Returning 2.0 AB 17-11-2020 - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 280600 930

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 27.02.2019 roku

Wyświetleń 280600

Odpowiedzi 930

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Skoro tak mówisz, to pewnie tak jest

Pobierasz Przywrócenie nadpisanych rosyjskim dubbingiem polskich kwestii tzw Dubbing,rar. Wklejasz to do folderu Data w Gothic i gotowe. Jeśli nie działa, to coś jest z twoją wersją gry Gothic np masz rosyjską. Jeśli zrobisz wszystko według instrukcji jak tysiące innych użytkowników, to niema prawa nie działać xd

Sam Returing jeszcze ma kwestie dubbingowane po rosyjsku i tego nie zmienisz, bo polski dubbing jeszcze nie wyszedł :D A instalacja Returing nadpisuje dubbing z podstawowej wersji gry, więc musimy go przywrócić.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

voloaot

voloaot

Użytkownicy
posty6
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Dzięki wielkie że to powiedziałeś. Właściwie jest to najbardziej cenna uwaga tutaj. Co równiez nie było opisane nigdzie indziej. To co działa, to returning z dialogami rosyjskimi dla tekstów które nie zostały jeszcze zdubbigowane.
Ja okiem człowieka który pierwszy raz instaluje returninga, nie wiem co zostało zdubingowane a co nie. Patrząc na xardasa który co chwilę mówi "Konieczna" myślałem że coś jest nie tak z tym co robię lub z instrukcjami.
Teraz rozumiem że jest to normalne zachowanie.

 :ok:

Skoro tak mówisz, to pewnie tak jest

Pobierasz Przywrócenie nadpisanych rosyjskim dubbingiem polskich kwestii tzw Dubbing,rar. Wklejasz to do folderu Data w Gothic i gotowe. Jeśli nie działa, to coś jest z twoją wersją gry Gothic np masz rosyjską. Jeśli zrobisz wszystko według instrukcji jak tysiące innych użytkowników, to niema prawa nie działać xd

Sam Returing jeszcze ma kwestie dubbingowane po rosyjsku i tego nie zmienisz, bo polski dubbing jeszcze nie wyszedł :D A instalacja Returing nadpisuje dubbing z podstawowej wersji gry, więc musimy go przywrócić.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Dzięki wielkie że to powiedziałeś. Właściwie jest to najbardziej cenna uwaga tutaj. Co równiez nie było opisane nigdzie indziej. To co działa, to returning z dialogami rosyjskimi dla tekstów które nie zostały jeszcze zdubbigowane.
Ja okiem człowieka który pierwszy raz instaluje returninga, nie wiem co zostało zdubingowane a co nie. Patrząc na xardasa który co chwilę mówi "Konieczna" myślałem że coś jest nie tak z tym co robię lub z instrukcjami.
Teraz rozumiem że jest to normalne zachowanie.

 :ok:

Skoro tak mówisz, to pewnie tak jest

Pobierasz Przywrócenie nadpisanych rosyjskim dubbingiem polskich kwestii tzw Dubbing,rar. Wklejasz to do folderu Data w Gothic i gotowe. Jeśli nie działa, to coś jest z twoją wersją gry Gothic np masz rosyjską. Jeśli zrobisz wszystko według instrukcji jak tysiące innych użytkowników, to niema prawa nie działać xd

Sam Returing jeszcze ma kwestie dubbingowane po rosyjsku i tego nie zmienisz, bo polski dubbing jeszcze nie wyszedł :D A instalacja Returing nadpisuje dubbing z podstawowej wersji gry, więc musimy go przywrócić.

Ale chłopie...
Wiesz co zostało zdubbingowane? a grałęś w oryginalnego G2NK?
To jest ten sam dubbing co 10lat temu, nie ma nic nowego NIC!
Każda nowa linijka tekstu z returna jest zdubbingowana po rosyjsku, nie ma żadnego nowego polskiego dubbingu w G2 return, to co jest do instalacji to tylko nadpisanie oryginalnym polskim dubbingiem, a nie jakimś nowym, wszystko jest STARE.
 

voloaot

voloaot

Użytkownicy
posty6
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Sugerowałem się tym filmikiem -
https://www.youtube.com/watch?v=-0sBDV_lI3M


Dzięki wielkie że to powiedziałeś. Właściwie jest to najbardziej cenna uwaga tutaj. Co równiez nie było opisane nigdzie indziej. To co działa, to returning z dialogami rosyjskimi dla tekstów które nie zostały jeszcze zdubbigowane.
Ja okiem człowieka który pierwszy raz instaluje returninga, nie wiem co zostało zdubingowane a co nie. Patrząc na xardasa który co chwilę mówi "Konieczna" myślałem że coś jest nie tak z tym co robię lub z instrukcjami.
Teraz rozumiem że jest to normalne zachowanie.

 :ok:

Skoro tak mówisz, to pewnie tak jest

Pobierasz Przywrócenie nadpisanych rosyjskim dubbingiem polskich kwestii tzw Dubbing,rar. Wklejasz to do folderu Data w Gothic i gotowe. Jeśli nie działa, to coś jest z twoją wersją gry Gothic np masz rosyjską. Jeśli zrobisz wszystko według instrukcji jak tysiące innych użytkowników, to niema prawa nie działać xd

Sam Returing jeszcze ma kwestie dubbingowane po rosyjsku i tego nie zmienisz, bo polski dubbing jeszcze nie wyszedł :D A instalacja Returing nadpisuje dubbing z podstawowej wersji gry, więc musimy go przywrócić.

Ale chłopie...
Wiesz co zostało zdubbingowane? a grałęś w oryginalnego G2NK?
To jest ten sam dubbing co 10lat temu, nie ma nic nowego NIC!
Każda nowa linijka tekstu z returna jest zdubbingowana po rosyjsku, nie ma żadnego nowego polskiego dubbingu w G2 return, to co jest do instalacji to tylko nadpisanie oryginalnym polskim dubbingiem, a nie jakimś nowym, wszystko jest STARE.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Rozumiem też to kiedyś widziałem, ale przeczytałeś nazwę tego filmu?

WSTĘPNA PREZENTACJA!

To nawet nie jest wczesna wersja czy inna Alpha, tylko prezentacja jak to mniej więcej wyglądać kiedyś będzie.
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jeśli dobrze rozumiem info podane przez twórców AB to ma pojawić się finałowy patch a następnie mają rozpocząć się pracę na hmm jakby inną ścieżką AB :lol2:

Twórcy będą chcieli stworzyć od nowa balans punktów doświadczenia, ale ma to być jakby oddzielny projekt trochę Alternatywny Balans Alternatywnego Balansu przy czym dotychczasowa praca zostanie oczywiście zachowana i ewentualne bugi będą poprawiane (bez zmian z tej nowej wizji balansu).
Niemal na pewno w tej nowej wizji wyleci build Dark Maga, dużo chcą się także skupić na poziomie Koszmar który na początku będzie łatywiejszy ale ma być coraz trudniejszy im dalej w grze jesteśmy.
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Twórcy moda wspominają o ostatecznym patchu od kilku lat. Można to porównać do faktycznej sytuacji, a potem wsadzić między bajki i zapomnieć.


Skoro jesteśmy w temacie bajek - czy jest szansa na premierę polskiego dubbingu jeszcze w tym roku? Od pół roku nie dotykałem Returna2.0 AB, więc szukam dobrego pretekstu na powrót do moda.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
W tym roku polski dubbing? :D :D :D  dobry żart...

ten dubbing o ile wyjdzie to minimum z 2lata...
 

Ymir6066

Ymir6066

Użytkownicy
posty28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mogliby przy tym dubbingu spróbować szczęścia z programem gothic bot. Na filmikach na youtube widać że program ten z oryginalnym dubbingiem bohaterów może robić ciekawe rzeczy
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Przecież oni maja ten dubbing niemal skończony w momencie publikacji filmiku  quashu pisał ze maja 70% już zrobione czy jakoś tak
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Proszę nie wprowadzać w błąd Tizgarze. A GothicBot nadal jest robotyczny za bardzo.
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Update 05.11

- Fixed a bug, after turning into an animal, NPCs will no longer attack the invisible hero (when the hero turns, his model remains invisible in place), now they will immediately attack the animal that the player has turned into
- Fixed a bug where summoned creatures no longer bug Crow and Haniar the Blind, and also do not disappear on these bosses
- Fixed a bug when the used item was stuck in the character's hand (if it is frozen, it will be deleted after a second)
- Fixed bugs with freezing of some bosses
- Fixed a bug when, when using some documents, they disappeared (the document type was incorrectly registered)
- Minor fixes in the text of the game
- Gold coins are cast into gold bars, now 350 coins to 1 bar
- Bennett is now guaranteed to survive in Chapter 7, even if he is not given a rune to escape from the ship
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Nic konkretnego dodali by nowa gildie tylko pod 2 rękę, i cos by zmienili z tym bo taki lucznik czy nekromanta o wiele lepsi są.
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Nic konkretnego dodali by nowa gildie tylko pod 2 rękę, i cos by zmienili z tym bo taki lucznik czy nekromanta o wiele lepsi są.

A na co komu 1500 nowych gildii?
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Update 09.11

- Added bind for switching passive / active mode of summons: LShift + R (old combinations also remained)
- Fixed bug with Creole in chapter 7
- Added a new option bKillZSpyDebug = 1 to gothic.ini, it completely disables the generation of debug messages in the engine (zSpy), this can increase your FPS in such busy places as Onar's town and farm, on average, an increase of 1-3 fps. Also, this setting has been added to the "Optimization"
- Swamp grass schools can now be made on the alchemy table too
- Fixed some errors in the text of the game
- Now, the magician's spells do not hit the summoned creatures, they pass through so that the summons do not interfere
- Fixed a bug, the option to turn off the numerical value of the health of opponents did not work
- Added a button to change the flow of in-game time (acceleration, similar to CheatEngine speedhack).
Activation takes place in Gothic.ini, option bToggleWorldTimeAcceleration. Disabled by default.
The speed changes occur after pressing the key, by default Z. Time accelerates three times (default). After pressing the key again, the time returns to normal.
It is possible to change the activation key and the acceleration factor. Settings in Gothic.ini:
ActivationKey = Z
AccelerationRatio = 3
Those who play on SoC should change the key, because Z is for in-game stats


Dodali speehacka :lol2: zajebiste
 

Czocher

Czocher

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
zainstalowałem wszystko zgodnie z wytycznymi. Gra włącza się poprawnie. Uruchomiłem nową grę i pojawia się Xardas Bezio w wierzy i w zbroi. Nie ma żadnej scenki ani rozmowy ze strony Xardasa. Bezio stoi i nic nie można zrobić. Gra sie na zawiesiła bo mogę się włączyć dziennik itp. Jakieś podpowiedzi? Ogólnie mam dx11 i wszytsko co było zalecane. Grałem też nograss. Fps są tragiczne bo mam 10.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Na 100% coś źle zainstalowałeś, niestety nie wiem co.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Wyjeb dx nigdzie nie jest napisane ze on ma być instalowany
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 09_11_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać (w szczególności z tarczy) i wypić kilka głębszych ze Skipem na plaży. Dodatkowo wyłączony jest Quest z zębaczem Xardasa. Aby go przywrócić należy w Gothic.ini dodać lub zmienić bSnapperQuestStart na 1 (bSnapperQuestStart=1). Przy okazji zaktualizowałem Texturepacka.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Jeśli masz 10fps to się nie dziwię że ci nie działa cutscenka z Xardasem. Albo masz za słabą grafę by uciągnąć DX11, albo coś źle instalujesz. Robisz krok po kroku jak każę instrukcja i nic własnego nie instalujesz, wszystko masz w instalce moda co potrzebne.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry