[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969694 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969694

Odpowiedzi 5178

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
1. Tych kluczu jest sporo, więc nie wiem gdzie ten konkretny ale mogę opisać położenie ich, jeden jest na wieży gdzie się wchodzi po drabinie ( nie główna wieża tylko ta mniejsza ) jeden kradniemy paladynowi obok garonda, jeden jest w magazynie paladynów, jeden jest w pomieszczeniach na górze schodów obok tronu garonda, a jeden jest w komnacie po schodach do góry tam gdzie jest paladyn u którego można kupić zapasy i są łóżka.
To chyba wszystkie o ile pamiętam, może też kupić od kucharza jakieś.

2. To jest skrzynka od zadań magów ognia.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. Od kliffa za wyprowadzenie go z zamku
2. Lutego za pazury zębacza(teraz chyba tylko dla maga)
3. Milten 4r.
4. Azgalora musisz zabić on ma ostatni tom kroniki i jego duszę przyjmuje Janusz
 

Pulaski

Pulaski

Użytkownicy
Złodziej Z Hogwartu
posty520
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Złodziej Z Hogwartu
Ile lvl ma demon? A i nie trzeba  juz isc na dwor irdorat zeby ukończyć misje dla janusa?
 
Jeszcze  dostaniesz za swoje Bękarcie

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Odnośnie 2 bo widać ze tu ludzie w podstawkę nie grali jak zawsze a do moda to pierwsi,  klucz dostaje tylko mag ognia do ów skrzynki, jeśli jako mag pomożemy erolowi z tabliczkami w samej skrzyni znajduje się tylko jedna rzecz pusty kamień runiczny.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Obecnie w skrzyni jest kilka zwykłych kamieni runicznych parę rzadkich i jeden wyjątkowy, w podstawce był tylko mag ognia :) ale tu chyba każda klasa magiczna ma taką opcję.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Nie wiem czy ktoś spotkał się z takim bugiem. Ale losowanie rozmieszczanie roślin i mikstur nie działa jak powinno. W sensie, skaczę sobie do voba a tu mam 2x niewidzialne szczawie królewskie. Dosłownie ich niema tam, ale i tak mi pokazuje ognik że niby jest. To samo z miksurami, po pewnym czasie tepało mnie do miejsca w którym tej potki nie było w grze, ale goto vob ją wykrywał. Problem dotyczy tylko GD. Chyba że w 4R się zrespi, no chyba że tak :)
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Shleder

Shleder

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ziomki mam pytanie bo gram sobie straznikiem swiatynnym i mam dylemat jak rozdawac punkty nauki zostawic bron dwureczna na 60 i leciec w sile czy moze dobijac do 90? wytrzymalosc i punkty zycia bede chyba wbijal z kompotow pozniej i tabliczek z tego co slyszalem
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
ziomki mam pytanie bo gram sobie straznikiem swiatynnym i mam dylemat jak rozdawac punkty nauki zostawic bron dwureczna na 60 i leciec w sile czy moze dobijac do 90? wytrzymalosc i punkty zycia bede chyba wbijal z kompotow pozniej i tabliczek z tego co slyszalem

Bron 2h robisz aż koszt za 1% będzie wynosił 3pn za 1. Potem już nie tykasz i resztę wbijasz tablicami, ewentualnie na endgame jak parę pn zostanie to dobijasz dla luzu.

HP będziesz wbijał robiąc kompoty,dostając sporo potek hp z misji i poukrywanych w lokacjach oraz tablicach. Żadnych pn się w to nie daje. Wytrzymałość to samo, robisz z trolestów tylko, jest ich sporo w grze, oraz kilka tablic. Jak grasz na 10pn co poziom to możesz dać 5-10pn w wytrzymałość ewentualnie, ale żebyś nie szalał za bardzo.

Zanim pójdziesz do jarka to musisz mieć około 150-200siły by w ogóle myśleć o komfortowym jego przejściu. Więc na ten czas 60% ci starczy spokojnie. Już w Jarkendarze powoli możesz maksować 2h ale pamiętaj że siła przede wszystkim i dobra broń.

Na wszystko ci pn starczy, tylko musisz to odpowiednio rozplanować i oszacować.


 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Shleder

Shleder

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
dzieki tak tez myslalem wstrzymam sie z ta dwureczna do konca jarkendaru
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Po jarku będzie miał około 75% w 2h, reszta  bonusów jest  głownie na pustyni  po tej miałbyś już ponad 90%
Po wyuczeniu do 60%  olewasz ten temat niemal do końca gry, bo będziesz musiał się douczyć jeszcze paru procent nie pamiętam dokładniej ilu nie zwracałem na to dokładnej uwagi  ale nie warto iść w tak zwany na zapas, procent powyżej 100 nic nie daje
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ludziska wojownikiem 2h dam radę w ŚŚ w 2 rozdziale ?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
A co my wróżbici jesteśmy?
Nie oczkuj odpowiedzi czy dasz rade bez podania dokładnych informacji.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Ludziska wojownikiem 2h dam radę w ŚŚ w 2 rozdziale ?

Jak masz z 450siły i około 450 ochrony to powinieneś.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Jak zrobisz woja 2h który ma 450 ressów w 2 rozdziale to zacznę cie nominować na prezeydenta, to jest matematycznie nie możliwe do wykonania myślcie przed pisaniem.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

potezny2

potezny2

Użytkownicy
posty145
Propsy13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie zamierzam zainstalować Returninga i mam pytanie. Czy niższe poziomu trudności wycinają w jakiś sposób część zawartości gry? Kiedyś słyszałem że tylko na legendarnym jedt 100% zawartości.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Jak zrobisz woja 2h który ma 450 ressów w 2 rozdziale to zacznę cie nominować na prezeydenta, to jest matematycznie nie możliwe do wykonania myślcie przed pisaniem.

No właśnie oto chodzi...

Że bez takich statów to chłop nie ma szans w ŚŚ w R2, trochę nie zrozumiałeś moich intencji, akurat robię ŚŚ i mam podobne staty ale w R4 i jest dość kłopotliwie miejscami ( ci nieumarli orkowie )
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Jak zrobisz woja 2h który ma 450 ressów w 2 rozdziale to zacznę cie nominować na prezeydenta, to jest matematycznie nie możliwe do wykonania myślcie przed pisaniem.

No właśnie oto chodzi...

Że bez takich statów to chłop nie ma szans w ŚŚ w R2, trochę nie zrozumiałeś moich intencji, akurat robię ŚŚ i mam podobne staty ale w R4 i jest dość kłopotliwie miejscami ( ci nieumarli orkowie )

Być może jest to realne przy chodź by 20pn co poziom zrobić ŚŚ. Tylko pytanie.. po co się tak męczyć? 2R to nie czas i miejsce na tego typu przygodę.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Na upartego może i da się zrobić wojem 2h ŚŚ, ale to wiąże się z ostrym bugowaniem każdego jednego mobka, zresztą to dobry challange kto zrobi legit ŚŚ w R2 :D
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie ubiłem demona na bagnie i jestem w kopalni orków. Tak więc całkiem prawdopodobne, że rozwalę świątynię w 2. rozdziale. Gram nekromantą na K+ NoDeath.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
To jest realne każda postacią na każdym poziomie ale nie jest realne wbicie 450 ressow i nie jest tyle wymagane,  istotne staty od których zależy powodzenie tego w opisywanym wypadku to ilość hp, siły i staminy oraz aktualnie używana bron  pancerz jest nie istotny z grubsza i tak max co mamy to pancerz malbara w tym momencie.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry