[G2NK] Yet Another Unofficial Patch 25285 29

O temacie

Autor Czudak

Zaczęty 12.09.2018 roku

Wyświetleń 25285

Odpowiedzi 29

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
[Mod jest w niedźwiedziej części mój, z uwzględnieniem pomocy od innych moderów w sekcji "CREDITS", którzy wyrazili zgodę na przerabianie swoich danych osobowych i repostowanie swoich własności intelektualnych na forach. Ta alteracja jest po angielsku, ale w tej wersji jest w pełni sprawna również na polskim, rumuńskim, i radzieckim wydaniu Nocy Kruka. Tłumaczenie na nasze nigdy nie nastąpi z mojej ręki. Sugestie, rekomendacje, uwagi, wskazówki, dygresje, i ogólny feedback mile widziane. Link do tego tematu na forum World of Gothic jest tutaj.]


GAME: Gothic II NotR/Gold (any CD/DVD or GOG/Steam in 2.6/2.7 version)
CURRENT MOD VERSION: v2.5
MOD LANGUAGE: English only
COMPATIBILITY WITH: All language versions. (You will have English subtitles/captions/descriptions with the dubbing in the language of the originally installed game.)

Yet Another Unofficial Patch is, you guessed it right, a patch modification for Gothic II NotR/Gold! YAUP supplements the original game with a collection of bug fixes, improvements in several areas, updated execution of certain innate mechanics, and improved linguistic conveyance, while staying mostly faithful to Gothic's gameplay. That means the player won't be showered with a plethora of new exciting lands, prepossessing characters, and inventive adventures... except the familiar Gothic II journey, but smoother than ever. Most vanilla inconsistencies were squished, resulting in the same good old Gothic, from the Chapter 1 to the Chapter 6. It's recommended for all "purist" players out there, but other types of fans, including the fanatic ones, who want something extra with a decisive value edge, should find YAUP to their liking.

THE FEATURES:

- Ability to buy back any weapon, melee or ranged, that a trader has equipped, for wares browsing impunity
- Acrobatics is now a regular skill the player can absorb from the certain three teachers
- Almost all textures were doubled in size and augmented with inbuilt responsive grain, in order to make them sharper and less resistant to brightness/contrast/gamma controls manipulations, while mostly preserving their classic look, all without significantly increased demand for hardware resources
- Colored or recolored spell scrolls/runes and many other items for an easy equipment awareness
- Consistent pricing system for almost all items and goods
- Corrected all Quest Log entries, and added a couple of new ones for those "hidden" quests that were lacking them before
- Cosmetic and aesthetic changes and fixes of all variety in abundance
- Crafting of certain items in greater quantities than one for less tedium; currently only for the things created at pans/stoves and alchemy benches; mass steel heating and mass forging are coming soon
- Eliminated exploits for the several dozen characters and their connected quests
- Enabled cheats, part 1: cheat as much as you want, because there is no point in disabling something that is an essential section of the game
- Enabled cheats, part 2: translated and streamlined all dialogues of all cheat characters to English
- Enhanced options menus, including a lot more options that were hidden inside the config files so far; some will require to restart the game
- Fixed problems with several dozen quests, especially where items being transferred are involved
- Fresh names for several NPCs to differentiate them from the common folk; they won't provide new quests, only just new names
- Frying all kinds of raw meats and mushrooms at pans/stoves is now a thing
- Keys have their own category in the inventory, so they won't mix with the other items anymore
- Massive amount of corrected typos, spelling errors, and inaccuracies to the game's texts; English only
- More believable and logical changes to the damage system depending on slashing, bludgeoning, piercing, fire, and magic damage types
- More characters can now have their pockets checked with the pickpocketing course of action; also, implemented a special Log Entry to track pickpocketing successes/failures
- New fonts for both big and small texts
- New minor loot for felled entities that didn't have any previously
- No achievements or cloud saves or centered dialogue options or onscreen counter of defeated enemies/inflicted damage or XP bar or "trialogs" or gods karma system or auto key removal
- No additional equipment requirements for usual crafting spots; like hammers for anvils, pans for pans/stoves, pincers for rune tables, etc.
- No exhaustive manipulations to LP system
- No hunger, thirst, encumbrance, sleep deprivation, or stamina systems in place
- No multiple artificial difficulty settings to select from
- No options for the guildless playthrough or with the addon disabled or as a water mage
- No ultra HD texture, DX11 renderer, hyper dense grass, or free aiming mods included in the package
- Possibility of taking items from dead NPCs at several points of the game, where it wasn't a feasible option earlier
- Revamped names and/or meshes and/or textures for the majority of potions, jewelry, stone tablets, and other equipment for a greater diversification
- Revised inventory and equipment for a lot of NPCs
- Simple backstab/sneak attack mechanic that scales with the player's value of Dexterity
- Summoning system that depends on the summoner's level of experience to prevent summon spamming and encourage conscious spellcasting
- The Valley of Mines is a bit harder and this includes the difficulty of the dragons
- The issue of not leveling properly while transformed was eliminated
- The issue with randomly changing values of weapon skills caused by transformations was put to sleep; includes weapons, accessories, and other items that might interfere with the erroneous outcome
- The player's gait will change depending on the guild they belong to
- Visiting the missing locations from the first Gothic installment, in the Valley of Mines, like Free Mine, inside of Xardas' sunken tower, orcish graveyard, orcish village, fog tower, and several others, is possible now
- Water mages use their own spells in case of trouble
- When training, only the actual value of training in the given attribute/weapon skill is taken into account; bonuses from stone tablets/elixirs/blessings/foods are considered "magical" and not recognized in the training formula, hence these items can be consumed right away; overall, that means having a much better "LP liquidity" in the long run; this change also terminated the infamous "+5 investment jump" exploit as well, because all values are now calculated in absolutes
- Zero cliche tropes like permanent Health bonus potions brewed from berries, cooking yourself a plethora of cuisines at cauldron, or all armors from Gothic Sequel that are in every other mod
- And much, much more!

In default, the newer versions of this mod are compatible with the saved games created using the older versions of this patch. If they would be not, it will be clearly expressed using BIG words.

This mod is NOT compatible with other patches that modify the game's script files, like the ancient IronKeep Community Patch, no matter its version, or mega modifications and total conversions, like any L'Hiver, Returning, or Odyssey. This is a collective work that successfully aims at superseding all "community" or "unofficial" English patches out there, so you only need this one.

THE INSTALLATION GUIDE WITH DOWNLOAD LINKS:

Spoiler
Look it up on WoG, because there's a characters limit on here.

THE FULL CHANGELOG:

Spoiler
Look it up on WoG, because there's a characters limit on here.

THE FAQ:

Spoiler
Look it up on WoG, because there's a characters limit on here.

THE CREDITS:

Spoiler
Look it up on WoG, because there's a characters limit on here.
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
No, miało być tłumaczenie, ale chyba zdechło, a ja nie ogarnę.
 

Quaker2k2

Quaker2k2

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
To ja się jeszcze wtrącę.
- Została podwojona liczba liczba tekstur, aby były ostrzejsze, bez wpływu na ich wygląd co nie wpływa na
 na wydajność
Nie podwojono ilości tekstur, tylko ich rozmiar, rozdzielczość.
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Nowe konto, jeden post i teksty z Google Translate. Dostałem trolololo rykoszetem i nawet się nie zorientowałem.
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Dobra, najnowsza wersja jest na salonach.
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Okej, wypuściłem najbardziej doszlifowaną wersję 2.2. Sfinalizowano wiele aspektów modyfikacji, w tym światy, meshe, modele, oraz tekstury, a do tego uzbrojenie (bronie wręcz i dystansowe) i ogólny ekwipunek.

Jak ktoś daje jeb**nie o Patreona, to w moim podpisie jest adres dla całego projektu, który będzie się zajmować nieoficjalnymi łatkami (nie tylko do Gothica), a ogólny post dla YAUPa można znaleźć tutaj.

Z fartem.

EDYCJA: Najnowsza, wstrząsająco-paraliżująca wersja 2.3 została wydana.

EDYCJA Mk II: Jeszcze nowsza, bo w 2.4, wersja została wydana. W połączeniu z Unionem v1.0f jest naprawdę zacnie płynna.

EDYCJA Mk III: Dodano kroki dla moda do szybkiego łupienia, wtyczki Ninja, i paru opcjonalnych modów dodających lub modyfikujących pomniejsze aspekty gry.

EDYCJA Mk IV: Dodano krok dla modkita D3D11. Nie jest zalecany, gdyż wciąż wygląda na coś w fazie alfa/beta i w rezultacie czasem wyskakuje z graficznymi przekłamaniami. No ale jest.
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Super fantastycznie zajebista wersja o numerze 2.5 już jest dostępna.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Najs, tylko oddzielaj changelog poszczególnymi wersjami :P Zajebistą robotę z tym robisz, część Twoich zmian zainspirowała mnie do ich wprowadzenia w moim modzie :)
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Najs, tylko oddzielaj changelog poszczególnymi wersjami :P Zajebistą robotę z tym robisz, część Twoich zmian zainspirowała mnie do ich wprowadzenia w moim modzie :)

O, dziękuję bardzo. Dobrze wiedzieć, że mod inspiruje. Zarzuć mi jeszcze linka do swej modyfikacji, to może i ja coś z niej zaimplementuję w YAUP. :ok:

Od wersji 2.6, changelog będzie miał wyszczególnione zmiany dla każdego z wydań.
 

RaHim aka RhM

RaHim aka RhM

Użytkownicy
posty27
Propsy6
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Może jakiś moderator mógłby przenieść temat tego patcha do działu łatek? Przynajmniej w przyszłości ktoś kto go będzie szukał nie będzie miał problemu :)
 

„Nie szukam bogów kiedy to Magik albo Lance Armstrong” - Kartky
„26 grudnia był 2000 rok i dlatego nienawidzę drugiego dnia świąt” - O.S.T.R.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Biorąc pod uwagę liczbę zmian, jakie ten "patch" wprowadza, bardziej należy mu się tytuł dodatku, zwykłego moda, a nie jakiegoś patcha :)
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Przygotowałem listę hełmów na ModDb, które wjeżdżają z wersją 2.6 do moda (premiera będzie 21.12.2020).
 

Ethardos von Wilde

Ethardos von Wilde

Użytkownicy
Innosycki Palladin
posty9
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Innosycki Palladin
Nie żebym osobiście angielskiego nie znał na tyle by tego moda nie ogarnąć, ale czy będzie on kiedykolwiek w pełnej polskiej wersji? Chodziło by tu tylko o spójność z polskim dubem, bo sądzić po stronie w jaka zmierza ten mod, myślę, że będzie to najlepszy, a przynajmniej na topce najlepszych addonów ever! Już nie mogę się doczekać hełmów i tarcz... pozdrawiam twórcę i wszystkich, którzy dokładają do tego swą cegiełkę ^^
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Nie żebym osobiście angielskiego nie znał na tyle by tego moda nie ogarnąć, ale czy będzie on kiedykolwiek w pełnej polskiej wersji? Chodziło by tu tylko o spójność z polskim dubem, bo sądzić po stronie w jaka zmierza ten mod, myślę, że będzie to najlepszy, a przynajmniej na topce najlepszych addonów ever! Już nie mogę się doczekać hełmów i tarcz... pozdrawiam twórcę i wszystkich, którzy dokładają do tego swą cegiełkę ^^

Elo. Dopiero teraz przeczytałem komentarz, bo zapomniałem o wątku moda na TheModders, ha.

Niestety, nie mam możliwości czasowych, aby zrobić polską wersję, bo to jednak dosyć dużo czasu trzeba byłoby poświęcić, by zsynchronizować z polskim dubbingiem, a też nie wiem kto chciałby się tym zająć (tzn. były jakieś losowe próby, ale to chyba albo był trolling albo słomiany zapał). Swoją drogą, też muszę kiedyś nagrać dubbing angielski do nowych kwestii w modzie, chociażby za pomocą tego "Voice Trainera" z 4chana.

Dzięki wielkie za wsparcie. Większość pracy robię sam, ale bez ziomów z "Kucowni", czyli tych wszystkich wyjadaczy z polskiej sceny moddingu Gothica, którzy mają wszystkie potrzebne odpowiedzi (zwłaszcza na temat animacji), miałby jej jeszcze więcej, więc brawa dla nich. No i jeszcze dużo rzeczy pożyczyłem od Rosjan, więc im też należą się oklaski. Nawet Niemcy trochę pomogli, także i im polać trzeba. No i muszę też wspomnieć o moim zacnym pomocniku, który pewnie to przeczyta, ale będzie chciał zachować anonimowość.

Pozdrawiam i ja (pozostali pewnie też)!

PS. Artykuły do moda na ModDb będą na aktualizowane co jakiś czas, bo zawsze coś dodaję na bieżąco, więc warto raz za kiedy ponownie tam wpaść i zobaczyć nowe gadżety (choć na razie jest tylko ten artykuł o hełmach).
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Na ModDb wjechała właśnie lista nowego żarcia, maści, soków itp.
 

Panker

Panker

Użytkownicy
posty166
Propsy68
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Czudak Hej, zabrałem się za spolszczenie tej wspaniałej modyfikacji, będzie to moje pierwsze spolszczenie do Gothica 2, jakieś rady? ;)
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
@Czudak Hej, zabrałem się za spolszczenie tej wspaniałej modyfikacji, będzie to moje pierwsze spolszczenie do Gothica 2, jakieś rady? ;)

Elo!

W pierwszej kolejności: dzięki wielkie za podjęcie się tej wymagającej próby! Sam nie mam czasu, więc wielki props za podjęcie się swojego debiutu tłumaczeniowego za pomocą mojego moda!

A co do rad, to jasne, że je mam:

- nie korzystaj z narzędzi, które porównują i przeklejają zbitki/stringi z wersji polskiej do tego moda, bowiem sam tak kiedyś zrobiłem z ciekawości i efekt był mizerny; tylko ręczne przelecenie plików da jakość, na którą zapewne się zapatrujesz (najlepiej za pomocą WinMerge, jak już wypakujesz skrypty z moda i z polskiej podstawki), a wkład pracy będzie ten sam jak przy poprawianiu z narzędziem od zbitek/stringów
- nie używaj składni "coś z czegoś" {rzeczownik/rzeczownik} tylko "jakieś coś" {przymiotnik/rzeczownik} (czyli nie np. "Topór Bitewny Z Adamantyny/Mithralu", lecz "Adamantynowy/Mithralowy Topór Bitewny; nie np. "Deszcz Ognia", lecz "Ognisty Deszcz"; nie np. "Łuk Z Jesionu", lecz "Jesionowy Łuk") gdzie się da. Nie chodzi tutaj o wierne przeniesienie angielskiej gramatyki do polskiej, tylko o spójność przekazu, bowiem zdecydowana większość nazewnictwa w modzie (mikstury się wyłamują z tego "kanonu", po to żeby generalnie zgadzały się z mówionymi kwestiami BNów) jest właśnie sformatowane w ten sposób, aby odstawała od zwyczajowych modów po angielsku, które mają ten stosunek ok. pół na pół
- w pakiecie moda są linie dialogowe po angielsku (_WORK\DATA\SOUND\), więc musisz je wyrzucić, gdyż w kombinacji z nowymi liniami dialogowymi bez udźwiękowienia, które dodałem, gracz będzie słyszał język polski, brak języka i język angielski, a to już chyba za dużo; swoją drogą, w v2.7 dodam te mówione angielski kwestie dzięki Adobe Voco i "Voice Trainer" z 4chana, ale to dopiero przyszły rok, aczkolwiek wspominam, bo chyba polski pakiet językowy do Voco też na przyszły rok się szykuje (albo w tym, albo już jest?)
- z moda wykopałem wszystkie tekstury, które miały wpisany w nie tekst (np. ta za palisadą orków w GD, czy koło wraku samochodu w Jarkhendarze i parę innych), więc nie musisz się bawić w przeszukiwanie zbioru tekstur; chociaż nie wiem jak rozliczysz sprawę z nowymi czcionkami, ale zawsze możesz przekleić te stare z polskiej wersji, lecz wtedy nie będzie się zgadzać długość niektórych wyrazów (musiałbyś sprawdzić jaką maksymalną długość dopuszcza polska czcionka, a potem za pomocą Regexu z Notepada++ znaleźć za długie zdania w tłumaczeniu; kod do Regexu mogę pomóc ci ogarnąć)
- zaimplementuj od razu zestaw wtyczek do Uniona, które znacząco zwiększają jakość gry i eliminują różne błędy, których zwykłymi skryptami nie da się załatać, a wystarczy je wkleić do X:\NK\DATA\ za pomocą pakietu przetłumaczonego moda (lista wtyczek, z odnośnikami będzie dodana do instrukcji instalacji na WoG.de, jak już wydadzą Uniona v1.0h {czyli podobno na dniach})
- jak już skończysz, to deklaruję się dogłębnie przejrzeć przetłumaczone pliki, żeby wyłapać jakieś nieścisłości (więc masz wsparcie bezpośrednio ode mnie... ale tylko jak skończysz xD)

To by było na tyle. Przy nowych wyrazach w przedmiotach, najlepiej jakbyś nie przypisywał pierwszego z brzegu znaczenia, a jakiś synonim, bo to również przyświecało mi podczas tworzenia tego moda.
 

Panker

Panker

Użytkownicy
posty166
Propsy68
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Czudak Super, z pewnością powyższe rady się przydadzą :D Odnośnie do tego, co napisałeś:

- korzystam dokładnie z przytoczonego przez Ciebie programu WinMerge i mam już spolszczone dość dużo, ale trochę wymaga naniesienia poprawek zgodnie z radą numer dwa, oprócz tego zostały prawie tylko dialogi;

- przyznam, faktycznie trochę za dużo polski dubbing, angielski i niemy, może uda mi się znaleźć jakichś dubbingerów, ale to raczej schodzi na drugi plan, a na początek to najlepsze wyjście to tak jak piszesz usunąć angielski dubbing/albo dodać puste pliki dźwiękowe;

- właśnie się zastanawiałem czy jest coś do spolszczenia w teksturach, teraz już wiadomo :D

- co do czcionki to jeszcze się zobaczy, najlepiej by było, aby ktoś zrobił polską wersję tej nowej czcionki (mógłbym zrobić, ale nie wiem, jak to się robi... jeszcze XD może się dowiem), ale nie mam pojęcia, kto mógłby, najwyżej się zrobi tak, jak piszesz;

- jasne, nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby dodać te wtyczki, parę nawet znam

- bez wątpliwości prześlę Ci do sprawdzenia, jak skończę;

- do tej pory, gdy robiłem, to starałem się żeby nowe wyrazy w przedmiotach brzmiały jak najsensowniej, jeszcze się temu przyjrzę;

Jeśli będę miał jakieś jeszcze pytania, to odezwę się już na priv.
 

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Cytuj
nie korzystaj z narzędzi, które porównują i przeklejają zbitki/stringi
Wybacz odbiegnięcie od tematu, ale czy mógłbyś podać nazwę takiego narzędzia. Potrzebuję czegoś co mi porówna zmiany w plikach z dwóch folderów.

@Panker dzięki!
 

Panker

Panker

Użytkownicy
posty166
Propsy68
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@outlander Chyba "Meld" jest  takim programem.
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Elo. @outlander Przeczytałem twoje pytanie, a potem sobie o nim zapomniałem, aż do teraz, hehe.

No więc, nigdy nie używałem Melda, ale zanim przesiadłem się kompletnie na WinMerge, to używałem Beyond Compare.

EDYCJA: A jeśli chodzi o to, że doradziłem @Panker żeby nie używał programów porównująco-przeklejających, to chodziło mi o te stworzone dla Gothiców (te auto translatory, czy tam inne narzędzia co latają na WoG.de/WoG.ru, a które auto przeklejają z jednego katalogu zdekompilowanych skryptów do drugiego {domyślnie: z jednej wersji językowej do drugiej}), a nie te ogólne. WinMerge w zupełności wystarczy do porównania i przeklejania, ale ręcznego.
 

Panker

Panker

Użytkownicy
posty166
Propsy68
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemanko, z góry nie wiem, czy mogę tutaj to wkleić, jak coś to usunę. Będę ogrywał tę modyfikację wraz ze spolszczeniem, które udało mi się do tej pory zrobić (jeszcze trochę zostało, ale tylko dialogi, oczywiście dalej będę się spolszczeniem zajmował) na strimach na YT. Pierwszy lajw będzie 08.08.20 o 18.
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=Z74ITjZxmA8
Spoiler

 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Siemanko, z góry nie wiem, czy mogę tutaj to wkleić, jak coś to usunę. Będę ogrywał tę modyfikację wraz ze spolszczeniem, które udało mi się do tej pory zrobić (jeszcze trochę zostało, ale tylko dialogi, oczywiście dalej będę się spolszczeniem zajmował) na strimach na YT. Pierwszy lajw będzie 08.08.20 o 18.
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=Z74ITjZxmA8
Spoiler
Ja nie mam nic przeciwko, więc wklejaj.

Do tego dawno nie oglądałem jak "ktoś gra w grę", więc dziś odwiedzę sobie dzisiaj twój strumień.

Jedyne zastrzeżenie, które mam do tego wszystkiego, to że pakiety skryptowe, łatki i inne "tego typu" od Ikarusa, LeGo i/lub Ninja nie są zbytnio kompatybilne z Unionem i jego gadżetami. Dostałem już paręnaście raportów, że były jakieś problemy z tymi Ninja modami (potem to wychodziło np. przy stole alchemicznym, jak nie można było czegoś wytworzyć, mimo posiadania składników, czy przy znikających BNach, albo przy problemach z "losowym" nastawieniem postaci).

Ale to było na starszym pakiecie Ninja i tych modach, więc może ci się uda.
 

Panker

Panker

Użytkownicy
posty166
Propsy68
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemanko, z góry nie wiem, czy mogę tutaj to wkleić, jak coś to usunę. Będę ogrywał tę modyfikację wraz ze spolszczeniem, które udało mi się do tej pory zrobić (jeszcze trochę zostało, ale tylko dialogi, oczywiście dalej będę się spolszczeniem zajmował) na strimach na YT. Pierwszy lajw będzie 08.08.20 o 18.
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=Z74ITjZxmA8
Spoiler
Ja nie mam nic przeciwko, więc wklejaj.

Do tego dawno nie oglądałem jak "ktoś gra w grę", więc dziś odwiedzę sobie dzisiaj twój strumień.

Jedyne zastrzeżenie, które mam do tego wszystkiego, to że pakiety skryptowe, łatki i inne "tego typu" od Ikarusa, LeGo i/lub Ninja nie są zbytnio kompatybilne z Unionem i jego gadżetami. Dostałem już paręnaście raportów, że były jakieś problemy z tymi Ninja modami (potem to wychodziło np. przy stole alchemicznym, jak nie można było czegoś wytworzyć, mimo posiadania składników, czy przy znikających BNach, albo przy problemach z "losowym" nastawieniem postaci).

Ale to było na starszym pakiecie Ninja i tych modach, więc może ci się uda.

O no to miło :D Od razu będziesz mógł ocenić jak mi to wyszło :P
Z tymi łatkami to zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, nie instalowałem oczywiście tych, które powodują crasha gry, a jak grałem w G1 na podobnej konfiguracji to też nie miałem problemów.
 

Anoax

Anoax

Użytkownicy
Nie ma sensu przejmować się czymś na co nie ma się żadnego wpływu
posty34
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie ma sensu przejmować się czymś na co nie ma się żadnego wpływu
Czy jest jakaś możliwość byś zrobił takiego patcha do Gothica pierwszego? Czy może uważasz, że mody które już są są wystarczające?
 

RaHim aka RhM

RaHim aka RhM

Użytkownicy
posty27
Propsy6
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Przecież do G1 jest Update Pack autorstwa pawbuja.
 

„Nie szukam bogów kiedy to Magik albo Lance Armstrong” - Kartky
„26 grudnia był 2000 rok i dlatego nienawidzę drugiego dnia świąt” - O.S.T.R.

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Czy jest jakaś możliwość byś zrobił takiego patcha do Gothica pierwszego? Czy może uważasz, że mody które już są są wystarczające?

Nie mam czasu na dodatkowy "patch mod"... więc, @RaHim aka RhM proszę o zapodanie adresu do tego Gothic Update Packa, hehe.
 

RaHim aka RhM

RaHim aka RhM

Użytkownicy
posty27
Propsy6
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
 

„Nie szukam bogów kiedy to Magik albo Lance Armstrong” - Kartky
„26 grudnia był 2000 rok i dlatego nienawidzę drugiego dnia świąt” - O.S.T.R.

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
https://drive.google.com/file/d/1Yn_HVvo7VsJsdmisN2WGP-vXZa2RJ0wr/view?fbclid=IwAR096RowUlLLNN32GP37cibJ5eS4utWr7J-TCAl-BwRIMLn3CAs8a50I8hE - link do najnowszej wersji UP

https://themodders.org/index.php?topic=26604.480 - link do tematu

https://www.facebook.com/pawbuj2019/ - tutaj są najświeższe informacje

Bądź pobłogosławiony "Blessem Lvl 2", @RaHim aka RhM

Jak widać, po przeczytaniu, jest tutaj dużo wszystkiego (co bym sam dodał/naprawił/przywrócił, plus autorzy dodali/naprawili/przywrócili jeszcze więcej), @Anoax towarzyszu, więc nie ma sensu tworzenie "kolejnego nieoficjalnego pacza" do Gothica.

Czirjo.
 

Czudak

Czudak

Użytkownicy
posty141
Propsy60
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Jakby ktoś dawał mizianie, to pojawiło się spolszczenie do tego moda.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry