[G2NK] Aetherna - klątwa diamentu 5896 15

O temacie

Autor Anonimus14

Zaczęty 1.02.2019 roku

Wyświetleń 5896

Odpowiedzi 15

Anonimus14

Anonimus14

Użytkownicy
posty88
Propsy76
Profesjabrak
  • Użytkownicy


Opis moda
Spoiler
Życie jest jak diament
Klątwą naznaczone
Cały sekret tkwi w nadziei
Aby klątwę tę obnażyć


Jesteś doświadczonym myśliwym, masz wspaniałą żonę i dobre nastawienie do życia. Miałeś dość życia w wielkim mieście więc postanowiłeś przenieść się na niewielką wyspę aby zaznać spokoju.
Podczas jednego z wielu polowań, natrafiasz na starą kryptę, widziałeś ją już wiele razy ale nigdy nie miałeś odwagi jej otworzyć. Opiekun lasu przestrzegał cię przed nią, została ona zamknięta na cztery spusty przez miejscowego nekromantę, człowieka o dosyć łagodnym charakterze jak na tę profesję. Jednak pewnego dnia coś cię zmuszcza do sforsowania drzwi, jakaś obca i niezbadana siła. Robisz to! W środku, oprócz grobów, znajdujesz przepiękny amulet z diamentem. Gdy bierzesz go do ręki czujesz, jak emanuje jakąś energią. Niewiele myśląc, bierzesz go ze sobą do domu.
TO BYŁ BŁĄD!
Wstajesz tak jak zawsze o ósmej rano aby upolować jakiś obiad. Twoja żona cię budzi. Jednak coś jest nie tak. Czy to na pewno ranek? Dlaczego jest tak ciemno? Ukochana informuje cię, że na całej wyspie panuje mrok, kompletna ciemność. Podejrzewasz, że może to mieć coś wspólnego z amuletem jaki poprzedniego dnia wyniosłeś z krypty. Postanawiasz rozwiązać tę tajemnicę.

Co będzie oferować mod?
  • Mroczny klimat coś pomiędzy horrorem a thrillerem
  • Od 2 do 3 godzin rozgrywki
  • Zmodyfikowany zen znany z drugiej połowy moda "Grupy Oszustów 2"
  • Zwroty akcji jak i ogólnie wyższy poziom w przeciwieństwie do moich poprzednich modów
  • Parę zagadek do rozwiązania w trakcie gry

Screeny





Przewidywana premiera: Pierwsza połowa 2019
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
No cóż, bardzo mnie cieszy fakt, że znowu wracasz do moddingu i to w dodatku z projektem ambitniejszym od poprzednich, ale nie dałbyś radę jeszcze zmienić świata? Nie da się zaprzeczyć, że lokacja już jest oklepana do bólu ;d
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Anonimus14

Anonimus14

Użytkownicy
posty88
Propsy76
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W zasadzie to mógłbym, jestem na początku vobowania świata więc za dużo jeszcze nie zrobiłem. Był to trochę celowy zabieg by dać ten świat bo będzie trochę mgły a przy dużym świecie można by się pogubić, ale jestem otwarty na propozycje. Nie wiem tylko jaki świat dać, przejrzałem na szybko mody jakie są i tylko ta wyspa jak i ta z pierwszej części GO nadają się, według mnie, do zbudowania jakiegoś fajnego moda.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Wyspa z Czarnego Serca, Valendora, Jumangi?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Przydałoby się więcej screenów, bo na tym jednym nie widać praktycznie nic. Screeny powinny zachęcać i zainteresować potencjalnego gracza, a nie prostu spełniać zasady regulaminu.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Anonimus14

Anonimus14

Użytkownicy
posty88
Propsy76
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wyspa z Czarnego Serca, Valendora, Jumangi?

Wyspa z czarnego serca fajna ale brakuje tam jakiejś osady, jest niby kawałek ziemi pod tym zamkiem ale to za mało, Valendor za duży a Jumangi jak tak patrzę na gameplaye to trochę nie ten styl który bym chciał w modzie. Spokojnie, wyspa będzie mocno zmieniona (na tyle na ile pozwolą voby) a przynajmniej taki jest plan, więc będzie trochę inna niż w modach w których wystąpiła.

Przydałoby się więcej screenów, bo na tym jednym nie widać praktycznie nic. Screeny powinny zachęcać i zainteresować potencjalnego gracza, a nie prostu spełniać zasady regulaminu.

Wiem ale na ten moment oprócz scenariusza nie mam wiele do pokazania w grze, z czasem będę dodawał screeny.
 

Anonimus14

Anonimus14

Użytkownicy
posty88
Propsy76
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dodałem dwa nowe screeny. W modzie pojawi się parę nowych tekstur zbroi.
 

Anonimus14

Anonimus14

Użytkownicy
posty88
Propsy76
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mała aktualizacja, połowa fabuły została już zaimplementowana do moda, skrypty zostawię sobie na koniec gdy już cała historia będzie gotowa. Dodałem także nowy screen.
To będzie prawdopodobnie mój ostatni mod do Gothica, na ten moment nie mam pomysłu na coś innego a mod typu horror chciałem zrobić już kiedy tworzyłem Grupy Oszustów ale to też oznacza, że będę co jakiś czas wypuszczał patche w razie gdyby była taka potrzeba albo przyjdzie mi do głowy jeszcze jakiś pomysł który nie zaimplementowałem a mógłbym.
 

Nosalduhr

Nosalduhr

Użytkownicy
posty6
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 
I never asked for this.

Anonimus14

Anonimus14

Użytkownicy
posty88
Propsy76
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Będzie dubbing?

Jeśli jakaś grupa zdecyduje się zdubbingować to będzie, ja nie mam takich możliwości, ze swojej strony mogę pomóc takiej grupie przekazując dialogi i to co tam będzie potrzebne.
A co do samych dialogów to nie pisałem o tym ale będę starał się trzymać Gothicowy poziom, przekleństwa będzie można policzyć na palcach jednej ręki i będą użyte tylko dla podkreślenia sytuacji, bo ciężko jest nie użyć jakiegoś przekleństwa jeśli za chwilę masz stracić życie :)
 

Anonimus14

Anonimus14

Użytkownicy
posty88
Propsy76
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dawno nic nie pisałem, tworzenie moda zeszło trochę na dalszy plan a i wpisów o postępach nie chciało mi się pisać. Dlatego napiszę tylko tyle:
30 Marca 2019 godzina 15:00
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Mam nadzieję, że to data premiery, a nie np. data zapowiedzi najnowszego teasera? XD
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Anonimus14

Anonimus14

Użytkownicy
posty88
Propsy76
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak tak, data premiery xD
Teaser do takiego małego moda nie ma większego sensu.
 

Anonimus14

Anonimus14

Użytkownicy
posty88
Propsy76
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zmiana godziny, wprowadzam poprawki które oczywiście musiałem zostawić na ostatnią chwilę i nie wiem czy się wyrobię więc dla bezpieczeństwa premiera o 18:00

PS: Kolejna zmiana czasu ale już raczej ostateczna xD
 

GaMBiD

GaMBiD

Użytkownicy
posty17
Propsy5
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Pół godziny spóźnienia... Oby to czekanie nie poszło na marne
 
Kolekcja klasyki. Najchętniej kupowane gry w Polsce. Polecam i pozdrawiam, Piotr Fronczewski

Anonimus14

Anonimus14

Użytkownicy
posty88
Propsy76
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mod został właśnie wydany.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry