[G2NK] L'Hiver Edition v1.3 PL 194600 465

O temacie

Autor Mikotsune

Zaczęty 3.05.2018 roku

Wyświetleń 194600

Odpowiedzi 465

Sesiek

Sesiek

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki za odpowiedź.

Tyle to ja wiem. Chodzi mi o fakt zostania czeladnikiem u kogoś lub alternatywne rozwiązanie, które mod wprowadza na zarabianie kasy. W zwykłym gothic 2 nk był to harad a teraz?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie ma czegoś takiego mod to wręcz świetnie balansuje kasy zawsze ci będzie brakować, gdzie finalnie będzie jej ledwo na styk, jedyna opcja zarobku to nie kupowanie zbroi gildyjnych bo mija się to z celem, wtedy istotnie można coś więcej  uzbierać.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Sesiek

Sesiek

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Oki. Rozumiem. Dzięki za odpowiedź.
 

Sesiek

Sesiek

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy wie jak poprawić modele obiektów wyświetlane w ekwipunku? Mam błąd, że tekstury sa niepełne i zniekszatalcone I źle to wygląda, np poszarpana kiełbasa gdzie każda linia tekstury jest inna.
 

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam dawno tu nie zagladałem mam pytanie czy to jest ta ostateczna i bardziej grywalna wersja moda i jakie komponenty muszę mieć zainstalowane proszę o pomoc bo przez ta kwarantanne dostaje do głowy 
 

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
1. Nowa wersja moda raczej prędko nie wyjdzie (jeśli w ogóle).
2. Całość da się bez większych problemów przejść.
3. Wszystko co musisz zainstalować jest w instalatorze, oprócz tego możesz doinstalować dx11
 

Sesiek

Sesiek

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.

Ponawiam swoje pytanie. Czy ktoś miał taki problem?
 

orc-shammy

orc-shammy

Użytkownicy
posty6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam

Na Wersji L'hiver 1.1u PL wywala mi Acces Violation po ok 10-20 min. gry
Macie może na to jakąś poradę?

Dodam że zainstalowałem po kolei:
-Gothic 2 Gold Edition Steam
-2.6fix
-systempack 1.8
-playerkit najnowszy
-DX11
-Lhiver 1.1u PL
-4GB Patch
-4GB Patch fix
 

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@orc-shammy 

1. Przeinstaluj grę;
2. Playerkit jest zbędny;
3. Nie musisz instalować osobno systempacka i 2.6fix bo są w instalatorze Lhiver'a;
4. Zainstaluj najpierw Lhiver 1.1u PL, a dopiero potem DX11;
5. Jeśli po tym gra dalej miałaby jakieś problemy to doinstaluj systempack 1.8.
 

Ergon

Ergon

Użytkownicy
posty17
Propsy1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam! Mam problem z uruchomieniem modyfikacji razem z DX11. Próbowałem różnych wersji dx11, różnych system packów, różnych kolejności instalacji. Bez skutku :/.
Wersję 1.1 udało mi się doprowadzić do porządku, ale nie mogę grać z powodu niewidzialnego menu głównego.
Próbowałem modyfikowanej wersji dx11 gdzieś z tego wątku, ale gra zacina się na dialogu z Xardasem, albo monitor się wygasza do tego stopnia, że muszę restartować cały komputer.
RX 580
Ryzen 5 2600
16GB RAMU
Windows 10

Wie ktoś jak to wszystko poskładać do kupy, żeby faktycznie działało? Swój zapis i zapis zaraz po rozmowie z Xardasem też byłby mile widziany. Dodam jeszcze tylko, że standardowa gra z DX11 działa bez problemów.

EDIT: Na chama udało mi się przejść przez dialog z Xardasem. Wyłączyłem jeszcze w menu wszystkie wodotryski i przeszło. Co ciekawe, włączenie trybu zgodności z Win XP od razu po wczytaniu powodowało Access Violation.
Wciąż jednak nie jestem zadowolony, bo gra często crashuje się przy zapisie.
Jakieś tipy, żeby przynajmniej obniżyć częśtotliwość crashy?
Albo jakiś protip jak uporać się z niewidzialnym menu we wcześniejszej wersji modyfikacji? Wcześniejsza wersja działała raczej bez problemowo (chyba, że zaczną znikać mi npc...)

EDIT 2: Teraz proszę już tylko o pomoc w uporaniu się z niewidzialnym menu w wersji 1.1.

1.1u jest kompletnie niegrywalna i rezygnuję z niej po długich bojach. Często jakiś potwór potrafi się "zepsuć" i po zabiciu go i tak wywali Access Violation. To samo tyczy się np. pulpitów, broni, przedmiotów. Głupie przczytanie pulpitu prowadzi do crashu. Dosłownie k%#@! wszystko tam się chrzani!
 

Ergon

Ergon

Użytkownicy
posty17
Propsy1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Skąd wytrzasnąć Zbroję Strażnika Kruka? Nie ma jej w skrzyni tak jak było to zrobione w podstawce
 

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zaczynam gre w tego moda (8lv, bez gildii) i mam pare pytań:
1. Kto uczy górnictwa?
2.Opłaca się zostać paladynem grając 2h? W każdym *banym modzie bardziej się opłacało być najemnikiem bo przeca bronie z M A G I C Z N E J rudy. A jak tutaj to wygląda? Nie strace za dużo będąc wojownikiem ognistego pod dwuręki?
3.Inwestować w zbroje najemnika z Myrtany? Wykucie jej kosztuje mase hajsu, narazie kupiłem pancerz od Orlana za 500g. Chodzi mi głównie o 1 rozdział (na zbroje Vengardu raczej hajsu nie uzbieram)
4.Z racji tego, że 5 siły kosztuje 10pn to już czuję problemy z brakiem owych pn'ów. Skoro idę w siłę to opłaca się uczyć kradzieży kieszonkowej choćby do misji z kielichami? Bo i tak niektórych npc okradnę dopiero z konkretnym progiem zręczności.
5.Opłaca się pakować wszystko w siłę? Czy może jest jakiś niepisany limit siły, gdzie wyżej nie opłaca się już lecieć?
6.Na ch*j komu ten limit udźwigu?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Ja mogę odpowiedzieć na 4, choć w moda nie grałem: 10 PN-ów jest od początku, ale jest to wartość niezmienna, więc od pewnego punktu jest to nawet bardziej opłacalne.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja mogę odpowiedzieć na 4, choć w moda nie grałem: 10 PN-ów jest od początku, ale jest to wartość niezmienna, więc od pewnego punktu jest to nawet bardziej opłacalne.
tyle to i ja wyczytałem na poprzednich stronach. W żaden sposób nie odpowiada to na moje pytanie, wybacz.
 

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Komachi

1. Bodajże Brian i Hodges
2. Przyzwij sobie jedną z postaci pomocniczych, zobacz statystyki broni i sam oceń.
3. Tak jak wyżej
4. Jak napisał Simen, od pewnego momentu gry te niezmienne 10PN jest bardziej opłacalne niż w zwykłym NK, więc  jeśli nie bawisz się specjalnie w zaklinanie, lub nie jesteś magiem to PN ci nie brakuje.
6. Udźwig da się wyłączyć w opcjach
 

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Komachi

1. Bodajże Brian i Hodges
2. Przyzwij sobie jedną z postaci pomocniczych i zobacz statystyki broni i sam oceń.
3. Tak jak wyżej
4. Jak napisał Simen, od pewnego momentu gry te niezmienne 10PN jest bardziej opłacalne niż w zwykłym NK, więc  jeśli nie bawisz się specjalnie w zaklinanie, lub nie jesteś magiem to PN ci nie brakuje.
6. Udźwig da się wyłączyć w opcjach

Dziękuję. Szkoda, że będę musiał sobie popsuć zabawę i spojrzeć jaka broń i jaka zbroja ma jakie wartości ;/ Boję się o PN gdyż chyba będę się bawił w zaklinanie biżuterii na siłę, ale jeszcze nie wiem jak działa to wszystko.
A udźwig był raczej w formie żartu :P
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Tego nie zrobisz bo to jest tylko dla magów
Pnów jest az za duzo z powodu braku progow dosc latwo idze wbice  max siły  od nauczyciela, zasadniczo gre kończysz z ponad 200 siły ucząc się przy tym: otwierania, kradzieży, skradania itp obróbka zwierzyna poza skorowaniem nie jest potrzebna do niczego waznego

Wybór 2h to strzał w stope gra mocno propsuje i kladzie nacisk na 1h i tarcze, sprawy gildyjne jak zawsze  masz wybor albo najemnik albo  nie grasz no chyba ze chcesz grac magiem paladyni  nic nie dostali xd

Armory na r1,2,3  latasz z  najemnika z myrtany, r4,5,6  pancerz vengardu tylko te 2 maja racje bytu reszta możesz zignorować o kant dupy są
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Ergon

Ergon

Użytkownicy
posty17
Propsy1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Cytuj
Armory na r1,2,3  latasz z  najemnika z myrtany, r4,5,6  pancerz vengardu tylko te 2 maja racje bytu reszta możesz zignorować o kant dupy są
A pancerz z czarnej rudy? Przymierzam się do niego, mam składniki jeszcze tylko muszę nauczyć się płatnerstwa. Warto?
Rozdział 2 po Jarkendarze, więc chyba się nada(?)
 

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tego nie zrobisz bo to jest tylko dla magów
Pnów jest az za duzo z powodu braku progow dosc latwo idze wbice  max siły  od nauczyciela, zasadniczo gre kończysz z ponad 200 siły ucząc się przy tym: otwierania, kradzieży, skradania itp obróbka zwierzyna poza skorowaniem nie jest potrzebna do niczego waznego

Wybór 2h to strzał w stope gra mocno propsuje i kladzie nacisk na 1h i tarcze, sprawy gildyjne jak zawsze  masz wybor albo najemnik albo  nie grasz no chyba ze chcesz grac magiem paladyni  nic nie dostali xd

Armory na r1,2,3  latasz z  najemnika z myrtany, r4,5,6  pancerz vengardu tylko te 2 maja racje bytu reszta możesz zignorować o kant dupy są

No i o taką odpowiedź mi chodziło. Dzięki wielkie!
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ergon jego nie możesz zrobić przed 3 rozdziałem a wtedy masz już lepsze  wyraźnie napisałem są tylko 2 pancerze  reszta ignorujesz
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry