tę łatkę żeby to przywrócić? (oraz żeby content z poziomu trudności był jednolity)

2) Poprzednio miałem trochę inne tekstury i one mi odpowiadały. W tych teksturach szata Xardasa na początku była fioletowa, może ktoś kojarzy o które chodzi. Mogę dostać na nie namiary?

Dzięki z góry za pomoc!
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1.  Dodatkowo wyłączony jest Quest z zębaczem Xardasa. Aby go przywrócić należy w Gothic.ini dodać lub zmienić bSnapperQuestStart na 1 (bSnapperQuestStart=1).
A co do strażnika to powinien nadal być, chyba że jakąś starą wersję posiadasz.
 

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No ok, ale gdzieś była wersja do pobrania gdzie już nie ma do wyboru poziomów trudności tylko jest jeden uwzględniający cały content.

I jak z tymi teksturami?
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No to nie wiem, w New Balance aktualnie są 2 poziomy Gothic (z możliwością customizacji trudności) i nightmare. Ale jak w ostatniej wersji AB to jest to nie mam pojęcia.

Co do tekstur to nie wiem.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Hatton Chyba idzie o Textures Replacer ExCluD3Da. Są linki w głównym temacie.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Jao, ok sprawdziłem, to nie te :D ale już ciul zostanę przy nich... do trybu też się przyzwyczaiłem i ta modyfikacja w gothic.ini pomogła z questem na snappera :)
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

Necrontyr

Necrontyr

Użytkownicy
posty44
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Co jest z tą grą ***** nie tak?! Jeśli chce podczas gry jakiegoś sejwa to moge o tym zapomnieć. Każda próba kończy się tym że pod sam koniec ładowania nastepuje zwiecha ale to taka że jedynym wyjściem jest restart komputera! Jedynym sposobem na wczytania sejwa jest wyjście z gry i odpalenie od nowa oraz wczytanie tego co chcesz. WYTYFY?! Polacy robili tego moda że takie problemy? Ktoś wie co z tym syfem zrobić?

Sorry za ta lekką irytację :v


Znaczy wiem że to ten przeklęty DX11 ale jego usunięcie mimo iż usuwa problem to sprawia że gra przestaje być grywalna. W mieście 2 klatki a na odludziu z 10. Niezależnie od tego jak zmienie ustawienia. Ogólnie rak. Ma ktoś pomysł jak to naprawić czy straciłem prawie 10 GB transferu by ściągnąć tego raka?
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wgrywałeś patcha na 4GB ?
 

gibonex16

gibonex16

Użytkownicy
posty129
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witajcie, mam problem z returning 2.0 AB
Otóż to:
*postanowiłem sobie pograć na gothic (NIGHTMARE) + SnC + dodatkowi przeciwnicy
*po chwili napotkałem Młodego Wilka, który ma ogromny zasięg ataku (z 10m skacze do mnie i dostaje hita)
*to samo z goblinami
*z początku myślałem ze to bug jak zginołem 20 razy, ale to chyba celowe ustawienie takiego zasięgu
*i teraz przychodzę do was z pytaniem: Czy to rzeczywiście bug? Czy celowe ustawienie tego zasięgu u mobów na tym poziomie trudności.
Wiem, że to głupie, pytać się o takie coś, ale chciałem się dowiedzieć.

Pozdrawiam :D
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Nie ma żadnego dodatkowego zasięgu, a raczej nie powinno być, więc raczej bug, ale nie jestem pewien
 

Necrontyr

Necrontyr

Użytkownicy
posty44
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Wgrywałeś patcha na 4GB ?

A po co? On jest od błędów Out Of Memory i od tego by gra wykorzystywała 4GB jak masz system 64 bitowy. Masz to przecież już wbudowane w podstawkę.

Post połączony: 2021-03-21, 12:43
Wgrywałeś patcha na 4GB ?
Po drugie to nie wiem jak użyć tego patcha
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wgrywałeś patcha na 4GB ?

A po co? On jest od błędów Out Of Memory i od tego by gra wykorzystywała 4GB jak masz system 64 bitowy. Masz to przecież już wbudowane w podstawkę.

Post połączony: 2021-03-21, 12:43
Wgrywałeś patcha na 4GB ?
Po drugie to nie wiem jak użyć tego patcha

No dobrze, ale sam napisałeś że pod koniec ładowania komputer dostaje freeza i musisz go restartować, więc może to wynikać właśnie z faktu że gra nie ogarnia na pamięci 2GB i dłużej jej zajmuje ładowanie tego wszystkiego.

https://ntcore.com/?page_id=371  Patchujesz gothic.exe i jak odpalasz przez gothic starter to jego również dla porządku warto.
 

Necrontyr

Necrontyr

Użytkownicy
posty44
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Wgrywałeś patcha na 4GB ?

A po co? On jest od błędów Out Of Memory i od tego by gra wykorzystywała 4GB jak masz system 64 bitowy. Masz to przecież już wbudowane w podstawkę.

Post połączony: 2021-03-21, 12:43
Wgrywałeś patcha na 4GB ?
Po drugie to nie wiem jak użyć tego patcha

No dobrze, ale sam napisałeś że pod koniec ładowania komputer dostaje freeza i musisz go restartować, więc może to wynikać właśnie z faktu że gra nie ogarnia na pamięci 2GB i dłużej jej zajmuje ładowanie tego wszystkiego.

https://ntcore.com/?page_id=371  Patchujesz gothic.exe i jak odpalasz przez gothic starter to jego również dla porządku warto.

THX za pomoc. Potrzebowałem kilku dni by się uspokoić i jeszcze raz podejść do tego moda, a im dalej w las tym więcej bugów
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry